Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Vinařství Herůfek

Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Rodinné vinařství Herůfek v Zaječí proslulo produkcí velmi kvalitních jakostních a přívlastkových vín z vlastních vinic Velkopavlovické podoblasti. Aby milovníci výborných vín mohli degustovat vybraná vína bez časového omezení, přichystali jsme pro ně ubytování v penzionu U Herůfků v komfortních pokojích a apartmánech s moderním zařízením.

Recyklácia - nový pohľad na výrobu a zamestnanosť – Aktivita 1

Recyklácia - nový pohľad na výrobu a zamestnanosť – Aktivita 1

Mobilný gáter
Parametre: Kmeňová pásová píla s 6 až 7 mb spodnou konštrukciou a s požadovanou dĺžkou rezu minimálne do 4, 5 metra s elektrickým nastavením výšky rezu, hydraulickým upínaním kmeňa so šírkou pílového pásu od 30 35 mm, zariadenie na vodiacich kolesách, požadované spracovanie kmeňov do 800 mm priemeru, produkcia od 6 8 m3/za 8 hodín.
Pohon benzínový, mobilný gáter s brzdnou nápravou 1200 1400 kg, s kompletným podvozkom a osvetlením.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 11:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
IQ Reality s. r. o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
IQ Reality s. r. o.

Zadavatel IČ:
51040859

Zadavatel ulice:
Pod švabľovkou 1023/23

Zadavatel PSČ:
083 01

Zadavatel obec:
Sabinov , 08301 Sabinov

Kontaktní osoba:
Ing. Ľubomír Lánik

Zadavatel telefon:
+421 911 075 232


Slovník veřejné zakázky (CPV)

42642100-9
Obrábacie stroje na drevo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalace, přestavby a elektroinstalace bioplynových zařízení – specialisté na automatizaci a mechanizaci průmyslu

Instalace, přestavby a elektroinstalace bioplynových zařízení – specialisté na automatizaci a mechanizaci průmyslu

Podnikáte ve dřevozpracujícím průmyslu a hledáte společnost, která se specializuje na instalace a elektroinstalace průmyslových zařízení? Zajímáte se také o bioplynové stanice a nevíte na koho se obrátit? V tom případě se spolehněte na společnost SD Install. Společnost SD Install se zaměřuje na instalace všech automatizovaných a mechanických průmyslových zařízení, včetně jejich přestavby a kompletních elektroinstalací a má za sebou řadu úspěšných projektů zahrnující bioplynové stanice, pásové sušičky, recyklační linky a mnoho dalšího. Vsaďte na jistotu a vyřešte svá průmyslová zařízení s námi co nejdříve!


Oscilační nářadí pro profesionály - multifunkční stroj pro řezání, broušení a frézování dřeva

Oscilační nářadí pro profesionály - multifunkční stroj pro řezání, broušení a frézování dřeva

V dnešním světě, kde je efektivita a přesnost klíčovými slovy, je Fein Multimaster tím nástrojem, který posouvá hranice možností v oblasti zpracování dřeva. Jeho špičkový výkon a multifunkčnost z něj činí nepostradatelný doplněk pro každého profesionála i nadšence. Získejte i vy svůj Fein Multimaster ještě dnes u firmy Schachermayer, spol. s r.o. Praha a zjistěte, jak můžete své dřevařské projekty posunout na úplně novou úroveň! S inovativním designem a technologií spojuje tento multifunkční stroj mnoho nástrojů v jednom kompaktním zařízení. Bez ohledu na to, zda potřebujete řezat, brousit, škrábat nebo frézovat, Fein Multimaster vám poskytne široké spektrum funkcí, které potřebujete k dokonalému dokončení vašich projektů. Jedním z hlavních důvodů, proč se Fein Multimaster stal tímto oblíbeným nástrojem, je jeho schopnost poskytovat precizní výsledky. Díky systému QuickIN/Starlock umožňuje rychlou výměnu nástrojů bez použití dalších nářadí, což šetří váš čas a usnadňuje práci. Navíc, díky antivibračnímu systému, sníženým hlukovým emisím a efektivnímu odsávání prachu, je Fein Multimaster nejenom přesný, ale také pohodlný a bezpečný.


Stavba sušárny na dřevní štěpku včetně uvedení do provozu - navýšení kapacity sušení

Stavba sušárny na dřevní štěpku včetně uvedení do provozu - navýšení kapacity sušení

Specialistou v oboru instalace a elektroinstalace pro dřevozpracující technologie je společnost SD Install sídlící ve Znojmě. Zabýváme se montáží a stavbou sušáren na dřevní štěpku. Pokud produkce dřevěného odpadu převyšuje kapacitu sušičky, jsme schopni na přání zákazníka zajistit dostavbu sušičky včetně kompletní montáže s elektroinstalací a uvedením do provozu. Sušičky na dřevní štěpku jsou plně vybavené a vhodné na venkovní instalace do průmyslových areálů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám zpracuje návrh stavby sušárny i návrh pro navýšení kapacity sušení stávající sušičky.


Servis a opravy pilových pásů, pilnic pro truhlárny, stolárny, nábytkáře

Servis a opravy pilových pásů, pilnic pro truhlárny, stolárny, nábytkáře

V oblasti pilových pásů a pilnic se pohybujeme již d roku 1997 - od této doby jsme získali mnoho zkušeností a dokážeme vám zajistit kvalitní servis a opravu vašich pilových pásů i pilnic. Poskytujeme i odborné poradenství včetně zaškolení k broušení pilových pásů. Provádíme také servis všech dřevonástrojů (SK kotouče, hoblovací nože, frézy na dřevo, pilové řetězy). Mezi naše spokojené zákazníky se řadí truhláři, stolaři i nábytkáři nejen na Kroměřížsku. Pokud máte zájem o naše služby, pak nás neváhejte kontaktovat - využít můžete i objednávky online na našich webových stránkách. Těšíme se na vás.


Renovace pogumování povrchu oběžných kol pásových pil

Renovace pogumování povrchu oběžných kol pásových pil

Máte zteřelé pryžové pásy? Jejich renovaci Vám zajistí společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která renovuje gumový povlak oběžných kol pásových pil například OPMP Český Brod P320, Jesan PS401, PP500, PP480, a jiné. Odstraníme starou pryž a kola znovu za tepla pogumujeme. Kola renovujeme do průměru 530 mm. Dodací termín pogumování je jeden až dva týdny. Dále se zabýváme výrobou, konstrukcí a obchodem v oblasti gumárenského průmyslu. Provádíme pogumování válců, vyrábíme konfekční membrány a dodáváme vulkanizační formy na výrobu pneumatik. Pogumované válce vyrábíme dle požadavků zákazníka.


Velkoplošná pila pro velkokapacitní řezání materiálu a vrtání, formátování nábytkových dílců

Velkoplošná pila pro velkokapacitní řezání materiálu a vrtání, formátování nábytkových dílců

V nářezovém centru firmy TECH-VOLT s.r.o. Břest formátujeme všechny druhy materiálů pro výrobu nábytku, obkladů a obalového materiálu. K dispozici je velkoplošná pila HOMAG pro velkokapacitní řezání materiálu, formátování, olepování hran nábytkových dílců, vrtání dílců pro sestavování nábytku. Zpracujememe pro Vás dle požadavku nářezové plány s maximální úsporou materiálu. Umíme naformátovat různé druhy materiálů: - laminované dřevotřískové desky LTD - surové dřevotřísky (DTD) - MDF desky - OSB desky - kompaktní materiály (HPL).