Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, lamelová rolovací vrata z hliníku

Baran - FMB, spol. s r.o.

Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, lamelová rolovací vrata z hliníku

Společnost Baran - FMB, spol. s r.o. připravila širokou nabídku garážových vrat od sekčních garážových vrat, přes odsuvná a výklopná garážová vrata, až po lamelová hliníková rolovací vrata, která se rolují pod strop nebo do strany. Všechny typy garážových vrat dodáváme včetně kvalitního bezpečnostního kování a technologicky vyspělých pohonných systémů. Společnost Baran - FMB, spol. s r.o. je autorizovaným obchodním zastoupením největšího českého výrobce garážových vrat LOMAX.

Servis vyhradených technických zariadení zdvíhacích

Servis vyhradených technických zariadení zdvíhacích

Predmetom služby bude vykonávanie servisnej činnosti na zdvíhacích zariadeniach verejného obstarávateľa/ Objednávateľa, uvedených v Prílohe č. 2 výzvy a v rozsahu v zmysle Prílohy č. 1 výzvy, ako aj v súlade s návrhom zmluvných podmienok podľa Prílohy č. 3 k výzve.
Súčasťou predmetu služby bude vykonávanie činností v zmysle vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z. z. a podľa účinných technických noriem, prevádzkových predpisov a mazacích plánov od výrobcov.
Dokumentáciu k vypracovaniu ponuky, vrátane citovaných príloh č. 1, 2, 3 zverejní verejný obstarávateľ v deň zverejnenia tejto výzvy vo Vestníku verejného obstarávania.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2023 10:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Divadlo Nová scéna

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Divadlo Nová scéna

Zadavatel IČ:
00164861

Zadavatel ulice:
Živnostenská 1

Zadavatel PSČ:
812 14

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Človiečková

Zadavatel telefon:
+421 908 769 921


Zadavatel web:
https://www.novascena.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50750000-7
Opravy a údržba výťahov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pracovní montážní plošina na podvozku nákladního auta - pronájem, půjčovna

Pracovní montážní plošina na podvozku nákladního auta - pronájem, půjčovna

Pokud hledáte pracovní montážní plošinu s kvalifikovanou obsluhou, obraťte se na firmu Autojeřáby a plošiny Brno Velčovský, která půjčuje a pronajímá pracovní montážní plošina na podvozku nákladního auta značky Ruthmann. Montážní plošiny lze objednat non stop - i o víkendech, svátcích, v nočních hodinách, a to bez příplatků. Pracovní montážní plošina na podvozku nákladního auta: - dosah 25 m výška, 16,5 m stranový dosah - snadná ovladatelnost a kvalifikovaná obsluha - pro nejrůznější výškové práce - vyprošťování navijákem (při haváriích) - služby pro montážní a stavební firmy - dlouholetá tradice - možnost konzultace i na místě. Pronájem plošiny realizujeme v Brně a celé ČR. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Zvedací či schodišťové plošiny usnadní přístup do všech budov handicapovaným lidem

Zvedací či schodišťové plošiny usnadní přístup do všech budov handicapovaným lidem

Žijete v domě se schody a potřebujete zajistit pro své blízké bezbariérový přístup? Rádi by jste usnadnili přístup do své firmy i vozíčkářům? Stávají se schody Vaším nepřítelem, ale nemáte jinou možnost, jak se dostat do bytu? Specialistou na bezbariérové přístupy do bytových i nebytových budov je firma MANUS Prostějov s.r.o., která se postará o výrobu i montáž plošin pro imobilní osoby také na Slovensku. Zaměřujeme se na plošiny vertikální, šikmé, hydraulické nůžkové, schodišťové i zvedací. Vhodné nejen pro vozíčkáře, ale i pro osoby se špatnou pohyblivostí. Plošiny lze umístit v interiéru, ale i z venku. Postaráme se i o servis plošin, a to i po záruční opravy na námi vyrobené plošiny. Máte-li jakýkoliv problém s plošinou, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme.


Teleskopický autojeřáb Tatra AD 28 je skvělým pomocníkem v terénu - pronájem, půjčovna

Teleskopický autojeřáb Tatra AD 28 je skvělým pomocníkem v terénu - pronájem, půjčovna

Firma Autojeřáby a plošiny Brno Velčovský vám vždy poradí, který z našich autojeřábů je pro vaši práci nejvhodnější. Stačí nás kontaktovat! Technické údaje autojeřábu AD 28 - Teleskopický autojeřáb na podvozku Tatra 815 - délka 10,75 m, šířka 2,5 m, výška 3,42 m - hmotnost 28,3 t, maximální nosnost 28 t - délka teleskopického výložníku 26 m - délka ramene i s nástavcem 31,2 m. Disponujeme dvěma autojeřáby Tatra AD 28 - jeden z nich je vybaven nákladním navijákem jako jeden z mála strojů v regionu! Pro další informace nás kontaktuje na telefonním čísle 733 367 036.


Pronájem plošiny - pracovní a montážní Brno

Pronájem plošiny - pracovní a montážní Brno

Vyzkoušejte firmu s dlouholetou tradicí Autojeřáby a plošiny Velčovský, sídlící v Brně na ulici Vídeňská. Můžete si u nás pronajmout pracovní a montážní plošiny. Zabýváme se pronájmem teleskopických pracovních plošin na automobilovém podvozku. S pracovní plošinou se stojníkem můžete provádět práce ve výškách až do 30 m. Nabídka plošin k pronájmu: Plošina 30 m, Bison TKA 30 (30 m) Plošina 25 m, Ruthmann T230 (25 m). Samozřejmostí je také poskytnutí poradenství ohledně technické stránky pronájmu plošiny. Detaily o jednotlivých pracovních plošinách naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Svou pracovní dobu přizpůsobíme Vašim požadavkům!


Autojeřáb ČKD - práce mobilním jeřábem s obsluhou

Autojeřáb ČKD - práce mobilním jeřábem s obsluhou

Pro stavební, montážní práce či přenášení břemen si sjednejte pronájem jeřábu s obsluhou u firmy Autojeřáby Blaha s.r.o., která má k dispozici autojeřáb ČKD Liaz AD 14, Tatra 815 AD 20 a AD 28. Práce mobilním jeřábem provádíme i v těžkém terénu. Autojeřáb ČKD: -AD 14 Liaz - automobilový jeřáb, max. nosnost 14 tun -AD 28 Tatra 815 - víceúčelový jeřáb, max. nosnost 20 nebo 28 tun. Obsluha je zkušená a pravidelně školená. Informujte se telefonicky na podmínky pronájmu - volejte dispečink 776090019.


Záruční i pozáruční servis a opravy vysokozdvižných vozíků Linde, Desta a dalších značek

Záruční i pozáruční servis a opravy vysokozdvižných vozíků Linde, Desta a dalších značek

Využíváte ve své společnosti vysokozdvižné vozíky a hledáte odborníky na servis a opravy? V tom případě se obraťte na společnost VZV DESTA SERVIS, která své práce realizuje v oblastech Olomouce, Přerova, Prostějova, Brna, Litovle, Šternberka a v dalších městech. Firma VZV DESTA SERVIS provádí záruční a pozáruční servis u vysokozdvižný vozíků Linde, Desta, Balkancar, Tailift a postará se také o opravy motorů, ojnic, vstřikovacích čerpadel, převodovek, agregátů a dalších částí vysokozdvižných vozíků. Nechte provádět servis u specialistů a kontaktujte nás!