Dodávka zemného plynu pre Kultúrne centrum Bojnice, príspevková organizácia mesta na obdobie

Dodávka zemného plynu pre Kultúrne centrum Bojnice, príspevková organizácia mesta na obdobie

Dodávka zemného plynu pre Kultúrne centrum Bojnice, príspevková organizácia mesta na obdobie od 1.7.2023 do 30.6.2025.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Kultúrne centrum Bojnice, príspevková organizácia mesta

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Kultúrne centrum Bojnice, príspevková organizácia mesta

Zadavatel IČ:
42024960

Zadavatel ulice:
Hurbanovo námestie 19/41

Zadavatel PSČ:
972 01

Zadavatel obec:
Bojnice

Kontaktní osoba:
Ing. Emília Belianska

Zadavatel telefon:
+421 465 430 980


Slovník veřejné zakázky (CPV)

09123000-7
Zemný plyn

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vše, co potřebujete vědět o novém umístění a otevírací době obchodně informačního střediska Pražské plynárenské

Vše, co potřebujete vědět o novém umístění a otevírací době obchodně informačního střediska Pražské plynárenské

Pražská plynárenská a.s., jedním z předních dodavatelů energie v České republice, oznamuje dočasné přemístění svého obchodně informačního střediska. Od 17. července 2023 bude středisko umístěno na adrese Národní 38, Praha 1, na 1. patře budovy. Toto nové umístění je pouhé 2 minuty chůze od původního místa na Jungmannově ulici (viz mapka). Otevírací doba v Praze 1: Pondělí: 8:30 - 18:00 Úterý: 8:30 - 16:00 Středa: 8:30 - 18:00 Čtvrtek: 8:30 - 16:00 Pátek: 8:30 - 12:00 Otevírací doba v Praze 4: Pondělí: 8:30 - 18:00 Úterý: 8:30 - 16:00 Středa: 8:30 - 18:00 Čtvrtek: 8:30 - 16:00 Pátek: 8:30 - 12:00 Adresa v Praze 4 je U Plynárny 500 (areál Michle), 145 08 Praha 4, hlavní budova č. 37. Rezervace na přepážku a otevírací doba podatelny: Po-Čt: 7:00 - 15:30 Pá: 7:00 - 13:00 Otázky a postřehy: Jaké jsou výhody nového umístění? Nové umístění je velmi blízko původnímu, což zjednodušuje přístup pro stávající zákazníky. Je možná rezervace na přepážku? Ano, Pražská plynárenská nabízí možnost rezervace na přepážku, což zrychluje a zefektivňuje proces. Jaké jsou další služby nabízené v obchodně informačním středisku? Kromě základních služeb, jako jsou informace o dodávkách energie, je zde také podatelna s otevírací dobou od 7:00 do 15:30 od pondělí do čtvrtka a do 13:00 v pátek.


Dodavatel technologických zařízení pro plynárenský průmysl

Dodavatel technologických zařízení pro plynárenský průmysl

Pokud hledáte firmu, která má rozsáhlé zkušenosti a disponuje vlastními prostředky pro zabezpečení vývoje, projekce, výroby, montáže a servisu zařízení pro plynárenský průmysl, obraťte se na brněnskou firmu TECHKO, spol s.r.o. Firma pro své klienty zajistí vysoce kvalitní výrobky včetně realizace příslušných projektů od fáze návrhu až po uvedení do provozu. Dodáváme  strojní, elektrické a stavební části regulačních stanic plynu, plynových kotelen. Postaráme se o konstrukci a výrobu zařízení pro regulační a měřicí stanice plynu, jako jsou plynových filtrů, elektrické předehřívače plynu a teplovodní výměníky. Dodáváme také tlakové nádoby stabilní a elektrické rozváděče regulačních stanic. Montujeme elektrická zařízení. Vyrábíme i potrubní díly. Zajistíme veškeré svářečské a zámečnické práce v rámci realizace.


