Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objekty

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objekty

Střešní krytina z prejzy je náročná na řemeslné zpracování, uplatní se hlavně při rekonstrukcích památkově chráněných objektů a historických budov, kde střechy mají různé oblouky a šikminy. Prejzová krytina neboli pálená střešní taška Prejz se pokládá buď do maltového lože nebo na sucho. Technologie pokládky prejzové střechy je neměnná, a tím zaručuje, že historické a památkově chráněné objekty si zachovají svůj původní ráz.

Prenájom multifunkčných fotokopírovacích zariadení

Prenájom multifunkčných fotokopírovacích zariadení

Predmetom zákazky je prenájom multifunkčných fotokopírovacích zariadení (ďalej len "MFZ") vrátane kompletného servisného pokrytia v mieste inštalácie a dodávky spotrebného materiálu na obdobie 48 mesiacov.

Podrobný opis zákazky je uvedený v prílohe č. 1 súťažných podkladov a zmluvných podmienkach uvedených v prílohe č. 3 súťažných podkladov.

Zákazka nesie charakter zeleného verejného obstarávania, nakoľko požadované technické parametre zariadení spĺňajú odporúčané environmentálne kritéria podľa technických listov GPP EÚ.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2023 09:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
36063606

Zadavatel ulice:
Sabinovská 16

Zadavatel PSČ:
820 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Mgr. Veronika Václaviková

Zadavatel telefon:
+421 248 264 213


Zadavatel web:
https://bratislavskykraj.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79800000-2
Tlačiarenské a príbuzné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis a zabezpečení provozu a chodu IT techniky ve Vaší firmě

Servis a zabezpečení provozu a chodu IT techniky ve Vaší firmě

V oblasti kancelářské a výpočetní techniky máme již dlouholeté zkušenosti a je pro nás především důležitá spokojenost zákazníka. Proto se rádi i pro vaši firmu staneme spolehlivým partnerem na zabezpečení provozu a chodu IT techniky. Za celou dobu působnosti máme spokojené zákazníky nejen v Olomouci, ale také v Brně, Prostějově, Přerově, Vyškově i Šumperku. Neváhejte nás kontaktovat i vy! Zajistíme vám tyto servisní služby - servis je řízen přímo ze sídla firmy dispečinkem: - pravidelné servisní prohlídky - expresní servisní zásahy neprodleně po zavolání - pravidelné školení servisních techniků - zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy - hlídání ekonomického provozu strojů - výstavba a údržba počítačových sítí. Součástí naší servisní činnosti je seznámení se se zákazníkem a zajištění preventivní péče o kancelářskou techniku včetně dodávky spotřebního materiálu (tonery, papír, ps. pásky a další). Jsme autorizovaným servisem značek Toshiba, HSM, AEG, ale také poskytneme servis pro značky Canon, Panasonic, Konica Minolta, HP invent.


Originální, alternativní tonery, náplně do tiskáren a prodej, výkup tonerů

Originální, alternativní tonery, náplně do tiskáren a prodej, výkup tonerů

Potřebujete vyřešit problém s použitými tonery a hledáte firmu která řeší výkup tonerů v lokalitě Zlínský kraj ? Potom se obraťte na firmu PREMA Uherské Hradiště, která také velkoobchodně prodává originální i alternativní tonery a náplně do tiskáren. Provádíme výkup i likvidace použitých tonerů jsme experty na tonery a inkousty do tiskáren. V rámci recyklace tonerů jsme získali v posledních letech uznání za prvotřídní spolupráci v Programu HP Planet Partners. Prodej: - originální tonery - alternativní, plně kombatibilní tonery.


Tonery do kopírovacích strojů a tiskáren – kvalita za příznivou cenu nejen pro firmy

Tonery do kopírovacích strojů a tiskáren – kvalita za příznivou cenu nejen pro firmy

Hledáte kvalitního dodavatele tonerů pro Vaši společnost a očekáváte kvalitu a nízkou cenu? V tom případě se obraťte na společnost FBT - Bräuer Tomáš, která působí v Olomouci, Prostějově a okolí. FBT - Bräuer Tomáš prodávající kancelářskou a výpočetní techniku se postará také o dodávku tonerů pro tiskárny různých značek. Zákazníci mohou vybírat barvy a variantu, jedná se o inkoustové a laserové. Pořiďte pro svou společnost levné tonery a kontaktujte nás!


