Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

DILES Company s.r.o.

Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

Plynová potrubí a veškeré příslušenství pro instalaci plynovodů včetně plynoměrových skříní nabízí specializovaný prodejce DILES Company s.r.o. U nás pořídíte i sortiment výrobků pro hospodaření s dešťovou vodou – drenážní potrubí a tvarovky, nádrže, žlaby, odtokové systémy, regulační a filtrační šachty a mnoho dalšího.

Poptáváme odlévání nerezových lopatek na Peltonovu turbínu

Poptáváme odlévání nerezových lopatek na Peltonovu turbínu

Poptáváme odlévání nerezových lopatek na Peltonovu turbínu. (jakost materiálu bychom upřesnili).
Orientační rozměry lopatky uvádíme na náčrtku v příloze, spolu s 3D modelem. (rozměry bychom upřesnili).
Poptáváme první objem 25. lopatek na prototyp a jeho testování.
Hned po obdržení zkušebních kusů bychom rádi objednávali s pravidelností další objem (200-500ks měsíčně)
a také bychom rádi přidali další, minimálně 2 rozměry lopatek v podobném objemu.
Prosím o zaslání ceny za 1ks lopatky a časovou náročnost pro objem 200 ks.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
09.05.2023 08:10

Platnost poptávky:
09.06.2023 07:20

Kontaktní osoba:
Martin Hadrbolec

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 218 869

Okres:
Plzeň-město

Obrázek:
Poptáváme odlévání nerezových lopatek na Peltonovu turbínu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpracování kovů ze slitin – kombinace profesionální tradiční práce s inovacemi a rozvojem

Zpracování kovů ze slitin – kombinace profesionální tradiční práce s inovacemi a rozvojem

Hledáte partnera, který rozumí Vašim potřebám a dokáže Vám nabídnout produkty a služby na nejvyšší úrovni? Má se jednat o specialistu v oboru výroby a zpracování odlitků z barevných kovů? V tom případě se obraťte na společnost Slévárna Kolář J., v.o.s. Slévárna Kolář J., v.o.s. se zaměřuje na zpracování kovů ze slitin a provádí expertízy v oblasti slitin hliníku, mosazi a bronzu. Produkty společnosti mají uplatnění v umělecko-průmyslovém odvětví, strojírenství i automobilovém průmyslu. Odlitky jsou vyráběny litím roztaveného kovu do formy, což umožňuje vytvářet komponenty nejrůznějších tvarů a velikostí. Využijte kompletních slévárenských služeb a zpracování kovů od společnosti s dlouholetými zkušenostmi a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Slévárna přesných ocelových odlitků - výroba odlitků metodou vytavitelného voskového modelu

Slévárna přesných ocelových odlitků - výroba odlitků metodou vytavitelného voskového modelu

SPO spol. s r.o. je slévárna se sídlem ve Zlíně, která se specializuje na výrobu odlitků metodou vytavitelného voskového modelu. Tato technologie umožňuje vyrábět i tvarově složité přesné odlitky z různých druhů ocelí. Slévárna má více než 60 letou historii a zkušeností v oboru slévárenství, je jednou z prvních sléváren na světě, která začala používat tuto metodu. Naše služby: - výroba odlitků metodou vytavitelného modelu litím do žhavých keramických forem - obrábění odlitků na moderních CNC strojích - povrchové úpravy podle požadavků zákazníka - dodávky řešíme včetně certifikátů kvality a materiálu. Naším cílem je uspokojit zákazníka jak kvalitou odlitků, tak cenou a včasnými dodávkami. Neustále se zdokonalujeme v oblasti technologie, procesního řízení a lidských zdrojů. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2016 a provádíme Age management pro udržení konkurenceschopnosti a prodloužení pracovního života našich zaměstnanců. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.


