Výroba ekologických a ekonomických compoundů plněných skelným vláknem

REMIVA, s.r.o.

Výroba ekologických a ekonomických compoundů plněných skelným vláknem

V provozu naší firmy REMIVA jsme instalovali novou compoudační linku k výrobě compoundů plněných skelným vláknem. Stálým i novým zákazníkům jsme schopni vyrobit více než 2000 tun compoundů ročně. Nyní výrobní program rozšiřujeme o PP compound s plnivem REMILEN, jako ekologičtější i více ekonomickou variantu stávajících produktů.

1 ks hydraulická zdvíhacia stolička na kúpanie

1 ks hydraulická zdvíhacia stolička na kúpanie

1 ks hydraulická zdvíhacia stolička na kúpanie

Zdvíhacia stolička určená na sprchovanie a transport do vane, aj ako toaletné kreslo
-Výškové nastavenie
-Pozinkovaná konštrukcia
-Hliníkový zdvíhací piest
-Sedák odolný proti poškodeniu, (natrhnutiu, narušeniu, opotrebeniu - predratiu), nepriepustný, ľahko umývateľný s vyberateľným otvorom
-Masívna opierka chrbta a hlavy
-Snímateľná opierka chrbta
-Sklopné madlá
-Ergonomické opierky nôh
-4 rotačné kolieska z toho 2 brzdené
-Vybavenie s podložnou misou a vekom s vkladaním a vyberaním z boku pod sedákom - pre lepšiu manipuláciu
-Bezpečnostný pás

Technické údaje :
-Celková výška : /min.-max./ 1100 - 1600 mm
-Rozsah zdvihu : min. 400 mm
-Dĺžka podvozku : /min.-max./ 780 - 950 mm
-Výška podvozku : /min.-max./ 120 - 160 mm
-Šírka sedačky : min. 530 mm
-Pracovná výška sedačky nastaviteľná : /min.-max./ 450 - 850 mm
-Hmotnosť : /min.-max./ 45 - 60 kg
-Max. nosnosť (bezpečné pracovné zaťaženie): /min.-max./ 130 - 200 kg

Požadujeme len nový, doposiaľ nepoužitý a nerepasovaný tovar.
Tovar bude obsahovať dopravu a montáž. Cena musí zahŕňať všetky poplatky spojené s dodávkou dovoz, montáž a zaškolenie.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 11:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Zadavatel ulice:
Rázusova 2/A

Zadavatel PSČ:
949 01

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Antaličová

Zadavatel telefon:
+421 376 922 922


Slovník veřejné zakázky (CPV)

43328100-9
Hydraulické zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lékárničky, náplně, oční výplachy do Vašich provozů

Lékárničky, náplně, oční výplachy do Vašich provozů

Potřebujete vybavit kancelář či provoz firmy lékárničkou ať už novou, či jen doplnit potřebné vybavení? V tom případě kontaktujte naši společnost KRIŽAN, s.r.o. sídlící v Havířově. Lékárničky jsou důležité pro zajištění první pomoci. V nabídce máme samostatné lékárničky či náplně. Náplň je určena do lékárniček v kancelářích a malých provozoven, ve kterých se pohybuje do 30 osob. Můžete si je objednat podle svých potřeb. Oční výplach je potřebný pro opláchnutí oka při podráždění nebo zasažení cizí látkou. Na webu Safetyshop najdete kvalitní a levné lékárničky, náplně a oční výplachy. Safetyshop je mimo to odborný obchod s bezpečnostními prvky, jako jsou cedule, značení, štítky či protiskluzové pásky. Navštivte náš eshop nebo prodejnu v Havířově v ulici Padlých hrdinů 144/47.


Prodej i pronájem kyslíkových koncentrátorů, oxygenerátorů, pro dlouhodobou oxygenoterapii

Prodej i pronájem kyslíkových koncentrátorů, oxygenerátorů, pro dlouhodobou oxygenoterapii

Už jste slyšeli o dlouhodobé oxygenoterapii (DDOT)? DDOT je určena pro pacienty s chronickou respirační insuficiencí. Pronájem a prodej oxygenerátoru s profesionálními parametry – koncentrace kyslíku 95%, průtok až 5 litrů min., který je mobilní a snadno se s ním manipuluje, zajistí firma CHIRANEX s.r.o. v Ostravě. Oxygenoterapie je vhodná pro stabilizované pacienty v zařízeních sociálních služeb i v domácím prostředí. Užívá se i jako prevence chorob. Jedná se o regenerační kyslíkovou kůru. Kyslík se aplikuje pomocí kyslíkových brýlí či masky po dobu cca 16 hodin denně. Regeneruje, vyživuje a zvyšuje fyzickou i psychickou kondici. Pomáhá pacientům vrátit se do normálního, aktivního života a snižuje potřeby hospitalizace a úmrtnost. Využití DDOT pro léčbu: Hypoxemie, hypoxie, anoxie, anoxemie, plicní onemocnění, CHOPN– obvykle po stadia III a IV, pneumokoniózy – velmi pokročilá stádia, počínající edém plic, bronchospasmus, plicní fibrosa, těžké astma, plicní vaskulární onemocnění, arteriální hypertenze neurologická onemocnění, myopatie, onemocnění hrudní stěny, těžká kyfoskolióza hrudní páteře, respirační insuficience při těžké obezitě, pooperační období, šok, těžká anémie, poruchy krevního oběhu, AIM, otrava oxidem uhelnatým, perinatální období, u sportovců pro zrychlení regenerace a zvýšení kondice pro rychlou rekonvalescenci po infarktu Využívá se i ke zmírnění stárnutí, posilování obranyschopnosti, kompenzaci negativního dopadu kouření, léčbě nespavosti. Snižuje stres, pomáhá při nechutenství a zmírňuje stav migrény. Dále pozitivně ovlivňuje krevní tlak. Přístroj je vybaven bezpečnostními prvky, aby byl zabezpečen bezchybný chod a pomoc pacientovi. V případě jakékoliv poruchy zabezpečíme okamžitě výměnu přístroje.


