Materská škôlka v obci Vtáčkovce

Materská škôlka v obci Vtáčkovce

Predmetom riešenia je výstavba materskej škôlky, ktorá je situovaná v západnej časti obce Vtáčkovce. Hlavný areál materskej škôlky je situovaný na parc.č. 1291, prístup do areálu je navrhovaný pravým odbočením z existujúcej miestnej komunikácie a chodníkom pre peších, ktoré sú umiestnené na parc.č. 889/3, 881/40, 881/41 a 391/84. Predmetné parcely sú situované v mierne svahovitom teréne, nie sú oplotené. Zo severnej a západnej strany pozemok ohraničuje existujúca miestna komunikácia, z východnej strany miestny potok a z južnej strany parcela s trávnatým porastom. Cez pozemok vedie trasa verejnej kanalizácie DN 300, na ktorú sa vzťahuje ochranné pásmo pre výstavbu objektov, ktoré je vyznačené v situácii stavby. Návrh predpokladá výstavbu nového dvojpodlažného objektu materskej škôlky, s jednopodlažnou hospodárskou prístavbou a s priľahlým areálom. Strechy objektov sú navrhnuté ako sedlové s nepravidelným spádom, objekty nie sú podpivničené. Areál materskej škôlky bude oplotený so vstupom pre motorové vozidlá a pre peších. Navrhovaný objekt bude spĺňať požiadavky investora na predškolskú starostlivosť o 75 detí v troch samostatných triedach. Predmet zákazky je podrobne vymedzený vo výkaze výmer a projektovej dokumentácii, ktoré tvoria prílohy súťažných podkladov. Verejný obstarávateľ bude financovať realizáciu zákazky z prostriedkov z výzvy na predkladanie žiadostí o poskytnutie prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti. Názov výzvy: Zvýšenie kapacít materských škôl, Kód výzvy: 06R01-20-V02.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 09:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Vtáčkovce

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Vtáčkovce

Zadavatel IČ:
00691305

Zadavatel ulice:
Vtáčkovce 15

Zadavatel PSČ:
044 47

Zadavatel obec:
Vtáčkovce

Kontaktní osoba:
Mgr. Drajna Peter

Zadavatel telefon:
+421 911 074 057

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vtackovce.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Firemní budovy, kanceláře a reprezentativní showroomy - výstavba na klíč

Firemní budovy, kanceláře a reprezentativní showroomy - výstavba na klíč

Sháníte nové prostory pro své podnikání? Nechte si postavit vlastní objekt na klíč od firmy Homestead, s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou, která se o vše špičkové postará. V okolí Vysočině realizujeme stavbu firemních budov, kanceláří nebo reprezentativních prodejních showroomů v moderním designu. Vytvoříme vám komfortní místo, kde se bude návštěvníkům líbit a zaměstnancům lépe pracovat. Využíváme pouze ověřené a certifikované materiály. Ve spolupráci s autorizovanými inženýry zajistíme návrh a zpracování projektu, poradenství (také co se týče financování), realizaci a finální předání stavby. Napište nebo zavolejte, a my vám zpracujeme cenovou kalkulaci zcela zdarma!


Stavební činnost, výstavba rodinných a průmyslových staveb, nebytová výstavba, rekonstrukce

Stavební činnost, výstavba rodinných a průmyslových staveb, nebytová výstavba, rekonstrukce

Hledáte kvalitní a spolehlivou stavební společnost, která se postará o vše od povolení až po kolaudaci? Neváhejte kontaktovat firmu BIOMAROS s.r.o., která realizuje stavby na klíč, průmyslové stavby, haly, rekonstrukce a realizace interiérů. Samozřejmostí je mnohaletá záruka na naše služby a pozáruční servis na stavby pro všechny naše klienty. Stavba: - zděné domy - bytová výstavba - nebytová výstavba - průmyslové stavby - rekonstrukce. Garantujeme Vám konečné ceny bez navyšování během stavby. Důležitý je pro nás vstřícný a lidský přístup s ohledem na potřeby klienta. Neváhejte nás kontaktovat e-mailem či telefonicky.


Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Kompletní stavební servis včetně projektových služeb pro Vás na Moravě zajistí firma MM stavby Uherské Hradiště. Obraťte se na nás ohledně výstavby průmyslových objektů, výrobních, skladových hal i administrativních budov. Zakázky realizujeme na klíč od fáze projektu a studie stavby po kolaudaci a předání kompletního díla. Provádíme samozřejmě i rekonstrukce všech typů průmyslových staveb. V případě rekonstrukce se postaráme o odstranění stavebního odpadu i původního starého vybavení. Vlastními silami řešíme veškeré stavebně řemeslné práce i instalační práce s tím spojené.


Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Bohaté zkušenosti s realizací průmyslových staveb má společnost STAVYMA s.r.o. Otrokovice. Výstavba i rekonstrukce průmyslových areálů jsou naší doménou. Působíme po celé ČR, převážně však ve Zlínském kraji. Jako developer staveb, který disponuje vlastní stavební mechanizací i týmem zkušených pracovníků v mnoha profesích, můžeme garantovat bezproblémovou komunikaci, perfektně odvedenou práci a dodržení smluvených termínů realizace. Výstavba a rekonstrukce: - výrobní haly, skladu - logistického centra - sídla firmy, administrativní budova - zemědělské objekty. Opakovaně jsme získali ocenění Stavba roku - v oblasti průmyslových staveb stojí za zmínku rozšíření areálu firmy JVS v Otrokovicích, za realizaci tohoto projektu jsme byli oceněni v r.2019.


Stavby občanské vybavenosti – zdravotnické, administrativní, kulturní, pro výchovu a vzdělání

Stavby občanské vybavenosti – zdravotnické, administrativní, kulturní, pro výchovu a vzdělání

Potřebujete postavit novou školu, školu nebo budovu úřadu? Sháníte firmu, která se postará o výstavbu zdravotnického zařízení? Stavbu budov občanské vybavenosti zajišťuje stavební firma ATLANTA, a.s. Realizujeme stavby občanské vybavenosti, které splňují veškeré požadavky na pohybový, pracovní i manipulační prostor. Zajistíme komplexní dodávku staveb včetně projektu a rozpočtového plánu. Postavíme budovy pro výchovu a vzdělání, služby, zdravotnické a administrativní budovy, stavby s kulturním využitím nebo objektů pro dopravu (parkovací domy, parkoviště apod.)


Stavební činnost, suchá výstavba, TANI SERVIS s.r.o.

Stavební činnost, suchá výstavba, TANI SERVIS s.r.o.

Stavební činnosti a kompletní suché výstavbě se věnuje společnost TANI SERVIS s.r.o. Zabýváme se suchou výstavbou, např. sádrokartony, minerální podhledy, stolařské práce, výmalby, pokládka podlah, dodávka a montáž rolovacích mříží a výkladců. Provádíme výstavbu prodejen pro obchodní řetězce a nabízíme i jejich následný servis. Kromě stavební činnosti se zabýváme také elektroinstalacemi, elektromontážemi, revizemi, údržbou a servisem elektroinstalací.