Vypracovanie projektovej dokumentácie pre budúce zhotovenie diela: zvýšenie bezpečnosti dopravy

Vypracovanie projektovej dokumentácie pre budúce zhotovenie diela: zvýšenie bezpečnosti dopravy

Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie pre realizáciu stavby Zvýšenie bezpečnosti dopravy na ceste II/503 Pezinok-Pernek. Predmetom riešenia bude návrh záchytných bezpečnostných zariadení na štyroch úsekoch cesty II/503, ktoré budú predstavovať samostatné stavebné objekty. V rámci riešenia je potrebné navrhnúť výmenu existujúcich nevyhovujúcich zvodidiel prípadne doplnenie nových zvodidiel s úrovňou zachytenia podľa platných noriem a technických predpisov. Súčasťou projektovej dokumentácie bude aj návrh nevyhnutných technických úprav krajníc, ríms a múrov pre osadenie zvodidiel.
Veřejná zakázka vložena:
10.05.2023 08:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
53871103

Zadavatel ulice:
Čučoriedková 6

Zadavatel PSČ:
827 12

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Dušan ELZNIC

Zadavatel telefon:
+421 243 415 936

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.scbsk.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71320000-7
Inžinierske projektovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Architektonická a projekční kancelář, interiérový design, poradenství a realizace

Architektonická a projekční kancelář, interiérový design, poradenství a realizace

Vítejte ve světě architektury a designu, kde se vaše sny o ideálním prostoru stávají skutečností. Architektonická a projekční kancelář ATELIER TECL s.r.o. je místem, kde se setkává kreativita s precizností a kde vaše vize získávají hmotnou podobu. Kdo jsme? Jsme tým zkušených architektů a projektantů, kteří s vášní tvoří jedinečné stavby a interiéry. Naším cílem je přinést vám inovativní řešení, která nejenže esteticky vynikají, ale také plně vyhovují vašim praktickým potřebám. Každý projekt je pro nás výzvou a příležitostí k vytvoření něčeho výjimečného. Naše služby: 1. Architektonické návrhy: Vytváříme koncepty, které harmonicky spojují estetiku s funkčností. Od rodinných domů po komerční budovy, naše návrhy jsou vždy na míru vašim představám. 2. Projektování staveb: Zajistíme kompletní projektovou dokumentaci, která splňuje všechny technické a legislativní požadavky. Naše projekty jsou precizní, detailní a připravené k realizaci. 3. Interiérový design: Proměníme váš interiér v prostor, kde se budete cítit skutečně doma. S důrazem na ergonomii a estetiku vytvoříme interiér, který bude odrazem vaší osobnosti a životního stylu. 4. Poradenství a konzultace: Pomůžeme vám s orientací ve stavebních normách, technických požadavcích a s výběrem materiálů. Jsme vašimi partnery od první myšlenky až po dokončení stavby. Proč si vybrat ATELIER TECL s.r.o.? Individuální přístup: Každý klient je pro nás unikátní. Nasloucháme vašim přáním a potřebám, abychom mohli vytvořit řešení přesně podle vašich představ. Inovace a kvalita: Sledujeme nejnovější trendy a technologie v architektuře a stavebnictví. Naše práce je vždy na špičkové úrovni a s důrazem na detail. Spolehlivost a profesionalita: S námi můžete počítat. Dodržujeme termíny a rozpočty, a naši klienti se mohou spolehnout na transparentní komunikaci a vysoký standard služeb. Příběhy našich projektů: Za každým projektem stojí příběh – příběh o spolupráci, kreativitě a radosti z dosažených výsledků. Prohlédněte si naše realizace a nechte se inspirovat. Jste připraveni začít vaši cestu k ideálnímu prostoru? ATELIER TECL s.r.o. je tu pro vás. Spojte se s námi a objevte, jak můžeme společně vytvořit něco mimořádného. Navštivte nás na ateliertecl.cz a začněte svůj projekt s profesionály, kteří promění vaše sny ve skutečnost.


Projektování a realizace staveb - zpracování projektu pro skladovací a výrobní firmy

Projektování a realizace staveb - zpracování projektu pro skladovací a výrobní firmy

Potřebujete profesionální a kvalitní zpracování projektu pro Vaši skladovací nebo výrobní firmu? V tom případě se obraťte na společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. působící nejen pro oblasti Olomouce, Ostravy a Prahy. ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. poskytuje komplexní služby od návrhu, přes projektovou dokumentaci, až po realizaci stavby. Využívá moderní BIM software ARCHLine.XP2, který umožňuje vytvářet detailní a přesné 3D modely budov, včetně vizualizace, animace a výpočtů, a pomáhá optimalizovat prostory, zvýšit efektivitu práce a snížit náklady na provoz. Nechte si projekt zpracovat odborníky v oboru a kontaktujte nás co nejdříve!


