Materiály pro výstavbu a rekonstrukce vodovodů – potrubí, armatury, poklopy

DILES Company s.r.o.

Materiály pro výstavbu a rekonstrukce vodovodů – potrubí, armatury, poklopy

Na dodávku všech materiálů pro vodovody, od potrubí, tvarovek přes vodárenské armatury, vodoměrné šachty, vodoměry a až po poklopy, objímky, těsnění, spojovací materiály či ocelové sloupky, pro inženýrské sítě se specializuje společnost DILES Company s.r.o. z Ostravy.

Realizácia workshopu s civilnými mediátormi v Banskej Bystrici v rámci projektu MSSR

Realizácia workshopu s civilnými mediátormi v Banskej Bystrici v rámci projektu MSSR

Predmetom zákazky je zrealizovanie workshopu s civilnými mediátormi za účelom interaktívneho sprostredkovania dobrej praxe mediátorov, ktorí poskytovali mediačné služby v rámci projektu. Súčasťou workshopu bude taktiež oboznámenie mediátorov s výsledkami projektu, navrhovanými zmenami legislatívy, odporúčanými postupmi, vytvorenými v rámci projektu, ktoré zahŕňajú poznatky relevantné pre mediáciu sporov, v ktorých prebieha súdne konanie. Cieľom je podporiť aplikáciu poznatkov z projektu v praxi mediátorov.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 11:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00166073

Zadavatel ulice:
Račianska 71

Zadavatel PSČ:
813 11

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Marek Turňa

Zadavatel telefon:
+421 288 891 411

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.justice.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55120000-7
Služby na organizovanie stretnutí a konferencií v hoteloch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Školící středisko nedaleko Dukovan – veškeré zázemí, servis a zajištění cateringu

Školící středisko nedaleko Dukovan – veškeré zázemí, servis a zajištění cateringu

Hledáte místo, kde uspořát školení a nacházíte se nedaleko Dukovan? V tom případě se obraťte na společnost DISTING s.r.o., která má středisko vybavené pro interní i externí školení. Společnost DISTING s.r.o. má školící prostory v moderních místnostech s veškerým zázemím vhodné pro externí školení společností i škol. Parkování je na neplaceném parkovišti ve vzdálenosti 5 minut chůzí a vybírat je možné ze 4 místností v závislosti na kapacitě. Kromě školicích prostorů může být zajištěn také catering s širokou škálou snídaní, coffee breaků, obědových menu a večeří. Naplánujte školení s veškerým zázením v Dukovanech a kontaktujte nás co nejdříve!


Řízená, neřízená degustace vína a  sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Řízená, neřízená degustace vína a sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Hotel Kurdějov, který se nachází v centru moravských vinařských oblastí, prezentuje a poskytuje informace o moravském vinařství. Plánujete teambuilding a chcete jeho program obohatit degustací vína? Hotelové vinařství Ebenberg pro Vás a vaše kolegy přichystá degustaci vína ve stylových degustačních prostorech s profesionálním degustátorem. Ochutnáte moravská a přírodní vína, která jsou vyrobena z kurdějovských hroznů vinice Ebeny. Degustace ve vinařství trvá zhruba 1 až 1,5 hodiny a je vhodná pro skupiny do 15 osob. Na přání zajistíme i individuální neřízenou degustaci se zkušeným sommeliérem. Velkým zpestřením teambuildingu bude zajisté sabráž – originální způsob otevření láhve sektu useknutím hrdla lahve. Dozvíte se také o historii a postupu výroby sektů a sabráž si můžete také sami vyzkoušet.


Uspořádání svatby, svatební hostiny, firemního večírku v restauraci ve stylu anglického pubu

Uspořádání svatby, svatební hostiny, firemního večírku v restauraci ve stylu anglického pubu

