Dezinfekce, dezinsekce, deratizace – odborné služby v Zlínském kraji

BAVA servis s.r.o.

Dezinfekce, dezinsekce, deratizace – odborné služby v Zlínském kraji

Nejen úklidový servis, ale rovněž spolehlivé služby v oboru dezinfekce, dezinsekce a deratizace nabízí BAVA servis s.r.o. zákazníkům v celém Zlínském kraji. Pro provádění služeb vlastníme osvědčení o odborné způsobilosti. Zbavte se s naší pomocí obtížného hmyzu, hlodavců i choroboplodných mikroorganizmů.

Výmena výťahov v Zariadení pre seniorov na Ul. J. Okáľa v Prievidzi

Výmena výťahov v Zariadení pre seniorov na Ul. J. Okáľa v Prievidzi

Predmetom zákazky je kompletná výmena dvoch starých osobných výťahov v budove Zariadenia pre seniorov, vchod č. 4 a č. 8, na Ul. J. Okáľa v Prievidzi, parcelné číslo C KN 5028, C KN 5026/1, k. ú. Prievidza za účelom modernizácie zariadení na súčasné európske štandardy, zvýšenia prevádzkovej bezpečnosti zariadení a možnosti používania výťahov osobami s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie v súlade s vyhláškou č. 532/2002 Z. z.. Kompletná výmena výťahov bude pozostávať z demontáže existujúcich výťahov, dodávky a montáže nových výťahov a realizácie súvisiacich stavebných prác.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 09:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Zariadenie pre seniorov Prievidza

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zariadenie pre seniorov Prievidza

Zadavatel IČ:
00648698

Zadavatel ulice:
J. Okáľa 6

Zadavatel PSČ:
971 01

Zadavatel obec:
Prievidza

Kontaktní osoba:
PhDr. Mária Znášiková, MBA

Zadavatel telefon:
+421 903 353 158


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45313100-5
Inštalovanie výťahov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna VZV a manipulační techniky – pronájem vysokozdvižných vozíků za bezkonkurenční cenu

Půjčovna VZV a manipulační techniky – pronájem vysokozdvižných vozíků za bezkonkurenční cenu

Chcete zvýšit efektivitu a bezpečnost při manipulaci s materiálem? Hledáte společnost pronajímajjící manipulační techniku a vysokozdvižné vozíky? V tom případě se obraťte na společnost DAMATECH, spol. s r. o. Společnost DAMATECH, spol. s r. o. má široký výběr vozíků různých typů, velikostí a nosností s možností pronájmu na krátkodobé i dlouhodobé období. Mezi výhody pronájmu se řadí úspora nákladů, flexibilita, snadná dostupnost a servis. Pronajměte si VZV za bezkonkurenční ceny a navštivte naši společnost ještě dnes!


Náhradní díly na vysokozdvižné vozíky pro různé typy – Toyota, Desta, Hyster, Linde a další

Náhradní díly na vysokozdvižné vozíky pro různé typy – Toyota, Desta, Hyster, Linde a další

Hledáte spolehlivého prodejce náhradních dílů pro Vaše vysokozdvižné vozíky? Máte několik značek, ale chcete odebírat pouze od jednoho dodavatele? V tom případě se obraťte na společnost VZV DESTA SERVIS působící v okolí Olomouce, Přerova, Prostějova a Vyškova. Společnost VZV DESTA SERVIS dodává náhradní díly na vysokozdvižné vozíky značek Toyota, Desta, Hyster, Linde, Yale, Nissan, Mitsubishi, Caterpillar a Jungheinrich. Jedná se například o baterie, brzy, pneumatiky, vidlice, sedadla a světla. Mějte spolehlivého partnera pro dodávku náhradních dílů na VZV a kontaktujte nás ještě dnes!