Diagnostika stavebních konstrukcí Praha – garance profesionální práce

Diagnostika stavebních konstrukcí Praha – garance profesionální práce

Služby diagnostiky staveb a odborného posudku budov i jiných objektů nabízejí odborníci z firmy NV Engineering s.r.o. z Prahy s mnoha léty praxe v oboru. Naše služby jsou zaměřené především na pasportizace (vytvoření základní výkresové a tabulkové dokumentace objektů, zpracování půdorysů, číslování místností atd.), repasportizace objektů, stavebně historický průzkum stavebních konstrukcí, stavebně- technický průzkum stavebních konstrukcí, zaměření stávajícího stavu objektů a další služby. Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo pokud máte k nabízené službě diagnostiky stavebních konstrukcí dotazy, neváhejte prosím kontaktovat odborníky ze společnosti NV Engineering s.r.o.


Projekty vytápění, kanalizace, přípojky inženýrských sítí - realizace

Projekty vytápění, kanalizace, přípojky inženýrských sítí - realizace

Potřebujete vytvořit projekt v oblasti vytápění, kanalizace nebo přípojek inženýrských sítí? Pak jste na správném místě, naše společnost dlouhodobě provádí projekční práce, prostřednictvím našich odborně proškolených pracovníků. Specializujeme se na: - vyřízení stavebního řízení, - vytápění, - kanalizaci, - kotelny, výměníkové stanice - dokumentaci pro stavební řízení, - rozvody vody a plynu, - přípojky inženýrských sítí, aj. Naše další specializace se soustředí na energetiku v oblasti: - vypracování průkazů energetické náročnosti (PENB), - energetických štítků, auditů a posudků, - kotlíkových dotací, - nové zelené úsporám. Neváhejte, kontaktujte nás již dnes a přesvědčte se i vy o našich kvalitních službách, díky kterým se k nám zákazníci rádi vracejí!


Návrhy a projektování staveb, inženýring, tvorba rozpočtů, realizace projektů a staveb

Návrhy a projektování staveb, inženýring, tvorba rozpočtů, realizace projektů a staveb

Hledáte spolehlivého partnera pro Vaše stavební projekty? Vilove construction s.r.o. je zde pro Vás! Jako přední poskytovatel komplexních stavebních služeb se specializujeme na návrhy a projektování staveb, inženýring a řízení subdodavatelů, tvorbu rozpočtů a realizaci projektů a staveb. Naše práce je ztělesněním preciznosti a inovace, což dokazuje naše schopnost standardně uvádět stavby do provozu včas a bez penalizací. Naši zaměstnanci jsou naší hrdostí – díky nulové fluktuaci a vynikající personální politice našeho managementu můžete očekávat nejvyšší kvalitu práce a zodpovědný přístup na všech úrovních. Jsme více než jen stavební firma; jsme tým, který staví na důvěře a spolehlivosti. Vilove construction s.r.o. nabízí služby rozdělené do specializovaných středisek, včetně Střediska pozemních staveb, Střediska pro zateplovací systémy, Střediska investic, developmentu a realit a Střediska projektování staveb. Každé středisko je pečlivě zaměřeno na specifickou oblast, aby zajistilo plnou návaznost a provázanost prací a stoprocentní spolupráci. Naše strategie? Být špičkovým dodavatelem staveb, který je synonymem pro spolehlivost a kvalitu. S Vilove construction s.r.o. získáte nejenom partnera, který dbá na maximální spokojenost zákazníka, ale také na ochranu životního prostředí. Vyberte si Vilove construction s.r.o. – vyberte si kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.


Komplexní služby v oblasti vodního hospodářství

Komplexní služby v oblasti vodního hospodářství

Společnost PK Švestka s.r.o. se specializuje na komplexní služby v oblasti vodního hospodářství, od koncepčních studií až po realizaci staveb. Naše práce zahrnuje studie proveditelnosti, projekční dokumentaci až po stavební dozor a řízení staveb. Díky svému multidisciplinárnímu přístupu zajistíme, že každý projekt je nejen technicky dokonalý, ale také esteticky příjemný a ekologicky šetrný. S ohledem na udržitelný rozvoj a ochranu životního prostředí klademe důraz na využívání dešťové vody a systémy pro její hospodaření. Přispíváme tak k ochraně přírodních zdrojů a zvyšujeme kvalitu života v regionech, kde působíme. Nejsme jen projektantem vodních staveb, ale stáváme se také partnerem pro udržitelný rozvoj a ochráncem přírodních zdrojů. Naše práce má pozitivní dopad nejen na krajinný ráz, ale i na životní prostředí a komunity, které v těchto oblastech žijí.