Materská škôlka v obci Vtáčkovce

Materská škôlka v obci Vtáčkovce

Predmetom riešenia je výstavba materskej škôlky, ktorá je situovaná v západnej časti obce Vtáčkovce. Hlavný areál materskej škôlky je situovaný na parc.č. 1291, prístup do areálu je navrhovaný pravým odbočením z existujúcej miestnej komunikácie a chodníkom pre peších, ktoré sú umiestnené na parc.č. 889/3, 881/40, 881/41 a 391/84. Predmetné parcely sú situované v mierne svahovitom teréne, nie sú oplotené. Zo severnej a západnej strany pozemok ohraničuje existujúca miestna komunikácia, z východnej strany miestny potok a z južnej strany parcela s trávnatým porastom. Cez pozemok vedie trasa verejnej kanalizácie DN 300, na ktorú sa vzťahuje ochranné pásmo pre výstavbu objektov, ktoré je vyznačené v situácii stavby. Návrh predpokladá výstavbu nového dvojpodlažného objektu materskej škôlky, s jednopodlažnou hospodárskou prístavbou a s priľahlým areálom. Strechy objektov sú navrhnuté ako sedlové s nepravidelným spádom, objekty nie sú podpivničené. Areál materskej škôlky bude oplotený so vstupom pre motorové vozidlá a pre peších. Navrhovaný objekt bude spĺňať požiadavky investora na predškolskú starostlivosť o 75 detí v troch samostatných triedach. Predmet zákazky je podrobne vymedzený vo výkaze výmer a projektovej dokumentácii, ktoré tvoria prílohy súťažných podkladov. Verejný obstarávateľ bude financovať realizáciu zákazky z prostriedkov z výzvy na predkladanie žiadostí o poskytnutie prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti. Názov výzvy: Zvýšenie kapacít materských škôl, Kód výzvy: 06R01-20-V02.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 09:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Vtáčkovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Vtáčkovce

Zadavatel IČ:
00691305

Zadavatel ulice:
Vtáčkovce 15

Zadavatel PSČ:
044 47

Zadavatel obec:
Vtáčkovce

Kontaktní osoba:
Mgr. Drajna Peter

Zadavatel telefon:
+421 911 074 057

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vtackovce.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace administrativních prostor, kanceláří v průmyslových halách

Realizace administrativních prostor, kanceláří v průmyslových halách

Potřebujete v průmyslové hale zhotovit administrativní prostory? Hledáte firmu, která se zabývá dodávkou administrativních vestavků? Realizaci kanceláří pro průmyslové haly svěřte do rukou firmy EKOČEK. Naše firma se postará o realizaci vestavků, které poslouží jako administrativní prostory a kanceláře. Halové vestavky je možné i dodatečně přestavět nebo přemístit. Mezi jejich další výhodu také patří to, že snižují hladinu hluku z provozu. Administrativní vestavky dodáme kdo kterékoliv průmyslové haly v okolí Brna-venkov, Znojma a Mikulova. Lze zajistit i dodávku kamkoliv v rámci celé ČR.


Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Potřebujete provést stavební úpravy v administrativní budově? Chcete si nechat předělat kancelářské prostory nebo vybudovat úplně nové kanceláře? Obraťte se na stavební firmu EKOČEK, která se specializuje na stavební úpravy v administrativních budovách. Zajistíme stavbu tzv. domu v domě. V rámci administrativních budov Vám v daném prostoru postavíme zcela nové kancelářské prostory včetně kuchyňky a sociálního zařízení. Provádíme také dodatečné stavební úpravy a přestavby již realizovaných kanceláří. Působíme zejména v Jihomoravském kraji, v okolí Znojma, Brna a Mikulova, jsme ale schopni provést výstavbu kanceláří a jejich opravy kdekoliv na území ČR.


Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Kompletní stavební servis včetně projektových služeb pro Vás na Moravě zajistí firma MM stavby Uherské Hradiště. Obraťte se na nás ohledně výstavby průmyslových objektů, výrobních, skladových hal i administrativních budov. Zakázky realizujeme na klíč od fáze projektu a studie stavby po kolaudaci a předání kompletního díla. Provádíme samozřejmě i rekonstrukce všech typů průmyslových staveb. V případě rekonstrukce se postaráme o odstranění stavebního odpadu i původního starého vybavení. Vlastními silami řešíme veškeré stavebně řemeslné práce i instalační práce s tím spojené.


Výstavba komerčních prostor – komerční stavby na klíč

Výstavba komerčních prostor – komerční stavby na klíč

Potřebujete postavit nový autosalon? Hledáte v okolí Znojma zkušenou firmu pro stavbu administrativní budovy nebo prodejní haly? O realizaci těchto a další staveb se postará firma Atlanta a.s. Naše stavební firma zajistí výstavbu různých komerčních prostor v širokém okolí Znojma Postavíme autocentra, prodejní a logistické haly, obchody, administrativní budovy, výrobní a skladové haly, ale také administrativní budovy a budovy pro veřejný sektor. Se stavbou komerčních prostor na klíč máme bohaté zkušenosti. Navštivte nás a rádi Vám ukážeme naše dosavadní realizace komerčních staveb.


Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Bohaté zkušenosti s realizací průmyslových staveb má společnost STAVYMA s.r.o. Otrokovice. Výstavba i rekonstrukce průmyslových areálů jsou naší doménou. Působíme po celé ČR, převážně však ve Zlínském kraji. Jako developer staveb, který disponuje vlastní stavební mechanizací i týmem zkušených pracovníků v mnoha profesích, můžeme garantovat bezproblémovou komunikaci, perfektně odvedenou práci a dodržení smluvených termínů realizace. Výstavba a rekonstrukce: - výrobní haly, skladu - logistického centra - sídla firmy, administrativní budova - zemědělské objekty. Opakovaně jsme získali ocenění Stavba roku - v oblasti průmyslových staveb stojí za zmínku rozšíření areálu firmy JVS v Otrokovicích, za realizaci tohoto projektu jsme byli oceněni v r.2019.


Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Kompletní služby v realizaci obchodních jednotek poskytuje společnost TECH-VOLT, s.r.o. Břest - Zlínský kraj. Specializuje se na výstavbu i modernizaci prodejen v obchodních centrech a retail parcích. Realizace prodejních jednotek provádíme na klíč, po celé ČR - tedy od návrhu Vaší obchodní jednotky, přes stavební povolení až po kompletně provedenou výstavbu. Dále naše firma TECH-VOLT, s.r.o. obstará údržbu prodejny. Zajišťujeme servis prodejen, tak aby Vaše pronajatá jednotka působila dobrým dojmem a neodradila žádného zákazníka. Pokud máte o naše služby zájem kontaktujte nás mailem nebo telefonicky.