Dodávky plynu od ČEZ Dobřichovice - žádosti o připojení, převod, ukončení odběru

Dodávky plynu od ČEZ Dobřichovice - žádosti o připojení, převod, ukončení odběru

U ELEKTROMONTÁŽÍ, s.r.o. (Dobřichovice) si zařídíte vše potřebné stejně jako přímo u ČEZu. Od roku 2005 je tato společnost kontaktním místem ČEZ. U nás si zařídíte: - ŽÁDOSTI - zvýšení příkonu, připojení odběrného místa, změna sazby, namontování elektroměru, vytýčení podzemního zařízení energetiky, vydání stavebního povolení - převod elektroměru - ukončení odběru Pracovní doba naší kanceláře: Po a St: 9 - 12 a 12:30 - 17 Út a Čt: 9 - 12 a 12:30 - 15 Pá : 9 - 13


Pražská plynárenská a.s. - Váš spolehlivý dodavatel energií

Pražská plynárenská a.s. - Váš spolehlivý dodavatel energií

Pražská plynárenská a.s. je firma s dlouholetou tradicí na českém trhu. Specializuje se na dodávky zemního plynu, elektřiny a dalších energetických řešení. Firma nabízí širokou škálu produktů, od tradičních plynových a elektrických tarifů až po moderní energetické technologie jako fotovoltaika a tepelná čerpadla. Jednou z hlavních výhod firmy je rychlá reakce na tržní ceny, což zákazníkům umožňuje využít nejvýhodnějších cenových nabídek. Firma také poskytuje poradenství v oblasti energetických řešení a nabízí individuální přístup ke každému zákazníkovi. Pražská plynárenská a.s. je nejen dodavatelem energií, ale také spolehlivým partnerem v oblasti energetických služeb. Nabízí komplexní servis od návrhu až po realizaci energetických projektů, včetně možnosti vyřízení státních dotací. Firma je známá svou spolehlivostí a kvalitou služeb, což potvrzuje i dlouholetá spolupráce s řadou kulturních a sportovních akcí, charitativních aktivit a institucí.


Ušetřete za energie – levný plyn a elektřina pro domácnosti a firmy

Ušetřete za energie – levný plyn a elektřina pro domácnosti a firmy

Chcete ušetřit náklady za plyn a elektřinu? Proveďte si srovnání ceny energií u více dodavatelů – nejvýhodnější cena na dodávku zemního plynu a elektřiny je při odběru energií od jednoho dodavatele. Firma LAMA energy a.s. je český dodavatel energie s těžbou ropy a plynu v České republice, je součástí skupiny Lama Energy Group. Ikdyž na trhu energií v ČR figurují dominantní dodavatelé, nabízíme dodávku a prodej levnějšího plynu i elektřiny než konkurence, protože zhruba 25% dodávek plynu je pokryto díky vlastní těžbě na Břeclavsku – Jižní Morava.a 50% dodávek díky nákupu plynu na energetických burzách v období, kdy je nejlevnější. Jsme tedy nezávislí na dodávkách plynu ze zahraničí ! Zvýhodněné ceny máme pro všechny zákazníky – domácnosti i firmy, podnikatelé, velkoodběratelé (teplárny, nemocnice, továrny). Pro společnosti zpracujeme nabídku dodávky energií na míru. Smlouvu můžete uzavřít na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 3 měsíce nebo smlouvu s garancí dodávek na dobu 3 let a možností okamžitého odstoupení při navýšení ceny.


Elektřina a plyn od jednoho dodavatele Praha - PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.

Elektřina a plyn od jednoho dodavatele Praha - PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.

Obraťte se na společnost Pražská plynárenská, elektřina a plyn jsou pro vás připravené k odběru. Kromě těchto dvou zásadních zásadních požadavků nabízí Pražská plynárenská mnohem více. Čeká na vás spousta zvýhodnění, služeb a zákaznických bonusů, které pomohou šetřit nejen vaši peněženku, ale také váš čas. Plyn a elektřina je pro nás na prvním místě, abyste však mohli při odběrech čerpat ještě více výhod, k tomu jednoduše slouží zákaznická karta Pražské plynárenské. Zákaznická karta vám umožní využívat zajímavé slevy a výhody v rámci partnerské sítě, do které se řadí například: - cestovní kanceláře - divadla - kina - restaurace - sportovní zařízení - nákup oblečení - možnost připojištění Pokud by vás zajímal aktuální katalog zákaznické karty, který se neustále rozšiřuje, najdete ho na webových stránkách Pražské plynárenské a to konkrétně v sekci Partneři. Kromě toho si Pražská plynárenská připravila pro své klienty nové aplikace, které jim čerpání slev prostřednictvím zákaznické karty ještě více usnadní. Jedná se o webovou a mobilní aplikaci, díky nimž můžete aktuální poskytovatele slev vyhledávat odkudkoliv a kdykoliv. Navíc elektřina a plyn nejsou od společnosti určeny jen některým typům odběratelů. Vyberou si zde všichni, a to: - domácnosti - podnikatelé - velkoodběratelé Konkrétní a bližší popis jednotlivých typů odběratelů naleznete na webových stránkách dodavatele Pražská plynárenská.