Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

MONADA spol. s r.o.

Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie, neurologická vyšetření je soubor léčebných metod a postupů, které provádí specializovaní lékaři z oborů neurologie, psychologie, neurochirurgie, lékařské rehabilizace v soukromé klinice MONADA spol. s r.o. v Praze. Zkušení fyzioterapeuti, masážní techniky a neinvazivní laserová terapie vytváří ucelený léčebný postup při akutních i chronických onemocněních pohybového ústrojí a pooperační rekonvalescenci.

Uzavretie a rekultivácia skládky – I. etapa

Uzavretie a rekultivácia skládky – I. etapa

Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác súvisiacich s uzavretím a rekultiváciou skládky I.etapa. Hlavným účelom uzavretia a rekultivácie sklady je eliminovať negatívne vplyvy skládky a zlepšiť celkové životné prostredie v záujmovej oblasti a začleniť upravený povrch skládky do okolitého prostredia.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 10:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Liptovský Hrádok

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Liptovský Hrádok

Zadavatel IČ:
00315494

Zadavatel ulice:
Hviezdoslavova 170

Zadavatel PSČ:
033 01

Zadavatel obec:
Liptovský Hrádok

Kontaktní osoba:
Ing. Dana Kušnierová

Zadavatel telefon:
+421 903 553 762


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45222110-3
Stavebné práce na stavbách skládok odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Carport pro fotovoltaiku CPS – instalace fotovoltaického systému na střechu carportu

Carport pro fotovoltaiku CPS – instalace fotovoltaického systému na střechu carportu

Hledáte způsob, jak snížit své náklady na energii a zároveň chránit své auto před povětrnostními vlivy? V tom případě si pořiďte carporty pro fotovoltaiku od společnosti VELLAR s.r.o. Společnost VELLAR s.r.o. projektuje, dodává a montuje FVE carporty. Jedná se o střešní konstrukci, která je vybavena fotovoltaickými panely, které vyrábějí elektrickou energii ze slunečního záření. Tuto energii můžete využít pro svou domácnost nebo pro dobíjení elektromobilu. Ušetřete na nákladech za elektřinu s FVE carporty a kontaktujte nás ještě dnes!


Vysoce účinné fotovoltaické panely a příslušenství - solární kabely a konektory

Vysoce účinné fotovoltaické panely a příslušenství - solární kabely a konektory

S vlastní elektřinou uspoříte většinu nákladů na energie. Optimální FVE řešení si můžete nechat připravit od firmy Resacs s.r.o. ze Zlínského kraje. Dodáme vysoce účinné fotovoltaické panely i příslušenství - solární kabely a konektory. Výrobce poskytuje garanci výkonu panelů 25 let. FV solární panely jsou zařazeny v seznamu výrobků programu Nová zelená úsporám, lze tedy využít dotačních programů. Monokrystalické solární panely: - vhodné pro větší FV systémy, GridFree systémy - vyrobeny technologií PERC (Passivated Emitter and Rear Cell), díky níž je docíleno lepšího poměru výkon/plocha a vysoké konverzní účinnosti - s vysokou citlivostí na světlo, nadstandartní schopností průchodu světelného záření - odolný díky speciálnímu tvrzenému sklu a pevnému aluminiovému rámu - voděodolný výstup zajistí ochranu před zpětným proudem, extrémními výkyvy počasí způsobenými silným větrem nebo deštěm, velmi nízkými nebo vysokými teplotami, námrazou apod.


Projekty, poradenství, posudky a studie v oboru ochrany přírody, obnovy krajiny a zemědělského půdního fondu

Projekty, poradenství, posudky a studie v oboru ochrany přírody, obnovy krajiny a zemědělského půdního fondu

Pokud potřebujete připravit projekty či posudky v oboru ochrany přírody, obnovy a péče o krajinu nebo zemědělského půdního fondu, můžete se obrátit na společnost ARVITA P spol. s r.o. z Otrokovic. Naše projekční kancelář poskytujeme i poradenství v těchto oborech. Služby: - generely, studie, plány a projekty pro krajinu, projekty pro OPŽP osa 4 - projekty a studie pro revitalizaci ploch dotčených těžbou - odborné posudky, studie a dokumentace dle zákona č. 17/1992 Sb. o životním prostředí, zákona č. 114/92 Sb. o ochraně přírody a krajiny a zákona č. 334/1992 Sb. o ochraně ZPF - odborná stanoviska a dokumentace - komplexní podklady pro vynětí pozemků ze ZPF - a další.


