Vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční doprava, spedice

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční doprava, spedice

Společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. zajišťuje silniční přepravu zboží v tuzemsku i zahraničí. Námi nabízené logistické služby zahrnují vnitrostátní i mezinárodní silniční nákladní dopravu napříč celou Evropou a spedici od prověřených partnerských společností.

Mäso a mäsové výrobky

Mäso a mäsové výrobky

Dodávka čerstvého mäsa a mäsových výrobkov - podrobná špecifikácia v prílohe
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 11:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná priemyselná škola

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná priemyselná škola

Zadavatel IČ:
00161586

Zadavatel ulice:
Obrancov mieru 343/1

Zadavatel PSČ:
018 41

Zadavatel obec:
Dubnica nad Váhom

Kontaktní osoba:
Magdaléna Denkeová

Zadavatel telefon:
+421 424 425 727


Slovník veřejné zakázky (CPV)

15110000-2
Mäso

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Pořádáte oslavu a chystáte pro hosty večeři? Jistě je potěšíte výborným uzeným bokem. Máte rádi uzená masa a hledáte spolehlivé řeznictví, kde se udí na bukovém dřevě a vyrábí poctivé maso? Navštivte řeznictví Poctivé uzenářství s.r.o., které najdete v Prosiměřicích blízko Znojma. Vyrábíme pro Vás poctivé výrobky z kvalitního masa. Nepoužíváme náhražky na nastavování, jako jsou kosti, hlavy a kůže. Ani sójovou mouku a především žádné chemikálie. Ani do uzenin nevstřikujeme vodu. Navíc jsou všechny naše výrobky bez lepku. Tím Vám můžeme zajistit kvalitní a poctivé uzené maso, které udíme na bukovém dřevě. Jen na takovém mase si můžete opravdu pochutnat. Přijďte si k nám pro uzené maso, bok a další uzeniny. Z našeho masa hravě vykouzlíte vynikající oběd, večeři či pohoštění pro hosty na oslavě i na zahradní party.


Biltong, sušené hovězí maso podle tradiční africké receptury

Biltong, sušené hovězí maso podle tradiční africké receptury

V srdci Afriky, kde se tradice a příroda snoubí v dokonalé harmonii, se rodí lahůdka známá jako biltong. Tato pochoutka je výsledkem tradiční africké receptury, která byla předávána z generace na generaci a nyní se dostává až k vám, abyste mohli okusit kousek pravé Afriky. Zulu Biltong není jen obyčejné sušené maso. Je to symfonie chutí, která se rozehrává na jazyku každého, kdo si dá kousek této delikatesy. Výroba začíná výběrem nejlepšího hovězího masa, které je následně marinováno v bohaté směsi koření a pomalu sušeno, aby se zachovala jeho šťavnatost a nutriční hodnota. Každý kousek Zulu Biltong je pak ručně balen s láskou a péčí, aby k vám dorazil čerstvý a plný energie. Ať už jste sportovec hledající kvalitní zdroj proteinů, nebo gurmán toužící po exotickém zážitku, Zulu Biltong je ideální volbou. Tak proč nezkusit něco nového a nevšedního? Otevřete balíček Zulu Biltong a nechte se unést na cestu plnou chutí, které vás zavedou až do vzdálené Afriky.


Dodávka opracované a rozbourané zvěřiny pro restaurace – jelen, daněk, srnec, divočák a další

Dodávka opracované a rozbourané zvěřiny pro restaurace – jelen, daněk, srnec, divočák a další

Hledáte pro vaši restauraci stálého dodavatele kvalitní zvěřiny? V tom případě oslovte firmu Moravialov, která se postará o stálou dodávku opracované a bourané zvěřiny pro Vaši restauraci. Prodáváme gulášové maso, řízečky, svíčkovou, hřbet a maso s kostí i bez. Vybrat si u nás můžete: - kýtu a plec bez kosti, gulášové maso, svíčková z jelena - kýtu a hřbet bez kosti, svíčková z daňka - řízečky z kýty, kýtu, plec a krk bez kosti, svíčková, hřbet, maso na guláš ze srnce - mufloní kýtu a hřbet bez kosti, maso na guláš - kolínko, kýtu, hřbet, špek, svíčková z divočáka - zajíce


