Nákup originálnych náhradných dielov pre nakladače JCB

Nákup originálnych náhradných dielov pre nakladače JCB

Predmetom zákazky je nákup náhradných dielov prostredníctvom autorizovaného a neautorizovaného (nezávislého) distribútora náhradných dielov.

Predmetom zákazky v časti A je nákup originálnych náhradných dielov (ďalej len ND) na 30 čelných nakladačov značky JCB spĺňajúcich požiadavky slovenských a európskych noriem a všeobecne záväzných právnych predpisov na adresu centrálneho skladu a skladov stredísk verejného obstarávateľa, vrátane dopravy do miesta plnenia a ostatných služieb spojených s dodávkou (technická podpora pri správnej identifikácii ND a ich správnej montáže), a vrátane neobmedzeného prístupu do elektronických on-line katalógov ND zn. JCB. Súčasťou predmetu zákazky v tejto časti je aj dodanie 2 ks diagnostického zariadenia od autorizovaného distribútora ND spolu s hardvérom pre servis strojov JCB.

Predmetom zákazky v časti B je nákup ekvivalentných náhradných dielov na 30 čelných nakladačov značky JCB spĺňajúcich požiadavky slovenských a európskych noriem a všeobecne záväzných právnych predpisov na adresu centrálneho skladu a skladov stredísk verejného obstarávateľa, vrátane dopravy do miesta plnenia a ostatných služieb spojených s dodávkou (technická podpora pri správnej identifikácii ND a ich správnej montáže), a vrátane neobmedzeného prístupu do elektronických on-line katalógov ND zn. JCB.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2023 09:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.06.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
PhDr. Bohuslav Ferdinand Chudík

Zadavatel telefon:
+421 905 444 577

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34913000-0
Rôzne náhradné diely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní díly pro převodovky - samostatná ozubená kola, pastorky, hřídele, možnost výroby na klíč

Náhradní díly pro převodovky - samostatná ozubená kola, pastorky, hřídele, možnost výroby na klíč

Jestliže hledáte kvalitní a spolehlivé náhradní díly pro převodovky, pak jste na správném místě. V sortimentu společnosti MDE - DIAGO s.r.o. z Brna najdete samostatná ozubená kola, pastorky, hřídele a další komponenty pro různé typy převodovek. Ať už potřebujete čelní, kuželočelní, šnekové nebo planetové převodovky, máme pro vás řešení. Naše náhradní díly jsou vyráběny z kvalitních materiálů a splňují nejpřísnější normy. Dodáváme náhradní díly pro převodovky renomovaných značek, jako jsou TGE, SIEMENS/FLENDER, SATI, STM a GSM. Máme bohaté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti převodové techniky. Zajišťujeme dodávky a výměny ozubených věnců. Vyrábíme na klíč na základě dodané dokumentace, případně díly překreslíme, nadimenzujeme a optimalizujeme podle Vašich požadavků a potřeb. Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo instalací náhradních dílů pro převodovky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme najít optimální řešení pro vaši aplikaci.


Bondioli & Pavesi – odborníci na přenos síly a hydraulické komponenty

Bondioli & Pavesi – odborníci na přenos síly a hydraulické komponenty

Bondioli & Pavesi, založená v roce 1950, je dnes synonymem pro inovace a kvalitu v odvětví přenosu energie. S jedenácti výrobními společnostmi a čtrnácti prodejními pobočkami po celém světě je firma schopna poskytnout komplexní řešení v mechanických, hydraulických a elektronických komponentech. Co nabízíme: - Široký sortiment hnacích hřídelí - Převodovky pro různé aplikace, včetně speciálních - Hydraulické spojky a čerpadla různých typů Proč si vybrat Bondioli & Pavesi? - Globální dosah: Naše produkty a služby jsou dostupné po celém světě, podpořené silnou obchodní sítí. - Expertíza: S více než 70 lety na trhu nabízíme nejen produkty, ale i technickou podporu a konzultace. - Kompletnost nabídky: Od standardních převodovek po customizované hydraulické systémy, u nás najdete vše pod jednou střechou. Bondioli & Pavesi je vaším partnerem pro všechny potřeby v oblasti přenosu síly, od jednotlivých komponentů až po komplexní systémová řešení.


Bezpečné, kvalitně vybavené hákové nosiče kontejnerů - mnoho modelů i délkových variant u výrobce

Bezpečné, kvalitně vybavené hákové nosiče kontejnerů - mnoho modelů i délkových variant u výrobce