Konvenční technologie pro výrobu ZN odlitků – licí automaty FRECH s uzavírací silou od od 20 do 120 t

Konvenční technologie pro výrobu ZN odlitků – licí automaty FRECH s uzavírací silou od od 20 do 120 t

TENZA cast, a.s. z Brna poskytuje svým zákazníkům optimální návrh výroby z hlediska dosažení nejvyšší jakosti a nejnižších výrobních nákladů a to díky používání moderních výrobních technologií na lití zinku, jako jsou konvenční licí automaty FRENCH. Tyto stroje mají uzavírací sílu od 20t do 120t a je nutné zdůraznit, že příznivě ovlivňuje mnoho parametrů výsledných výrobků. Licí automaty FRECH zvládnout vyrobit komplikované tvary Zn odlitků a zjišťují více komponentní lití – eliminují sekundární montážní operace. Je zde také možné použití vícenásobných forem, což snižuje výrobní náklady. Automaty také příznivě ovlivňují porozitu a kvalitu odlitků, kdy jsou odlitky vysoce pevné. Licí automaty FRECH si poradí s výrobou odlévaných dílů o hmotnosti 1-1500 g. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se výroby ZN odlitků, neváhejte nás kontaktovat.


Návrhy, konstrukce, výroba ocelových odlitků včetně obrábění i povrchové úpravy - přesné lití do keramických forem

Návrhy, konstrukce, výroba ocelových odlitků včetně obrábění i povrchové úpravy - přesné lití do keramických forem

Společnost SPO spol. s r.o. Zlín je vaším spolehlivým partnerem pro výrobu přesných ocelových odlitků. U nás máte jistotu, že vaše součásti budou vyrobeny z kvalitních materiálů, s vysokou přesností a s možností dalšího obrábění i povrchové úpravy. Jsme slévárna s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru přesného lití ocelových odlitků. Naše slévárna se specializuje na výrobu odlitků metodou vytavitelného modelu litím do žhavých keramických forem. Tato metoda umožňuje dosáhnout vysoké přesnosti a kvality odlitků, které mají využití v různých odvětvích, jako je energetika, strojírenství, letecký průmysl a další. Odlitky jsou odolné proti korozi, teplotním šokům, opotřebení a mechanickému namáhání. Nabízíme také možnost dodatečného obrábění a povrchové úpravy odlitků podle vašich požadavků. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné řešení, neváhejte nás kontaktovat. SPO spol. s r.o. Zlín je vaším spolehlivým partnerem pro přesné lití ocelových odlitků.


Tlakové lití zinku – zinkové odlitky pro automobilový, nábytkářský průmysl

Tlakové lití zinku – zinkové odlitky pro automobilový, nábytkářský průmysl

Hledáte slévárnu, která vyrábí odlitky ze zinkových slitin? Potřebujete vyrobit přesné zinkové komponenty pro automotive nebo nábytkářský průmysl? O výrobu zinkových odlitků, které najdou uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích, se postará firma TENZA cast s.r.o. Slévárna TENZA cast s.r.o je největším tuzemským dodavatelem přesných odlitků ze zinkových slitin. Zinkové komponenty vyrábíme metodou talkového lití zinku. Pro zákazníky zajistíme kompletní dodávku zinkových tlakových odlitků, která zahrnuje návrh designu odlitku, prototypování, návrhu materiálu, konstrukci a sestavení formy, a na závěr sériovou dodávku odlitků. Zinkové odlitky nachází uplatnění v různých průmyslových odvětvích – automobilovém a chladírenském průmyslu, nábytkářství, zámkových systémech, ale i v elektrotechnických zařízeních.


Zinkové odlitky vyrobené MULTI-SLIDE technologií – licí automaty ANGEL CAST s uzavírací silou do 7,5 t

Zinkové odlitky vyrobené MULTI-SLIDE technologií – licí automaty ANGEL CAST s uzavírací silou do 7,5 t

Slévárna TENZA cast, a.s., kterou najdete v Adamově u Brna, garantuje všem svým klientům v rámci výroby zinkových odlitků optimální návrh výroby z hlediska dosažení nejvyšší jakosti a nejnižších výrobních nákladů. Vyrábíme zinkové odlitky MULTI-SLIDE technologií na licích automatech ANGEL CAST s uzavírací silou do 7,5 t. MULTI-SLIDE technologie příznivě několik parametrů, Prvním z nich je nižší cena odlévaných dílů ve srovnání s konvenční technologií při shodné násobnosti formy včetně provozních nákladů technologie. Výrobní proces je zároveň vysoce stabilní a životnost formy je zhruba 1 milion zdvihů. Licí automaty ANGEL CAST jsou velice produktivní – jeden cyklus trvá zhruba 4s a hmotnost odlévaných výrobků je od 0,1g.