Vakuově zabalená, opracovaná a hluboce zamrazená zvěřina pro restaurace, hotely

Vakuově zabalená, opracovaná a hluboce zamrazená zvěřina pro restaurace, hotely

Uvažujete o zařazení zvěřiny do jídelníčku Vaší restaurace? Sháníte českého dodavatele prvotřídní zvěřiny, která pochází z honiteb z České republiky? Hluboce zmrazenou a vakuovanou zvěřinu dodává pro restaurace a hotely firma MORAVIALOV. Naši zákazníci si u nás mohou objednat opracovanou, odblaněnou a vakuově zabalenou hluboce zmrazenou zvěřinu. Maso se zvěřiny je dietní a hodí se pro přípravu moderních dietních pokrmů. Na výběr máme maso z divočáka, jelena, srnce, daňka nebo muflona - kýtu, hřbet, plec, krk, a to v kuchyňské úpravě s kostí, nebo bez kosti


Čerstvé maso vepřové, hovězí, králičí, krůtí, kuřecí, kachny levně v řeznictví

Čerstvé maso vepřové, hovězí, králičí, krůtí, kuřecí, kachny levně v řeznictví

Řeznictví U Petra je moderní řeznictví s úctou k tradici. Když jde o čerstvé maso, levně jej nakoupíte v naší masně v Uherském Brodu nebo Zádveřicích u Zlína. Naši zákazníci nás znají díky vynikající kvalitě. Čerstvé české hovězí, vepřové a kuřecí maso máme každý den. Vždy od středy čerstvé krůtí maso od Zelenka Židlochovice. Čtvrtek čerstvé kachní maso - kachny z Vodňan. Mimo jiné prodáváme i králičí maso. Každé úterý a čtvrtek máme mařatický chléb a čtvrtek i pátek čerstvý knedlík Chvilíčková Vlčnov. Naším cílem je dodat zákazníkům chuťově zajímavé produkty vysoké kvality, díky kterým se budou vracet. Proto prodáváme výhradně maso z českých chovů. Podporujeme české farmáře a zpracovatele. Jenom kvalitní maso je základem úspěchu při vaření. Proto hleďte na to, kde nakupujete.


Maso na gril na letní párty či oslavy -  grilované krůty, kuřata nebo bezkonkurenční sele

Maso na gril na letní párty či oslavy - grilované krůty, kuřata nebo bezkonkurenční sele

Grilované pečené sele, grilovaná kuřata či krůty, grilovaný bůček nebo uzené kýty vlastní výroby na které se Vám budou sbíhat sliny Vám Řeznictví a uzenářství Lukáš Gebauer dodá dle Vašeho přání. Dodáme Vám pečené nebo grilované maso vlastními vozy na místo určení nebo si jej můžete přijet sami vyzvednou do našich prodejen. Ať už pořádáte narozeninovou oslavu nebo jen chcete pohostit své kamarády, zajistíme Vám grilovací letní pochoutky a naše nabídka cateringu se postará o to abyste si malou i velkou párty užili bez starostí. Dle Vaší potřeby Vám připravíme čerstvé maso na gril s prvotřídním naložením pro vynikající chuť nebo si rovnou můžete objednat bezkonkurenční grilované kuřata, krůty, kuřecí špalíky, stehna nebo grilované sele! Příjemný odpočinek na letní grilovačce je to pravé pro tělo i duši.Relax u grilu a posezení s přáteli u dobrého jídla a pití je tou pravou volbou k letnímu počasí. Řeznictví a uzenářství Lukáš Gebauer ví co je potřeba a své čerstvé suroviny dodá tam, kde si je budete přát.