Poptávám vysavač na roztoče
Dobrý den, poptávám vysavač na roztoče...více podrobností.
Poptávám těsnění do dveří mrazáku Vestfrost
Poptávám těsnění (v.164,5 x š.58 x tl.2) do dveří mrazáku Vestfrost CFS 344. Předem děkuji s pozdravem Macháček.
Vybavenie komunitného centra Slavkovce
Zákazka sa delí na 5 samostatných častí: 1.Nábytok 2.Biela technika 3.Kuchynské potreby 4.Čierna technika 5.Športové vybavenie Bližšie informácie týkajúce sa najmä opisu predmetu zákazky, požiadaviek na vypracovanie ponuky, predloženie ponuky a plnenie zmluvy pre každú časť predmetu zákazky sú uvedené v Súťažných podkladoch a ich prílohách.
Poptávám výměnu baterie u vysavče Rowenta Cyklone
Vysavač Rowenta Cyklone- poptávám výměnu baterie Lion Battery pack 18,5V 2250mAh 6Wh.
Poptávám náhradní díl k robotu Eta Gratus
Poptávám náhradní díl k robotu Eta Gratus. Masořezka jemná průměr 5,6 mm k robotu Eta Gratus.
Poptávám opravu myčky
Poptávám opravu myčky MORA Type WQP127721. Jedná se mi o opravu myčky,během mytí si pískne přestane blikat kontrola zvoleného programu a jen svítí ,Program se někdy rozjede sám po pisknutí a většinou se zase zastaví pozmáčknutí tlačítka start cyklu se někdy rozjede někdy nic pokaždé se to chová jinak.MORA Type WQP127721 Model VM ...
Poptávám opravu mikrovlnné trouby
Poptávám opravu mikrovlnné trouby ETA.
Poptávám servis napařovací stanice BRAUN
Poptávám servis napařovací stanice BRAUN. Napařovací stanice BRAUN a žehlička přestali napařovat a nejde s ní vyžehlit (jen maličko hřeje). Je po záruce, rok koupě cca 2018 Co s ní? Poraďte prosím.
Interiérové vybavení pro VŠ koleje Mánesova, Brno
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž interiérového vybavení, vč. lednic v prostorách objektu VŠ kolejí Mánesova, Brno.
Vybavenie vzdelávacieho strediska MPSVR SR nábytkom a spotrebičmi
Predmetom zákazky je vybavenie vzdelávacieho strediska Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky (ďalej aj MPVSR SR) nábytkom a spotrebičmi dodaním tovaru, ktorého predpokladané množstvo, technická a funkčná špecifikácia ako aj minimálne požadovaný rozsah služieb spojených s dodaním tovaru vrátane ďalších požiadaviek na ...
Nákup elektroniky a bílé techniky na rok 2022
Předmětem veřejné zakázky specifikované v této zadávací dokumentaci (dále jen „ZD“) je dodávka elektrotechniky na rok 2022 (včetně naložení, dopravy a složení na místo určení) dle specifikace provozních jednotlivých ubytoven, uvedených v položkovém rozpočtu.
Vybavení Domova pro seniory, Šternberk - prádelna
Předmětem veřejné zakázky je dodávka průmyslových a profesionálních praček, průmyslových sušičů, průmyslového válcového mandlu, profesionálního žehlícího kompletu a dalšího vybavení.
Poptávám opravu myčky
Potřebuji u myčky AEG 50672 vyměnit odtokovou hadici (prasklá ve spodní části). Zlín-Letná.
Poptávám síťový adaptér 634500090 k zastřihovači vlasů
Poptávám síťový adaptér 634500090 k zastřihovači vlasů
Poptávám opravu sušičky
Dobrý den, poptávám opravu sušičky Gorenje typ SP15/32B, model DE82ILB/G. Sušička je v provozu cca 4 roky.
Dodávky elektrospotřebičů pro Krajskou zdravotní, a.s. 2022 II
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek elektrospotřebičů uvedených v příloze č. 3 Technické specifikaci této zadávací dokumentace po dobu účinnosti rámcové dohody (24 měsíců), včetně jejich dodání do odštěpných závodů zadavatele uvedených níže.
Poptávám opravu myčky
Poptávám opravu myčky nádobí AEG Favorit 605042 WOP. Aktivována ochrana proti přetečení, stále běží čerpadlo na vypouštění vody, vypnout se dá pouze odpojením přívodního kabelu.
Vybavení bytu Kučerova 724
Vybavení bytu 4 + 1, vel. 132,95 m2 nábytkem na mírů, elektrospotřebiči, osvětlením a doplňky.
Rekonstrukce Liebiegova paláce pro potřeby polyfunkčního komunitního centra
Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka vybavení elektro do nově vybudovaného komunitního polyfunkčního centra v Liberci.
Dodávky elektrospotřebičů pro Krajskou zdravotní, a.s. 2022
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek elektrospotřebičů uvedených v příloze č. 3 Technické specifikaci této zadávací dokumentace po dobu účinnosti rámcové dohody (24 měsíců), včetně jejich dodání do odštěpných závodů zadavatele uvedených níže.
Rekonstrukce objektu č.p.1556 Sovova ul. v Písku na zařízení pobytových služeb pro seniory
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodávce interiéru objektu č.p.1556 Sovova ul. v Písku, a to dle jednotlivých částí. Část 1 - zdravotnická zařízení Předmětem této části je dodávka zdravotnického zařízení dle jednotlivých příloh této zadávací dokumentace. Část 2 - drobné elektrozařízení a bílá technika Předmětem této části ...
Poptávám opravu myčky
Poptávám opravu myčky. Dobrý den, rozbila se mi myčka, přestala se ohřívat voda, jinak jí nic není, prosím o nacenění nabídky, adresa Libčice nad Vltavou. Myčka Medelstor. Moc děkuji
Zvýšení kapacity předškolního vzdělávání ve městě Vamberk
Předmětem veřejné zakázky je dodávka nábytku a dalšího vybavení (elektrospotřebiče, herní prvky, drobný mobiliář) a dodávka zařízení gastroprovozu pro objekt mateřské školy, jeslí a domu dětí a mládeže. Projekt Zvýšení kapacity předškolního vzdělávání ve městě Vamberk je spolufinancován z prostředků Evropské unie - Evropského fondu pro regionální ...
Moderní inovativní škola a Moderní inovativní škola - navazující investice - dodávka nábytku
Předmětem plnění je dodávka vybavení, nábytku a elektrospotřebičů do modernizovaných odborných učeben a kabinetů do objektu stávající budovy i venkovní přístavby ZŠ Na Šumavě, ul. Na Šumavě č.p. 2300/43 v Jablonci nad Nisou. Část Moderní inovativní škola - jedná se o dodávku vnitřního vybavení a nábytku odborné učebny cizích jazyků, chemie/fyziky ...
Interiérové vybavení pro VŠ koleje Vinařská, Brno
Předmětem veřejné zakázky je provedení úprav elektroinstalcí s ohledem na změny pozic interiérového vybavení, dodávka a montáž interiérového vybavení, vč. elektrospotřebičů v prostorách ubytovacích buněk VŠ kolejí Vinařská, Brno.