Kabelovod Flexis® pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Kabelovod Flexis® pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí

Objevte skvělé řešení pro uložení více druhů inženýrských sítí do jednoho ochranného systému - kabelovod Flexis®, který dodává společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Systém FlexiS®, splňující kritéria pro ekologické stavby, chrání kabely nejen proti mechanickému poškození, ale i proti vlhkosti, spodní tlakové vodě, zásypu a zabraňuje jejich poškození.

Zabezpečenie služieb pre podujatie NP PKSD

Zabezpečenie služieb pre podujatie NP PKSD

Služba 1 podujatie v rozsahu 2 dní. Realizácia je plánovaná na základe písomne objednávky a následnej fakturácie. Viď. Príloha č.1 - Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2023 10:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej r

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej r

Zadavatel IČ:
30854687

Zadavatel ulice:
Špitálska 6

Zadavatel PSČ:
814 55

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Diana Zuberiová

Zadavatel telefon:
+421 220 431 404


Zadavatel web:
http://www.ia.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55000000-0
Hotelové, reštauračné a maloobchodné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pohodlné ubytování a česká kuchyně v centru města Jeseník

Pohodlné ubytování a česká kuchyně v centru města Jeseník

V centru města Jeseník se nachází hotel Praděd Jeseník, místo, které je synonymem pro odpočinek a pohodu. Tento hotel, který je jen desetiminutovou procházkou od vlakového nádraží v Jeseníku, nabízí nejen útulné ubytování, ale i chuťové zážitky v podobě tradiční české kuchyně. Světlé a prostorné pokoje hotelu jsou vybaveny kabelovou televizí a malým posezením s ledničkou, což zaručuje domácí pohodlí i během cestování. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a Wi-Fi připojení k internetu. V hotelové restauraci si můžete pochutnat na místních specialitách, ať už při obědě nebo večeři. A pro ty, kteří si rádi vychutnávají české pivo a víno, je k dispozici terasa s krásným výhledem.


Pobyt v Kurovickém lomu - ubytování, luxusní apartmány s vlastní terasou a přednášková místnost pro firemní akce

Pobyt v Kurovickém lomu - ubytování, luxusní apartmány s vlastní terasou a přednášková místnost pro firemní akce

Zavítejte do Kurovického lomu, kde luxus splývá s přírodou. Poskytneme Vám dokonalé útočiště pro dospělé hledající klid a inspiraci. Naše luxusní apartmány s vlastní terasou jsou moderně vybavené, čeká Vás úchvatný výhled na lom a soukromí. Každý z našich čtyř apartmánů - Březový, Dubový, Akátový a Fashion line - je pojmenován podle jedinečného charakteru a designu, který odráží krásu přírodních materiálů. Pro firmy, kteří chtějí propojit relaxaci s pracovní akcí, máme k dispozici plně vybavenou přednáškovou místnost pro firemní akce. S kapacitou 40 míst je ideálním místem pro semináře, školení nebo workshopy, které mohou být doplněny o nezapomenutelný pobyt v jednom z našich apartmánů. Ubytování v Kurovickém lomu je zárukou nerušeného odpočinku, protože zde platí pravidlo - Bez dětí a domácích mazlíčků. Tímto způsobem chráníme klid našich hostů a zároveň dbáme na ochranu místní fauny. Přijeďte zažít harmonii a luxus v srdci přírody. Kurovický lom - váš klidný přístav pro obnovu těla i ducha.


Řízená, neřízená degustace vína a  sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Řízená, neřízená degustace vína a sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Hotel Kurdějov, který se nachází v centru moravských vinařských oblastí, prezentuje a poskytuje informace o moravském vinařství. Plánujete teambuilding a chcete jeho program obohatit degustací vína? Hotelové vinařství Ebenberg pro Vás a vaše kolegy přichystá degustaci vína ve stylových degustačních prostorech s profesionálním degustátorem. Ochutnáte moravská a přírodní vína, která jsou vyrobena z kurdějovských hroznů vinice Ebeny. Degustace ve vinařství trvá zhruba 1 až 1,5 hodiny a je vhodná pro skupiny do 15 osob. Na přání zajistíme i individuální neřízenou degustaci se zkušeným sommeliérem. Velkým zpestřením teambuildingu bude zajisté sabráž – originální způsob otevření láhve sektu useknutím hrdla lahve. Dozvíte se také o historii a postupu výroby sektů a sabráž si můžete také sami vyzkoušet.


