Sčítacie zariadenie

Sčítacie zariadenie

Predmetom zákazky je dodanie troch kusov nových sčítacích zariadení. Súčasťou dodávky je aj dovoz a inštalácia predmetu zákazky na miesto určenia a jeho odovzdanie verejnému obstarávateľovi. Podrobný popis špecifikácie predmetu zákazky je uvedený aj v dokumente Minimálna špecifikácia. Dodávateľ sa zaväzuje tovar dodať, obstarávateľa riadne zaškoliť a počas roku 2023 vykonávať zber (za asistencie obstarávateľa) a vyhodnocovanie získaných údajov (na odporúčanej mesačnej báze) zo sčítacích zariadení (posledný odber informácií 15.11.2023).

Miesto inštalácie:
1. ústie chodníka Konský dol (peší turisti) na parcele C KN 1160 a 1130 k.ú. Blatnica
2. ústie chodníka Vápenná dolina (peší turisti) na parcele C KN 1165 k.ú. Blatnica
3. začiatok údolnej cesty Gaderskej doliny (peší turisti, cyklisti), na parcele C KN 1343 a 1165 k.ú. Blatnica
Dodávka bude zrealizovaná do 15.7.2023 (v závislosti od klimatických podmienok a po obojstrannej dohode).

Požiadavky
-doprava sčítačov na miesto inštalácie, inštalácia sčítačov a ich aktivácia;
-software pre servis a ručné sťahovanie údajov prostredníctvom bluetooth;
-batéria so životnosťou 12 mesiacov;
-licencia pre online prístup k dátam;
-zaškolenie personálu do obsluhy, bežnej údržby a používania sčítača a obslužného software
-manažment zberu dát v roku 2023;
-spracovanie údajov nameraných do 15. 11. 2023
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2023 10:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa Národného parku Veľká Fatra so sídlom v Martine

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa Národného parku Veľká Fatra so sídlom v Martine

Zadavatel IČ:
54435366

Zadavatel ulice:
P. O. Hviezdoslava 73/38

Zadavatel PSČ:
036 01

Zadavatel obec:
Martin

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Nogová

Zadavatel telefon:
+421 910 297 829

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30141400-3
Sčítacie stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba cubingu, kontrolních přípravků pro kontrolu montážních dílů

Výroba cubingu, kontrolních přípravků pro kontrolu montážních dílů

Dle zadání zákazníka dodá Chropyňská strojírna cubing i kontrolní přípravky pro automobilový průmysl. Výroba cubingu, kontrolních přípravků probíhá v nejvyšší kvalitě. Návrhy, konstrukce, výroba, uvedení do provozu: - cubing, měřící a kontrolní přípravky pro optickou a rozměrovou kontrolu montážních dílů v oblasti automotive. Našimi významnými klienty jsou: - BMW MCV - Fiat - Porsche - Škoda Roomster, Fabia II, Yeti - VW Golf, New Beatle - Zeiss. Sídlo firmy: Chropyně, Komenského 75 - Zlínský kraj.


BlackCard s.r.o. - Ostrava (Moravskoslezský kraj)

BlackCard s.r.o. - Ostrava (Moravskoslezský kraj)

Česká společnost BlackCard s.r.o. se sídlem v Ostravě se již více než 20 let zabývá výrobou plastových karet a doplňků pro zákazníky nejen v ČR, ale i v zemích EU a mimo Evropu. Zaměřujeme se především na výrobu čipových karet, karet s magnetickým proužkem, karet s čárovým kódem - 1D - lineární nebo s 2D (QR) kódem a také na reklamní a VIP karty, identifikační karty s personalizačními údaji, dárkové karty a nestandartní karty atypických formátů. Padělání nebo zneužití plastových karet umíme zabezpečit bezpečnostními prvky umístěnými na kartu (podpisové pole, embossing, hologram, a další).


