Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

MIVOTOP s.r.o.

Montáž a servis tepelných čerpadel BAXI a De Dietrich, solární ohřevy na míru

Zakázkové práce v celé České republice v oblasti montáží a servisu tepelných čerpadel De Dietrich a BAXI včetně návrhu řešení nabízí společnost MIVOTOP, s.r.o. z Opavy. Rodinným domům i firmám rovněž nabízíme fotovoltaická řešení pro solární ohřevy vody a vytápění nebo ohřevu bazénu.

Služby komplexného nakladania s odpadmi 2023-2025 – Mesto Tornaľa II.

Služby komplexného nakladania s odpadmi 2023-2025 – Mesto Tornaľa II.

Predmetom obstarávania je zber, preprava, uloženie, zneškodnenie alebo zhodnotenie nasledovných druhov odpadov na území mesta Tornaľa:
1. zber, preprava a uloženie zmesového odpadu s uložením v zariadení na zneškodnenie odpadov
2. zber, preprava a uloženie objemného odpadu s uložením v zariadení na zneškodnenie odpadov
3. zber, preprava a uloženie biologicky rozložiteľných odpadov zo záhrad a parkov vrátane odpadu z cintorínov, ktoré je možné zaradiť do skupiny 20 Komunálne odpady (ďalej len BRO)
4. zber, preprava a uloženie biologicky rozložiteľných kuchynských a reštauračných odpadov z domácností (ďalej len BRKO)
5. spoločný zber, preprava a uloženie BRKO a BRO z domácností - IBV
6. mobilný zber, preprava a zneškodnenie oddelene zbieraných zložiek komunálneho odpadu z domácností s obsahom škodlivých látok (elektroodpad a pod.)
7. zber, preprava a uloženie drobného stavebného odpadu zo zberného dvora na ul. Cintorínska v Tornali s uložením v zariadení na zneškodnenie odpadov
8. zber, preprava a zhodnotenie, zneškodnenie alebo uloženie jedlých olejov a tukov z domácností
Celkový počet obyvateľov mesta Tornaľa k 15.02.2023 je 6749.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 10:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Tornaľa

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.06.2023 08:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Tornaľa

Zadavatel IČ:
00319091

Zadavatel ulice:
Mieru 14

Zadavatel PSČ:
982 01

Zadavatel obec:
Tornaľa

Kontaktní osoba:
Ing. Iveta Beslerová

Zadavatel telefon:
+421 905 642 149

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mestotornala.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90500000-2
Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup a likvidace odpadního dřeva - z demolic, palety, kancelářský nábytek, altány, větve

Výkup a likvidace odpadního dřeva - z demolic, palety, kancelářský nábytek, altány, větve

Potřebujete se zbavit dřevěného odpadu? Pak vsaďte na naši firmu JM - KOVY s.r.o. V okolí Bruntálu a Krnova vykupujeme dřevo všeho druhu. Může jít například o staré palety (obyčejné, EUR), dřevěné stavby (altány, pergoly, chatky, šopy), větve, stromy a klestí, obalový materiál (drobné řezivo a zásilkové výplně), bedny a bedýnky (na ovoce, zeleninu). Také nepotřebný interiérový a kancelářský nábytek (skříně, stoly, židle, police, komody, knihovny, garnýže, regály, postele, rošty), dveře a okna. Postaráme se likvidaci dřevěného materiálu z demolic a bouracích prací (desky, fošny, trámy, rámy, podlahy, prkna, šalovací dřevo). Pro naše zákazníky zajistíme přistavení kontejneru na stavbu, a také odvoz odpadu. Neváhejte nás kontaktovat, s námi budete určitě spokojeni!


Čištění dešťových svodů – dokonale vyčištěné ucpané rýny, okapy a žlaby

Čištění dešťových svodů – dokonale vyčištěné ucpané rýny, okapy a žlaby

Chcete uvolnit dešťové svody, které přetékají a máčí tím omítky, římsy a balkony? Máte obavy ze zatečení dešťových vod do střech z důvodu ucpané rýny? V tom případě se obraťte na společnost S-KONTROL s.r.o. Společnost S-KONTROL s.r.o. provádí čištění ucpaných okapových rýn, žlabů a dešťových svodů. Ucpané svody způsobují rychlejší korozi a v zimních mrazech může led svody roztrhnout, proto je vhodné provádět čištění pravidelně a to nejlépe na jaře a na podzim. Chraňte své svody před korozí a prasknutím a nechte si je vyčistit co nejdříve!