Váhové aplikace na míru, software pro pokladní systém, pro PC pokladny

Váhové aplikace na míru, software pro pokladní systém, pro PC pokladny

Pro sítě prodejen je vzhledem k povinnosti evidence tržeb vhodné mít spolehlivého partnera, který zajistí dodávku vah, váhové aplikace, software, programy pro pokladní systém nebo PC pokladny a následný servis vah. V lokalitě Zlínský kraj, Kroměříž působí společnost Selva - váhy s.r.o.. V oboru máme dlouholeté zkušenosti - od r. 2003, jsme tedy schopni vyhovět individuálním požadavkům a dodat nejvhodnější řešení. Pro průmyslové podniky využívající vážící systémy nabízíme naprogramované aplikace na míru - zálohování záznamů vah, automatizace prostředí, kde se pracuje s váhou různých komponent, programování dávkování. Neváhejte se na nás obrátit.


Řezací plotry rolové, plošné, Mimaki, dodavatel, autorizovaný prodejce

Řezací plotry rolové, plošné, Mimaki, dodavatel, autorizovaný prodejce

Potřebujete-li dodavatele rolových a plošných řezacích plotrů, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma ELECTRON, spol. s r.o., sídlí v Brně a jsme autorizovaným prodejcem rolových a plošných řezacích plotrů japonské značky Mimaki. Prodáváme řezací plotry Mimaki, které jsou jedny z nejlepších na trhu nejen díky svým užitným vlastnostem, ale také díky vysoké přesnosti práce, robustní konstrukci a jednoduchému ovládání. Ve značce Mimaki dodáváme plotry, které se hodí do všech provozů, od stolních strojů pro kanceláře a malé singmakingové dílny, až po plně profesionální stroje pro využití v náročných provozech. Naše společnost je také servisním centrem zn. Mimaki pro ČR. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej a servis flatbet UV tiskárny Jetrix, velkoplošné digitální tiskárny s Caldera RIP software

Prodej a servis flatbet UV tiskárny Jetrix, velkoplošné digitální tiskárny s Caldera RIP software

Chcete tisknout na různé materiály, jako jsou dřevo, kov, sklo, plasty, textil nebo keramika? Hledáte spolehlivého partnera, který vám dodá kvalitní a cenově dostupné UV tiskárny? V lokalitě Zlínský kraj se můžete obráti na firmu Jiří Křístek - OFSITO z Bílovic u Uherského Hradiště. Firma je oficiálním distributorem a servisním partnerem značky JETRIX, která patří mezi světové lídry v oblasti UV tisku a velkoplošného digitálního tisku. Řízení stroje přes zcela nový ovládací RIP software Caldera. Na prodej máme široký sortiment UV tiskáren, velkoplošných digitálních tiskáren, které splní vaše požadavky na rychlost, kvalitu, rozlišení, barevnost tisku. Flatbet UV tiskárny, velkoplošné digitální tiskárny: Jsou vhodné pro různé aplikace, jako jsou reklamní panely, billboardy, plakáty, nálepky, etikety, obaly, dekorace, fototapety, tapety, podlahové krytiny, nástěnné obrazy, umělecká díla, fotografie, textilní výrobky, oděvy, doplňky, dárky, suvenýry, trofeje, medaile, cedule, tabule, vizitky, pozvánky, diplomy, certifikáty, kalendáře, letáky, brožury, katalogy, časopisy, knihy, noviny a mnoho dalších. Tiskárny využívají nejmodernější technologie, jako jsou LED UV sušení, variabilní velikost kapiček, automatické čištění hlav, antistatický systém, ionizátor, vakuumový stůl, lineární enkodér, optický senzor, RIP software, tiskový server, dotykový displej, dálkové ovládání a další. Díky tomu dosahují vysokého výkonu, stability, přesnosti, flexibility a bezpečnosti. Navrženy jsou tak, aby byly snadno ovladatelné, opravitelné. Poskytujeme vám profesionální a rychlý servis, který zahrnuje instalaci, školení, záruku, poradenství, diagnostiku, opravy, náhradní díly, spotřební materiál, aktualizace a podporu. Jsme vždy připraveni vám pomoci a vyřešit vaše problémy. Pokud máte zájem o naše řešení pro UV tisk a Caldera RIP software, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku.