Poptávám opravu mikrovlnné trouby
Poptávám opravu mikrovlnné trouby ETA.
Poptávám servis napařovací stanice BRAUN
Poptávám servis napařovací stanice BRAUN. Napařovací stanice BRAUN a žehlička přestali napařovat a nejde s ní vyžehlit (jen maličko hřeje). Je po záruce, rok koupě cca 2018 Co s ní? Poraďte prosím.
Interiérové vybavení pro VŠ koleje Mánesova, Brno
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž interiérového vybavení, vč. lednic v prostorách objektu VŠ kolejí Mánesova, Brno.
Vybavenie vzdelávacieho strediska MPSVR SR nábytkom a spotrebičmi
Predmetom zákazky je vybavenie vzdelávacieho strediska Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky (ďalej aj MPVSR SR) nábytkom a spotrebičmi dodaním tovaru, ktorého predpokladané množstvo, technická a funkčná špecifikácia ako aj minimálne požadovaný rozsah služieb spojených s dodaním tovaru vrátane ďalších požiadaviek na ...
Nákup elektroniky a bílé techniky na rok 2022
Předmětem veřejné zakázky specifikované v této zadávací dokumentaci (dále jen „ZD“) je dodávka elektrotechniky na rok 2022 (včetně naložení, dopravy a složení na místo určení) dle specifikace provozních jednotlivých ubytoven, uvedených v položkovém rozpočtu.
Vybavení Domova pro seniory, Šternberk - prádelna
Předmětem veřejné zakázky je dodávka průmyslových a profesionálních praček, průmyslových sušičů, průmyslového válcového mandlu, profesionálního žehlícího kompletu a dalšího vybavení.
Poptávám opravu myčky
Potřebuji u myčky AEG 50672 vyměnit odtokovou hadici (prasklá ve spodní části). Zlín-Letná.
Poptávám síťový adaptér 634500090 k zastřihovači vlasů
Poptávám síťový adaptér 634500090 k zastřihovači vlasů
Poptávám opravu sušičky
Dobrý den, poptávám opravu sušičky Gorenje typ SP15/32B, model DE82ILB/G. Sušička je v provozu cca 4 roky.
Dodávky elektrospotřebičů pro Krajskou zdravotní, a.s. 2022 II
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek elektrospotřebičů uvedených v příloze č. 3 Technické specifikaci této zadávací dokumentace po dobu účinnosti rámcové dohody (24 měsíců), včetně jejich dodání do odštěpných závodů zadavatele uvedených níže.
Poptávám opravu myčky
Poptávám opravu myčky nádobí AEG Favorit 605042 WOP. Aktivována ochrana proti přetečení, stále běží čerpadlo na vypouštění vody, vypnout se dá pouze odpojením přívodního kabelu.
Vybavení bytu Kučerova 724
Vybavení bytu 4 + 1, vel. 132,95 m2 nábytkem na mírů, elektrospotřebiči, osvětlením a doplňky.
Rekonstrukce Liebiegova paláce pro potřeby polyfunkčního komunitního centra
Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka vybavení elektro do nově vybudovaného komunitního polyfunkčního centra v Liberci.
Dodávky elektrospotřebičů pro Krajskou zdravotní, a.s. 2022
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek elektrospotřebičů uvedených v příloze č. 3 Technické specifikaci této zadávací dokumentace po dobu účinnosti rámcové dohody (24 měsíců), včetně jejich dodání do odštěpných závodů zadavatele uvedených níže.
Rekonstrukce objektu č.p.1556 Sovova ul. v Písku na zařízení pobytových služeb pro seniory
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodávce interiéru objektu č.p.1556 Sovova ul. v Písku, a to dle jednotlivých částí. Část 1 - zdravotnická zařízení Předmětem této části je dodávka zdravotnického zařízení dle jednotlivých příloh této zadávací dokumentace. Část 2 - drobné elektrozařízení a bílá technika Předmětem této části ...
Poptávám opravu myčky
Poptávám opravu myčky. Dobrý den, rozbila se mi myčka, přestala se ohřívat voda, jinak jí nic není, prosím o nacenění nabídky, adresa Libčice nad Vltavou. Myčka Medelstor. Moc děkuji
Zvýšení kapacity předškolního vzdělávání ve městě Vamberk
Předmětem veřejné zakázky je dodávka nábytku a dalšího vybavení (elektrospotřebiče, herní prvky, drobný mobiliář) a dodávka zařízení gastroprovozu pro objekt mateřské školy, jeslí a domu dětí a mládeže. Projekt Zvýšení kapacity předškolního vzdělávání ve městě Vamberk je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Evropského fondu pro regionální ...
Moderní inovativní škola a Moderní inovativní škola - navazující investice - dodávka nábytku
Předmětem plnění je dodávka vybavení, nábytku a elektrospotřebičů do modernizovaných odborných učeben a kabinetů do objektu stávající budovy i venkovní přístavby ZŠ Na Šumavě, ul. Na Šumavě č.p. 2300/43 v Jablonci nad Nisou. Část Moderní inovativní škola - jedná se o dodávku vnitřního vybavení a nábytku odborné učebny cizích jazyků, chemie/fyziky ...
Interiérové vybavení pro VŠ koleje Vinařská, Brno
Předmětem veřejné zakázky je provedení úprav elektroinstalcí s ohledem na změny pozic interiérového vybavení, dodávka a montáž interiérového vybavení, vč. elektrospotřebičů v prostorách ubytovacích buněk VŠ kolejí Vinařská, Brno.
Dynamický nákupní systém na dodávky elektrických spotřebičů
Dodávky elektrických spotřebičů včetně průmyslových myček
Poptávám seřizovací tyčku k myčce
Sháním na myčku Elektrolux typ 911T21421L seřizovací tyčku na zadní podpěrnou nohu. Myčka je zabudovaná v kuch.lince , čili bez této tyčky nemožné vyrovnat. Děkuji za odpověď.
Poptávám vestavnou troubu Electrolux EOF4P74X
Poptávám vestavnou troubu Electrolux EOF4P74X, jsem schopná ji sehnat za 10000,- Kč: Za jakou cenu bych ji sehnala u Vás?
Interiérové vybavenie pre Coworkingové centrum
Predmetom zákazky je dodávka zariadenia (nábytok, biela technika a pod.) pre Coworkingové centrum SPU v Nitre. Podrobnejší opis predmetu zákazky viď. v časti B.2 a prílohy č. 8 súťažných podkladov
Poptávám opravu lednice
Poptávám opravu lednice. Mám jednodveřovou ledničku Elektrolux, model: ERF 1904FOW s mrazáčkem umístěným v horní části uvnitř. Asi před třemi dny začala lednička pracovat abnormálně hlučně a přestala mrazit i chladit. Nyní když ji zkusím zapnout pracuje daleko tišeji než na začátku, ale nechladí ani nemrazí. Můžete sdělit zda bude možno lednici ...
Poptávám opravu myčky
Poptávám opravu myčky AEG. Dostává se do vnitř voda. Děkuji kristýna Poláková