Vestavěné skříně na míru od Kuchyně Chábera - Liberec s 15% slevou

Kuchyně Chábera

Vestavěné skříně na míru od Kuchyně Chábera - Liberec s 15% slevou

Kuchyně Chábera v Liberci se specializuje na návrh a realizaci vestavěných skříní na míru. S jejich odborným přístupem a důrazem na detail získáte nejen funkční, ale i esteticky vyladěné úložné prostory. Vestavěné skříně jsou vyráběny ze stejných materiálů jako kuchyně, takže lze sladit dekor. V článku se dozvíte, jaké výhody vám vestavěné skříně od této firmy mohou přinést a proč byste měli zvolit právě je.

Vypracovanie projektovej dokumentácie na rekonštrukciu miestnej komunikácie na Pálenčiarskej ulici

Vypracovanie projektovej dokumentácie na rekonštrukciu miestnej komunikácie na Pálenčiarskej ulici

Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie potrebnej pre vydanie stavebného povolenia v podrobnostiach pre realizáciu stavby: Rekonštrukcia cesty na Pálenčiarskej ulici v Snine.
Súčasťou predmetu zákazky zo strany uchádzača je aj výkon inžinierskej činnosti v rozsahu zabezpečenia kladných vyjadrení a stanovísk organizácií a správcov inžinierskych sietí dotknutých projektovaným dielom a ich následné zapracovanie do Diela tak, aby bolo možné Dielo zrealizovať a uviesť do užívania.

Podrobný opis predmetu zákazky je súčasťou Prílohy č. 1 Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2023 10:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Snina

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Snina

Zadavatel IČ:
00323560

Zadavatel ulice:
Strojárska 2060/95

Zadavatel PSČ:
069 01

Zadavatel obec:
Snina

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Čokynová, referentka oddelenia strategického rozvoja

Zadavatel telefon:
+421 577 561 865

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.snina.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71250000-5
Architektonické a inžinierske služby a dozor

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Architektonická a projekční kancelář, interiérový design, poradenství a realizace

Architektonická a projekční kancelář, interiérový design, poradenství a realizace

Vítejte ve světě architektury a designu, kde se vaše sny o ideálním prostoru stávají skutečností. Architektonická a projekční kancelář ATELIER TECL s.r.o. je místem, kde se setkává kreativita s precizností a kde vaše vize získávají hmotnou podobu. Kdo jsme? Jsme tým zkušených architektů a projektantů, kteří s vášní tvoří jedinečné stavby a interiéry. Naším cílem je přinést vám inovativní řešení, která nejenže esteticky vynikají, ale také plně vyhovují vašim praktickým potřebám. Každý projekt je pro nás výzvou a příležitostí k vytvoření něčeho výjimečného. Naše služby: 1. Architektonické návrhy: Vytváříme koncepty, které harmonicky spojují estetiku s funkčností. Od rodinných domů po komerční budovy, naše návrhy jsou vždy na míru vašim představám. 2. Projektování staveb: Zajistíme kompletní projektovou dokumentaci, která splňuje všechny technické a legislativní požadavky. Naše projekty jsou precizní, detailní a připravené k realizaci. 3. Interiérový design: Proměníme váš interiér v prostor, kde se budete cítit skutečně doma. S důrazem na ergonomii a estetiku vytvoříme interiér, který bude odrazem vaší osobnosti a životního stylu. 4. Poradenství a konzultace: Pomůžeme vám s orientací ve stavebních normách, technických požadavcích a s výběrem materiálů. Jsme vašimi partnery od první myšlenky až po dokončení stavby. Proč si vybrat ATELIER TECL s.r.o.? Individuální přístup: Každý klient je pro nás unikátní. Nasloucháme vašim přáním a potřebám, abychom mohli vytvořit řešení přesně podle vašich představ. Inovace a kvalita: Sledujeme nejnovější trendy a technologie v architektuře a stavebnictví. Naše práce je vždy na špičkové úrovni a s důrazem na detail. Spolehlivost a profesionalita: S námi můžete počítat. Dodržujeme termíny a rozpočty, a naši klienti se mohou spolehnout na transparentní komunikaci a vysoký standard služeb. Příběhy našich projektů: Za každým projektem stojí příběh – příběh o spolupráci, kreativitě a radosti z dosažených výsledků. Prohlédněte si naše realizace a nechte se inspirovat. Jste připraveni začít vaši cestu k ideálnímu prostoru? ATELIER TECL s.r.o. je tu pro vás. Spojte se s námi a objevte, jak můžeme společně vytvořit něco mimořádného. Navštivte nás na ateliertecl.cz a začněte svůj projekt s profesionály, kteří promění vaše sny ve skutečnost.


