Ražená dlažba Artbeton, imitace skály Torkret, venkovní obklady Naturstone

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC

Ražená dlažba Artbeton, imitace skály Torkret, venkovní obklady Naturstone

Vyrábíme železobetonové desky Artbeton imitující přírodní materiály. Provádíme nástřik betonové směsi metodou Torkret pro zpevnění zdi, imitaci umělého kamene a skalních masivů. U nás získáte vysoce odolné a mrazuvzdorné venkovní obklady Naturstone, které dokonale imitují kamenný obklad.

Realizácia workshopu s civilnými mediátormi v Banskej Bystrici v rámci projektu MSSR

Realizácia workshopu s civilnými mediátormi v Banskej Bystrici v rámci projektu MSSR

Predmetom zákazky je zrealizovanie workshopu s civilnými mediátormi za účelom interaktívneho sprostredkovania dobrej praxe mediátorov, ktorí poskytovali mediačné služby v rámci projektu. Súčasťou workshopu bude taktiež oboznámenie mediátorov s výsledkami projektu, navrhovanými zmenami legislatívy, odporúčanými postupmi, vytvorenými v rámci projektu, ktoré zahŕňajú poznatky relevantné pre mediáciu sporov, v ktorých prebieha súdne konanie. Cieľom je podporiť aplikáciu poznatkov z projektu v praxi mediátorov.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 11:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00166073

Zadavatel ulice:
Račianska 71

Zadavatel PSČ:
813 11

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Marek Turňa

Zadavatel telefon:
+421 288 891 411

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.justice.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55120000-7
Služby na organizovanie stretnutí a konferencií v hoteloch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Romantické svatby v jedinečných prostorech vinařství – svatební den s dobrým vínem

Romantické svatby v jedinečných prostorech vinařství – svatební den s dobrým vínem

Plánujete menší rodinnou svatbu a přemýšlíte nad tím, kde uspořádáte svůj svatební obřad a hostinu? Chcete pro svůj svatební den zvolit netradiční místo? Řekněte si ano v netradičních prostorech Vinařství Václav v Hustopečích. Rádi Vám pomůžeme s přípravou a organizací pohádkové svatby. Svatební obřad i oslava mohou proběhnout na levandulové terase a v případě nepříznivého počasí přímo ve vnitřních prostorech vinařství. Zajistíme teplé i studené pokrmy pro Vaši svatební hostinu. Chuťové pohárky novomanželů i všech svatebčanů potěší lahodná odrůdová vína z naší vlastní produkce. Novomanželé se navíc po náročném dni mohou ubytovat v některém z našich stylových apartmánů.


Vinařství Šimák Mikulov - originální místo pro firemní akce, večírky i oslavy

Vinařství Šimák Mikulov - originální místo pro firemní akce, večírky i oslavy

Chcete zažít nezapomenutelný zážitek spojený s kvalitním vínem a moravskou pohostinností? Pak je pro vás ideální volbou vinařství Šimák v Mikulově! Vinařství Šimák nabízí pronájem vinného sklepa U HROZNŮ, který je skvělým místem pro pořádání oslav, firemních večírků nebo soukromých i veřejných akcí. Vinný sklep U HROZNŮ je autentický a variabilní prostor, který pojme až 50 osob. Zajistíme degustace vína i občerstvení ve formě večeře, rautu nebo občerstvení na stůl. Pro zpestření atmosféry si můžete objednat i živou hudbu, například cimbálovou muziku, klávesy s kytarou nebo harmonikáře. Pokud hledáte originální dárek pro vaše obchodní partnery, zaměstnance nebo přátele, můžete jim darovat firemní balíčky nebo dárkové sety s vínem z vinařství Šimák. Vybírat můžete z různých variant podle vašeho vkusu a rozpočtu. Vinařství Šimák je tedy ideálním místem pro vaši firemní akci, večírek nebo oslavu. Ochutnejte kus Moravy v srdci Mikulova a užijte si nezapomenutelný zážitek spojený s kvalitním vínem. Těšíme se na vás!


Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v Lednici na Moravě

Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v Lednici na Moravě

Plánujete firemní seminář nebo jen rodinnou oslavu? Pak si zarezervujte ubytování v rodinném penzionu Jordán, který se nachází v Lednici na Moravě. Rodinný penzion je v příjemném prostředí a s dostatkem soukromí. Pension Jordán nabízí své prostory pro pořádání společenských a firemních setkání, firemních akcí, seminářů a rodinných oslav. Během pobytu je možné navštívit wellness nebo vinný sklep. Naši hosté mají k dispozici parkování ve dvoře. V blízkém okolí se nachází bowling, kuželna, fitness, chrtí dráha, střelnice a jiné sportovní aktivity. Nebo navštivte náš vinný sklípek přímo v objektu pensionu s možností ochutnávky vlastních druhů vín. Rezervujte si ubytování v Lednici v Pensionu Jordán.


Školení, firemní akce a teambuildingy ve vinařství šité na míru

Školení, firemní akce a teambuildingy ve vinařství šité na míru

Hledáte originální prostory pro vaši firemní akci? Chcete uspořádat teambuilding nebo školení v prostorách vinařství? Zarezervujte si termín firemní akce ve Vinařství V & M Zborovský, v.o.s Ve Velkých Pavlovicích, který si pro Vás připraví firemní událost šitou na míru. K dispozici máme školící prostory vysokorychlostní wifi, ozvučením a dataprojektorem, kde se pohodlně usadí až 60 osob. Na výběr máme i menší školící místnost o celkové kapacitě 25 osob, která je vybavena flipchart tabulí. Program celé akce můžeme doplnit hudební produkcí, exkurzí do vinic a výrobních prostor. Samozřejmostí je i zajištění cateringu a coffee breaku.


Konferenční centrum Jihomoravský kraj

Konferenční centrum Jihomoravský kraj

Hledáte konferenční centrum v Jihomoravském kraji? Potřebujete najít a pronajmout si konferenční prostory na jižní Moravě? Hotel Kurdějov a.s. nabízí komplexní služby konferenčního a relaxačního centra. Nabízíme úplnou péčí pro firemní a kongresové akce nejrůznějšího typu pro návštěvníky regionu jižní Moravy. Náš Hotel Kurdějov spojuje prvky vesnické architektury a pohostinnosti s moderním a komfortním vybavením vhodným pro pořádání různých forem kongresové turistiky. Konferenční prostory k dispozici: -konferenční sál až pro 120 osob. -kongresový sál až pro 200 osob. -6 školících místností pro 10 - 70 osob včetně technického vybavení. Jsme schopni uspořádat jakoukoliv akci až pro 200 osob. Vybrat si můžete ze tří hotelových domů a to: HOTELOVÝ DŮM VINAŘ HOTELOVÝ DŮM ADINA HOTELOVÝ DŮM TENIS. Podrobnější informace o konferenčním centru naleznete na webových stránkách. www.hotelkurdejov.cz/konference/


Pronájem kulturního zařízení pro podnikové, firemní akce, školení, konference

Pronájem kulturního zařízení pro podnikové, firemní akce, školení, konference

Pro uspořádání podnikové, firemní akce, školení či konference si mohou firmy pronajmout kulturní zařízení v areálu Zemědělského družstva vlastníků Fryšták u Zlína. Pronájem prostor poskytujeme i veřejnosti - prostory jsou vhodné i pro rodinné oslavy. K dispozicí je velký konferenční sál s kapacitou až 650 osob, krbovna pro 30 osob a bar.. Ohledně bližších informací volejte tel.:577911147, 724276343.