Implementácia zlepšení v oblasti ochrany osobných údajov

Implementácia zlepšení v oblasti ochrany osobných údajov

a)Predmetom zákazky je: prepracovanie a prehodnotenie posúdenia vplyvu (DPIA) na spracovateľské operácie, ktoré podliehajú posúdeniu vplyvu a vypracovanie DPIA na plánované nové spracovateľské operácie špecifikované v prílohe č. 1 - Ďalšia špecifikácia predmetu plnenia dotknutej Zmluvy.
b)zoptimalizovanie a nastavenie spracovávania osobných údajov prostredníctvom mobilnej aplikácie VšZP ( právne základy, informačná povinnosť, účely spracúvania)
c)prepracovanie a prehodnotenie balančných testov na spracúvanie, kde právnym základom spracúvania je oprávnený záujem VšZP alebo tretej strany, a vypracovanie balančných testov oprávnených záujmov na nové účely spracúvania, špecifikované prílohe č. 1 - Ďalšia špecifikácia predmetu plnenia dotknutej Zmluvy,
d)zoptimalizovanie nastavenia spracovávania osobných údajov zamestnancov (právne základy, účely, záznamy spracovateľských operácií, informačná povinnosť) a poučenia zamestnancov, ktorí spracúvajú osobné údaje v rámci pracovnej činnosti,
e)nastavenie spracovávania osobných údajov prostredníctvom nového nástroja na manažovanie súhlasov v rámci projektu,
f)projektové riadenie implementácie vylepšení ochrany osobných údajov ( príprava projektového plánu, zhrnutie súvisiacich a prebiehajúcich úloh, aktualizácia projektového zadania, 1x za 2 týždne stručná a prehľadná správa o napredovaní projektu, záverečná správa),
g)riešenie ďalších ad-hoc zadaní, ktoré vyplynú z úloh uvedených v tomto bode.
Ďalšie informácie k špecifikácii predmetu zákazky sú uvedené v dotknutej Zmluve o poskytnutí služieb v oblasti ochrany utajovaných skutočností.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 10:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Zadavatel IČ:
35937874

Zadavatel ulice:
Panónska cesta 2

Zadavatel PSČ:
851 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Ing. Miloslav Matonog

Zadavatel telefon:
+421 220 824 678

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vszp.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79400000-8
Poradenské služby v oblasti obchodu a riadenia a súvisiace služby (podnikateľské poradenstvo)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zprostředkování prodeje a poradenství s koupí zavedené a ziskové firmy

Zprostředkování prodeje a poradenství s koupí zavedené a ziskové firmy

Byznys na prodej je společností, která se specializuje na nákup a prodej zavedených a ziskových firem. Pokud jste majitelem firmy a uvažujete o prodeji, nebo pokud jste investor hledající vhodnou firmu k akvizici, jsme tu pro vás. V naší databázi máme tisíce individuálních i strategických investorů a prodávajících. Díky tomu máte vyšší šanci najít toho pravého kupujícího nebo vhodnou firmu ke koupi. Celým procesem prodeje nebo koupě firmy vás provede zkušený seniorní poradce, který se postará o profesionální a diskrétní průběh celé transakce. Naše cena za poradenství je stanovena předem a zahrnuje nízký úvodní poplatek a provizi až po realizaci prodeje. Našim klientům nehrozí žádné skryté hodinové sazby nebo měsíční poplatky. Poskytujeme také právní servis - spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi specializovanými na M&A. Vaše právní zabezpečení je zahrnuto v ceně. Jsme úspěšní a aktivní poradci při prodeji firem nejen v ČR, ale i na Slovensku. S individuálním přístupem vás provedeme celým procesem až do úspěšného konce. Ať už jste majitel firmy nebo investor, jsme tu pro vás.


Krajské koncepce rozvoje – staňte se spokojenými klienty

Krajské koncepce rozvoje – staňte se spokojenými klienty

Zpracováváme širokou škálu krajských koncepcí. Základem jsou komplexní strategie rozvoje kraje, které zastřešují všechny rozvojové aktivity kraje. Klademe velký důraz na vtažení tematických koncepcí kraje tak, aby do sebe zapadala již vytvořená řešení a nově formulovaná řešení. Máme zkušenosti s tematickými koncepcemi v oblasti rozvoje lidských zdrojů, zaměstnanosti a trhu práce, cestovního ruchu či podpory znevýhodněných a hospodářsky slabých území kraje. Za zásadní považujeme konkrétní činnosti a nastavení systému odpovědností za jejich realizaci.


Program rozvoje obce  - efektivní nástroj pro maximální využití finančních prostředků z dotací

Program rozvoje obce - efektivní nástroj pro maximální využití finančních prostředků z dotací

Programy rozvoje obce zpracováváme jako praktické pomocníky při řízení obce. Pomůžeme vám uspořádat rozvojové projekty a činnosti tak, abyste co nejefektivněji využili finanční prostředky obce a zvýšili svoje šance získat dotační prostředky. V průběhu celého zpracování zapojujeme obyvatele obce. Usilujeme a dosažení konsenzu a o nalezení realizovatelných řešení hlavních problémů obce. Obsah dokumentu i proces zpracování přizpůsobujeme vašim potřebám a převezmeme celou organizaci zpracování, abyste ušetřili svůj čas. Naše programy rozvoje obcí mají moderní design, který zaujme i obyvatele obce. Naší velkou výhodou je, že jsme spolutvůrci Metodiky tvorby programu rozvoje obce (PRO) doporučené Ministerstvem pro místní rozvoj jako materiál pro tvorbu obecních koncepcí. Můžeme tedy vždy nabídnout nadstandard.


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.


Strategie rozvoje a podpora činnosti mikroregionu – vzájemná spolupráce obcí

Strategie rozvoje a podpora činnosti mikroregionu – vzájemná spolupráce obcí

Spolupráce obcí je naše velké téma a strategie mikroregionů / svazků obcí zpracováváme již téměř 30 let. S každou další strategií posouváme dále kvalitu spolupráce. Naše mikroregionální strategie vychází ze znalosti území, jeho problémů, rozvojových předpokladů a dotačních možnosti. Konkrétně rozpracovávají činností vycházející z kompetencí obcí a svazku obcí. Našim cílem je nalézt oblasti, v nichž je vzájemná spolupráce a podpora obcí nejpotřebnější, a zformulovat jasné a účinné kroky k řešení společných témat. Vedle navržení konkrétních společných projektů a činností věnujeme pozornost i nastavení koordinace činností jednotlivých obcí či prosazování společných zájmů území vůči okolí. Díky zpracované strategii dojde k posílení činnosti mikroregionu.


Ekonomické a organizační poradenství, PROkontakt, s.r.o.

Ekonomické a organizační poradenství, PROkontakt, s.r.o.

Kvalitní služby v oblasti ekonomického a organizačního poradenství poskytuje společnost PROkontakt, s.r.o. Zlín. V rámci ekonomického a organizačního poradenství se zaměřujeme především na analýzu činnosti organizace, analýzu ekonomického vývoje společnosti v návaznosti na obchodně výrobní procesy, na organizační, ekonomické a strategické aplikace závěrů určených analýzami ve spolupráci s managementem, efektivizaci finančních a ekonomických procesů, servis v oblasti uzavírání kontraktů a daňovou optimalizaci.