Sčítacie zariadenie

Sčítacie zariadenie

Predmetom zákazky je dodanie troch kusov nových sčítacích zariadení. Súčasťou dodávky je aj dovoz a inštalácia predmetu zákazky na miesto určenia a jeho odovzdanie verejnému obstarávateľovi. Podrobný popis špecifikácie predmetu zákazky je uvedený aj v dokumente Minimálna špecifikácia. Dodávateľ sa zaväzuje tovar dodať, obstarávateľa riadne zaškoliť a počas roku 2023 vykonávať zber (za asistencie obstarávateľa) a vyhodnocovanie získaných údajov (na odporúčanej mesačnej báze) zo sčítacích zariadení (posledný odber informácií 15.11.2023).

Miesto inštalácie:
1. ústie chodníka Konský dol (peší turisti) na parcele C KN 1160 a 1130 k.ú. Blatnica
2. ústie chodníka Vápenná dolina (peší turisti) na parcele C KN 1165 k.ú. Blatnica
3. začiatok údolnej cesty Gaderskej doliny (peší turisti, cyklisti), na parcele C KN 1343 a 1165 k.ú. Blatnica
Dodávka bude zrealizovaná do 15.7.2023 (v závislosti od klimatických podmienok a po obojstrannej dohode).

Požiadavky
-doprava sčítačov na miesto inštalácie, inštalácia sčítačov a ich aktivácia;
-software pre servis a ručné sťahovanie údajov prostredníctvom bluetooth;
-batéria so životnosťou 12 mesiacov;
-licencia pre online prístup k dátam;
-zaškolenie personálu do obsluhy, bežnej údržby a používania sčítača a obslužného software
-manažment zberu dát v roku 2023;
-spracovanie údajov nameraných do 15. 11. 2023
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2023 10:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa Národného parku Veľká Fatra so sídlom v Martine

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa Národného parku Veľká Fatra so sídlom v Martine

Zadavatel IČ:
54435366

Zadavatel ulice:
P. O. Hviezdoslava 73/38

Zadavatel PSČ:
036 01

Zadavatel obec:
Martin

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Nogová

Zadavatel telefon:
+421 910 297 829

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30141400-3
Sčítacie stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vyvolávací systémy pro čekárny a přepážky - komfortní čekání bez front

Vyvolávací systémy pro čekárny a přepážky - komfortní čekání bez front

Jsou čekárny na Vašem úřadě, v nemocnici, bance nebo na poště neustále plné klientů, kteří stojí dlouhé minuty ve frontě? Dojde občas vinou dlouhého čekání také na společensky nepříjemné situace a rozepře? Vše vyřeší vyvolávací systémy od společnosti TETRONIK - výrobního družstva Terezín, které jsou flexibilně upravitelné podle individuálních nároků klientů a umožňují čekajícím zákazníkům přehled nejen o čísle odbavovací přepážky, ale především o počtu osob, které také čekají na vyřízení své žádosti. Dopřejte svým klientům komfortní čekání s vyvolávacími systémy pro čekárny a přepážky od TETRONIK - výrobního družstva!


Přenosný docházkový systém pro evidenci docházky zaměstnanců

Přenosný docházkový systém pro evidenci docházky zaměstnanců

Mít přehled o docházce zaměstnanců lze i na externích či krátkodobých pracovištích. Využití přenosného docházkového systému, jehož instalace vyžaduje pouze připevnění na zeď, strom, lavičku umožňuje praktickou a efektivní evidenci a kontrolu docházky například na externích stavbách či montážích. Naše docházkové systémy zajistí: - předem nadefinované přerušení pracovní doby (odchod na oběd, k lékaři, na dovolenou, soukromě, na služební cestu) - paměť až na cca 8000 záznamů - ukládání dat na server Elvis - snadná instalace - dvouřádkový alfanumerický displej (2 x 16 znaků) - membránová klávesnice (6 tlačítek) - čtečka bezkontaktních karet (125 kHz nebo 13,56 MHz) - komunikace přes RS485, internet nebo GSM Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůže najít ten správný docházkový systém pro Vaši firmu.


