Poptávám šicí dílnu na výrobu oděvů

Poptávám šicí dílnu na výrobu oděvů

Poptávám šicí dílnu na výrobu oděvů na dlouhodobou spolupráci. Nejlépe z Jižních Čech, ovšem může být i jiný kraj. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
18.05.2023 10:03

Platnost poptávky:
18.06.2023 09:25

Kontaktní osoba:
Aaa


Předpokládaná cena:
1 Kč

Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svatební bryndák pro novomanžele s textem a výšivkou v různých barvách zhotovený na míru

Svatební bryndák pro novomanžele s textem a výšivkou v různých barvách zhotovený na míru

Plánujete svatbu a chcete si nechat vyrobit svatební bryndák s nášivkou a textem podle vašeho vlastního vkusu? Personalizované svatební bryndáky dodává brněnská firma Jan Máca Strojní vyšívání. Zhotovíme bryndák pro novomanžele na míru. Snoubenci si mohou sami zvolit text i nášivku včetně jejich barevného provedení. Vyrábíme originální tematické svatební bryndáky pro hasiče, myslivce, sportovce apod. Svatební bryndák využijete nejen na svatební hostině, ale zůstane Vám také jako památka na svatební den. Pokud Vás zajímá, jak personalizovaný svatební bryndák může vypadat, neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete ukázku naší práce.


Výroba textilních doplňků, výšivky na čepice, trika, batohy, bundy

Výroba textilních doplňků, výšivky na čepice, trika, batohy, bundy

Již od roku 1999 se společnost Uniform - Accessoires Bohemia, s.r.o. věnuje textilní výrobě. Společnost Uniform - Accessoires Bohemia, s.r.o. vyrábí textilní doplňky pro uniformy, pro vojsko, policii, hasiče a další. Výšivky s různými motivy na čepice, trika, batohy, bundy apod. Své výrobky dodává Uniform - Accessoires Bohemia, s.r.o. společnost do celé ČR, Německa, Rakouska i dalších zemí.


Výměna zipu a jiné drobné opravy oděvů Praha 8 – kalhoty, bundy, sukně, pracovní oděvy

Výměna zipu a jiné drobné opravy oděvů Praha 8 – kalhoty, bundy, sukně, pracovní oděvy

Rozbil se Vám zip na bundě, kalhotách nebo sukni? S jeho výměnou Vám pomůže Chemická čistírna a prádelna Ládví - Vyžehlená košile Praha, kde mimo praní, čištění a žehlení prádla nabízí služby drobných oprav oděvů. Ať už se jedná o opravy po propálení nebo roztržení, výměny zipů nebo úpravu délek kalhot či jejich velikosti v pase, vždy se na nás můžete spolehnout. Šikovné švadleny Vám přišijí upadlý knoflík nebo ušijí péřové deky na míru. Přineste Vaše oděvy do naší prádelny. Najdete nás v obchodním a kulturním komplexu Ládví, Kyselova 1657, přímo u stanice metra, kde posoudíme jejich poškození a možnost opravy. Naše další sběrny najdete: Prádelna U Mandelíků - Praha 6, Podbabská 994/8 Prádelna U Mandelíků – Praha 9, Sokolovská 227/264 Obchůdek Gabriela – Neratovice, Kojetická 975, naproti Bille Spojka Hostivice – Hostivice, ČSL. armády 1711


Zakázkové krejčovství Brno, šití oděvů a hotelového a bytového textilu na míru, šití z přírodních materiálů

Zakázkové krejčovství Brno, šití oděvů a hotelového a bytového textilu na míru, šití z přírodních materiálů

Chcete si nechat ušít kvalitní bytový textil přesně podle Vašich představ? Ať už hledáte firmu, která Vám ušije textil pro Váš dům, byt, hotel nebo třeba do mateřské školky, máme pro Vás řešení. Představujeme společnost LS Style krejčovství s.r.o., ryze českou výrobní firmu, která zaměřuje svoji činnost na šití bytového i hotelového textilu. Výrobky šijeme z kvalitních certifikovaných materiálu českých firem a jsou pouze z přírodních materiálů. V nabídce naleznete široké spektrum výrobku z bambusového vlákna. Vybírat můžete z velkého množství barev a motivu nejen pro dospělé, ale i pro děti. Objednávat lze již hotové výrobky z e-shopu nebo nás kontaktovat se svým přáním a ušijeme Vám textil dle Vašich potřeb. Poskytujeme také možnost velkoobchodní spolupráce. K naší činnosti patří také zakázkové šití oděvů. Šijeme trička, kalhoty, šaty, kabáty, kostýmky, ale také profesní oděvy, látkové nákupní tašky, látkové sáčky na potraviny a mnoho dalšího.


Šití firemních uniforem a profesních oděvů pro firmy a různé spolky

Šití firemních uniforem a profesních oděvů pro firmy a různé spolky

Hledáte firmu, která ušije kvalitní firemní obleky? Naše firma LIPTEX TRADING s.r.o. je schopna navrhnout jednotný styl firemního oblečení a zakázku kompletně realizovat dle požadavku zákazníka. Při realizaci zakázky na firemní oděvy zpravidla dojíždíme za klientem. Na zhotovený oděv poskytujeme servis po dobu užívání oděvu: - povolení a zabrání kalhot v pase zdarma - 1 x za rok hromadný servis zdarma na všechny zhotovené oděvy - přežehlení obleků - celková kontrola - přišití knoflíků - malá oprava podšívky apod. Při šití obleku na míru poskytujeme individuální konzultaci, kde doporučíme módní trend s ohledem na požadavky a vytvoříme Vám Váš osobní styl. Jsme tady pro Vás. Těšíme se na spolupráci s Vaší firmou


Opravy oděvů a obuvi Praha - zkracování a prodlužování nohavic a výměny zipů

Opravy oděvů a obuvi Praha - zkracování a prodlužování nohavic a výměny zipů

Představujeme Vám firmu BOTAX z Prahy, která provozuje opravnu obuvi a brašnářského zboží včetně opravy oděvů. Vytáhli jste ze skříně starší bundu, kalhoty či spacák a zjistili jste, že zip už neslouží jak má? Nic se neděje, naše firma BOTAX se Vám postará o kvalitní opravu. Najdete nás na adrese Veletržní 1623/24, Praha. Opravy, úpravy oděvů: výměnu zipů – kožené i obyčejné bundy, kalhoty, spacáky výměnu podšívek zkracování, prodlužování (kalhoty, saka, rukávy, nohavice…) drobné opravy (zašití, záplaty apod.) ušití nových kalhot na míru Dále nabízíme výrobu a kopírování klíčů, výrobu vodítek a náramků. Pro více informací navštivte naše webové stránky.