Laboratorní zařízení, vytlačovací linky a nástroje pro plastové výrobky

COMPUPLAST s.r.o.

Laboratorní zařízení, vytlačovací linky a nástroje pro plastové výrobky

Laboratorní zařízení pro plastikářský průmysl, vytlačovací linky na trubky, hadičky, desky, fólie, profily dodává na tuzemský i zahraniční trh zlínská společnost COMPUPLAST, která je obchodním zástupcem největšího výrobce laboratorních zařízení pro vytlačování a vyfukování plastů – firmy LABTECH Engineering.

Rekonštrukcia elektroinštalácie

Rekonštrukcia elektroinštalácie

Rekonštrukcia elektroinštalácie dvoch budov viliek rieši ich nové napojenie z hlavného rozvádzača v novej budove. Ide o komplexnú rekonštrukciu elektroinštalácie budov, ktoré je zastaralé s nízkou kapacitou výkonu. Rekonštrukcia je zameraná na zvýšenie kapacita výkonu pre prevádzku tepelných čerpadiel a ostatnej elektroinštalácie v budovách. Po realizácii sa zruší existujúce odberné miesto. Káblové vedenie sa pripojí v hlavnom rozvádzači budovy v kotolni, ktorá je vo vzdialenosti 11 metrov, osadí sa do výkopu až ku dvojbytovke, drážkami do rozvádzačov. Rovnako sa inštaluje FTP kábel jeden pre každú bytovú jednotku s rezervou až do serverovne. Na dolnej chodbe v bytovke sa nainštaluje WiFi anténa UBIQUITI U6-Lite - UniFi 6 Lite Access Point a pripojí na porty v serverovni. Súčasťou zákazky sú aj stavebné práce menšieho rozsahu.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ekonomická univerzita v Bratislave

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ekonomická univerzita v Bratislave

Zadavatel IČ:
00399957

Zadavatel ulice:
Dolnozemská cesta 1

Zadavatel PSČ:
852 35

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Ing. Galina Uherková

Zadavatel telefon:
+421 267 295 269

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.euba.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45310000-3
Elektroinštalačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivé a profesionální elektromontáže průmyslových objektů

Spolehlivé a profesionální elektromontáže průmyslových objektů

Hledáte spolehlivé elektromontážní služby pro váš provoz? Společnost ReSpol s.r.o. z Hlavnice disponuje pouze zkušenými a řádně proškolenými zaměstnanci, kteří provádí elektromontážní práce i v průmyslových objektech. Zabýváme se elektroinstalací a osvětlením ve výrobě i veřejném osvětlení komunikací a areálů. Nedílnou součástí je její využití pro technologie výroby, zásobníky ve skladech či zásuvkové instalace. V oblasti zemědělské výroby aplikujeme elektromontáže pro osvětlení, automatické napáječky, temperaci, odsávání i dojírny. Provádíme také aplikaci NN přípojek elektrické energie, uzemnění a bleskovodu. V rámci služeb zajistíme projektovou dokumentaci a revizní zprávu po dokončení celého procesu. Servis, oprava i pravidelná revize je typická pro naši odbornou způsobilost. Zvolte si nás za vašeho pracovního partnera a nebudete litovat.


Odstraňování poruch a havárií rozvodů – profesionálové v oblasti elektroinstalačních prací

Odstraňování poruch a havárií rozvodů – profesionálové v oblasti elektroinstalačních prací

Přejete si, aby Vaše elektrické systémy fungovaly bezchypně a bezpečně? Sháníte někoho, kdo se vyzvá v elektroinstalačních pracech a je profesionál na odstraňování poruch? V tom případě se obraťte na společnost Elektro Mikeš, s.r.o. z Telče, která působí i v Jemnicích, Dačicích a Slavonicích. Společnost Elektro Mikeš, s.r.o. se specializuje na modernizaci stávajících instalací, odstraňování poruch a havárií, až po instalace fotovoltaických systémů. Elektroinstalační práce jsou realizovány pro bytové domy, průmyslové objekty i kulturní památky. Dosáhněte bezpečnější a efektivnější budoucnosti bez poruch a havárií a kontaktujte nás co nejdříve!


Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Společnost V A M A s.r.o. se zaměřuje na elektromontážní práce. Zabývá se montáží nízkého i vysokého napětí, ale také jeho opravou a revizemi. Mezi jejich činnost patří bytové a průmyslové instalace, kabelové rozvody včetně zemních prací, veřejné osvětlení, montáž trafostanic, připojení fotovoltaických a ostatních výroben elektrické energie do distribuční soustavy a mnoho dalšího. Díky jejich práci na nízkém i vysokém napětí bylo připojeno nespočet domácností k elektrické síti, postaveno mnoho trafostanic, uvedlo se do provozu kabelové vedení a svítí lampy v nespočtu obcích.


Měření a regulace, elektromontáže a opravy v chemických provozech - ELMEP s.r.o.

Měření a regulace, elektromontáže a opravy v chemických provozech - ELMEP s.r.o.

Hledáte společnost, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti měření a regulace v náročném prostředí chemických provozů? Pak už nehledejte a podívejte se na nabídku služeb od společnosti ELMEP s.r.o. z Kralup nad Vltavou. Společnost disponuje profesionálním týmem školených zaměstnanců, kteří jsou pravidelně vzdělávaní v oblastech energetiky, chemie, petrochemie a potravinářských průmyslů. Dlouholeté zkušenosti s instalací zařízení v chemických provozech, kde jsou prostředí v nichž by mohlo dojít k nebezpečím výbuchu. Můžeme pro Vás udělat: - elektromontáže - montáže a opravy průmyslových rozvodů - montáže a opravy elektrického otápění - montáže a opravy osvětlení, hromosvodů a zemních sítí - řídící systémy a elektronické ochrany VN rozvoden Těšíme se na budoucí spolupráci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Projektová dokumentace venkovních rozvodů Praha – provedení v mnoha zaměřeních

Projektová dokumentace venkovních rozvodů Praha – provedení v mnoha zaměřeních

Jsme společnost AZ elektroprojekce a poskytujeme projekční, dodavatelskou a inženýrskou činnost a zhotovíme pro vás projektovou dokumentaci veřejného osvětlení, které se využívá v parcích nebo například tunelů a také projektovou dokumentaci venkovních rozvodů, a to pro vysoké napětí, nízké napětí, transformační stanice a také venkovní slaboproudé rozvody. Zajímá vás více? Podívejte se na naše webové stránky, kde kromě jiného najdete také ukázku projektové dokumentace. Jsme tým odborníků a vlastníme veškeré potřebné certifikace, nebojte se svěřit do našich rukou. Věříme, že budete spokojeni. Těšíme se na vás.


Specialista na poli elektronických zařízení – elektromontáže okres Kladno

Specialista na poli elektronických zařízení – elektromontáže okres Kladno

Nemůžete najít spolehlivou firmu pro realizaci elektromontážních prací? Vyberete-li si nás jako provozovatele elektromontáží, neuděláte chybu. S naší více než dvacetiletou tradicí umíme udělat zákazníka spokojeného – to jsme my – Uniservis Hašek s.r.o. ze Středočeského kraje. Mezi hlavní nabídku služeb můžeme s jistotou zařadit rekonstrukce a servisní služby elektrických zařízení, elektroinstalaci jak pro velké průmyslové objekty, tak i pro fyzické osoby, zejména domácnosti. Dále realizujeme výstavby trafostanic a kabelových sítí. Dále také vyrábíme rozvaděče pro linky a stroje. Vymýšlíme projekty a budujeme inženýrské sítě, náš rozsah je široký, nabízíme i možnost objednání demoličních a zemních prací. Projekty jsou realizovány po celé České republice, ale sídlíme v Žilině 273 01. Jestliže máte zájem o naše služby, zkontaktujte nás, zákazník je pro nás na prvním místě.