Školící středisko nedaleko Dukovan – veškeré zázemí, servis a zajištění cateringu

Školící středisko nedaleko Dukovan – veškeré zázemí, servis a zajištění cateringu

Hledáte místo, kde uspořát školení a nacházíte se nedaleko Dukovan? V tom případě se obraťte na společnost DISTING s.r.o., která má středisko vybavené pro interní i externí školení. Společnost DISTING s.r.o. má školící prostory v moderních místnostech s veškerým zázemím vhodné pro externí školení společností i škol. Parkování je na neplaceném parkovišti ve vzdálenosti 5 minut chůzí a vybírat je možné ze 4 místností v závislosti na kapacitě. Kromě školicích prostorů může být zajištěn také catering s širokou škálou snídaní, coffee breaků, obědových menu a večeří. Naplánujte školení s veškerým zázením v Dukovanech a kontaktujte nás co nejdříve!


Relaxační pobyt v hotelu s wellness centrem – masáže, vířivka, finská sauna, skotská sprcha

Relaxační pobyt v hotelu s wellness centrem – masáže, vířivka, finská sauna, skotská sprcha

Plánujete vyrazit do Brna? Chcete si dopřát pořádnou dávku klidu a relaxace v blízkosti centra Brna? Ubytujte se v Hotelu AVANTI, který si pro své hosty připravil lákavé pobytové balíčky, jejichž součástí je i relax ve wellness centru hotelu. V hotelové relaxační zóně na Vás čeká vířivka s talkovou i bublinkovou masáží, finská sauna a skotská sprcha, solární louka, vyhřívané lavice a podlahy a reflexologická zóna. Poskytujeme také hodinové masáže zad, šíje a další typy masáží. Hosté ubytování ve VIP a prezidentském apartmánu mají k dispozici dvě hodiny privátního wellness po předchozí rezervaci zcela zdarma.


Ubytování na jižní Moravě s degustací vína

Ubytování na jižní Moravě s degustací vína

Chcete si naplánovat výlet na jižní Moravu, zajistit si zde příjemné ubytování s degustací vín? Pak přijeďte do vinařské obce Bořetice a ubytujte se na Hotelu Kraví hora****, kde Vám nabídneme hezké a příjemné ubytování a zajistíme ochutnávku, degustaci skvělých moravských vín od místních vinařů. Hotel Kraví hora**** v obci Bořetice nabízí komfortní ubytování. Ubytovat se můžete v některém z našich hotelových domů: Hotel I. - 15x pokoj dvoulůžkový (možnost 1 přistýlky) - 3x pokoj luxusní s vířivou vanou (možnost 2 přistýlek) - 2x apartmá čtyřlůžkové (2x oddělené ložnice, možnost 2 přistýlek) Hotel II. - 5x pokoj dvoulůžkový - 5x pokoj dvoulůžkový (s balkónem) - 2x pokoj jednolůžkový Hotel III. - 15x apartmá dvoulůžkové (možnost 2 přistýlek, vlastní parkovací místo, soukromá terasa) - 1x apartmá dvoulůžkové bezbariérové (možnost 2 přistýlek, vlastní parkovací místo, soukromá terasa) A pokud jste milovníky dobrého vína, pozveme Vás k posezení ve vinném sklepě našeho hotelu. Náš hotel Vám nabízí posezení ve vinném sklepě pro 90 osob. Sklep je velmi prostorný, takže se zde určitě nebudete cítit stísněně. Degustaci skvělých moravských vín Vám na přání můžeme zkombinovat také se zábavou a jídlem. Vína, která Vám nabízíme při degustaci, jsou pečlivě vybíraná a pochází jen od prověřených dodavatelů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a také zajišťujeme vínům kvalitní péči. Vína Vám také bude podávat obsluha, která umí vína prezentovat i správně podávat. Můžete si u nás také objednat tematický raut či jiné gastronomické zážitky, které Vám rádi doporučíme či navrhneme speciální menu. Naše prostory vinného sklepu jsou také vhodné pro uspořádání jakýchkoli dalších akcí - narozeniny, svatby, firemní večírky, firemní školení, soustředění a podobně, kdy můžete využít naše další prostory jako další sály, venkovní prostory či wellness. Zajistíme Vám u nás maximální soukromí, pohodlí a ochutnávku skvělých vín z jižní Moravy.