Materiály pro výstavbu a rekonstrukce vodovodů – potrubí, armatury, poklopy

DILES Company s.r.o.

Materiály pro výstavbu a rekonstrukce vodovodů – potrubí, armatury, poklopy

Na dodávku všech materiálů pro vodovody, od potrubí, tvarovek přes vodárenské armatury, vodoměrné šachty, vodoměry a až po poklopy, objímky, těsnění, spojovací materiály či ocelové sloupky, pro inženýrské sítě se specializuje společnost DILES Company s.r.o. z Ostravy.

Spracovanie objemného odpadu z mesta Pezinok (2023 - 2025)

Spracovanie objemného odpadu z mesta Pezinok (2023 - 2025)

Predmetom zákazky je spracovanie objemného odpadu z mesta Pezinok, ktorý vznikne na území mesta Pezinok na dvojročné obdobie (od 01.07.2023 do 30.06.2025).

Spracovanie odpadu je činnosť zhodnocovania alebo zneškodňovania v zmysle zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Druh odpadu podľa prílohy č. 1 vyhlášky č. 365/2015 Z. z., ktorou sa ustanovuje Katalóg odpadov je kat. číslo 20 03 07 (objemný odpad), celkové predpokladané množstvo odpadu za dva roky je 800 t (možná tolerancia 15%).

Spracovateľ zabezpečí otvorenie prevádzky na odovzdanie objemného odpadu vo všetky pracovné dni osem pracovných hodín denne. Spracovateľ zabezpečí otvorenie prevádzky aj v sobotu, keď o to objednávateľ požiada, a to v týchto prípadoch:
a)namiesto sviatkov a dní pracovného pokoja, ktoré pripadnú na inak pracovný deň,
b)v čase vyhláseného zberu objemného odpadu, predpoklad 8x /rok.

Nakladanie s odpadom musí byť riešené v súlade so zákonmi SR a v súlade s predpismi EÚ. Služby budú vykonávané v rozsahu a termínoch podľa pokynu oprávneného zamestnanca verejného obstarávateľa.

Súčasťou záväzku poskytovateľa nie je doprava odpadu objednávateľa z mesta Pezinok, ktorú si bude zabezpečovať objednávateľ sám prostredníctvom tretej osoby na svoje vlastné náklady.
Veřejná zakázka vložena:
10.05.2023 10:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Pezinok

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Pezinok

Zadavatel IČ:
00305022

Zadavatel ulice:
Radničné nám. 7

Zadavatel PSČ:
902 14

Zadavatel obec:
Pezinok

Kontaktní osoba:
Mgr. Vlasta Cholujová

Zadavatel telefon:
+421 336 901 143

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pezinok.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90510000-5
Likvidácia a spracovanie odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skartace papírových dokumentů Novosedlice – zbavte se zaručeně důležitých listin

Skartace papírových dokumentů Novosedlice – zbavte se zaručeně důležitých listin

Severočeské papírny se sídlem v Novosedlicích vám s tím mile rádi pomohou, a to zcela zdarma. Pokud potřebujete znehodnotit důležité dokumenty a nemáte doma skartovačku zaskočte do jejich firmy. Jediné, co musíte udělat je dokumenty vyjmout z šanonů nebo desek, aby byli připravené k okamžitému zničení. Způsob, jakým papírny důležitý dokument znehodnocují je takový, že je vložen do vířivého rozvlákňovače, kde je rozdělen na jednotlivá vlákna, které se mohou opět použít na jiný výrobek. Pro váš klid a naši ochranu vyžadujeme abyste byli při skartaci přítomni. Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle nebo se rovnou u nás zastavte. Těšíme se na vaši návštěvu.


