Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

MIVOTOP s.r.o.

Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

Zakázkové práce v celé České republice v oblasti montáží a servisu tepelných čerpadel De Dietrich a BAXI včetně návrhu řešení nabízí společnost MIVOTOP, s.r.o. z Opavy. Rodinným domům i firmám rovněž nabízíme fotovoltaická řešení pro solární ohřevy vody a vytápění nebo ohřevu bazénu.

Hydina

Hydina

Obstaranie potravín v rozsahu CPV.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2023 09:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou

Zadavatel IČ:
00738263

Zadavatel ulice:
Priečinok 72

Zadavatel PSČ:
918 65

Zadavatel obec:
Hrnčiarovce nad Parnou

Kontaktní osoba:
Peter Bunček

Zadavatel telefon:
+421 332 832 803

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zvjs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15112000-6
Hydina

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


E-shop se zvěřinou - na prodej maso z jelena, daňka, srnce, divočáka, muflona, zajíc, bažant

E-shop se zvěřinou - na prodej maso z jelena, daňka, srnce, divočáka, muflona, zajíc, bažant

Pokud jste si oblíbili moderní kuchyni, můžete si zahrnout do menu i dietní maso ze zvěřiny. Objednat si jej můžete snadno přes eshop se zvěřinou, který provozuje společnost MORAVIALOV s.r.o. z Kravska u Znojma. Zakoupit můžete maso z jelena, daňka, srnce, muflona i divočáka nebo zajíce, bažanta. Našimi zákazníky jsou převážně restaurace, expedujeme však maso i fyzickým osobám - konečným spotřebitelům. Prodej zvěřiny: - jelení, dančí, srnčí maso - kýta, plec, krk, hřbet, svíčková, maso na guláš - mufloní maso - na guláš, plec, hřbet - kýta, plec, koleno, svíčková, játra z divočáka - bažant, kachna divoká - zajíc - kosti ze zvěřiny.


Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Pořádáte oslavu a chystáte pro hosty večeři? Jistě je potěšíte výborným uzeným bokem. Máte rádi uzená masa a hledáte spolehlivé řeznictví, kde se udí na bukovém dřevě a vyrábí poctivé maso? Navštivte řeznictví Poctivé uzenářství s.r.o., které najdete v Prosiměřicích blízko Znojma. Vyrábíme pro Vás poctivé výrobky z kvalitního masa. Nepoužíváme náhražky na nastavování, jako jsou kosti, hlavy a kůže. Ani sójovou mouku a především žádné chemikálie. Ani do uzenin nevstřikujeme vodu. Navíc jsou všechny naše výrobky bez lepku. Tím Vám můžeme zajistit kvalitní a poctivé uzené maso, které udíme na bukovém dřevě. Jen na takovém mase si můžete opravdu pochutnat. Přijďte si k nám pro uzené maso, bok a další uzeniny. Z našeho masa hravě vykouzlíte vynikající oběd, večeři či pohoštění pro hosty na oslavě i na zahradní party.


Biltong, sušené hovězí maso podle tradiční africké receptury

Biltong, sušené hovězí maso podle tradiční africké receptury

V srdci Afriky, kde se tradice a příroda snoubí v dokonalé harmonii, se rodí lahůdka známá jako biltong. Tato pochoutka je výsledkem tradiční africké receptury, která byla předávána z generace na generaci a nyní se dostává až k vám, abyste mohli okusit kousek pravé Afriky. Zulu Biltong není jen obyčejné sušené maso. Je to symfonie chutí, která se rozehrává na jazyku každého, kdo si dá kousek této delikatesy. Výroba začíná výběrem nejlepšího hovězího masa, které je následně marinováno v bohaté směsi koření a pomalu sušeno, aby se zachovala jeho šťavnatost a nutriční hodnota. Každý kousek Zulu Biltong je pak ručně balen s láskou a péčí, aby k vám dorazil čerstvý a plný energie. Ať už jste sportovec hledající kvalitní zdroj proteinů, nebo gurmán toužící po exotickém zážitku, Zulu Biltong je ideální volbou. Tak proč nezkusit něco nového a nevšedního? Otevřete balíček Zulu Biltong a nechte se unést na cestu plnou chutí, které vás zavedou až do vzdálené Afriky.


Výborné uzeniny, salámy, pomazánky nebo studená kuchyně za skvělé ceny

Výborné uzeniny, salámy, pomazánky nebo studená kuchyně za skvělé ceny

Ať už potřebujete koupit uzeniny, pomazánky, saláty nebo chlebíčky, pak je tu pro Vás Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov, které sídlí nedaleko města Prostějov a denně pro vás vyrábí tyto výborné pochutiny za skvělé ceny. Mezi širokou škálou výrobků najdete: - párky - špekáčky - kabanos - sekaná - tlačenka - saláty (horácký, rybí, vajíčkový, trampský, ďábelský,...) - pomazánky (bramborová, škvarková, bůčková, budapešťská,...) - chlebíčky (šunkové, sýrové, pikantní, s vejcem,...) a další speciality jako utopence, aspikové misky nebo bulky a bagety. Tak nečekejte a dejte si něco dobrého od Zemědělského družstva Ludmírov, které je specialistou na studenou kuchyni a další lahůdky


Vakuově zabalená, opracovaná a hluboce zamrazená zvěřina pro restaurace, hotely

Vakuově zabalená, opracovaná a hluboce zamrazená zvěřina pro restaurace, hotely

Uvažujete o zařazení zvěřiny do jídelníčku Vaší restaurace? Sháníte českého dodavatele prvotřídní zvěřiny, která pochází z honiteb z České republiky? Hluboce zmrazenou a vakuovanou zvěřinu dodává pro restaurace a hotely firma MORAVIALOV. Naši zákazníci si u nás mohou objednat opracovanou, odblaněnou a vakuově zabalenou hluboce zmrazenou zvěřinu. Maso se zvěřiny je dietní a hodí se pro přípravu moderních dietních pokrmů. Na výběr máme maso z divočáka, jelena, srnce, daňka nebo muflona - kýtu, hřbet, plec, krk, a to v kuchyňské úpravě s kostí, nebo bez kosti


Čerstvé maso vepřové, hovězí, králičí, krůtí, kuřecí, kachny levně v řeznictví

Čerstvé maso vepřové, hovězí, králičí, krůtí, kuřecí, kachny levně v řeznictví

Řeznictví U Petra je moderní řeznictví s úctou k tradici. Když jde o čerstvé maso, levně jej nakoupíte v naší masně v Uherském Brodu nebo Zádveřicích u Zlína. Naši zákazníci nás znají díky vynikající kvalitě. Čerstvé české hovězí, vepřové a kuřecí maso máme každý den. Vždy od středy čerstvé krůtí maso od Zelenka Židlochovice. Čtvrtek čerstvé kachní maso - kachny z Vodňan. Mimo jiné prodáváme i králičí maso. Každé úterý a čtvrtek máme mařatický chléb a čtvrtek i pátek čerstvý knedlík Chvilíčková Vlčnov. Naším cílem je dodat zákazníkům chuťově zajímavé produkty vysoké kvality, díky kterým se budou vracet. Proto prodáváme výhradně maso z českých chovů. Podporujeme české farmáře a zpracovatele. Jenom kvalitní maso je základem úspěchu při vaření. Proto hleďte na to, kde nakupujete.