Zakázková výroba kuchyní a interiérového nábytku

Kuchyně Chábera

Zakázková výroba kuchyní a interiérového nábytku

Pokud hledáte kvalitní a originální kuchyň nebo jiný nábytek, který bude odpovídat vašim představám a potřebám, můžete se obrátit na rodinnou firmu Kuchyně Chábera se sídlem v Liberci. Tato česká firma se zabývá zakázkovou výrobou kuchyňského nábytku, kuchyňských sestav a linek, vestavěných skříní na míru, ale je schopna vyrobit i jiný nábytek dle přání zákazníka, jako jsou skříně do koupelny, obývací stěny, komody, a další.

Zabezpečenie ubytovania, stravy a konferenčných priestorov v rámci organizácie školenia

Zabezpečenie ubytovania, stravy a konferenčných priestorov v rámci organizácie školenia

Predmetom zákazky je zabezpečenie ubytovania, stravy a konferenčných priestorov v rámci organizácie školenia Kľúč k udržateľnému podnikaniu v termíne 7.6.-10.6.2023.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2023 09:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Zadavatel IČ:
00164348

Zadavatel ulice:
Ševčenkova 11

Zadavatel PSČ:
850 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Mgr. Jakub Klikač

Zadavatel telefon:
+421 907 515 088

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55110000-4
Hotelové ubytovacie služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ubytování v hotelu, hotel Kurdějov, kongresový a wellness hotel.

Ubytování v hotelu, hotel Kurdějov, kongresový a wellness hotel.

Sháníte ubytování v hotelu v okolí města Hustopeče na jižní Moravě? Ubytujte se v Hotelu Kurdějov a.s., v obci Kurdějov, je to kongresový a wellness hotel, který nabízí komfortní ubytování. Můžete k nám do hotelu na jižní Moravu přijet strávit dovolenou, prodloužený víkend, školit firmu, uspořádat oslavu a podobně. Všechny naše hotelové domy nabízí něco jiného tak aby jsme s nabídkou ubytování uspokojili co nejvíce návštěvníků. Celková kapacita hotelu je 210 osob, 156 lůžek, 52 pokojů, 2 apartmány, možnost přistýlek. Na všech pokojích je sociální zařízení se sprchovým koutem, TV, satelit, k zapůjčení video, DVD, internet, WiFi. Dále u nás naleznete hotelovou restauraci, bar, vinotéku, dětské koutky a hřiště, tenisové hřiště, venkovní posezení, wellness centrum a další sportovní využití.


Moderní hotel, který má prostory vhodné pro firemní akce, konference, školení, teambuilding - bowling, relax centrum pro hosty

Moderní hotel, který má prostory vhodné pro firemní akce, konference, školení, teambuilding - bowling, relax centrum pro hosty

Hotel Vyhlídka Luhačovice je ideálním místem pro firemní akce, konference, školení, teambuilding a další příležitosti. Naše moderní zařízení vám poskytne vše, co potřebujete pro příjemný pobyt. Pro vaše firemní akce máme k dispozici variabilní prostor, který můžeme upravit podle vašich požadavků. Můžete využít naši profesionální techniku, jako jsou projektory, flipcharty, ozvučení a další. Naše personál vám rád pomůže s organizací a zajištěním vaší akce. U nás si můžete vybrat z různých možností ubytování a stravování, které odpovídají vašim potřebám. Pro ubytování je k dispozici 12 komfortních pokojů s klimatizací. V naší restauraci připravíme chutné občerstvení i kompletní jídlo - snídaně, oběd, večeře pro ubytované. Večer můžete navštivit naši vinárnu, kde máme široký výběr kvalitních vín. Při teambuilding je ideální najít si čas a využít i relax centrum, kde najdete saunu, masáže, solárium a další služby. Pro zábavu máme také bowlingové dráhy, můžete si tedy zahrát s kolegy. Pro ubytované hosty máme monitorované parkoviště. Hotel Vyhlídka Luhačovice je skvělou volbou.