Velký výběr kompenzačních pomůcek – prodej i pronájem invalidních vozíků, zvedáků do vany atd.

Velký výběr kompenzačních pomůcek – prodej i pronájem invalidních vozíků, zvedáků do vany atd.

Sháníte spolehlivého dodavatele kompenzačních pomůcek? Potřebujete dočasně invalidní vozík a tudíž hledáte pronájem za příznivé ceny? Pak se jistě obraťte na společnost CHIRANEX s.r.o. se sídlem v Ostravě. Dodávku, prodej a pronájem kompenzačních pomůcek zajistíme po celém Moravskoslezském, Zlínském i Olomouckém kraji. Pronájem: - invalidní vozíky - toaletní židle – nepojízdná - toaletní vozík – plastový či s čalouněním - chodítko – pojízdné i nepojízdné, s loketní podpěrkou - zvedák do vany - nepojízdná jídelní deska - stolek k lůžku - aktivní či pasivní dekubitní matrace - polohovací postel Na našich webových stránkách jsou uvedeny ceny za pronájem vždy na celý měsíc. Ceny za dopravu jsou rozděleny na několik okruhů, záleží kam objednané zboží potřebujete dovést. V rámci našich služeb se postaráme i o montáž a poradenství, jak pomůcky ovládat a správně udržovat.


Spolehlivý, rychlý servis elektrických vozíků, skútrů pro seniory, invalidní osoby - servisní prohlídky i komplexní opravy

Spolehlivý, rychlý servis elektrických vozíků, skútrů pro seniory, invalidní osoby - servisní prohlídky i komplexní opravy

Ve firmě Valprox s.r.o. víme, že mobilita je klíčem k nezávislosti. Proto se specializujeme na spolehlivý a rychlý servis elektrických vozíků a skútrů pro seniory a invalidní osoby. Naši zkušení technici poskytují odborné služby, od rutinní údržby, pravidelných servisních prohlídek po komplexní opravy, a to vše s důrazem na rychlost. Naše služby poskytujeme tak, abychom minimalizovaly dobu výpadku vašeho vozíku nebo skútru. Skladem máme běžné náhradní díly a příslušenství - můžeme rychle reagovat. Ať už potřebujete vyměnit baterii, opravit motor, nebo jen provést pravidelnou kontrolu, Valprox s.r.o. je tu pro vás. Rozumíme, že každý klient má různé potřeby, a proto můžete očekávat individuální přístup. Obrací se na nás zákazníci převážně ze Zlínského kraje, ale i vzdálenějších koutů Moravy. Servis s dostupností už do 24 hodin ! Zavolejte nám a my problém s elektrickým invalidním vozíkem vyřešíme. Postaráme se o převzetí elektrického vozíku a opravený či servisovaný Vám opět přivezeme domů. Také podrobně vysvětlíme rozsah opravy nebo servisu.


Polohovací pomůcky všech typů

Polohovací pomůcky všech typů

Dodáváme jak polohovací pomůcky molitanové obvyklých tvarů tak i pomůcky plněné unikátní měkčenou směsí (kuličkové), vyráběné v naší chráněné dílně ve spolupráci s Charitou tzv. „na míru“ – podle požadavků a zvyklostí personálu v sociálních i zdravotnických službách. Dovážíme nafukovací polohovací pomůcky od dánské firmy LEVABO. Momentálně tzv. podpěru paty – HeelUp. Jako výhradní zástupce pro ČR můžeme samozřejmě zajistit dovoz jakýchkoliv položek z jejich sortimentu – dle Vašich požadavků.


Podnikatelka roku - cena čtenářů iDNES.cz a MF DNES za nejlepší podnikatelský příběh

Podnikatelka roku - cena čtenářů iDNES.cz a MF DNES za nejlepší podnikatelský příběh

Každý rok se čtenáři iDNES.cz a MF DNES sjednocují, aby ocenili nejinspirativnější podnikatelské příběhy v České republice. Tato cena není jen o uznání úspěchu; je to oslava odvahy, inovace a nezdolného ducha českých podnikatelů. V roce 2023 se mezi osmičkou finalistů ocitly osobnosti, které svými příběhy dokazují, že podnikání může být nejen ziskové, ale i smysluplné a společensky prospěšné1. Cenu čtenářů za nejlepší podnikatelský příběh roku 2023 získaly Eva Bokišová a Monika Drobná z firmy Ergona Opava, které vedou rodinný podnik zaměřený na výrobu protéz1. Jejich příběh je příkladem toho, jak se dá podnikat srdcem a pomáhat lidem vrátit se k plnohodnotnému životu. Vítězství v této kategorii přináší nejen prestiž, ale i speciální zarámovanou titulní stránku MF DNES se svým podnikatelským příběhem1. Je to symbol toho, že jejich příběh nejen zaujal, ale i inspiroval čtenáře, kteří svými hlasy dali najevo, že si váží jejich práce a přínosu pro společnost.