Dodávka a montáž technológie

Dodávka a montáž technológie

Predmetom zákazky je dodanie a montáž technológie. Bližšie uvedené v technickej špecifikácii.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 11:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Malý Slavkov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Malý Slavkov

Zadavatel IČ:
31984673

Zadavatel ulice:
Gerlachovská 52

Zadavatel PSČ:
060 01

Zadavatel obec:
Malý Slavkov

Kontaktní osoba:
Marek Havaľ

Zadavatel telefon:
+421 903 999 347

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obecmalyslavkov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31000000-6
"Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Robotizované stroje pro pneumatikářský průmysl - stroje pro robotickou manipulaci, čištění forem, řezačky textilních kordů

Robotizované stroje pro pneumatikářský průmysl - stroje pro robotickou manipulaci, čištění forem, řezačky textilních kordů

Revoluci do pneumatikářského průmyslu se špičkovými robotizovanými stroji, které zvýší produktivitu a kvalitu výroby, přináší firma PROZAX, s.r.o.. Naše portfolio zahrnuje širokou škálu řešení, od řezaček textilních kordů, přes stroje na postřikování polotovarů pneumatik, až po zařízení pro robotickou manipulaci s produkty a čištění pneumatikářských forem. Sídlo firmy PROZAX je v Otrokovicích u Zlína. Řezačky textilních kordů: Jde o stroje obsahující odvíjecí i navíjecí stanici včetně robotického spojování nařezaných kordů, s plně automatickým nastavováním řezacích podmínek. Jsou navrženy tak, aby zvládaly náročné požadavky moderní výroby v nepřetržitém provozu. Stroje na postřikování polotovarů pneumatik: Jsou navrženy dle zákazníkem požadovaného výkonu a velikosti vstupních polotovarů jako poloautomatické i plně automatické.Je možné je integrovat do stávající výrobní linky, ale mohou fungovat i jako samostatné celky. Robotická manipulace s produkty: Efektivita a bezpečnost jsou klíčovými aspekty našich řešení pro robotickou manipulaci s produkty. Ať už jde o malé nebo nadměrné výrobky. Využití strojů je široké, i u produktů mimo pneumatikářský průmysl. Stroje pro čištění pneumatikářských forem suchým ledem: Udržujte výrobní formy v perfektním stavu s našimi stroji pro čištění pneumatikářských forem. Čistící cyklus je založen na extrémním rozdílu teplot - předehřevem použité formy na vysokou teplotu a jejím následným lokálním podchlazením. S firmou PROZAX získáte nejen špičkové robotizované technologie, ale i spolehlivého partnera, který vám pomůže optimalizovat a automatizovat výrobní proces. Pro více informací navštivte naše webové stránky prozax.cz


Výroba zařízení pro průmyslové značení výrobků, štítků

Výroba zařízení pro průmyslové značení výrobků, štítků

Kvalitní zařízení pro průmyslové značení výrobků, štítků dodá firma KOFIX Zlín-Zlínský kraj, která se zabývá výrobou průmyslového značení téměř všeho druhu. Vyrábí elektrochemické přístroje, mikrobodové stroje, razidla, razníky, gravírovací pera, vyjiskřovačky, dodává i ultrazvukové svářečky, leštičky a dílenské nástroje. Na zakázku provádí značení štítků, výrobků fiberovým laserem a značení pomocí gravírování, elektrochemie, mikrobodem či vyjiskřování. Výroba zařízení pro průmyslové značení. Pneumatické značení: - pneumatické mikroúderové stroje - stojanové, ruční - příslušenství. Gravírování: - gravírovací pera - pneumatická, elektrická - gravárivací nástroje - karbidové frézy, vrtáky Značení vyjiskřováním: - vyjiskřovačky - náhradní hroty. Elekrochemické značení: - značící jednotky - elekrolyty - zařízení pro výrobu šablon - potřeby pro výrobu šablon pro značení - šablony, fólie, vyvíjecí roztok, tiskárna štítků.