Rychlá a jednoduchá identifikace s čipovými hodinkami kolem zápěstí

Rychlá a jednoduchá identifikace s čipovými hodinkami kolem zápěstí

Bezkontaktní čipové hodinky s RFID čipem jsou využívány v prostředí, kde je zapotřebí rychlá a jednoduchá identifikace. Hodinky standardně slouží jako identifikátor při vstupu a jako elektronická peněženka. Čipové hodinky s náramky můžete nakombinovat jak chcete. Čip máte jednoduše kolem zápěstí. Podle barvy, typu nebo materiálu si zvolíte svůj nastavitelný náramek. Využití bezkontaktních čipových hodinek: -wellnes centra -lázně -aquaparky -fitness centra -jídelny -festivaly a další Různé barevné a čipové varianty dodáváme do 24 hodin od objednání z našeho eshopu. Skladem držíme čipy EM125kHz (4100, 4200, 4102), MIFARE S50 1k, HITAG 2 ostatní čipové bezkontaktní technologie dodáváme do 10 dní od objednání.


Analýza vody v bazénu profesionálními přístroji z eshopu Hanna Instruments

Analýza vody v bazénu profesionálními přístroji z eshopu Hanna Instruments

Jaké přístroje eshop amerického výrobce Hanna Instruments pro analýzu bazénové vody nabízí? Jedná se o profesionální přístroje pro analýzu vody v soukromých bazénech, ale také ve veřejných bazénech a vířivkách, kde je nutná zodpovědná kontrola vody dle požadavků vyhlášky 238/2011 Sb. Konkrétně se jedná o pH testery a pH metry, které Vám pomohou přesně stanovit hodnotu pH vody v bazénu. Dále je k dispozici přenosný fotometr na volný a celkový chlor, zákaloměr s měřením volného a celkového chloru pro kontrolu číření a dávkování dezinfekce do bazénové vody či multiparametrový fotometer pro analýzu bazénové vody s reagenčními sety, jednoduchými postupy a výsledky přímo v mg/L. Originální Hanna Instruments přístroje jsou vyráběny se zárukou kvality. Využít je možné také technickou podporu pro konečné uživatele na bezplatné infolince 800 20 30 20. Spolehlivost výsledků se prokázala shodou při porovnávacích měřeních s pracovníky zdravotních ústavů v různých krajích ČR za provozních i laboratorních podmínek. Robustní voděodolné přístroje se snadnou obsluhou nedávají prostor k chybám. Podpora při zajištění kvality ze strany Hanna Instruments Czech začíná už bezplatnou kalibrací před dodáním. Pokud tedy hledáte kvalitní přístroje pro spolehlivou analýzu vody v bazénu, navštivte eshop Hanna Instruments!


Bezúdržbový, bezkartáčový motor pro turnikety, automatické vstupní branky - do kancelářských budov, prostor s vysokým pohybem osob

Bezúdržbový, bezkartáčový motor pro turnikety, automatické vstupní branky - do kancelářských budov, prostor s vysokým pohybem osob

V prostorách s vysokým pohybem osob je důležité při realizaci vstupních zařízení myslet na zajištění maximální plynulosti průchodů. Výrobce turniketů, firma COMINFO, a.s. Zlín, vyvinula bezkartáčový motor pro turnikety a automatické vstupní branky. Jde o jeden z nejtišších motorů, vhodný je do kancelářských budov, škol, pro muzea, knihovny, stanice metra, železniční stanice i pro letiště. Magnetic Direct Drive Motor (MDD) je vyvinutý a patentovaný společností COMINFO. Vlastnosti: - bezúdržbový motor – bezkartáčový, bez převodovky, spojky a oleje - dlouhá živostnost - MCBF 20 000 000 - odolnost proti prachu a vlhkosti - velmi tichý chod motoru - možnost nastavit rychlost a točivý moment - velmi dobré zrychlení a zpomalení.


Vysouvací sloupky pro zamezení vjezdu vozidel – automatické, pevné, sklopné

Vysouvací sloupky pro zamezení vjezdu vozidel – automatické, pevné, sklopné

Hledáte řešení pro zamezení vjezdu vozidel ? Naleznete jej u společnosti TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna, která je největším dodavatelem výsuvných automatických a manuálních, pevných a odnímatelných, sklopných nebo obslužných sloupků. Naše vysouvací sloupky jsou : - automatické a manuální – velmi rychlá demontáž při poškození, jsou testovány v klimatické kabině v teplotním rozmezí od – 45° do + 80° - pevné a odnímatelné - vysoce odolné proti nárazu vozidla a umožňují variabilní řešení pro každou situaci - sklopné – minimální nároky na montáž, uzamykatelné a zabírají málo místa - obslužné – s vysokou ochranou ovládacích prvků proti vandalismu Všechny naše výrobky splňují ty nejnáročnější certifikace pro ochranu strategických objektů.