Poptávám výměnu baterie u vysavče Rowenta Cyklone

Poptávám výměnu baterie u vysavče Rowenta Cyklone

Vysavač Rowenta Cyklone- poptávám výměnu baterie Lion Battery pack 18, 5V 2250mAh 6Wh.
Poptávka byla vložena dne:
11.05.2023 14:14

Platnost poptávky:
11.06.2023 11:50

Kontaktní osoba:
Písařík


Telefon:
+420 602 789 690

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a pronájem repasovaných kávovarů včetně zajištění opravy a servisu

Prodej a pronájem repasovaných kávovarů včetně zajištění opravy a servisu

Chcete si nechat opravit kávovar nebo nechcete dávat velkou investici do kávovaru nového? Vystačíte si s repasovaným a zároveň byste si rádi koupili kvalitní čerstvou kávu? V tom případě se obraťte na společnost CoffeeHelp - Servis kávovarů Olomouc působící v Prostějově, Přerově, Litovli, Šternberku a Šumperku. CoffeeHelp - Servis kávovarů Olomouc se zaměřuje na prodej a pronájem nových i repasovaných pákových kávovarů různých značek a typů. V případě servisu a oprav se postará o zajištění svozu a na e-shopu prodává řadu doplňků pro přípravu kávy a kávu samotnou. Vychutnejte si lahodnou kávu a pořiďte si od nás kávovar ještě dnes!


Pronájem profesionálních automatických kávovarů pro firmy do kanceláří i pro restaurace

Pronájem profesionálních automatických kávovarů pro firmy do kanceláří i pro restaurace

Také si ráno po příchodu do práce jako první pro dobrý start uvaříte kávu? Hledáte vhodné řešení, jak si ji v kanceláři uvařit rychle a přitom kvalitně jako od profesionálů? Využijte pronájem automatických profi kávovarů od společnosti Automaty Kavamat Vending s.r.o. v celém Moravskoslezském kraji, v Ostravě, Karviné, Novém Jičíně, Opavě, Bruntále a ve Frýdku-Místku. Zajistíme pronájem automatických profesionálních kávovarů značky SAECO. Jedná se o profesionální automaty, které jsou vhodné i do náročných provozů v kancelářích či restaurací. Jistě je ale oceníte i v menších provozech. Samozřejmě Vám zajistíme i servis kávovarů a dodáváme i značkovou kávu. Na našich webových stránkách se můžete podívat na kávovary, které pronajímáme. U každého kávovaru naleznete popis výrobku i jeho parametry. Máte-li rádi kvalitní kávu, a v práci si jí chcete připravit rychle a jako profesionálové, neváhejte a oslovte nás. Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem kávovaru.


Značkové, vestavné spotřebiče, bílá technika Miele, AEG, Whirlpool - pračky, myčky, sušičky, ledničky, mrazáky

Značkové, vestavné spotřebiče, bílá technika Miele, AEG, Whirlpool - pračky, myčky, sušičky, ledničky, mrazáky

Kvalitní vybavení domácnosti pořídíte za výhodnou cenu v prodejně elektro Obchodního domu Morava Holešov. V showroomu najdete značkové spotřebiče Miele, AEG, Whirlpool a dalších značek. Můžete vybírat nové elektrospotřebiče i zboží 2. jakosti se slevou až 70% - volně stojící i vestavné kuchyňské sety, bílá technika - pračky, sušičky, myčky, ledničky, mrazáky. Zboží máme skladem, pro zákazníky z regionu Holešov, Hulín, Kroměříž, Zlín je tu tedy možnost okamžitého odběru. Showroom: - sortiment AEG - velmi kvalitní malé i velké spotřebiče v moderním designu - sortiment Whirlpool - úsporné spotřebiče, bílá technika ve vysoké kvalitě - sortiment Miele - kuchyňské sety a domácí spotřebiče. Široký sortiment dalšího vybavení domácnosti - zn. Electrolux, LG, Samsung, Nowodvorski, GLOBO, EGLO, Rendl, Massive, Nivona.


Revize a kontroly elektrických spotřebičů Praha a okolí

Revize a kontroly elektrických spotřebičů Praha a okolí

Spotřebič, ruční nářadí či například prodlužovací přívod změříme, provedeme kontrolu stavu a chodu, označíme, vypracujeme protokol a revizní zprávu, případně protokol o opakované zkoušce. Díky našim dlouhodobým zkušenostem provádíme revize a zkoušky vždy s ohledem na provoz v jednotlivých objektech, učebnách a kancelářích, tak aby byl zákazník co nejméně omezen. A samozřejmě také evidujeme pro naše klienty lhůty jednotlivých revizí a kontrol, abychom zamezili jejich případnému propadnutí. Revize a kontroly provádíme pro organizace a školy po celé Praze. Jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 7:30 - 16:30 na telefonním čísle: 604 516 344, případně na mailové adrese elektrikarerben@seznam.cz .


Kombinová lednice s mrazákem dole, nahoře  - doprava zdarma

Kombinová lednice s mrazákem dole, nahoře - doprava zdarma

Máte doma starší model lednice? Uvažujete o koupi nové kombinované chladničky s mrazákem? Moderní a úsporné kombinované chladničky za přívětivé ceny objednávejte na e-shopu AK elektro, s.r.o. K zakoupené lednici obdržíte dopravu zboží zdarma. Vybírat můžete z kombinovaných chladniček značek Beko, Amica, LG, Samsung, Philco, Whirpoll nebo Indesit. Větší lednice mají mrazák s několika šuplíky dole, menší chladničky pak malý nahoře. Dostupné jsou modely v bílé barvě i nerezu. Lednice disponují moderními technologiemi pro delší uchování čerstvosti potravin nebo jejich rychlé zamrazení. Většina modelů je také opatřena funkcí True No Frost, takže Vám odpadají starosti s pracným a dlouhavým rozmrazováním.


Vestavný kávovar – rychlý a kvalitní servis, vč. zajištěné dopravy!

Vestavný kávovar – rychlý a kvalitní servis, vč. zajištěné dopravy!

Máte vestavný kávovar značky Siemens, AEG, Electrolux nebo Gorenje? Potřebujete zajistit jeho servis? V tom případě kontaktujte společnost alacaffé, s.r.o., která provádí servis značek těchto modelů kávovarů Siemens např. TK678E571, AEG typu PE4511, KKE884500, KKB 894500, Gorenje nebo také Electrolux KBC87 a další. Servis kávovarů zajišťujeme na území celé ČR pomocí svozové služby. Kontaktujte nás!