Motorové vozidlo - Pick-up - LIFE

Motorové vozidlo - Pick-up - LIFE

Predmetom zákazky je dodanie nových motorových vozidiel v počte 12 ks z toho 2 ks vozidiel Pick-up a 10 ks terénnych vozidiel kategórie M1G. Súčasťou dodávky je aj dovoz predmetu zákazky na miesto určenia, jeho odovzdanie verejnému obstarávateľovi a zaškolenie zo strany verejného obstarávateľa určených osôb na obsluhu a základnú údržbu predmetu zákazky.
Podrobná špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 07:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.06.2023 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
17058520

Zadavatel ulice:
Tajovského 28B

Zadavatel PSČ:
974 01

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Peter Brnák

Zadavatel telefon:
+421 484 722 049

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sopsr.sk/web/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34113200-4
Terénne a cestné vozidlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávková auta značky Fiat - prodej a kvalitní servis dodávek

Dodávková auta značky Fiat - prodej a kvalitní servis dodávek

Vlastníte dodávku a potřebujete na ní provést servis? Nebo přemýšlíte o koupi dodávky nové? S tím Vám pomůže frýdecko-místecká společnost Pavlas Trust s.r.o., zabývající se prodejem a kompletním servisem osobních, užitkových i dodávkových vozů Fiat. Prodej, servis: - osobní vozy Fiat - užitkové vozy Fiat - dodávky, dodávková auta Fiat. V našem autosalonu pracují zkušení odborníci, kteří jsou připraveni Vám s čímkoliv poradit a pomoci. U nás si jistě vyberete vůz, který bude splňovat veškeré Vaše požadavky!


Nástavby pro užitkové vozy, hydraulické čela nebo reklamní potisk od ALBODY Pavel Šebek s.r.o.

Nástavby pro užitkové vozy, hydraulické čela nebo reklamní potisk od ALBODY Pavel Šebek s.r.o.

Chcete začít podnikat nebo už podnikáte, máte užitkový vůz nákladní nebo dodávku, ale sháníte na ni vhodnou nástavbu? Pak Vám rádi představíme společnost ALBODY pana Pavla Šebka, která sídlí v Libouchec. Společnost se zabývá dodávkou a výrobou nástaveb pro užitkové vozy jakou jsou vozy nákladní nebo dodávky. V nabídce najdete nástavby: - skříňové - valníkové - sklápěcí - odtahové Zajistí pro Vás i vnitřní obložení dodávkových vozidel a jestli se chcete pyšnit vlastním firemní logem, tak ani potisk nástavby či dodávky není problém. K dalším službám firmy patří i zajištění příslušenství jako jsou hydraulická čela a nakládací jeřáby, tažná zařízení či přídavná vzduchová pérování. Vše pro úspěšný start do podnikání pro Vaše vozidla pro Vás zajistí společnost ALBODY pana Pavla Šebka, kterou najdete v Libouchci.


Servis osobních a užitkových vozů všech značek do hmotnosti 5t a výšky 3,5 metru

Servis osobních a užitkových vozů všech značek do hmotnosti 5t a výšky 3,5 metru

Hledáte v okolí Svitav nebo Svitávky autoservis, který provádí servis nejen osobních, ale i užitkových vozidel? Pak navštivte Autocentrum u Labutě ve Svitávkách. Provádíme servis vozidel všech značek do hmotnosti 5 tun a výšky 3,5 metru. Servis zajistíme nejen u osobních, ale i užitkových vozidel všech značek. V rámci servisu provádíme klempířské, lakýrnické a autoelektrikářské práce. Plníme a opravujeme klimatizace a měníme čelní skla. Navíc montujeme i auto příslušenství - například autorádia a další. Není pro nás problémem provést digitální geometrii náprav.


Zapůjčení komfortního minibusu Toyota Proace Kombi pro devět cestujících s klimatizací

Zapůjčení komfortního minibusu Toyota Proace Kombi pro devět cestujících s klimatizací

Chystáte se s početnější rodinou či s přáteli na dovolenou? Pojedete na výlet i s další rodinou a chcete jet jen jedním autem? Přemýšlíte o zapůjčení mikrobusu? Obraťte se na spolehlivou autopůjčovnu Auto-Kozelský spol. s.r.o. se sídlem v Ostravě. Minibus Toyota Proace Kombi pro devět cestujících je opatřen klimatizací pro každou řadu cestujících. Dále je vybaveno navigací, tempomatem, bezklíčkovým odemykáním i startováním. Navíc se jedná o model kombi, takže Vám vůz zajistí spoustu úložného místa pro Vaše zavazadla. Užijte si komfortní cestu na dovolenou bez starostí. Vůz je možno zapůjčit i dlouhodobě. Veškeré platné ceny najdete na naších webových stránkách. Při zapůjčení je třeba složit kauci v hodnotě 5000 Kč. Vůz si můžete jednoduše zarezervovat prostřednictvím formuláře na webu. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.


Lehký užitkový vůz Hyundai H350 - velký nákladový prostor, zaručená pomoc při podnikání

Lehký užitkový vůz Hyundai H350 - velký nákladový prostor, zaručená pomoc při podnikání

Hledáte užitkový vůz, který bude nejen efektivní pomocí při vaší práci, ale zároveň chcete, aby měl moderní design? Hyundai H350 je kombinací těchto vlastností a přináší sebou všestranné využití! U žádných jiných konkurenčních vozů nenajdete tak skvěle a profesionálně řešený nákladový prostor. Využít můžete celou jeho délku 3665 mm, o objemu 12,9 m3, čímž se řadí mezi vozy s největším nákladovým prostorem ve své třídě. Vybrat si můžete i zkrácenou verzi, která nabídne objem 10,5 m3. Hyundai H350 nabídne také pomocné schůdky: - přední (pro snazší čištění předního skla a jeho údržby), - zadní (pro snadný náklad i vyložení zboží). Ani samotný interiér nezůstal pozadu, splňuje tyto vlastnosti: - bezpečnost, - jednoduché ovládání, - praktičnost. Neváhejte a pořiďte si tento užitkový vůz Hyundai H350, díky kterému pro vás bude podnikání hračka!


Elektrický pick-up Pickman – užitkový vůz s nízkými provozními náklady šetrný k životnímu prostředí

Elektrický pick-up Pickman – užitkový vůz s nízkými provozními náklady šetrný k životnímu prostředí

Pokud hledáte vozidlo vhodné pro transport osob, nářadí nebo materiálu šetrné k životnímu prostředí a navíc s nízkými provozními náklady, vyzkoušejte nový užitkový pick-up Pickman, který prodává společnost SYNPRO, s.r.o. z Velkých Bílovic. Pickman poskytuje sezení pro dvě osoby v uzamykatelné kabině s vytápěním a disponuje ložným prostorem o 162cm x 124cm se sklopnými bočnicemi pro jednoduší nákladku a výkladku. Automobil má dojezd na jedno dobití až 100km. Nabíjení, která trvá 6 až 8 hodin probíhá přes klasickou zásuvku 220V. Úložná prostor se nachází v přední části pick-upu. Vůz na přání klienta vybavíme klimatizací. Náhon vozu je na zadní kola. Pick-up je Homologovaný pro provoz na silnici. Najde uplatnění především v obcích a městech, areálech firem, parcích, farmách, zoologických zahradách nebo golfových hřištích. Pokud Vás užitkový elektrický pick-up zaujal, neváhejte se na nás obrátit telefonicky nebo e-mailem, rádi Vám poskytneme bližší informace o užitkovém pic-upu Pickman s ekologickým provozem.