Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci

Nově otevřená ortopedická ambulance nestátního zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance ve Zlíně se specializuje na diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu fokusovanou rázovou vlnou. Ortopedie s moderním lékařským vybavením poskytuje zejména profesionálním sportovcům účinné řešení při bolestech pohybového aparátu, poúrazových stavech, bolestivém kloubním onemocnění.

Čerstvá zelenina a ovocie

Čerstvá zelenina a ovocie

Predmetom zákazky je pravidelné zabezpečovanie dodávok potravín vrátane dopravy na určené miesto a vyloženie tovaru na určené miesto pre Ústav na výkon trestu odňatia slobody pre mladistvých, Družstevná 1611/2, 038 52 Sučany. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah, ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2023 09:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody pre mladistvých Sučany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody pre mladistvých Sučany

Zadavatel IČ:
00738361

Zadavatel ulice:
Družstevná 1611/2

Zadavatel PSČ:
038 52

Zadavatel obec:
Sučany

Kontaktní osoba:
Ing. Branislava Nemcová

Zadavatel telefon:
+421 432 832 803


Zadavatel web:
https://www.zvjs.sk/sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sezónní ovoce a zelenina k uskladnění – jablka a bílé, žluté i červené cibule;

Sezónní ovoce a zelenina k uskladnění – jablka a bílé, žluté i červené cibule;

Chcete si pochutnat na lahodných a čerstvých jablkách a cibulích po celý rok? V tom případě je nakupte u společnosti Drago spol.s r.o., která má mnoho odrůd, které jsou ideální pro dlouhodobé skladování. Mnoho druhů jablek a cibulí jsou bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty. Plody prodávané společností Drago spol.s r.o. jsou pěstovány ekologicky, pečlivě sklízeny, tříděny a baleny. Posilte Vaše zdraví, mějte zásobu jablek a cibulí na dlouhou dobu a objednejte si ještě dnes!


Vždy čerstvá zelenina a ovoce -  zásobování nejen pro školy, restaurace, nemocnice

Vždy čerstvá zelenina a ovoce - zásobování nejen pro školy, restaurace, nemocnice

Náš velkoobchod je zde pro vás již řadu let a stále se snažíme zajistit co nejkvalitnější služby - pokud hledáte opravdu čerstvou zeleninu a ovoce, pak se na nás obraťte. Zajistíme zásobování pro jídelny, restaurace, hotely, stravovací zařízení, školy i školky, nemocnice nebo maloobchody. Vyberete si u nás: - brambory, saláty, rajčata, okurky, kedlubny, zelí, papriky - cibuli, česnek - bylinky - jablka, hrušky, mandarinky, melouny, banány, pomeranče - žampióny, hlívu ústřičnou - mrkev, petržel, celer. Pořádnou dávku vitamínů vám zajistí Zepo-Kubíček Václav v Břeclavi nedaleko Hodonína!


Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Máte rádi domácí zeleninu a ovoce po celý rok? Chcete si nakoupit brambory nebo cibuli k uskladnění? Kvalitní zeleninu a ovoce přímo od pěstitele, určenou k uskladnění, prodává v oblasti Brno-venkov Zelenina Kratochvílovi Kupařovice. Nakoupíte u nás žlutou a červenou kuchyňskou cibuli, ale také brambory varného typu B k uskladnění. Sortiment ovoce vhodného k uskladnění pak zahrnuje jablka odrůd Šampion a Rubín, která se prodávají v bednách po 15 kilech. Prodej ovoce a zeleniny k uskladnění je ukončen je konci měsíce září, poté je možný odběr po telefonické domluvě.


Prodej čerstvých brambor přímo od pěstitele - konzumní rané brambory, pozdní na uskladnění

Prodej čerstvých brambor přímo od pěstitele - konzumní rané brambory, pozdní na uskladnění

Využijte možnost zakoupit brambory na uskladnění přímo od pěstitele - firmy Arbia s.r.o. Zlín. Rané konzumní brambory v prodeji od června do srpna, od září až do prosince je pak možný odběr pozdních brambor k uskladnění v 25kg pytlech. Možnost je rozdělení i do menších balení. Firma Arbia je tradiční český producent brambor, který zásobuje klienty ve Zlíně, Otrokovicích i Napajedlech ranými i pozdními bramborami pro uskladnění. Zapomeňte na předražené brambory bez chuti a dejte přednost české kvalitě. Naši prodejnu najdete na Tyršově ul.361 za Tescem ve Zlíně - Malenovicích. Kontaktovat nás můžete i telefonicky na číslech 725208082, 603513680.


Jablka, cibule, červená řepa, brambory a kořenová zelenina - mrkev, celer na uskladnění

Jablka, cibule, červená řepa, brambory a kořenová zelenina - mrkev, celer na uskladnění

Pro chladné období roku je vhodné mít doma po ruce ovoce jako zásobu vitamínů. Přijďte si nakoupit jablka vhodné na uskladnění do zahradnictví Tlumačov. Talašovo zahradnictví s.r.o. má z podzimní sklizně na prodej i mrkev, celer, červenou řepu, cibuli a brambory k uskladnění. K uskladnění u nás na prodej: - jablka GALA, RUBINOLA, JAMES GRIEVE - hrušky WILLIAMSOVA, LUCASOVA - čerstvá kořenová zelenina - mrkev, celer - červená řepa - cibule. Stále na prodej i brambory na uskladnění. Poradíme Vám, jak vhodně uskladnit ovoce i zeleninu, aby Vám vydrela co nejdéle čerstvá.


Prodej nových raných brambor za výhodné ceny

Prodej nových raných brambor za výhodné ceny

Už nekupujte drahé brambory bez chuti a dejte přednost české kvalitě, kterou Vám nabídne naše společnost Arbia ze Zlína. Jsme český producent a prodejce brambor za výhodné ceny. Od 11.7. jsme zahájili prodej nových raných brambor, které mají skvělou chuť a při skladování neklíčí. Od září až do prosince je možný odběr pozdních brambor v 25kg pytlech s možností rozdělení do menších balení. Více informací na webu https://www.arbia.cz. Brambory jsou jednou z nejdůležitější plodin, používají se pro výrobu většiny pokrmů. Nakupujte brambory přímo od pěstitele, protože kvalita brambor v obchodech je stále horší. Chuť našich vypěstovaných brambor je výrazně lepší oproti těm, které zakoupíte v běžném řetězci. Snažíme se pěstovat a prodávat chutné brambory po celý rok. Naši prodejnu najdete na Tyršově ul.361 za Tescem ve Zlíně - Malenovicích. Těšíme se na Vaší návštěvu.