Modernizácia nadzemných častí primárnych napájačov SCZT - Obnova tepelných izolácií pre závod Košice

Modernizácia nadzemných častí primárnych napájačov SCZT - Obnova tepelných izolácií pre závod Košice

Zákazka je rozdelená na 2 časti: "Modernizácia nadzemných častí primárnych napájačov SCZT" a "2. časť -
Modernizácia nadzemných častí primárnych napájačov SCZT".
Realizáciou diela sa rozumejú všetky práce, dodávky a činnosti potrebné na korektnú, spoľahlivú a bezpečnú prevádzku rozvodov v rozsahu:
1. Stavebné práce
2. Montážne práce
3. Organizačná a dokumentačná časť.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch k tejto zákazke.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 08:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MH Teplárenský holding, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.06.2023 15:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MH Teplárenský holding, a.s.

Zadavatel IČ:
36211541

Zadavatel ulice:
Turbínová 3

Zadavatel PSČ:
831 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Marta Lumtzer

Zadavatel telefon:
+421 556 192 135

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45321000-3
Tepelnoizolačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hydroizolace, izolace zahradního jezírka pomocí PVC fólie

Hydroizolace, izolace zahradního jezírka pomocí PVC fólie

Pokud potřebujete provést hydroizolaci zahradního jezírka či jiných menších vodních ploch, obraťte se na firmu IZOLACE M Uherské Hradiště. Pro izolace jezírek se používají PVC fólie - mechanicky kotvené fóliové systémy. Velikost fólie se přizpůsobí připravené jámě, položí se na dno a ukotví. Fólie se potom horkovzdušně svaří dle velikosti a tvaru. Používáme PVC fólie Alkorplan 35054 tl. 1,0 nebo 1,5 mm určené k vykládání zahradních jezírek a vodních staveb. Předpokládaná životnost folie je minimálně 25 let. Poskytujeme záruku na materiál i provedené práce v délce 10 let. Již jsme realizovali zakázky v okolí Zlína, Brna, Uherského Hradiště. Nahlédněte na webu do naší fotogalerie.


Izolace zdiva, základů domu proti zemní vlhkosti, tlakové vodě

Izolace zdiva, základů domu proti zemní vlhkosti, tlakové vodě

Základem stavby domu je kvalitní izolace zdiva proti zemní vlhkosti a tlakové vodě. V lokalitě Zlínský kraj hydroizolace provádí společnost IZOLACE M s.r.o. Uherské Hradiště. Hydroizolace provádíme nejen u novostaveb, kde je klíčová, ale i u starších domů. Rekonstrukce provádíme v případě, kdy je izolace proti zemní vlhkosti poškozena, což se na zdech projeví formou vlhkostních map a plísní. Naši firemní pracovníci jsou pravidelně školeni, mají mnoho pracovních zkušeností, odborně Vám jsme schopni poradit správný typ izolace, odpovídající konkrétní stavbě. Pro izolace základů domu využíváme fóliové systémy Fatrafol-H, Sikaplan, Alkorplan.


Izolace plochých střech, hydroizolace základů, spodní stavby

Izolace plochých střech, hydroizolace základů, spodní stavby

Máte problém u rovné, ploché střechy s prosakováním vody při dešti? Společnost IZOLACE M s.r.o. provádí fóliové izolace plochých střech včetně zateplovacích prací a hydroizolace základů domu, spodní stavby proti vodě. V okrese Uherské Hradiště i Zlín volejte tel.: 605953450. Používaná fólie FATRAFOL je vhodná na všechny běžné podklady i na původní krytinu - zajistí dlouhodobou ochranu střešního pláště i v extrémních klimatických podmínkách, je bezúdržbová. Položení izolace je možné i u šikmé střechy s mírným spádem. Zajišťujeme izolace proti zemní vlhkosti, tlakové vodě.


Kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů – změna tím správným směrem

Kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů – změna tím správným směrem

Bydlíte v bytě či ve starším rodinném domě a nejste už spokojeni se vzhledem a účelností Vaší domácnosti? Pak je pro Vás správnou volbou využít služeb společnosti Tomáš Viktorini s. r. o. Společnost Tomáš Viktorini s. r. o. nabízí širokou škálu služeb, z nichž si stačí jen vybrat. Mezi tyto služby patří nejen rekonstrukce, ale i renovace bytových jader v panelových domech. Dále se zaměřují na izolaci půdních prostorů, sádrokartonové konstrukce, veškeré stavební práce, pokládkou podlahových krytin, ale taktéž Vám zajistí montáž dveří či bezbariérovou úpravu koupelen. Spoléhejte na kvalitu a vyzkoušejte spolupráci s firmou Tomáš Viktorini s. r. o.


Hydroizolace spodních staveb, výstavba a rekonstrukce parkovišť, obvodového zdiva na klíč

Hydroizolace spodních staveb, výstavba a rekonstrukce parkovišť, obvodového zdiva na klíč

Hledáte firmu, která se zabývá hydroizolací spodních staveb proti vlhkosti nebo spodní vodě? Potřebuje postavit parkoviště nebo opravit hydroizolaci bazénu? O veškeré hydroizolační práce spodních staveb se postará firma PPBAU servis eu s.r.o. z Ostravy. Součástí stavebních prací naší firmy je dodávka a montáž hydroizolací spodních staveb na klíč. Postaráme se o vypracování projektu včetně realizace stavebních i hydroizolačních prací. Stavíme a rekonstruujeme hydroizolace bazénů, požárních nádrží, spodních staveb i pojížděných parkovišť.


Pozemní stavitelství, zateplení, zděné konstrukce, dlažby, obklady

Pozemní stavitelství, zateplení, zděné konstrukce, dlažby, obklady

Společnost N.K. STAV Brno a.s. je renomovaná stavební firma, která se zabývá všemi aspekty pozemního stavitelství. Nabízíme svým zákazníkům kvalitní a cenově dostupné služby, od generálních dodávek po dílčí subdodávky pro velké stavební společnosti v ČR. Poskytujeme komplexní stavební činnost. Mezi naši specializaci patří zejména zateplení budov, zděné konstrukce, dlažby, obklady a další. Spolupracuje s profesionálními subdodavateli, řemeslníky, architekty a projektanty, kteří zaručují vysokou úroveň provedení a spokojenost zákazníků.