Zapuzdrený rozvádzač VN - Tr Košúty a Tr Lietavská Lúčka

Zapuzdrený rozvádzač VN - Tr Košúty a Tr Lietavská Lúčka

Predmetom zákazky je dodanie zapuzdreného rozvádzača VN, doprava na miesto dodania, vrátane uvedenia do prevádzky.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredoslovenská distribučná, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredoslovenská distribučná, a. s.

Zadavatel IČ:
36442151

Zadavatel ulice:
Pri Rajčianke 2927/8

Zadavatel PSČ:
010 47

Zadavatel obec:
Žilina

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Sabela

Zadavatel telefon:
+421 907 878 584

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31214000-9
Rozvodne

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řešení pro fotovoltaické systémy - průmyslově vyráběné sdružovací boxy, svodiče a další komponenty

Řešení pro fotovoltaické systémy - průmyslově vyráběné sdružovací boxy, svodiče a další komponenty

V současné době řada zákazníků hledá spolehlivé řešení pro fotovoltaické systémy. Weidmüller nabízí širokou škálu průmyslově vyráběných sdružovacích boxů, skříní, řešení monitoringu, svodiče a komponenty pro rozsáhlé fotovoltaické projekty a střešní systémy, které splňují vaše individuální požadavky. Zastoupením firmy Weidmüller v regionu Zlín je společnost EMS ELEKTRO Otrokovice. Vyberte si z rozsáhlého sortimentu Weidmüller. - sdružovací boxy - svodiče, konektory, kabely - pojistkové odpínače - instalační nástroje.


Projektování strojních a elektrických zařízení – podle požadavků zákazníka

Projektování strojních a elektrických zařízení – podle požadavků zákazníka

Vyžaduje Vaše výrobní činnost jednotlivé strojní a elektrické zařízení nebo jejich propracované soustavy? Aby vaše výroba byla efektivní, rychlá a spolehlivá, budete potřebovat spolehlivého dodavatele strojních a elektrických zařízení, včetně vypracování projektu. Společnost CZ.TECH Čelákovice, a.s. nabízí služby projektování strojních a elektrických zařízení přesně podle požadavků na výrobu u konkrétních zákazníků. Ať už se bude jednat o automatické výrobní linky, robotická pracoviště nebo speciální stroje, můžete si být jisti profesionálním přístupem a zkušenostmi s projektováním obdobných pracovišť. Pokud máte zájem o více informací, neváhejte prosím kontaktovat odborníky ze společnosti CZ.TECH Čelákovice, a.s.


Elektrotechnický materiál - konektory, ventilátory nebo spínače od Mechatronic spol. s.r.o.

Elektrotechnický materiál - konektory, ventilátory nebo spínače od Mechatronic spol. s.r.o.

Sháníte dodavatele, který pro Vás sežene materiál pro elektrotechnické průmyslové využití? Pak bychom Vám rádi představili společnost Mechatronic s.r.o. z Prahy. Společnost je výhradním zástupcem a dodavatelem světových značek vyrábějící materiál pro elektrotechnické využití. V širokém spektru najdete značky jako je LEMO, INOTECE, ITW nebo SAMTEC. V nabídce zboží najdete: - konektory - ventilátory - spínače - elektromagnety - pneumatické prvky - odrušovací prvky - filtry Nenašli jste to, co jste hledali nebo potřebujete poradit. Navštivte webové stránky společnosti Mechatronic spol. s.r.o. a zadejte svou poptávku. Kvalifikovaný tým pracovníků společnosti Vám rád a ochotně pomůže.


Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Výhody v celém procesu výroby rozváděčů přináší inovativní svorkovnice Klippon® Connect - jsou spolehlivé, mají přehledné uspořádání a robustní provedení. Řadové svorkovnice A-series od společnosti Weidmüller jsou nově skladem u firmy EMS ELEKTRO s.r.o., která je dodavatelem elektromateriálu pro mnoho průmyslových podniků v regionu Zlín i v celé České republice. Výhody: - pomocí řadových svorkovnic Klippon Connect A-series ušetříte místo v rozváděčích - jednoduchá manipulace - 12 barev pro přehlednost rozváděče umožňuje snadné, bezpečné připojení - speciální aplikační svorkovnice pro rozvod potenciálu a připojení čidel - zdarma ke stažení konfigurátor pro snadné sestavení svorkovnic na webu Weidmueller. U EMS ELEKTRO je platná do 30.11. zajímavá akce - za nákup 500 ks svorkovnic získáte láhev přívlastkového vína zdarma.


Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Kompaktní univerzální řídicí systém TGMmini - ekonomické řešení pro řízení strojů

Univerzální řídicí systém TGMmini je kompaktní verze řídicího systému TG Motion. O návrh, optimalizaci včetně programování se postará společnost TG drives, s.r.o. Systém TGMmini představuje ekonomické řešení pro řízení výrobních strojů, robotů, manipulátorů, CNC strojů, balicích strojů, apod. TGMmini zajišťuje současnou funkci dvou procesů – real-time řízení (virtuální PLC) a vizualizaci (HMI). TGMmini obsahuje funkce pohybu jednoosého, víceosého a souvislého řízení: - polohování z bodu do bodu - elektronická převodovka a vačka - CNC interpolátor - indexování Může být umístěn v libovolném místě řízeného stroje či zařízení díky svému kompaktnímu provedení a velkému rozsahu pracovních teplot. Zajišťujeme návrh, dodávku, programování, zprovoznění, servis a poradenství.


Nabíjecí stanice pro elektromobily | Skybergtech

Nabíjecí stanice pro elektromobily | Skybergtech

Hlavní specifikace nabíjecích stanic: - Vysoká rychlost nabíjení - Elegantní estetický design - Modulární systém - Integrovaná komunikace - Světelná indikace - Izolovaný napájecí modul, uživatel chráněný, elektrická bezpečnost. Informace pro zákazníky: - Bezpečné a rychlé nabíjení - Jednoduchý a účinný systém snadno ovladatelný - Maximální celková bezpečnost pro zákazníka a elektromobil - Intuitivní a snadno použitelné rozhraní - Snadná dostupnost nabíjecí stanice - Možnost nabíjet všechna vozidla na elektřinu, skútry a kola.