Ekologické dřevěné karty na zakázku – jedinečná estetika s magnetickými proužky nebo RFID čipy

Ekologické dřevěné karty na zakázku – jedinečná estetika s magnetickými proužky nebo RFID čipy

Chcete vyniknout s personalizovanými dřevěnými kartami, které podpoří Vaši firemní identitu a zároveň ukáží Váš závazek k ochraně životního prostředí? Přejete si vybírat z různých druhů dřev a mít vlastní potisk? V tom případě se obraťte na společnost IdentCORE s.r.o. Společnost IdentCORE s.r.o. vyrábí klíčové karty z prémiových materiálů, jako je bambus a bříza, a jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, včetně RFID čipů a magnetických proužků pro maximální funkčnost. Dřevěné karty jsou vyráběny na zakázku s vlastním designem, logem, gravírováním nebo inkoustovými výtisky. Zaujměte své klienty a partnery nejen kvalitou a funkcionalitou, ale i jedinečným přístupem k obchodu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Výroba zkušebních strojů pro  testování rozpor brzdových zdrží podle UIC

Výroba zkušebních strojů pro testování rozpor brzdových zdrží podle UIC

Každý provozovatel železničních sítí chce zajistit bezpečnost a spolehlivost železničních vozidel na dané trati. Firma LABORTECH z Opavy přináší pro provozovatele železničních sítí zkušební stroje, které přináší několik výhod, jako je prevence nehod, zvýšení spolehlivosti a nákladovou efektivnost. Pro testování statické deformace rozpor brzdových zdrží podle normy UIC CODE 833, která stanovuje technické standardy pro prvky kolejových vozidel, vyrábí firma LABORTECH zkušební stroje. Mezi tyto stroje patří zařízení LabTest 6.250, na kterých lze provádět tyto mechanické zkoušky. Pokud Vás zajímají bližší informace o zařízení LabTest 6.250, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme veškeré informace, které vás budou zajímat.


Docházkový systém INFOS pro rychlé a přehledné zpracování docházky zaměstnanců

Docházkový systém INFOS pro rychlé a přehledné zpracování docházky zaměstnanců

Pokud potřebujete zjednodušit evidenci docházky zaměstnanců ve firmě, můžete oslovit firmu COMINFO, a.s. Zlín, která dodává docházkový systém INFOS pro rychlé a přehledné zpracování docházky zaměstnanců. Získáte vždy aktuální přehled o přítomnosti zaměstnanců na pracovišti, systém připraví podklady pro zpracování mezd. Je to cesta, jak usnadnit a zefektivnit práci mzdovým účetním, personalistům i vedoucím pracovníkům – software vše eviduje, vyhodnotí a zkontroluje - okamžitě online. Nehrozí faktor lidské chyby při zpracování docházky. Mezi stávajícími uživateli SW INFOS jsou menší, velké společnosti i organizace státní správy. Výhody docházkového systému INFOS: - základní informace o docházce jsou dostupné přímo na terminálech COMINFO - pro různé pracovní skupiny lze mít libovolné modely pracovní doby - webová aplikace pro zobrazení nebo editaci docházky je uživatelsky přívětivá - okamžité zpracování datových záznamů a změn online - Workflow pro plánování a schvalování nepřítomnosti zaměstnanců - lze nastavit přístup k datům a funkcím dle organizačního zařazení nebo napříč systémem.


Přístupový a docházkový systém Praha - kontrola vstupů

Přístupový a docházkový systém Praha - kontrola vstupů

Provozuje firmu s rozlehlými prostory a velkým počtem zaměstnanců? Potřebujete zajistit kontrolu vstupu do objektů? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost AKI PRO spol s.r.o., která se nachází v Praze. Naší specializací je montáž přístupových a docházkových systémů, které zaznamenávají docházku zaměstnanců, evidují příchozí osoby a umožňují přístup do budovy či určité části objektu. Zajišťujeme dva typy zařízení, a to jednoduché či rozsáhlé s více vchody a možností propojení dalších zabezpečovadel. Evidence je prováděna pomocí různých čteček, karet, bezkontaktních čipů či biometrických snímačů.