Vyhledávání relaxačních a wellness pobytů v lázních, horských destinacích i wellness zařízeních

Vyhledávání relaxačních a wellness pobytů v lázních, horských destinacích i wellness zařízeních

Chcete si užít relax ve vyhlášených lázeňských destinacích? Hledáte cenově přívětivý wellness pobyt v ČR? Navštivte vyhledávácí portál eUbytko.cz, kde si můžete zarezervovat wellness pobyt dle vlastního výběru ve více než 500 wellness zařízeních napříč celou Českou republikou. Na našem webu si najde každá věková skupina kvalitní a cenově dostupné relaxační a wellness pobyty ve vyhlášených lázeňských destinacích i moderních wellness centrech. Výběr Vám usnadní fotky a popis daného wellness zařízení. Lázeňské pobyty si můžete vybrat podle délky, ceny nebo typu procedur, které si chcete vyzkoušet.


Komfortní ubytování pro skupinové, firemní akce, konference - prostory pro školení

Komfortní ubytování pro skupinové, firemní akce, konference - prostory pro školení

Tou správnou volbou pro uspořádání firemní akce je hotel Avanti nedaleko centra Brna, díky ubytování s velkou kapacitou osob a možností sportovního i relaxačního vyžití. Pomůžeme vám s konferencí až pro 400 lidí. Máme vhodné prostory pro školení, skupinové, firemní akce a konference. K dispozici je 8 klimatizovaných konferenčních sálů. Dle požadavků zajistíme catering. Klimatizované prostory pro pořádání skupinových a firemních akcí: - veliký kongresový prostor pro 250 osob - velký sál pro 80 osob - malý sál pro 60 osob - salónek pro 25 osob - Meeting Room pro 20, 30, 50 a 80 osob. Pro zajištění občerstvení mimo školící prostory je možné využít předsálí s Café barem. Samozřejmostí je parkování a bezplatné Wi-Fi připojení zdarma. Pro relaxaci využijte naše nové relaxační centrum. Pokud hledáte prostory pro školení a komfortní ubytování, obraťte se na hotel Avanti.


Teambuilding s ochutnávkou vín, sportovními aktivitami, vstupem na badmintonové hřiště

Teambuilding s ochutnávkou vín, sportovními aktivitami, vstupem na badmintonové hřiště

Máte na starost organizaci teambuildingu na Jižní Moravě? Rádi byste vybrali penzion s možností pořádání sportovních aktivit pro pracovní kolektiv? Ideálním místem pro konání teambuildingu je Penzion-kavárna-badminton U Splavu, který se nachází v samotném centru města Břeclavi. Hosté zde mají k dispozici vstup do na hřiště v badmintonové hale a také infrasaunu. Na účastníky teambuildingů zde čeká komfortní ubytování v klimatizovaných pokojích s bohatou snídaní. Využít můžete vnitřní prostory k posezení s kapacitou 40 míst, ale k dispozici vám také může být nekuřácká kavárna s letní terasou. Co se týče sportovních aktiv, přímo u penzionu se nachází badmintonová hala s infrasaunou. Nedaleko penzionu je pak půjčovna lodí, kajaků a raftů. Můžete se také vydat poznávat krásy zdejšího okolí na kole – kola si pak bezpečně uložíte v úschovně kol. Na přání pro Vás zajistíme i degustaci vína.


Ideální rodinná dovolená - dětská herna, dětský bazén, wellness pro celou rodinu v hotelu v Jeseníkách

Ideální rodinná dovolená - dětská herna, dětský bazén, wellness pro celou rodinu v hotelu v Jeseníkách

Plánujete dovolenou či prodloužený víkend někde v horách? Hledáte rodinnou dovolenou, kde mají zábavu jak rodiče tak i děti? Dětskou hernu a sportovní vyžití nabízí hotel Holzberg v Jeseníkách. Komfortní vybavení je u nás samozřejmostí. V areálu jsou k dispozici nejen wellness služby, posilovna, stylová restaurace a bowling pro trávení volných večerů, ale také pro rodiny s dětmi sportovní hřiště pro hry jako je tenis, pingpong či volejbal. Travnaté hřiště je vhodné pro malou kopanou. Pro rodiny s menšími dětmi je vybavená dětská herna, která sousedí se společenskou místností. Příjemné rodinné chvíle strávíte v relaxačním bazénu (15×7 m), dětském bazénu (5×5 m), s vyhřívanou vodou, privátní whirlpool o teplotě 37°C a privátní sauně, poté v odpočinkové zóně. Okolí hotelu je ideální pro turistiku, cykloturistiku, lyžování a relaxaci v přírodě. Pokud hledáte ubytování pro rodiny s dětmi pod Pradědem v Jeseníkách, hotel Holzberg je ta správná volba.