Nákup QSCD zariadení - čipových kariet s jednostrannou farebnou potlačou

Nákup QSCD zariadení - čipových kariet s jednostrannou farebnou potlačou

Nákup QSCD zariadení ProID +Q s klientskou aplikáciou ProID+ s jednostrannou farebnou potlačou v počte 4.400 ks pre potreby vydávania mandátnych certifikátov.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2023 09:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00151866

Zadavatel ulice:
Pribinova 2

Zadavatel PSČ:
812 72

Zadavatel obec:
Bratislava - Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Radovan Škvarenina

Zadavatel telefon:
+421 961 051 230


Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30237131-6
Elektronické karty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dárkový poukaz na celotělovou masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, relaxační masáž přes reflexní body

Dárkový poukaz na celotělovou masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, relaxační masáž přes reflexní body

Relaxace při masáži je skvělým dárkem pro ženu i muže. Věnujte dárkový poukaz na celotělovou masáž pod stromeček - ve Studiu Soni Hornychové ve Zlíně se zaměřujeme na Kriya masáže, aromaterapeutické celotělové olejové masáže, lávovými kameny i relaxační přes reflexní body. Cílem relaxační-harmonizující masáže je harmonie těla a mysli, hluboké zklidnění. Přes reflexní body na dlaních a ploskách nohou tělo nastartuje svou přirozenou imunitu. Při masírování hlavy se uvolní mysl. Celotělová olejová masáž. Lávovými kameny masírujeme a také se horké kameny přikládají na tělo, teplo pomáhá uvolnit napětí a ztuhlost, povzbudí se krevní a lymfatický oběh. Aromaterapeutická masáž s využitím esenciálních olejů navozuje tělesnou i psychickou pohodu, olejíčky mají specifickou vůni i zdravotní účinky, kombinujeme je podle vašich potřeb. Esence během pár minut prostoupí kůží do těla a působí blahodárně.


Dárkový poukaz na zážitkový večer s degustací vína na jižní Moravě

Dárkový poukaz na zážitkový večer s degustací vína na jižní Moravě

Máte doma milovníka vína? Chcete známého obdarovat na Vánoce nebo narozeniny originálním dárkem – degustací vína ve sklípku, kde degustoval víno i T.G. Masaryk? Darujte poukaz na zážitkový večer s degustací vína ve Vinařství Kukla v Hustopečích. V našem moravském vinném sklípku T.G. Masaryka pořádáme zážitkové večery plné degustace vína, dobrého jídla a zábavy. Máme připravený program vyladěný do posledního detailu. Zážitkový večer zahrnuje přípitek s večeří podle vlastního výběru, které následuje samotná degustace vína. K ochutnávce předkládáme zhruba 10 vzorků vín z naší produkce včetně odborného výkladu o víně.


Dárkový voucher – večerní setkání s velkými víny s ubytováním ve vinařství

Dárkový voucher – večerní setkání s velkými víny s ubytováním ve vinařství

Máte doma nebo ve své rodině nebo blízkém okruhu přátel milovníka vína a chcete mu darovat nevšední zážitek? Milovníka vína zajisté potěšíte dárkovým voucherem na večerní setkání s velkými víny včetně ubytování přímo ve vinařství. Dárkový voucher zahrnuje ochutnávku vína, kdy obdarovaného seznámíme se třemi světově známými procesy výroby vína. Vysvětlíme, jak jednotlivé procesy výroby ovlivňují výslednou úroveň vína. Pomůžeme také rozeznat rozdílnosti v těchto úrovních. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Dárkový voucher je možné objednat online na webových stránkách vinařství.


Dárkový poukaz na nákup piva a pivních speciálů v pivotéce

Dárkový poukaz na nákup piva a pivních speciálů v pivotéce

Máte ve svém okolí milovníka piva a přemýšlíte, čím ho obdarovat na narozeniny nebo Vánoce? Chcete potěšit známého dárkovým poukazem na nákup pivních speciálů? Dárkové poukazy v libovolné hodnotě pořídíte v pivotéce Pivní nebe v Prostějově. Obdarovaný si pak může v naší prodejně vybrat z 26 druhů piv z českých minipivovarů v lahvi nebo plechovce, jako je Nachmelená opice, Záhlinice, Proud, Jadrníček, Znojemský pivovar,Pivovar Louka, Hanácký pivovar, Pivovar Pivečka a další. Na výběr máme i tradiční značky piv. V naší pivotéce najdete i delikatesy k pivu, jako je sušené maso, uzeniny, sladké i slané oříšky, nakládaná zelenina, pršuty, salámy a klobásy nebo dobroty z Domácí plumlovské zavařovačky.


Zakupte voucher na ubytování na vrcholu Lysé hory v krásné horské chatě Emila Zátopka

Zakupte voucher na ubytování na vrcholu Lysé hory v krásné horské chatě Emila Zátopka

Chata Emil Zátopek Maraton poskytuje celoroční ubytování přímo na vrcholu Lysé Hory. Je tedy ideálním výchozím bodem pro turistiku, cyklistiku a lyžování v krásné přírodě Beskyd. Nabízíme Vám možnost zakoupit finanční voucher v jakékoliv hodnotě, který můžete uplatnit na všechny služby Chaty Emil Zátopek - Maraton na Lysé Hoře - ubytování, stravu, bowling, šipky a další nabízené služby. Voucher je platný 1 rok od data vystavení a umožňuje držiteli čerpat služby do výše hodnoty voucheru. Ubytování doporučujeme rezervovat předem. Pro více informací o voucheru nebo ubytování nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Dárkové poukazy na nákup vína ve vinotéce vinařství nebo na e-shopu

Dárkové poukazy na nákup vína ve vinotéce vinařství nebo na e-shopu

Hledáte univerzální narozeninový nebo vánoční dárek pro milovníky vína? Obdarujte kamarády nebo blízké dárkovým poukazem na nákup vína z Vinařství Plaček. S touto dárkovou kartou si mohou obdarovaní vybrat vína na našem e-shopu dle vlastního výběru. Dárkový poukaz v hodnotě 500 kč je možné využít na nákup vín přímo ve vinotéce přímo v našem vinařství nebo na e-shopu. Na výběr máme sekty, degustační kolekce sladších vín se zbytkovým cukrem nebo kolekci znojemských vín. Je možné si také vybrat různorodá bílá, červená a růžová vína.