Efektivní řešení odpadů pro zelenější budoucnost s Green Waste Services s.r.o.

Efektivní řešení odpadů pro zelenější budoucnost s Green Waste Services s.r.o.

Green Waste Services s.r.o. je expertem v oblasti odpadového hospodářství, poskytujícím komplexní služby od ekologického poradenství až po praktické řešení problémů s odpady. Naše služby zahrnují zpracování žádostí pro nakládání s odpady, vyhotovení EIA (Environmental Impact Assessment - Hodnocení vlivu na životní prostředí), Základní hodnocení rizik, identifikační listy pro nebezpečné odpady a vedení průběžné evidence odpadů. Specializujeme se na sběr a výkup odpadů, včetně nebezpečných odpadů, a nabízíme výkup barevných kovů, plastových odpadů z výroby, papíru a odpadů na bázi plast + kov. Zajímavou službou je také výkup odpadů s obsahem drahých kovů a speciální výkup CuSn4-10 a cínu. Poskytujeme také dodávku odpadových nádob, akreditované vzorkování odpadů a odpadních vod, zajištění laboratorního rozboru a sepsání protokolu. Nabízíme skartaci podnikových dokumentů termickou cestou, včetně vystavení skartovacích protokolů. Naše společnost provádí čištění kanalizace a odstraňování havárií na kanalizaci vysokotlakým čistícím zařízením ECOVAC 200, frézování silně zanešených úseků kanalizace a následnou kamerovou prohlídku. Provádíme také čištění usazenin průmyslových lapolů a jímek s následným odstraněním vzniklého odpadu, včetně těsnostních zkoušek a oprav zařízení. V Green Waste Services s.r.o. se zavazujeme k poskytování kvalitních a efektivních služeb, které pomáhají našim klientům řešit jejich problémy s odpady způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí. Pro více informací o našich službách nebo pro nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat.


Pořízení elektromobilu k podnikatelským účelům pana Tomáše Toběrného

Pořízení elektromobilu k podnikatelským účelům pana Tomáše Toběrného

Naše společnost si zažádala o dotaci na pořízení elektromobilu a nabíjecí stanice. Název programu: Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost – Nízkouhlíkové technologie – Elektromobilita – IV. výzva Název projektu: Pořízení elektromobilu k podnikatelským účelům pana Tomáše Toběrného Jméno žadatele: Tomáš Toběrný Termín realizace: 21. 11. 2019 - 25. 8. 2020 Způsobilé výdaje: 550 414 Kč Dotace: 412 810,50 Kč Popis projektu: Cílem projektu bylo pořízení elektromobilu a nabíjecí stanice za účelem zahájení přechodu podnikatele pana Tomáše Toběrného k nízkouhlíkové dopravě a šetrnějšímu využívání energetických zdrojů. Doprovodným přínosem přechodu na elektromobilitu je i snížení nákladů na provoz a pravidelnou údržbu automobilu. Závěry a výsledky: V rámci projektu došlo k náhradě staršího spalovacího automobilu za elektromobil v důsledku čehož u firmy došlo ke snížení emisí. Nájezd elektromobilu je již 110 000 km a funguje bez nejmenšího problému. Výhodou bylo i pořízení nabíjecí stanice.


Výměna kotlů, rekonstrukce výměníkových stanic

Výměna kotlů, rekonstrukce výměníkových stanic

Na rekonstrukci kotelen, výměníkových stanic a tepelných zdrojů včetně výměny kotlů v neomezeném výkonu je odborníkem Wagner instalace s.r.o. - veškeré realizace provádíme nejen v Šumperku a Zábřehu, ale také v Olomouci a Praze. Jaké jsou naše specializace: - výměny kotlů - rekonstrukce kotelen, tepelných zdrojů a výměníkových stanic - zhotovení ústředního vytápění - předizolované trubní rozvody v topných kanálech - instalace solárních systémů, tepelných čerpadel, kondenzačních kotlů a plynových kotlů značky Viessmann.