Realizačné práce na stavebnom objekte SO 082 Prekládka dátových káblov ŽSR

Realizačné práce na stavebnom objekte SO 082 Prekládka dátových káblov ŽSR

Verejný obstarávateľ je držiteľom osvedčenia o významnej investícii pre významnú investíciu na investičný projekt Strategické územie Valaliky.

Strategické územie Valaliky vytvorí predpoklad na prilákanie nových investícií na východnom Slovensku, čím vznikne potenciál vytvorenia stoviek priamych a nepriamych nových pracovných miest a ďalšieho hospodárskeho a sociálneho rozvoja celého regiónu s presahom pozitívneho vplyvu na celú Slovenskú republiku. Strategické územie Valaliky má predpoklad prilákať investície nielen v oblasti priemyselnej výroby a služieb, ale aj v oblasti výskumu a vývoja, a tým priamo prispieť k naplneniu cieľa vlády znížiť regionálne rozdiely v Slovenskej republike.
Realizáciou investičného projektu Strategického územia Valaliky sa zabezpečí príprava územia vhodného na umiestnenie nových investícií v oblasti priemyselnej výroby, služieb a výskumu a vývoja. Prevažná časť investičného projektu Strategické územie Valaliky sa nachádza v katastrálnom území Valaliky, Geča, Čaňa a Haniska, okres Košice-okolie. Časť nevyhnutnej externej infraštruktúry strategického územia sa tiež nachádza v katastrálnom území Šaca a Železiarne v okrese Košice II, v katastrálnom území Šebastovce v okrese Košice IV a v katastrálnych územiach Valaliky, Haniska, Čaňa, Geča, Trstené pri Hornáde a Sokoľany v okrese Košice okolie.

Strategické územie tvoria pozemky s rozlohou 10 475 086 m2 a všetky stavby na nich, ktoré sú nevyhnutne potrebné na realizáciu významnej investície a jej doplnkových stavieb a zariadení.
V súlade s § 2 písm. i) zákona č. 371/2021 Z. z. o významných investíciách verejný obstarávateľ zabezpečuje niektoré prípravné činnosti súvisiace s prípravou strategického územia.

Predmetom obstarávania je vykonávanie odborných komplexných realizačných prác a súvisiacich služieb v súvislosti s prípravou projektu Strategické územie Valaliky.

Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená vo Zväzku 3 Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2023 09:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Valaliky Industrial Park, s. r. o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Valaliky Industrial Park, s. r. o.

Zadavatel IČ:
54485053

Zadavatel ulice:
Mlynské nivy 44/a

Zadavatel PSČ:
827 15

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
JUDr. Ján Azud

Zadavatel telefon:
+421 911 103 944

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://valaliky.eu/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodovodní a kanalizační přípojky od profesionálů pro váš komfort

Vodovodní a kanalizační přípojky od profesionálů pro váš komfort

Pokud jste vodohospodářská společnost či obec, jistě vás zajímají vodovodní a kanalizační přípojky. Ty jsou pro každou obec i její občany bezesporu velice důležitou součástí každodenního života. Jen málokdo z nás si asi dokáže představit pumpování vody ze studny, namísto prostého otočení kohoutkem. Jestliže ale vaše obec dosud vodovodní nebo kanalizační přípojky nemá, měli byste začít jednat. Společnost Hydrospor se o vodovodní a kanalizační přípojky stará především v okolí města Ostrava, kde mezi její klienty patří Ostravské vodárny a kanalizace, Severomoravské vodárny nebo Magistrát města Ostravy. Připojte se k nim i vy a nechte si vybudovat vodovodní přípojku, kanalizační přípojku či je nechte rekonstruovat. Firma HYDROSPOR spol. s r. o. nabízí tyto služby z oblasti vodovodních a kanalizačních přípojek: - realizace vodovodních a kanalizačních přípojek - rekonstrukce stávajících vodovodních i kanalizačních řádů - výstavba inženýrských sítí se zaměřením na vodovod a kanalizaci - zemní práce prováděné ručně i rypadly - rozrušování vozovek a betonových ploch bouracím hydraulickým kladivem - řezání vozovek a betonových ploch - vodařské a instalatérské práce Líbí se vám naše nabídka? Jestliže máte i vy zájem o vodovodní a kanalizační přípojky, rozhodně nás neváhejte kontaktovat. Náš tým kvalifikovaných pracovníků s potřebným strojním vybavením a technikou je vám plně k dispozici.


