Výroba ekologických a ekonomických compoundů plněných skelným vláknem

REMIVA, s.r.o.

Výroba ekologických a ekonomických compoundů plněných skelným vláknem

V provozu naší firmy REMIVA jsme instalovali novou compoudační linku k výrobě compoundů plněných skelným vláknem. Stálým i novým zákazníkům jsme schopni vyrobit více než 2000 tun compoundů ročně. Nyní výrobní program rozšiřujeme o PP compound s plnivem REMILEN, jako ekologičtější i více ekonomickou variantu stávajících produktů.

Zabezpečenie verejných obstarávaní na rok 2023

Zabezpečenie verejných obstarávaní na rok 2023

zabezpečenie služieb realizácie verejných obstarávaní v roku 2023
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2023 09:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Revúca

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Revúca

Zadavatel IČ:
00328693

Zadavatel ulice:
Námestie slobody 13/17

Zadavatel PSČ:
050 80

Zadavatel obec:
Revúca

Kontaktní osoba:
Jakub Varga

Zadavatel telefon:
+421 907 978 901

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.revuca.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79418000-7
Poradenské služby pre obstarávanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakládání i likvidace firem, společností, komplexní ekonomický software zdarma

Zakládání i likvidace firem, společností, komplexní ekonomický software zdarma

Komplexní likvidaci společnosti či externí poradenství při likvidaci společnosti zajišťuje firma BELL consulting s.r.o., sídlící v Brně. Jestliže potřebujete pomoct se založením nové firmy, jsme tu také pro Vás. Zůstanete-li po založení společnosti našimi klienty, obdržíte komplexní ekonomický software zdarma. Poskytujeme komplexní ekonomické služby a to včetně zakládání a likvidace firem. Co se týče likvidace firem – děláme kompletní likvidace společnosti nebo externí poradenství při likvidaci společnosti. Odborně vedená likvidace společnosti zajistí maximalizaci likvidačního zůstatku, který je určen k rozdělení vlastníkům. Pomůžeme Vám při likvidaci společnosti. První konzultaci, na níž bude projednán stav společnosti s vlastníky a statutárním orgánem a bude provedena analýza majetku a závazků společnosti, poskytujeme zdarma. Kontaktujte naši firmu, věříme, že s námi budete spokojeni.


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.


Strategie rozvoje a podpora činnosti mikroregionu – vzájemná spolupráce obcí

Strategie rozvoje a podpora činnosti mikroregionu – vzájemná spolupráce obcí

Spolupráce obcí je naše velké téma a strategie mikroregionů / svazků obcí zpracováváme již téměř 30 let. S každou další strategií posouváme dále kvalitu spolupráce. Naše mikroregionální strategie vychází ze znalosti území, jeho problémů, rozvojových předpokladů a dotačních možnosti. Konkrétně rozpracovávají činností vycházející z kompetencí obcí a svazku obcí. Našim cílem je nalézt oblasti, v nichž je vzájemná spolupráce a podpora obcí nejpotřebnější, a zformulovat jasné a účinné kroky k řešení společných témat. Vedle navržení konkrétních společných projektů a činností věnujeme pozornost i nastavení koordinace činností jednotlivých obcí či prosazování společných zájmů území vůči okolí. Díky zpracované strategii dojde k posílení činnosti mikroregionu.


Zprostředkování prodeje a poradenství s koupí zavedené a ziskové firmy

Zprostředkování prodeje a poradenství s koupí zavedené a ziskové firmy

Byznys na prodej je společností, která se specializuje na nákup a prodej zavedených a ziskových firem. Pokud jste majitelem firmy a uvažujete o prodeji, nebo pokud jste investor hledající vhodnou firmu k akvizici, jsme tu pro vás. V naší databázi máme tisíce individuálních i strategických investorů a prodávajících. Díky tomu máte vyšší šanci najít toho pravého kupujícího nebo vhodnou firmu ke koupi. Celým procesem prodeje nebo koupě firmy vás provede zkušený seniorní poradce, který se postará o profesionální a diskrétní průběh celé transakce. Naše cena za poradenství je stanovena předem a zahrnuje nízký úvodní poplatek a provizi až po realizaci prodeje. Našim klientům nehrozí žádné skryté hodinové sazby nebo měsíční poplatky. Poskytujeme také právní servis - spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi specializovanými na M&A. Vaše právní zabezpečení je zahrnuto v ceně. Jsme úspěšní a aktivní poradci při prodeji firem nejen v ČR, ale i na Slovensku. S individuálním přístupem vás provedeme celým procesem až do úspěšného konce. Ať už jste majitel firmy nebo investor, jsme tu pro vás.


Krajské koncepce rozvoje – staňte se spokojenými klienty

Krajské koncepce rozvoje – staňte se spokojenými klienty

Zpracováváme širokou škálu krajských koncepcí. Základem jsou komplexní strategie rozvoje kraje, které zastřešují všechny rozvojové aktivity kraje. Klademe velký důraz na vtažení tematických koncepcí kraje tak, aby do sebe zapadala již vytvořená řešení a nově formulovaná řešení. Máme zkušenosti s tematickými koncepcemi v oblasti rozvoje lidských zdrojů, zaměstnanosti a trhu práce, cestovního ruchu či podpory znevýhodněných a hospodářsky slabých území kraje. Za zásadní považujeme konkrétní činnosti a nastavení systému odpovědností za jejich realizaci.


Program rozvoje obce  - efektivní nástroj pro maximální využití finančních prostředků z dotací

Program rozvoje obce - efektivní nástroj pro maximální využití finančních prostředků z dotací

Programy rozvoje obce zpracováváme jako praktické pomocníky při řízení obce. Pomůžeme vám uspořádat rozvojové projekty a činnosti tak, abyste co nejefektivněji využili finanční prostředky obce a zvýšili svoje šance získat dotační prostředky. V průběhu celého zpracování zapojujeme obyvatele obce. Usilujeme a dosažení konsenzu a o nalezení realizovatelných řešení hlavních problémů obce. Obsah dokumentu i proces zpracování přizpůsobujeme vašim potřebám a převezmeme celou organizaci zpracování, abyste ušetřili svůj čas. Naše programy rozvoje obcí mají moderní design, který zaujme i obyvatele obce. Naší velkou výhodou je, že jsme spolutvůrci Metodiky tvorby programu rozvoje obce (PRO) doporučené Ministerstvem pro místní rozvoj jako materiál pro tvorbu obecních koncepcí. Můžeme tedy vždy nabídnout nadstandard.