Moderní vozový park nákladních vozidel společnosti PAP TRUTNOV, s.r.o.

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Moderní vozový park nákladních vozidel společnosti PAP TRUTNOV, s.r.o.

Moderně vybavený vozový park vlastní společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. věnující se vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční dopravě. Přepravu zásilek realizujeme ekologickými a bezpečnými nákladními vozidly DAF, VOLVO, MAN. Naši řidiči jsou pravidelně proškolováni, dopravní společnost má uzavřené pojištění odpovědnosti.

Poptáváme nový grafický tiskařský lis

Poptáváme nový grafický tiskařský lis

Poptáváme nový grafický tiskařský lis pro reliéfový a hloubkový tisk. Přesná specifikace viz. níže.
Grafický tiskařský lis pro reliéfový a hloubkový tisk, lis obsahuje 2 válce
m. č. 5.10
šířka válce š. 300 délka podložky h. 800 mm
konstrukce a mechanismy ocel, horní válec Ø 150 mm leštěný a chromovaný, deska umělý kámen, spodní válec je poháněný zpřevodovaným volantem s madlem, horní válec je výškově stavitelný s ovládáním kličkou na každé straně a s vedením v bočnicích lisu. Stoupání vodících šroubů válce 1 mm (zvýšení o 1 mm / 1 otáčku šroubu). Bočnice jsou doplněny měřítkem na každé straně pro jednodušší nastavení přítlaku. Součástí dodávky netkaný měkčený filc o síle 6 mm v rozměru desky, včetně dodávky a montáže.
Poptávka byla vložena dne:
05.05.2023 13:10

Platnost poptávky:
05.06.2023 12:37

Kontaktní osoba:
Gočárova galerie


Telefon:
+420 466 510 003

Předpokládaná cena:
35 000 Kč

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vysoce výkonná velkoplošná solventní tiskárna Mimaki JV150 pro profesionální využití

Vysoce výkonná velkoplošná solventní tiskárna Mimaki JV150 pro profesionální využití

Hledáte tiskárnu, která je určená pro potisk široké škály materiálů bez speciálního coatingu, jako například samolepící PVC fólie, bannery, podlepený mesh, různé typy papíru? V tom případě je zde pro vás nový typ vysoce výkonné velkoplošné solventní tiskárny Mimaki JV150-130 / 160. Tiskárna je pro profesionální využití a navíc cenově dostupná! Zakoupit ji můžete ve firmě ELECTRON, spol. s r.o. v Brně. Solventní tiskárna Mimaki JV150-130 / 160 - tisk je UV a vodě odolný, vysoké rozlišení tiskárny a kvalitní barevné kalibrace umožňují vysokou fotografickou kvalitu tisku - pro tisk mohou být použity jak solventní (SS21), tak sublimační (Sb53) inkousty - tiskárna je vyráběna ve dvou variantách - šířka 130 cm a 160 cm. Rychlost tisku může být až 56,2 m2/hod, dodávána je včetně ripovacího programu RasterLink6. Pro více informací o výkonné velkoplošné solventní tiskárně Mimaki JV150 klikněte na naše webové stránky nebo nás kontaktujte.


Velkoplošná latexová tiskárna Mimaki JV400 LX s bílým inkoustem - prodej, dodávka

Velkoplošná latexová tiskárna Mimaki JV400 LX s bílým inkoustem - prodej, dodávka

Uvažujete-li o koupi velkoplošné tiskárny, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost ELECTRON, spol. s r.o., sídlí v Brně a je specialistou na dodávku a prodej velkoplošných latexových tiskáren. Rádi bychom Vám doporučili chladnější a také ekologičtější tiskárnu Mimaki JV400 LX s bílým latexovým inkoustem. Jedná se o nový druh velmi kvalitních a oblíbených tiskáren Mimaki. Tato tiskárna je jako první na světě, která má bílý latexový inkoust. Rychlost tisku činí 18,1 m2/hod. Má trojité systém vyhřívání a dodáváme s RIP RasterLinkem Pro 6. Rozlišení tisku je až 1.200 dpi, má nově vyvinuté vysokorychlostní hlavy, tisk i média jsou citlivá na teplo – fixace max. 60°C, dva modely jsou dodávány v šířkách 130 cm a 160cm. Neváhejte a kontaktujte nás. Další přednosti této velkoplošné latexové tiskárny Mimaki JV400 LX, najdete na našich webových stránkách.


Prodej a servis flatbet UV tiskárny Jetrix, velkoplošné digitální tiskárny s Caldera RIP software

Prodej a servis flatbet UV tiskárny Jetrix, velkoplošné digitální tiskárny s Caldera RIP software