Strojní vybavení pro vaše podniky – odvětví strojírenství společnosti Toyota Tsusho

Strojní vybavení pro vaše podniky – odvětví strojírenství společnosti Toyota Tsusho

Pohybujete se v průmyslovém odvětví, automobilovém průmyslu či energetice? Zajímáte se o správné procesní řízení podniku a strojní zařízení? Potřebujete navrhnout nebo dodat průmyslové strojní vybavení do vašeho podniku? Jste u nás na správném místě. Odvětví strojírenství naší společností Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch se zabývá konstrukcí a výrobou strojního zařízení a náhradních dílů, a také následnou dodávkou do podniků. Celý proces probíhá od A až do Z. Vytvoříme návrh a prototyp pro vás na míru, po společném odsouhlasení jde produkt k uživateli, my ho nainstalujeme, zabezpečíme správné fungování a zapojení a nabídneme vstupní zaškolení a servis. Zabezpečíme také dodání potřebných náhradních dílů. Naše společnost vám nenabízí pouze služby, ale i hodnoty, které ocení každý spotřebitel a zákazník. Můžeme jmenovat např. multikulturní a globální zázemí, vysokou kvalitu a nejpřísnější bezpečnostní standarty, spolehlivost a široký výběr produktů. Naše výrobní artikly vyvážíme do celého světa a máme k tomu příslušné certifikace. Pokud máte zájem o naše produkty, těšíme se na následnou spolupráci. Neváhejte a můžete se také dozvědět více o dalších odvětvích, a to prodej kovů a materiálu, potravinovém průmyslu nebo chemické zpracování.


Sběrače olejů pro sbírání vyplaveného oleje a nečistot - výroba

Sběrače olejů pro sbírání vyplaveného oleje a nečistot - výroba

Chcete si pořídit kvalitní sběrače olejů pro sbírání vyplaveného oleje a nečistot? Firma SUMMA spol. s r.o. se sídlem v Šumperku je specialistou na výrobu průmyslových odmašťovacích a čistících systémů. Vybrat si můžete z těchto sběračů olejů dle vaší potřeby: PSO průtočný separátor oleje (slouží ke kontinuálnímu odloučení oleje z odmašťovacích lázní). DIK diskový sběrač oleje nebo PAL pásový sběrač oleje (oba slouží pro sbírání vyplaveného oleje a nečistot z hladiny řezných a odmašťovacích kapalin). Veškeré zařízení dodává nejen pro celou Českou republiku, ale také na Slovensko a do zahraničí.


3D Tiskárna ProJet MJP 2500 IC pro Rapid Prototyping proces - výroba voskových modelů

3D Tiskárna ProJet MJP 2500 IC pro Rapid Prototyping proces - výroba voskových modelů

Využijte nové možnosti ve firmě SPO spol. s r.o. Zlín - 3D tiskárnu ProJet MJP 2500 IC pro Rapid Prototyping proces. Tato inovativní technologie využívá metodu nanášení tekutého materiálu na tiskovou desku, umožňující výrobu voskových modelů různého tvaru. Modely vyrobené z 100% vosku jsou hotové během několika hodin, což je ideální pro výrobu menších sérií, prototypů a unikátních dílů. Výhody tiskárny: - rychlá výroba voskových modelů - modely jsou hotové během několika hodin - mMožnost tvarového optimalizování - díky tvarové svobodě můžete optimalizovat design vašich modelů - odplavitelný podpůrný materiál - umožňuje snadnou odstranitelnost podpůrných struktur. Technická specifikace: - technologie tisku: MJP (MultiJet Printing) - stavební komora XYZ: 295 x 211 x 144 mm - výška vrstvy: 42 mikronů - rozlišení XYZ: 600 x 600 x 600 DPI - formáty souborů: STL, CTL, OBJ, PLY a další.


Zakázková výroba pro farmaceutický průmysl z nerezových materiálů – řešení na míru v průmyslové sféře

Zakázková výroba pro farmaceutický průmysl z nerezových materiálů – řešení na míru v průmyslové sféře

Glatt-Pharma se specializuje na zakázkovou výrobu zařízení z nerezových materiálů. Nejčastěji se jedná o vibrační třídiče, které slouží pro precizní třídění materiálů podle velikosti či hmotnosti, dále pak vibrofluidní sušárny – jedná se o inovativní sušící technologie, která kombinuje vibrace s fluidním sušením pro optimální výsledky a manipulační zařízení, což jsou systémy navržené pro efektivní a bezpečnou manipulaci s materiály v různých průmyslových prostředích. Výrobní tým je rozdělen do několika specializovaných skupin, jako jsou přípravna, svařovna, obrobna, brusírna a mořírna. Tento tým, podpořený letitou tradicí strojírenství v regionu, je zárukou vysoké kvality a odbornosti.