Rimavská Baňa, rekonštrukcia transformačnej stanice_opakovaná 2x

Rimavská Baňa, rekonštrukcia transformačnej stanice_opakovaná 2x

VN prípojka bude pripájať odberateľa na hladinu VN odbočením na vedení VN 322 jestvujúca VN prípojka sa podľa
potreby predĺži cca o 8mm naspojkovaním ALFE lanom po preložení TS na parcelu stavebníka. Transformačná stanica
jedná sa o jednostĺpovú TS osadenú na parcelu CKN 1573/3. TS bude mať zrealizovanú ochranu proti účinkom
atmosferických výbojov bleskozvodom. Zákazka pozostáva z vykonania miestnej obhliadky.
a)Rekonštrukcia trafostanice
b)Uvedené v PD
c)Viď PD
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2023 10:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Fedor

Zadavatel telefon:
+421 907 916 612

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rozvody elektroinstalací v rodinných domech a bytech – komplexní a profesionální elektrikářské práce

Rozvody elektroinstalací v rodinných domech a bytech – komplexní a profesionální elektrikářské práce

Plánujete stavbu nového rodinného domu nebo rekonstrukci bytu a chcete najít kvalifikované elektrikáře na elektroinstalace? V tom případě se obraťte na společnost ADAMEC - ADRO s.r.o. Společnost ADAMEC - ADRO s.r.o. zajišťuje návrh, výběr materiálu, montáž a revizi elektroinstalace. Mezi komplexní služby se řadí například výměna starých rozvodů, instalace nových, rozvody datových a televizních sítí, zabezpečovacích systémů a mnoho dalšího. Mějte elektroinstalace podle všech platných norem a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Elektro projekce, revize – komplexní údržba elektrických zařízení

Elektro projekce, revize – komplexní údržba elektrických zařízení

Specialisté v oblasti elektrického napětí a elektrických zařízení jsou profesionální pracovníci firmy ReSpol s.r.o. Firma Vám zajistí výrobu, dodávku a montáž elektrických zařízení a montážních technologických celků pro energetiku a zárověň Vám poskytne spolehlivé revizní služby a pravidelnou údržbu. Revize elektrických zařízení: -revize elektrických zařízení do 35 kV -revize hromosvodů -revize ručního nářadí a spotřebičů -revize velkoodběratelských trafostanic a rozvoden, včetně zajištění vzorků oleje a ochranných pomůcek -výroba kompenzačních rozvaděčů a rozvaděčů NN do 2500 A ReSpol s.r.o. je společnost dlouhodobě působící na trhu a spolupracuje například s Armádou České republiky nebo s energetickou společností ČEZ a.s.


Dodávka kioskové trafostanice na klíč, realizace VN přípojky. Kvalitní servis.

Dodávka kioskové trafostanice na klíč, realizace VN přípojky. Kvalitní servis.

Sháníte firmu co vám dodá na klíč kioskovou trafostanici? Firma S.G. CZ, spol. s r.o. Brno se specializuje převážně na dodávku betonových kiosků. Což je nejmodernější typ trafostanice. Stavba na klíč zahrnuje: -návrh nejvhodnějšího řešení pro danou konkrétní zakázku -zpracování projektové dokumentace a jejího odsouhlasení distribuční společností (ČEZ, E.ON) vlastní dodávku -uvedení do provozu -revizi. Samozřejmostí je zajištění realizace VN přípojky včetně dodávky realizační projektové dokumentace taktéž schválené distributorem elektrické energie (ČEZ, E.ON), pokud ji zákazník požaduje. Dále zajištění: -rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis, ať již formou servisních zásahů na bázi jednotlivých objednávek či dlouhodobých smluv. Vhodné pro zařazení do distribučních sítí pro napájení např. výrobních závodů, průmyslových zón, obytných lokalit, tak i pro vyvedení výkonu z různých výroben elektrické energie (fotovoltaických, větrných a malých vodních elektráren, bioplynových stanic apod.). Více informací na webových stránkách.


Měření a regulace, elektromontáže a opravy v chemických provozech - ELMEP s.r.o.

Měření a regulace, elektromontáže a opravy v chemických provozech - ELMEP s.r.o.

Hledáte společnost, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti měření a regulace v náročném prostředí chemických provozů? Pak už nehledejte a podívejte se na nabídku služeb od společnosti ELMEP s.r.o. z Kralup nad Vltavou. Společnost disponuje profesionálním týmem školených zaměstnanců, kteří jsou pravidelně vzdělávaní v oblastech energetiky, chemie, petrochemie a potravinářských průmyslů. Dlouholeté zkušenosti s instalací zařízení v chemických provozech, kde jsou prostředí v nichž by mohlo dojít k nebezpečím výbuchu. Můžeme pro Vás udělat: - elektromontáže - montáže a opravy průmyslových rozvodů - montáže a opravy elektrického otápění - montáže a opravy osvětlení, hromosvodů a zemních sítí - řídící systémy a elektronické ochrany VN rozvoden Těšíme se na budoucí spolupráci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Montáž a demontáž sloupů VN a NN, antén, vysílačů, trafostanic i ukládání bazénů – kompletní profesionální služby

Montáž a demontáž sloupů VN a NN, antén, vysílačů, trafostanic i ukládání bazénů – kompletní profesionální služby

Hledáte dodavatele kompletních služeb týkající se montáží a demontáží sloupů a antén, který má to nejnovější techniku a autojeřáby? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. Společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. se zaměřuje na montáž a demontáž antén, vysílačů, sloupů vysokého i nízkého napětí i na ukládání bazénů za příznivé ceny a s hledáním optimálního řešení díky svým dlouholetým zkušenostem a profesionálním pracovníkům. Svěřte montáž a demontáž do rukou odborníků a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou!


Výchozí a pravidelné revize, kontroly elektroinstalace, hromosvodů, spotřebičů, ručního nářadí od zkušeného revizního technika

Výchozí a pravidelné revize, kontroly elektroinstalace, hromosvodů, spotřebičů, ručního nářadí od zkušeného revizního technika

Ať už Vás čeká stěhování do nového nebo u vás proběhla rekonstrukce - čeká Vás revize elektrointalace, jak v soukromém tak podnikatelském sektoru. U nových elektrických zařízení, uvedených prvně do provozu, je revize elektroinstalace přímo ze zákona povinná. U domů revizi podléhají také hromosvody - před uvedením do provozu i pravidelně každé 2-4 roky. V regionu Zlínský kraj pro Vás zajistí kontrolu stavu elektroinstalace, hromosvodů firma Elektro H+H Zlín - Karel Holčák. Naše společnost provádí i revize elektrospotřebičů a nářadí u Vás doma, v kanceláři, v dílně, ve škole či na prodejně. Karel Holčák je revizním technikem s vysokou kvalifikací, který dbá na detaily. Jeho práce je certifikovaná dle platných Evropských norem ISO 9001:2008. Naše služby jsou široké a obvykle zahrnují: - výchozí revize elektroinstalací - pravidelné revize hromosvodů - revize spotřebičů i ručního nářadí. Dále se specializujeme na elektroinstalace do 1 000 V, silnoproud a slaboproud.