Ve firmě FORNAL trading s.r.o. jsme připraveni reagovat na individuální požadavky a najít optimální řešení nástaveb pro kontejnerovou dopravu. Námi vyvinuté hákové nosiče kontejnerů jsou na trhu již více než dvacet let, sortimentem pokrýváme různé typové i výkonnostní požadavky našich zákazníků. Dnešní typová řada obsahuje nosiče s nakládací kapacitou od 2 do 35 tun. V základní výbavě má každý hákový nosič kontejnerů potřebné bezpečnostní prvky, snadné venkovní ovládání, pomocné odlehčovací kladky, stabilní a seřiditelné uložení teleskopu, automatické utlumení chodu ramene při jeho dosednutí, hydraulické jištění kontejneru i další vymoženosti. Jako výrobci jsme schopni standardní výbavu nosiče kontejnerů rozšířit dle Vašich požadavků. Konstrukčně jsou hákové nosiče FORNAL určeny pro manipulaci s kontejnery dle normy DIN 30722, umíme si však konstrukčně poradit i s kontejnery staršího typu. Máme některé modely skladem ihned k odběru: - nové vozidlo o celkové hmotnosti 12 tun s hákovým nosičem kontejnerů s nakládací kapacitou 8 tun - vozidlo s ojetým podvozkem o celkové hmotnosti 26 tun, s hákovým nosičem kontejnerů, nakládací kapacitou 20 tun. Z automobilového hákového nosiče kontejnerů vychází dále traktorové přípojné vozidlo FORNY TNH - základní typová řada obsahuje 19 modelů, která je rozšířena o mnoho délkových variant. Nově uvádíme na trh nový třínápravový hákový nosič FORNY TNH 31/26 určen do zemědělství, stavebnictví, odpadového hospodářství, ale také komunálních služeb. Provozovna - Měrůtky u Kroměříže, Zlínský kraj.


Bazarové náhradní díly, součástky na bagry, stavební, zemní, zemědělské stroje

Bazarové náhradní díly, součástky na bagry, stavební, zemní, zemědělské stroje

Nákup dílů na stavební nebo zemědělské stroje z bazaru Vám může ušetřit nemalé investice. V regionu Uherské Hradiště se zaměřuje na prodej nových i bazarových náhradních dílů na bagry a stroje všech známých značek pan Miroslav Kyselý. Také servisujeme stavební a zemní stroje po celé ČR. Bazar s náhradními díly pro stroje: - příslušentví a zánovní součástky na stroje CAT, JCB, New Holland, Case, Volvo, Komatsu - svahovací a podkopové lžíce všech velikostí, drapáky, nůžky, vstřikovací čerpadla, zuby, čepy řízení, turasa, silentbloky aj. Originální díly: - motory, části motoru, předvodovky, podvozkové díly, kabiny, skla na kabinu, filtry a oleje, těsnění, radlice - další příslušenství.


Renovace otvorů přídavných zařízení pomocí mobilního zařízení přímo u zákazníka a na místě stavby

Renovace otvorů přídavných zařízení pomocí mobilního zařízení přímo u zákazníka a na místě stavby

Pokud potřebujete renovovat otvory na přídavných zařízeních stavebních strojů a bojíte se dlouhé odstávky stroje související s demontáží přídavného zařízení, odvozem na dílnu a jeho opravou, kontaktujte společnost JL demtech s.r.o. Naše společnost provádí za pomoci mobilního zařízení Sir Meccanica WS2 renovaci otvorů přídavných zařízení přímo na místě práce daného stroje. Hlavní výhodou je, že tento přístroj umožňuje provádět opravy přímo na místě, bez nutnosti složité demontáže a převážení zařízení do dílny. S mobilním zařízením WS2 opravu provedeme rychleji a minimalizujeme tak časovou odstávku stroje. Zařízení WS2 umožňuje vyvrtávání vnitřních otvorů. Pokud jsou čepy nebo ložiska opotřebovaná nebo poškozená, lze je jednoduše opravit tím, že se vytvoří nový otvor přesně na požadovaný rozměr. Bimotor WS2 umožňuje navíc i vnější a vnitřní navařování. Pokud je potřeba opravit poškozené části, lze je navařit a přesně upravit na správný tvar.


Bondioli & Pavesi  - hydraulická zubová čerpadla a motory pro průmyslové aplikace

Bondioli & Pavesi - hydraulická zubová čerpadla a motory pro průmyslové aplikace

Specializujeme se na výrobu přesných ozubených kol a převodovek pro zemědělský a průmyslový sektor. Od svého založení se naše společnost etablovala jako klíčový hráč v oblasti obrábění kompletních převodovek a komponentů, původně pro motocyklový průmysl. Dnes, s více než stoletou tradicí, představuje naše výroba v Protivíně, Česká republika, referenční bod v odvětví přesných ozubených kol. Jako součást prestižní skupiny Bondioli & Pavesi Group, pokračujeme v poskytování inovativních řešení pro zemědělství a průmysl. Výrobní sortiment zahrnuje: Převodové skříně: Nabízíme široký sortiment převodovek pro zemědělské a průmyslové aplikace, které zajišťují vysokou efektivitu a spolehlivost. Ozubená a řetězová kola: Vyrábíme ozubená kola všech typů, včetně řetězových kol, které jsou klíčové pro přenos síly. Hřídele a třecí spojky: Naše hřídele a třecí spojky jsou navrženy pro maximální výkon a odolnost. Diferenciály a řadící válečky: Poskytujeme širokou škálu diferenciálů a řadících válečků pro různé typy strojů. Spojovací systémy: Naše spojovací systémy, včetně diferenciálů, řetězových kol a řadících válečků, jsou navrženy tak, aby vyhověly nejrůznějším aplikacím a zajišťovaly bezproblémovou integraci do vašich strojů. Naši klienti: Jsme hrdí na spolupráci s předními jmény v průmyslu, včetně Bondioli & Pavesi, Lombardini, Piaggio, Agrostroj a Sherco, což svědčí o kvalitě a spolehlivosti našich produktů. Naše firma je zavázána k inovaci a vývoji, abychom nadále poskytovali řešení, která definují standardy v našem odvětví. Pro více informací o našich produktech nebo pro konzultaci s naším týmem expertů, prosím, neváhejte nás kontaktovat.