Recyklace, skládkování stavebních odpadů - odvoz odpadů ze stavby

Recyklace, skládkování stavebních odpadů - odvoz odpadů ze stavby

Pokud nevíte kam se sutí a stavebním odpadem z demolice, obraťte se na Kamenolom Žlutava - zde je možné skládkování stavebních odpadů. V kamenolomu provádíme třídění odpadů ze stavby, dále je provedena recyklace stavebních odpadů. Provádíme třídění a recyklaci odpadů z demolice: - beton 170101 - cihly 170102 - tašky a keramické výrobky 170103 - 170107 směsi nebo oddělené frakce betonu, tašek a keramických výrobků neuvedené pod číslem 170106. Zajistíme dopravu v lokalitě Zlín, Uherské Hradiště. K dispozici máme nákladní vozidla TATRA, IVECO. Pro odvoz odpadů ze stavby nás kontaktujte telefonicky - 577945884.


Výkup aut a autovraku s ekologickou likvidací

Výkup aut a autovraku s ekologickou likvidací

Firma EKOMORAVA se zaměřuje na ekologickou likvidaci osobních, užitkových a nákladních vozidel. Nejprve zařídíme odtah Vašeho vozidla ze Vsetína a Rožnova pod Radhoštěm zdarma, poté Vám vyplatíme finanční hotovost dle hmotnosti auta a do 5 dnů Vám vystavíme potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků. Při odkupu Vám garantujeme férové jednání. Odtahy vozidel provádíme NONSTOP. Kontaktujte nás!


Zpracování plastových odpadů z výroby, recyklace plastových materiálů

Zpracování plastových odpadů z výroby, recyklace plastových materiálů

Zpracování plastových technologických odpadů z výroby včetně recyklace plastových materiálů provádí společnost Remiva, s.r.o. Chropyně - okres Kroměříž. Využíváme k tomu špičkové a moderní recyklační linky. Zpracováváme, vyrábíme, dodáváme technické plastové drtě. Recyklujeme pěnový polystyren a také speciální plasty dle nabídky: - regranuláty HDPE, LDPE, PC/ABS, PP, HIPS, vstřikovací, vytlačovací, vyfukovací - recyklace odpadů polystyrenu do formy regranulátu tzv. Remistyren, který se dodává v několika barevných odstínech ve formě granulí velikost 3-5mm. Remistyren se dále používá pro výrobu izolačních materiálů, nátěrových hmot, je to základní materiál pro vstřikování nebo vytlačování.


Zpracování kovového odpadu – výkup a recyklace neželezných a železných kovů

Zpracování kovového odpadu – výkup a recyklace neželezných a železných kovů

Podporujete udržitelný rozvoj a chcete se zbavit kovového odpadu? V tom případě se obraťte na SV Metal spol. s r.o., která se specializuje na výkup a recyklaci kovového odpadu, čímž přispívá k ochraně životního prostředí a nabízí zároveň finanční přínos pro ty, kteří kovy odevzdávají. Společnost SV Metal spol. s r.o. poskytuje komplexní služby od výkupu přes třídění až po finální zpracování. Díky moderním technologiím a efektivní logistice je schopna nabídnout výhodné ceny a rychlé vyřízení. Vykupovány jsou kovy, jako je měď, bronz, mosaz, hliník, železo a olověné aku. Vydělejte na kovovém odpadu a navštivte naši společnost co nejdříve!


Rozpalování a dělení nadrozměrných kovových celků pro snadnější přepravu a likvidaci

Rozpalování a dělení nadrozměrných kovových celků pro snadnější přepravu a likvidaci

Zabýváte se recyklací kovů a máte problímy se zpracováváním velkých a těžkých kusů, které se špatně skladují a likvidují? V tom případě se obraťte na společnost HULMAN - kovošrot s.r.o. působící nejen v Pohořelicích. Společnost HULMAN - kovošrot s.r.o. provádí rozpalování a dělení nadrozměrných kovových celků, které snižují náklady a zvyšují efektivitu podnikání při zpracovávání kovů. Při rozpalování se jednotlivé kusy zahřívají pomocí plazmového hořáku nebo laseru na menší části. Využijte našich služeb rozpalování a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!