Projektování a realizace staveb - zpracování projektu pro skladovací a výrobní firmy

Projektování a realizace staveb - zpracování projektu pro skladovací a výrobní firmy

Potřebujete profesionální a kvalitní zpracování projektu pro Vaši skladovací nebo výrobní firmu? V tom případě se obraťte na společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. působící nejen pro oblasti Olomouce, Ostravy a Prahy. ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. poskytuje komplexní služby od návrhu, přes projektovou dokumentaci, až po realizaci stavby. Využívá moderní BIM software ARCHLine.XP2, který umožňuje vytvářet detailní a přesné 3D modely budov, včetně vizualizace, animace a výpočtů, a pomáhá optimalizovat prostory, zvýšit efektivitu práce a snížit náklady na provoz. Nechte si projekt zpracovat odborníky v oboru a kontaktujte nás co nejdříve!


Diagnostika stavebních konstrukcí Praha – garance profesionální práce

Diagnostika stavebních konstrukcí Praha – garance profesionální práce

Služby diagnostiky staveb a odborného posudku budov i jiných objektů nabízejí odborníci z firmy NV Engineering s.r.o. z Prahy s mnoha léty praxe v oboru. Naše služby jsou zaměřené především na pasportizace (vytvoření základní výkresové a tabulkové dokumentace objektů, zpracování půdorysů, číslování místností atd.), repasportizace objektů, stavebně historický průzkum stavebních konstrukcí, stavebně- technický průzkum stavebních konstrukcí, zaměření stávajícího stavu objektů a další služby. Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo pokud máte k nabízené službě diagnostiky stavebních konstrukcí dotazy, neváhejte prosím kontaktovat odborníky ze společnosti NV Engineering s.r.o.


Projekty vytápění, kanalizace, přípojky inženýrských sítí - realizace

Projekty vytápění, kanalizace, přípojky inženýrských sítí - realizace

Potřebujete vytvořit projekt v oblasti vytápění, kanalizace nebo přípojek inženýrských sítí? Pak jste na správném místě, naše společnost dlouhodobě provádí projekční práce, prostřednictvím našich odborně proškolených pracovníků. Specializujeme se na: - vyřízení stavebního řízení, - vytápění, - kanalizaci, - kotelny, výměníkové stanice - dokumentaci pro stavební řízení, - rozvody vody a plynu, - přípojky inženýrských sítí, aj. Naše další specializace se soustředí na energetiku v oblasti: - vypracování průkazů energetické náročnosti (PENB), - energetických štítků, auditů a posudků, - kotlíkových dotací, - nové zelené úsporám. Neváhejte, kontaktujte nás již dnes a přesvědčte se i vy o našich kvalitních službách, díky kterým se k nám zákazníci rádi vracejí!


Návrhy a projektování staveb, inženýring, tvorba rozpočtů, realizace projektů a staveb

Návrhy a projektování staveb, inženýring, tvorba rozpočtů, realizace projektů a staveb

Hledáte spolehlivého partnera pro Vaše stavební projekty? Vilove construction s.r.o. je zde pro Vás! Jako přední poskytovatel komplexních stavebních služeb se specializujeme na návrhy a projektování staveb, inženýring a řízení subdodavatelů, tvorbu rozpočtů a realizaci projektů a staveb. Naše práce je ztělesněním preciznosti a inovace, což dokazuje naše schopnost standardně uvádět stavby do provozu včas a bez penalizací. Naši zaměstnanci jsou naší hrdostí – díky nulové fluktuaci a vynikající personální politice našeho managementu můžete očekávat nejvyšší kvalitu práce a zodpovědný přístup na všech úrovních. Jsme více než jen stavební firma; jsme tým, který staví na důvěře a spolehlivosti. Vilove construction s.r.o. nabízí služby rozdělené do specializovaných středisek, včetně Střediska pozemních staveb, Střediska pro zateplovací systémy, Střediska investic, developmentu a realit a Střediska projektování staveb. Každé středisko je pečlivě zaměřeno na specifickou oblast, aby zajistilo plnou návaznost a provázanost prací a stoprocentní spolupráci. Naše strategie? Být špičkovým dodavatelem staveb, který je synonymem pro spolehlivost a kvalitu. S Vilove construction s.r.o. získáte nejenom partnera, který dbá na maximální spokojenost zákazníka, ale také na ochranu životního prostředí. Vyberte si Vilove construction s.r.o. – vyberte si kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.


Komplexní služby v oblasti vodního hospodářství

Komplexní služby v oblasti vodního hospodářství

Společnost PK Švestka s.r.o. se specializuje na komplexní služby v oblasti vodního hospodářství, od koncepčních studií až po realizaci staveb. Naše práce zahrnuje studie proveditelnosti, projekční dokumentaci až po stavební dozor a řízení staveb. Díky svému multidisciplinárnímu přístupu zajistíme, že každý projekt je nejen technicky dokonalý, ale také esteticky příjemný a ekologicky šetrný. S ohledem na udržitelný rozvoj a ochranu životního prostředí klademe důraz na využívání dešťové vody a systémy pro její hospodaření. Přispíváme tak k ochraně přírodních zdrojů a zvyšujeme kvalitu života v regionech, kde působíme. Nejsme jen projektantem vodních staveb, ale stáváme se také partnerem pro udržitelný rozvoj a ochráncem přírodních zdrojů. Naše práce má pozitivní dopad nejen na krajinný ráz, ale i na životní prostředí a komunity, které v těchto oblastech žijí.