Ukládka, uložení inertní výkopové zeminy i jiných inertních odpadů

Ukládka, uložení inertní výkopové zeminy i jiných inertních odpadů

Kamenolom Žlutava s.r.o. nabízí řešení pro uložení inertních, ekologicky nezávadných odpadů pro region Zlín, Uherské Hradiště. Ukládka stavebního odpadu je možná na naší skládce v Napajedlech. Zajistíme odvoz výkopové zeminy, betonu, cihel, kamení, odpadního písku, jílu i jiných ekologicky nezávadných materiálů. Kontaktní tel.: 603861280. Další možnou fází je recyklace stavebního odpadu, což také zrealizujeme. Je Vám dispozici naše nákladní doprava pro odvoz materiálů.


Recyklace, skládkování stavebních odpadů - odvoz odpadů ze stavby

Recyklace, skládkování stavebních odpadů - odvoz odpadů ze stavby

Pokud nevíte kam se sutí a stavebním odpadem z demolice, obraťte se na Kamenolom Žlutava - zde je možné skládkování stavebních odpadů. V kamenolomu provádíme třídění odpadů ze stavby, dále je provedena recyklace stavebních odpadů. Provádíme třídění a recyklaci odpadů z demolice: - beton 170101 - cihly 170102 - tašky a keramické výrobky 170103 - 170107 směsi nebo oddělené frakce betonu, tašek a keramických výrobků neuvedené pod číslem 170106. Zajistíme dopravu v lokalitě Zlín, Uherské Hradiště. K dispozici máme nákladní vozidla TATRA, IVECO. Pro odvoz odpadů ze stavby nás kontaktujte telefonicky - 577945884.


Moderní zákaznické centrum TEPVOS s.r.o. v srdci Ústí nad Orlicí

Moderní zákaznické centrum TEPVOS s.r.o. v srdci Ústí nad Orlicí

Zákaznické centrum TEPVOS ve městě Ústí nad Orlicí pro Vás poskytuje moderní prostory, kde si můžete vyřídit místní poplatky a další záležitosti pohodlně a na jednom místě. V moderním prostředí na Vás čekají šikovné a ochotné pracovnice za přepážkami, které Vám rády poradí a pomohou při vyřizování různých záležitostí, ať už budete chtít platit místní poplatky třeba za odvoz komunálních odpadů nebo za psa. Mezi další služby, které zde můžete vyřídit patří i: - vyřízení parkovací karty - platba za lepení plakátů, komunální odpad, psa a zábor veřejného prostranství - přihlášení k odběru vody - platba vodného nebo fakturace vody - zakoupení Městské karty a její dobytí A další služby. Pokud nechcete dojíždět do Zákaznického centra, můžete některé poplatky rovněž vyřídit bezkontaktní platební metodou. Veškeré podrobnosti Vám sdělí na kontaktním emailu nebo telefonicky, které najdete na webových stránkách společnosti TEPVOS spol. s.r.o. z Ústí nad Orlicí.


Recyklační, sběrný dvůr na stavební odpad - prodej stavebního recyklátu za výhodné ceny

Recyklační, sběrný dvůr na stavební odpad - prodej stavebního recyklátu za výhodné ceny

Stavební suroviny docházejí a použití recyklovaných materiálů na stavbě je stále častější. Výhodný nákup stavebního recyklátu řeší tedy mnoho firem i veřejnost. Kvalitní tříděný recyklát pořídíte na Zlínsku ve sběrných dvorech v Hulíně nebo v Míškovicích, které provozuje Martin Zelina. Náš sběrný dvůr můžete naopak využít i v případě demolice, nebo terénních úprav, kdy potřebujete odpad odvézt. Zajistíme za Vás svoz stavebního odpadu i rozvoz vybraných recyklátů v případě nákupu. Na našich provozovnách je na prodej stavební recyklát více druhů, má vysokou úroveň a využijete jej mnoha způsoby: - cihlový, asfaltový, betonový - směsný recyklát - odpadní štěrk - zásypový materiál - tříděnou zeminu. Pro ověření ceny recyklovaného stavebního odpadu nahlédněte na naše webové stránky martinzelina.cz .