Ať už hledáte ideální místo pro vaši svatbu, svatební hostinu, firemní večírek nebo jinou oslavu, v Uherském Brodě Vám doporučujeme navštívit restauraci KD PUB, kterou provozuje Pub gastro uh s.r.o. V příjemném prostředí s vynikající kuchyní a profesionální obsluhou budete mít nezapomenutelný zážitek. KD PUB je rodinný podnik, který se specializuje na pořádání různých společenských akcí. Pohodlně pohostíme zhruba 80 lidí, prostory jsou až pro 130 osob uvnitř a k dispozici je i venkovní terasa s dalšími 55 místy. Naše restaurace je zařízena v moderním stylu, nedávno jsme ji zrekonstruovali do podoby anglického pubu. V útulném prostředí můžete očekávat příjemnou atmosféru pro své hosty. Naše kuchyně je známá svou kvalitou a máte pestrý výběr jídel. Připravujeme pro vás tradiční česká jídla a děláme i skvělé hotdogy, burgery a saláty. Pokud máte nějaké speciální přání nebo dietní omezení, rádi vám vyjdeme vstříc. Pokud si objednáte u nás cateringové služby s dovozem, zajistíme pro vás veškeré potřebné vybavení - včetně nádobí, příborů, sklenic, ubrusů, dekorací. Budeme se starat o to, aby vše proběhlo hladce a bez problémů. Naše cílem je, abyste byli spokojeni a měli po svatbě či oslavě úžasné vzpomínky. Neváhejte nás kontaktovat a rezervovat si termín akce.


Pobyt v Kurovickém lomu - ubytování, luxusní apartmány s vlastní terasou a přednášková místnost pro firemní akce

Pobyt v Kurovickém lomu - ubytování, luxusní apartmány s vlastní terasou a přednášková místnost pro firemní akce

Zavítejte do Kurovického lomu, kde luxus splývá s přírodou. Poskytneme Vám dokonalé útočiště pro dospělé hledající klid a inspiraci. Naše luxusní apartmány s vlastní terasou jsou moderně vybavené, čeká Vás úchvatný výhled na lom a soukromí. Každý z našich čtyř apartmánů - Březový, Dubový, Akátový a Fashion line - je pojmenován podle jedinečného charakteru a designu, který odráží krásu přírodních materiálů. Pro firmy, kteří chtějí propojit relaxaci s pracovní akcí, máme k dispozici plně vybavenou přednáškovou místnost pro firemní akce. S kapacitou 40 míst je ideálním místem pro semináře, školení nebo workshopy, které mohou být doplněny o nezapomenutelný pobyt v jednom z našich apartmánů. Ubytování v Kurovickém lomu je zárukou nerušeného odpočinku, protože zde platí pravidlo - Bez dětí a domácích mazlíčků. Tímto způsobem chráníme klid našich hostů a zároveň dbáme na ochranu místní fauny. Přijeďte zažít harmonii a luxus v srdci přírody. Kurovický lom - váš klidný přístav pro obnovu těla i ducha.


Firemní akce, školení, teambuildingy s ubytováním včetně občerstvení a teambuildingových aktivit

Firemní akce, školení, teambuildingy s ubytováním včetně občerstvení a teambuildingových aktivit

Lednicko-valtický areál je vyhledávaným místem pro konání firemních akcí. Chcete i vy pro Vás a Vaše kolegy uspořádat perfektní školení, seminář nebo teambuilding ve Valticích? Ideálním místem pro tuto akci je Penzion Siesta ve Valticích, kde se postarají o kompletní organizaci firemních akcí, jako je školení, teambuilding, večírek a mnohé další. Ubytujeme Vás v klimatizovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Zajistíme stravování v podobě polopenze nebo plné penze, včetně coffeebreaku a večerních rautů. K dispozici Vám budou i sály se školící technikou. Pro všechny zúčastněné zajistíme i teambuildingové aktivity, jako je řízená degustace moravských vín, sekání sektu – sabrage, vinařskou turistiku, ale i průvodce po památkách Lednicko-valtického areálu.


Penzion s prostory pro konání firemních akcí včetně ubytování

Penzion s prostory pro konání firemních akcí včetně ubytování

Hledáte v okolí Břeclavi prostory pro konání firemního posezení? Chcete pro své kolegy uspořádat firemní posezení na jižní Moravě včetně zajištění ubytování? Zarezervujte si salónek a ubytování v Penzion-kavárna-badminton U Splavu v Břeclavi. Na jednom místě máte k dispozici salónek pro 40 osob a v letních měsících i terasu s kapacitou 50 míst. Pro Vás a Vaše kolegy zajistíme ubytování přímo v našem penzionu, občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro zpestření programu mají hosté k dispozici i krytou badmintonovou halu.