Bezvýkopové kontroly a opravy kanalizací, údržba kanalizací, renovace a sanace potrubních vedení, obklady revizních šachet a stok

Bezvýkopové kontroly a opravy kanalizací, údržba kanalizací, renovace a sanace potrubních vedení, obklady revizních šachet a stok

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která se postará o vaši kanalizaci, pak je Gvoždík s.r.o. tou pravou volbou pro vás. Společnost Gvoždík s.r.o. se specializuje na bezvýkopové kontroly, údržbu a opravy kanalizace s použitím moderních technologií, jako jsou inspekční kamery, sanační vystýlky, tlakové čištění nebo zkoušky těsnosti. Gvoždík s.r.o. vám nabízí rychlé a kvalitní řešení vašich problémů s kanalizací, ať už jde o ucpané odpady, poškozené potrubí, revizní šachty nebo stoky. Společnost Gvoždík s.r.o. má dlouholeté zkušenosti a spokojené zákazníky v celé České republice. Navíc nově nabízí obklady revizních šachet a stok čedičem, což je přírodní materiál s vysokou odolností a životností. Nečekejte na zbytečné kopání a bourání, kontaktujte Gvoždík s.r.o. a nechte si opravit nebo zkontrolovat vaši kanalizaci bez sbíječky. Stačí zavolat na telefonní číslo 602 415 090 nebo napsat na email info@gvozdik.cz. Na webových stránkách www.gvozdik.cz si můžete prohlédnout jejich nabídku služeb, reference a další informace. Gvoždík s.r.o. je firma, která se stará o vaši kanalizaci jako o svou vlastní.


Odstranění havárií a poruch na vodovodních a kanalizačních řádech od profesionální firmy

Odstranění havárií a poruch na vodovodních a kanalizačních řádech od profesionální firmy

Přihodila se Vám havárie nebo porucha na vodovodním či kanalizačním řádu a potřebujete ji rychle a profesionálně odstranit? Naše společnost HYDROSPOR spol. s r.o. se o to postará. Specializujeme se na: - výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí - opravy stávajících řádů - odstranění havárie nebo poruch na řádech - kontroly, revize a údržba vodohospodářských zařízení - instalatérské a vodárenské práce - zemní práce - rozbrušování vozovek a betonových ploch. Disponujeme potřebným strojním vybavením, moderní technikou, která je potřebná pro realizaci a kvalitními pracovníky!


Výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí – kanalizací, vodovodů a plynovodů

Výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí – kanalizací, vodovodů a plynovodů

Potřebujete zajistit pro Vaši novostavbu přívod a odvod energií, respektive inženýrských sítí? Nebo uvažujete o rekonstrukci kanalizací, vodovodu a plynovodu? Společnost BADIN s.r.o., která se zabývá zemními, výkopovými a stavebními pracemi, zajišťuje zároveň výstavbu a rekonstrukci inženýrských sítí. Díky profesionálnímu a zkušenému týmu pracovníků a výbornému technickému zázemí a plně vybaveném strojovém parku jsme schopni realizovat jednak výstavbu nových inženýrských sítí, ale také rekonstrukci sítí stávajících. Pro více informací nás neváhejte navštívit, naleznete nás v Ivančicích u Brna.


Rekonstrukce kanalizací, výkopové práce, demoliční práce

Rekonstrukce kanalizací, výkopové práce, demoliční práce

Naši spolehliví a vysoce kvalifikovaní pracovníci provádí: - výstavbu a rekonstrukci kanalizací - zemní práce - výkopové práce - dlaždičské práce - recyklaci vybouraných asfaltů a betonů - stavbu, opravu i demolici dopravních staveb - výrobu asfaltových směsí - pokládku asfaltových směsí vlastními finišery U nás máte záruku kvalitních materiálů, precizně odvedené práce i příznivé ceny. Děláme vše pro to, abyste s naší prací byli maximálně spokojení. Působíme především v Moravskoslezském kraji. Stavíme s vámi už déle než dvacet pět let.


Výstavba a rekonstrukce vodovodů a kanalizací

Výstavba a rekonstrukce vodovodů a kanalizací

Potřebujete opravit vodovodní přípojku? Hledáte firmu, která se postará o kompletní rekonstrukci vodovodu a kanalizace? Pak kontaktujte firmu VK – AQUA OLOMOUC. Působíme nejen v Olomouci a jeho okolí, ale v rámci celého území střední Moravy. Postaráme se o výstavbu vodovodu nebo kanalizace v obcích, městech, ale také pro rodinné domy nebo firmy. Zajistíme také kompletní rekonstrukce vodovodních a kanalizačních přípojek pro firmy, soukromé osoby i obce.