MŠ Teplická Detské ihrisko

MŠ Teplická Detské ihrisko

Predmetom zákazky je dodávka a montáž prvkov detského ihriska pre novostavbu MŠ Teplická, v rozsahu diela presne špecifikovaného verejným obstarávateľom vo výkaz výmer, ako aj prílohe, Opis špecifikácia prvkov, a v návrhu Kúpnej zmluvy, ktorá tvorí prílohu č. 3 tejto výzvy.
Predmetná zákazka je financovaná zo zdrojov EÚ a vlastných zdrojov mestskej časti ako spolufinancovanie.
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2023 09:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Nové Mesto

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Nové Mesto

Zadavatel IČ:
00603317

Zadavatel ulice:
Junácka 1

Zadavatel PSČ:
832 91

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Jana Homolová

Zadavatel telefon:
+421 249 253 406

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.banm.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45236210-5
Stavebné práce na stavbe plôch pre detské ihriská

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba dětských dřevěných domků a altánů – ve variantách se skluzavkou a šikmým nástupem

Výroba dětských dřevěných domků a altánů – ve variantách se skluzavkou a šikmým nástupem

Chcete svým dětem zajistit hodiny zábavy a radosti a pořídit originální a kvalitní zahradní domeček? V tom případě se obraťte na společnsot Dřevoslav, s.r.o. Společnost Dřevoslav, s.r.o. vyrábí dětské domky z masivního smrkového dřeva se stabilní konstrukcí, zaoblenými hranami a snadnou montáží. Domečky se skluzavkou jsou k dispozici v různých velikostech a designech a vhodné pro větší i menší zahrady. Dopřejte svým dětem zábavu na čerstvém vzduchu a objednejte si dřevěné domky ještě dnes!


Pro rozvoj motoriky dětí zajišťujeme výrobu kreslící tabule a prohazovadel na dětská hřiště

Pro rozvoj motoriky dětí zajišťujeme výrobu kreslící tabule a prohazovadel na dětská hřiště

Společnost Dřevoslav, s.r.o. nabízí široký výběr těchto produktů z kvalitního dřeva, které je bezpečné, ekologické a dlouhotrvající. Kreslící tabule jsou skvělé pro rozvoj kreativity, fantazie a jemné motoriky dětí. Děti si mohou kreslit na tabuli křídou, fixou nebo magnetickými písmeny a čísly. Tabule jsou oboustranné, snadno přenosné a skladné, takže se hodí do každého pokoje nebo zahrady. Prohazovadla jsou zábavné hračky pro rozvoj prostorového vnímání, logického myšlení a hrubé motoriky dětí. Děti si mohou prohazovat různé tvary a barvy do dřevěných otvorů na desce nebo na válci. Jsou také výborné pro učení se počítání, rozpoznávání barev a tvarů. Pro dlouhou životnost jsou pevná a odolná. Pokud hledáte originální a kvalitní hračky pro vaše děti, podívejte se nabídku naší firmy Dřevoslav, s.r.o. Vybírejte kreslící tabule a prohazovadla v různých velikostech, designech a cenách. Objednejte si ještě dnes a udělejte dětem radost!


Zasněžovací systémy Vrchlabí -  plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Zasněžovací systémy Vrchlabí - plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Vlastníte sjezdovku a potřebujete mít jistotu sněhu po celou zimní sezónu? Hledáte spolehlivého dodavatele zasněžovacích systémů pro svůj lyžařský areál? Pak oslovte naší firmu ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Naše firma nabízí montáž a servis v oblasti zasněžovacích systémů. Komplexní služby zahrnují návrh, projektování, realizaci i zaškolení obsluhy. Navíc se postaráme o vyřízení agendy na úřadech. Co se týká montážních prací, jsme schopni zrealizovat zasněžovací systémy včetně vodního hospodářství. Veškeré práce obstarají naši montážní pracovníci s vlastními prostředky.


Teleskopické tribuny pro sportovní haly, posluchárny, sedadla do divadla, kina - výroba, montáž

Teleskopické tribuny pro sportovní haly, posluchárny, sedadla do divadla, kina - výroba, montáž

Společnost Kovostal Uherské Hradiště patří mezi významné zakázkové výrobce sedadel a tribun v Evropě. Poskytuje komplexní řešení zakázek na dodávku sedadel do divadla, kina či teleskopické tribuny pro posluchárny, stadiony, sportovní či multifunkční haly. Zakázku realizujeme od projektu a vizualizace, se zajištěním výroby i montáže celého zařízení. Při výrobě jsou použity materiály vysoké kvality - odpovídají přísným evropským normám. Zařízení dodáváme na tuzemský trh, ve velké míře jej vyrábíme i pro zahraničí - do Německa, Rakouska, Francie, Maďarska, Slovnska, Švédska, Norska.


Kvalitní dřevěné doplňky pro cyklostezky

Kvalitní dřevěné doplňky pro cyklostezky

Sháníte firmu, která Vám na zakázku vyrobí dřevěné prvky z masivu vhodné pro cyklostezky? Kvalitně zpracované doplňky vyrábí na zakázku firma Dřevoslav ze Slavonic. Z jejich sortimentu si můžete vybrat prvky jako odpočívadla, lavice, stoly, stojany na kola, směrovky, infotabule, ale i odpadkové koše či mobilní WC. Zakládáme si na preciznosti. Kontaktujte nás!


Výroba tenisových sítí včetně potisku logem, obrázkem nebo nápisem

Výroba tenisových sítí včetně potisku logem, obrázkem nebo nápisem

Pokud hledáte originální a efektivní způsob, jak zviditelnit váš tenisový klub, školu nebo firmu, máme pro vás skvělé řešení. Zajistíme vám výrobu a potisk tenisových sítí s logem, obrázkem, nápisem nebo jakýmkoli motivem, který si přejete. Naše tenisové sítě jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je odolný proti povětrnostním vlivům, UV záření a mechanickému poškození. Potisk provádíme moderní technologií, která zaručuje vysokou ostrost, barevnost a trvanlivost. Vašim designem potiskneme zelenou síť v šíři dva nebo tři metry. Sítě tiskneme různými tmavými odstíny, nejčastěji černou barvou. Tenisové sítě jsou ideální pro zvýšení prestiže a popularity vašeho tenisového areálu, pro propagaci vašich služeb nebo produktů, nebo pro vytvoření příjemného a stylového prostředí pro vaše hráče a návštěvníky. Neváhejte a objednejte si ještě dnes na našem webu Tiskneme.com, kde najdete více informací, ceník a kontakty. Těšíme se na spolupráci s vámi!