Chcete tisknout na různé materiály, jako jsou dřevo, kov, sklo, plasty, textil nebo keramika? Hledáte spolehlivého partnera, který vám dodá kvalitní a cenově dostupné UV tiskárny? V lokalitě Zlínský kraj se můžete obráti na firmu Jiří Křístek - OFSITO z Bílovic u Uherského Hradiště. Firma je oficiálním distributorem a servisním partnerem značky JETRIX, která patří mezi světové lídry v oblasti UV tisku a velkoplošného digitálního tisku. Řízení stroje přes zcela nový ovládací RIP software Caldera. Na prodej máme široký sortiment UV tiskáren, velkoplošných digitálních tiskáren, které splní vaše požadavky na rychlost, kvalitu, rozlišení, barevnost tisku. Flatbet UV tiskárny, velkoplošné digitální tiskárny: Jsou vhodné pro různé aplikace, jako jsou reklamní panely, billboardy, plakáty, nálepky, etikety, obaly, dekorace, fototapety, tapety, podlahové krytiny, nástěnné obrazy, umělecká díla, fotografie, textilní výrobky, oděvy, doplňky, dárky, suvenýry, trofeje, medaile, cedule, tabule, vizitky, pozvánky, diplomy, certifikáty, kalendáře, letáky, brožury, katalogy, časopisy, knihy, noviny a mnoho dalších. Tiskárny využívají nejmodernější technologie, jako jsou LED UV sušení, variabilní velikost kapiček, automatické čištění hlav, antistatický systém, ionizátor, vakuumový stůl, lineární enkodér, optický senzor, RIP software, tiskový server, dotykový displej, dálkové ovládání a další. Díky tomu dosahují vysokého výkonu, stability, přesnosti, flexibility a bezpečnosti. Navrženy jsou tak, aby byly snadno ovladatelné, opravitelné. Poskytujeme vám profesionální a rychlý servis, který zahrnuje instalaci, školení, záruku, poradenství, diagnostiku, opravy, náhradní díly, spotřební materiál, aktualizace a podporu. Jsme vždy připraveni vám pomoci a vyřešit vaše problémy. Pokud máte zájem o naše řešení pro UV tisk a Caldera RIP software, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku.


Výkonné tiskárny plastových karet s vlastním potiskem – malé stolní, velkoformátové, transferové

Výkonné tiskárny plastových karet s vlastním potiskem – malé stolní, velkoformátové, transferové

Ideálním zařízením pro vlastní potisk jsou tiskárny plastových karet od společnosti DATASCAN. Naše společnost prodává tiskárny plastových karet, které jsou nejen vysoce kvalitní, ale zároveň poskytují maximální zabezpečení, zvýšenou produktivní a nižší náklady na jejich provoz. Samozřejmostí je i perfektní zákaznický servis. Námi dodávané tiskárny plastových karet jsou vhodné pro potisk různých typů karet, jako jsou studentské nebo zaměstnanecké karty nebo věrnostní a dárkové karty. S pomocí tiskáren natisknete na karty text, obrázky, grafické symboly i čárové kódy, některé modely umožňují i aplikaci bezpečnostních prvků. V rámci našeho sortimentu mohou zákazníci vybírat ze 4 kategorií tiskáren pro výrobu plastových karet s vlastním potiskem. Jedná se o malé stolní, transferové, výkonné a velkoformátové tiskárny. Rádi Vám poradíme s výběrem tiskárny karet pro Vaše potřeby na míru.


Řezací plotry rolové, plošné, Mimaki, dodavatel, autorizovaný prodejce

Řezací plotry rolové, plošné, Mimaki, dodavatel, autorizovaný prodejce

Potřebujete-li dodavatele rolových a plošných řezacích plotrů, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma ELECTRON, spol. s r.o., sídlí v Brně a jsme autorizovaným prodejcem rolových a plošných řezacích plotrů japonské značky Mimaki. Prodáváme řezací plotry Mimaki, které jsou jedny z nejlepších na trhu nejen díky svým užitným vlastnostem, ale také díky vysoké přesnosti práce, robustní konstrukci a jednoduchému ovládání. Ve značce Mimaki dodáváme plotry, které se hodí do všech provozů, od stolních strojů pro kanceláře a malé singmakingové dílny, až po plně profesionální stroje pro využití v náročných provozech. Naše společnost je také servisním centrem zn. Mimaki pro ČR. Více informací najdete na webových stránkách.


Revoluční velkoplošná inkoustová UV LED tiskárna Mimaki UJV55-320

Revoluční velkoplošná inkoustová UV LED tiskárna Mimaki UJV55-320

Hledáte tiskárnu, která vám poskytne vyšší rychlost a přesnost tisku? Rádi by jste snížili náklady na provoz? Měla by mít vaše nová tiskárna delší životnost? V tom případě vyzkoušejte revoluční velkoplošnou inkoustovou UV LED tiskárnu Mimaki UJV55-320 - zakoupit si ji můžete ve firmě ELECTRON, spol. s r.o. v Brně. UV LED tiskárna Mimaki UJV55-320 vám zaručí vysokou produktivitu výroby! Tento nový model nevyžaduje sušení, díky čemuž můžete provádět zpracování a operace již bezprostředně po tisku. Jaké jsou základní vlastnosti této revoluční velkoplošná inkoustová UV LED tiskárna Mimaki UJV55-320? - vysoká rychlost tisku až 110m2/hod (rozlišení 300×600 dpi, 2 pass) - šířka 3,2 m umožňuje uchycení dvou rolí současně (dvouprodukce) - maximální rozlišení tisku 1.200 dpi. - umožňuje tisk na více typů materiálů než klasické UV tiskárny a také na média citlivá na teplo - tisk na necoatovaná média jako PVC,papír,folie, zatíraný textil a baneryatd - tisk CMYK a bílým inkoustem - odolná proti poškrábání - nízké provozní náklady a další. Více informací naleznete na našich webových stránkách nebo nás rovnou navštivte na naší prodejně, kde vám vždy ochotně a rádi poradíme s výběrem.