Poptáváme odlévání nerezových lopatek na Peltonovu turbínu

Poptáváme odlévání nerezových lopatek na Peltonovu turbínu

Poptáváme odlévání nerezových lopatek na Peltonovu turbínu. (jakost materiálu bychom upřesnili).
Orientační rozměry lopatky uvádíme na náčrtku v příloze, spolu s 3D modelem. (rozměry bychom upřesnili).
Poptáváme první objem 25. lopatek na prototyp a jeho testování.
Hned po obdržení zkušebních kusů bychom rádi objednávali s pravidelností další objem (200-500ks měsíčně)
a také bychom rádi přidali další, minimálně 2 rozměry lopatek v podobném objemu.
Prosím o zaslání ceny za 1ks lopatky a časovou náročnost pro objem 200 ks.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
09.05.2023 08:10

Platnost poptávky:
09.06.2023 07:20

Kontaktní osoba:
Martin Hadrbolec

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 218 869

Okres:
Plzeň-město

Obrázek:
Poptáváme odlévání nerezových lopatek na Peltonovu turbínu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a zpracování odlitků z barevných kovů, slévárna Kolář J., v.o.s.

Výroba a zpracování odlitků z barevných kovů, slévárna Kolář J., v.o.s.

Výrobě a zpracování odlitků z barevných kovů se věnuje slévárna Kolář J., v.o.s. Používáme především slitiny z hliníku, mosazi či bronzu. Odlitky vytváříme odléváním roztaveného kovu do forem nejrůznejších tvarů. Vyrábíme odlitky převážně pro umělecko-průmyslové odvětví, ale také pro strojírenský a automobilový průmysl. Jsme spolehlivým partnerem v oblasti výroby a zpracování odlitků z barevných kovů díky mnohlaletým zkušenostem, kvalitnímu vybavení a pečlivému přístupu.


Tlakové lití zinku – zinkové odlitky pro automobilový, nábytkářský průmysl

Tlakové lití zinku – zinkové odlitky pro automobilový, nábytkářský průmysl

Hledáte slévárnu, která vyrábí odlitky ze zinkových slitin? Potřebujete vyrobit přesné zinkové komponenty pro automotive nebo nábytkářský průmysl? O výrobu zinkových odlitků, které najdou uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích, se postará firma TENZA cast s.r.o. Slévárna TENZA cast s.r.o je největším tuzemským dodavatelem přesných odlitků ze zinkových slitin. Zinkové komponenty vyrábíme metodou talkového lití zinku. Pro zákazníky zajistíme kompletní dodávku zinkových tlakových odlitků, která zahrnuje návrh designu odlitku, prototypování, návrhu materiálu, konstrukci a sestavení formy, a na závěr sériovou dodávku odlitků. Zinkové odlitky nachází uplatnění v různých průmyslových odvětvích – automobilovém a chladírenském průmyslu, nábytkářství, zámkových systémech, ale i v elektrotechnických zařízeních.


Odlitky ze ZAMAK zinkových slitin – materiály pro výrobu zinkových odlitků

Odlitky ze ZAMAK zinkových slitin – materiály pro výrobu zinkových odlitků

Hlavní činnosti slévárny TENZA cast, a.s. Z Adamova poblíž Brna je výroba přesných odlitků ze zinkových slitin. Tyto materiály pro výrobu zinkových slitin odpovídají evropské normě EN 1774. Výběr zinkové slitiny ovlivňuje především mechanicko-fyzikální vlastnosti odlitku. V naší slévárně používáme tři typy ZAMAK zinkových slitin - ZL5, ZL2 a ZL3. Složení jednotlivých slitin je následující: - ZAMAK 5 (Zn410) - ZnAl4Cu1 - ZAMAK 3 (Zn400) - ZnAl - ZAMAK 2 (Zn 430) – ZnAlCu3 Pokud Vás zajímají bližší informace týkající se materiálů k odlévání, neváhejte nás kontaktovat.


Konvenční technologie pro výrobu ZN odlitků – licí automaty FRECH s uzavírací silou od od 20 do 120 t

Konvenční technologie pro výrobu ZN odlitků – licí automaty FRECH s uzavírací silou od od 20 do 120 t

TENZA cast, a.s. z Brna poskytuje svým zákazníkům optimální návrh výroby z hlediska dosažení nejvyšší jakosti a nejnižších výrobních nákladů a to díky používání moderních výrobních technologií na lití zinku, jako jsou konvenční licí automaty FRENCH. Tyto stroje mají uzavírací sílu od 20t do 120t a je nutné zdůraznit, že příznivě ovlivňuje mnoho parametrů výsledných výrobků. Licí automaty FRECH zvládnout vyrobit komplikované tvary Zn odlitků a zjišťují více komponentní lití – eliminují sekundární montážní operace. Je zde také možné použití vícenásobných forem, což snižuje výrobní náklady. Automaty také příznivě ovlivňují porozitu a kvalitu odlitků, kdy jsou odlitky vysoce pevné. Licí automaty FRECH si poradí s výrobou odlévaných dílů o hmotnosti 1-1500 g. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se výroby ZN odlitků, neváhejte nás kontaktovat.


Zinkové odlitky vyrobené MULTI-SLIDE technologií – licí automaty ANGEL CAST s uzavírací silou do 7,5 t

Zinkové odlitky vyrobené MULTI-SLIDE technologií – licí automaty ANGEL CAST s uzavírací silou do 7,5 t

Slévárna TENZA cast, a.s., kterou najdete v Adamově u Brna, garantuje všem svým klientům v rámci výroby zinkových odlitků optimální návrh výroby z hlediska dosažení nejvyšší jakosti a nejnižších výrobních nákladů. Vyrábíme zinkové odlitky MULTI-SLIDE technologií na licích automatech ANGEL CAST s uzavírací silou do 7,5 t. MULTI-SLIDE technologie příznivě několik parametrů, Prvním z nich je nižší cena odlévaných dílů ve srovnání s konvenční technologií při shodné násobnosti formy včetně provozních nákladů technologie. Výrobní proces je zároveň vysoce stabilní a životnost formy je zhruba 1 milion zdvihů. Licí automaty ANGEL CAST jsou velice produktivní – jeden cyklus trvá zhruba 4s a hmotnost odlévaných výrobků je od 0,1g.


CNC obrábění a výroba hydraulických komponentů - METALIK spol. s.r.o.

CNC obrábění a výroba hydraulických komponentů - METALIK spol. s.r.o.

Hledáte-li firmu, která pro Vás zajistí strojírenskou výrobu, pak se v okrese Benešov můžete obrátit na firmu METALIK spol. s.r.o., která sídlí v Chlístově a zabývá se CNC obráběním, výrobou hydraulických komponentů a slévárenstvím. V rámci CNC obrábění pro Vás zajistí: - soustružení a frézování dílů - obrábění odlitků a výrobků z oceli, hliníku, nerezu nebo plastu - kontrola pomocí 3D měřících přístrojů Výroba hydraulických komponentů jako jsou: - čerpadla - válce - hydraulické jednotky - ventily, rozvaděče - příslušenství a ostatní prvky Ve slévárně pak pro Vás odlejí odlitky z hliníkových a ocelových slitin a další strojírenskou výrobu. Firma může taky zajistit povrchovou úpravu, tepelné zpracování nebo broušení. Na veškerých detailech se neváhejte informovat u firmy METALIK spol. s.r.o., která již řadu let poskytuje profesionální strojírenské služby.