Mostové jeřáby, portálové jeřáby, otočné jeřáby, speciální jeřáby, konzolové jeřáby, výroba, monitoring a řízení

Mostové jeřáby, portálové jeřáby, otočné jeřáby, speciální jeřáby, konzolové jeřáby, výroba, monitoring a řízení

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti zdvihací techniky? GIGA, spol. s r.o., je vaše odpověď. S více než 30 lety zkušeností jsme se etablovali jako přední český výrobce jeřábů, kteří stojí na pevných základech kvality a inovace. Naše produkty zahrnují širokou škálu jeřábů, které splňují nejrůznější potřeby našich zákazníků: - Jednonosníkové mostové jeřáby: Ideální pro lehké až střední zatížení, tyto jeřáby jsou synonymem pro flexibilitu a efektivitu. - Dvounosníkové mostové jeřáby: Pro těžší zatížení a náročnější operace, naše dvounosníkové jeřáby jsou vrcholem síly a odolnosti. - Podvěsné mostové jeřáby: Maximální využití prostoru a snadná integrace do vašich stávajících operací, to jsou klíčové vlastnosti našich podvěsných jeřábů. - Portálové a poloportálové jeřáby: Robustní konstrukce a vysoká přizpůsobivost pro venkovní i vnitřní použití. - Speciální mostové jeřáby: Navrženo na míru vašim specifickým požadavkům, naše speciální jeřáby jsou synonymem pro inovaci. - Otočné sloupové a konzolové jeřáby: Flexibilita a přesnost pro manipulaci s materiálem v omezených prostorách. - Pojízdné konzolové jeřáby: Mobilní řešení pro rychlou a efektivní manipulaci s materiálem. - Jeřáby pro Ex prostředí s komponenty SWF: Bezpečnost a spolehlivost v prostředích s vysokým rizikem výbuchu. Naše zařízení jsou vybavena unikátním systémem GIGAtronic, který monitoruje provozní stavy jeřábů a zajišťuje jejich optimální výkon a bezpečnost. S GIGA získáváte nejen produkty, ale i partnera, který rozumí vašim potřebám a poskytuje komplexní servis a podporu. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme pomoci optimalizovat vaše operace a posunout vaše podnikání na novou úroveň zdvihací techniky.


Pronájem a přistavení autojeřábu na stavbu – kvalitní značka s vysokou nosností  Liebherr

Pronájem a přistavení autojeřábu na stavbu – kvalitní značka s vysokou nosností Liebherr

Potřebujete na stavbě jeřáb k zajištění bezpečného a efektivního zvedání různých břemen? Chcete aby bylo zajištěno i samotné přistavení? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. působící v okolí Olomouce, Přerova a Prostějova. Společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. pronajímá autojeřáby s vysokou nosností, které dokáží zvednout objemné a složité konstrukce. Vybírat je možné z různých typů autojeřábů, které jsou pravidelně kontrolovány a servisovány, tak aby splňovaly veškeré bezpečností standardy. Usnadněte si práci na stavbě s autojeřábem a kontaktujte nás co nejdříve!


Modernizace výtahů, kompletní servis výtahů - projekce, výroba a montáž

Modernizace výtahů, kompletní servis výtahů - projekce, výroba a montáž

Myslíte na bezpečnost a chcete si nechat zmodernizovat výtah ve Vašem domě? Hledáte proto firmu v okolí Třebíče, která se zabývá projekcí, výrobou a montáží výtahů? Neváhejte a obraťte se na společnost TREBILIFT, s.r.o. provádíme nejen servis, ale i výměny, modernizace a rekonstrukce výtahů po celé Vysočině. U výtahů v bytových domech zvyšujeme nosnost a v kabině zvětšujeme prostor pro cestující. Nabízíme maximální komfort jízdy s plynulým rozjížděním a zastavováním, nadstandardní vybavení výtahu v ceně. V případě zájmu zajistíme i dálkový monitoring výtahů. Provádíme kompletní a komplexní servis výtahů zahrnující odborné - revizní zkoušky, prohlídky, poruchové opravy, mazání, vyprošťování osob a nákladů, preventivní údržbu a další smluvně zajištěné úkony pro provoz výtahů.


Vyrábíme šachty pro zvedací plošiny na míru

Vyrábíme šachty pro zvedací plošiny na míru

Šachty jsou klíčové pro bezpečný provoz zdvihacích plošin. Jejich dodání, montáž včetně poradenství zajišťuje Zvedací plošiny s.r.o. Při instalaci zvedacích plošin nabízí firma Zvedací plošiny s.r.o. dvě možnosti. Může se zvážit jejich umístění do zděných šachet. Druhá varianta je nákladově výhodnější a jednodušší, pomocí uzavřených ocelových profilů s výplní, například od firmy TAHOKOV. Firma Zvedací plošiny s.r.o. je schopna poradit si se sebevíce atypickými plošinami. Kontaktujte specialisty na zvedací plošiny ještě dnes.