Zapuzdrený rozvádzač VN - Tr Košúty a Tr Lietavská Lúčka

Zapuzdrený rozvádzač VN - Tr Košúty a Tr Lietavská Lúčka

Predmetom zákazky je dodanie zapuzdreného rozvádzača VN, doprava na miesto dodania, vrátane uvedenia do prevádzky.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredoslovenská distribučná, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredoslovenská distribučná, a. s.

Zadavatel IČ:
36442151

Zadavatel ulice:
Pri Rajčianke 2927/8

Zadavatel PSČ:
010 47

Zadavatel obec:
Žilina

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Sabela

Zadavatel telefon:
+421 907 878 584

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31214000-9
Rozvodne

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Široká nabídka součástek a komponentů pro elektromechaniku - jističe, měniče, inventory

Široká nabídka součástek a komponentů pro elektromechaniku - jističe, měniče, inventory

Vytváříte průmyslové aplikace a hledáte společnost, která se věnuje prodeji a distribuci elektromechanických a elektronických součástek? Pak se podívejte na nabídku společnosti VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. z okresu Plzeň. Společnost nabízí širokou škálu výrobků a součástek pro elektromechaniku a elektroniku. Můžete si u nich vybrat komponenty pro fotovoltaické elektrárny nebo solární kabely. Ale v nabídce najdete taky: - napájecí zdroje AC/DC - inventory DC/AC - spínače - jističe - měniče A mnohé další výrobky. Společnost je na trhu již řadu let, a její výrobky jsou kvalitní a spolehlivé. Pro celkovou nabídku zboří se neváhejte podívat na webové stránky společnosti VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.


Komunikační rozhraní pro senzory a akční členy v průmyslové automatizaci – flexibilita s IO-link

Komunikační rozhraní pro senzory a akční členy v průmyslové automatizaci – flexibilita s IO-link

Chcete zvýšit efektivitu výroby prostřednictvím průmyslové automatizace a hledáte vhodné rozhraní, které umožní transparentnost a diagnostiku? V tom případě se obraťte na společnost TURCK, s.r.o., která je odborníkem na komunikační rozhraní IO-link. Digitální procesy, kvalitní stroje a průmyslová automatizace společně s vhodným rozhraním IO-link přináší vysokou efektivitu výroby. Toto rozhraní umožňuje výrobu dávek i od 1 kusu s možností úprav z řídícího systému. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!


Střídače pro fotovoltaickou elektrárnu - solární střídač, měnič pro domácí a průmyslové využití

Střídače pro fotovoltaickou elektrárnu - solární střídač, měnič pro domácí a průmyslové využití

Pokud plánujete řešení fotovoltaiky a potřebujete nejprve konzultace, obratte se na společnost Resacs s.r.o. Hulín. Realizujeme fotovoltaiku na klíč v lokalitě Zlín, Morava, poradíme, jak vybrat střídač-měnič pro domácí či průmyslové využití, který je klíčovým prvkem pro fotovoltaickou elektrárnu. Střídač je zařízení, které mění stejnosměrnou energii na střídavou, a to tak, aby parametry výsledné střídavé energie byly shodné s parametry, které odpovídají místní distribuční síti. Solární střídače - jednofázové, trojfázové: - Resacs SMS, MPS - střídač plní zároveň funkci nabíječky baterií a zálohy při výpadku veřejné sítě - ISolar - SPR, SPL, SPV, SPS, SML, SMV, SMR, SMG, SMX - SMA Sunny - Sungrow - GoodWE - Deye SUN - IGrid - Fronius. Při pořízení fotovoltaických, solárních systémů můžete využít i náš eshop.


Montáž, údržba a opravy elektrických zařízení – kompletní služby v oblasti elektroinstalací a fotovoltaiky

Montáž, údržba a opravy elektrických zařízení – kompletní služby v oblasti elektroinstalací a fotovoltaiky

Hledáte profesionální firmu, která poskytuje širokou škálu elektroinstalačních služeb a poradí si i s fotovoltaikou? Jste z okolí Dačic, Jemnice nebo Telče a chcete své elektrické zařízení svěřit kvalifikovanému týmu s bohatými zkušenostmi? V tom případě se obraťte na společnost Elektro Mikeš, s.r.o. Společnost Elektro Mikeš, s.r.o. provádí montáže, údržbu a opravy elektrických zařízení a specializuje se také na projekce elektro, výrobu elektrorozvaděčů, revize, prodej materiálu, fotovoltaické elektrárny na klíč a pronajímá plošiny pro výškové práce. Mějte elektrická zařízení v perfektním stavu a využijte našich elektroinstalačních služeb co nejdříve!


Opravy elektromotorů a elektrických zařízení pracovních strojů v Hradci Králové

Opravy elektromotorů a elektrických zařízení pracovních strojů v Hradci Králové

Pokud hledáte kvalitní opravnu elektromotorů a elektrických zařízení pracovních strojů, kontaktujte společnost ZVU Servis a.s., se sídlem v Hradci Králové. Specializuje se na opravy a servis všech druhů a provedení elektrických strojů točivých i netočivých, tuzemské i zahraniční. Opravovat elektromotory a elektrická zařízení pracovních strojů je potřeba z důvodů, jako jsou například zvýšení výkonu, prodloužení životnosti zařízení nebo snížení spotřeby energie a emisí. Navíc vám to ušetří spoustu času, peněz a starostí.


Decentralizovaná automatizace  - produkty pro decentralizovanou automatizaci strojů a závodů

Decentralizovaná automatizace - produkty pro decentralizovanou automatizaci strojů a závodů

Potřebujete efektivní řešení pro decentralizovanou automatizaci vaší výroby? Hledáte firmu, která dodává aplikace pro decentralizovanou automatizaci strojů a celých závodů? Firma TURCK s.r.o. z Hradce Králové dodává kompletní sortiment produktů pro decentralizaci strojů a závodů. Decentralizovaná automatizace má pro zákazníka mnoho výhod - snižuje uvádění do provozu, zkracuje dobu uvedení na trh a zjednodušuje rozšíření nebo přesun výrobních zdrojů. Naše firma zákazníkům dodává inovativní produkty pro decentralizovanou automatizaci, jako jsou CODESYS řídící systémy, I/O moduly s funkcí logického řízení, bezpečnostní moduly, RFID čtecí/zapisovací hlavy a rozhraní, IO-Link produkty nebo operátorské HMI panely. Součástí decentralizované automatizace jsou i aplikace pro průmyslové sledování výrobků, modulární stroje a kontrolu stavu. Pokud se zajímáte o decentralizovanou automatizaci, kontaktujte nás a my Vám ukážeme potenciál decentralizovaných konceptů pro vaši produkci.