Prestavba spoločenského domu č. s. 491 pre zriadenie nového denného stacionára

Prestavba spoločenského domu č. s. 491 pre zriadenie nového denného stacionára

Predmetom zákazky je prestavba spoločenského domu v obci Kráľ na denný stacionár poskytujúci ambulantné sociálne služby a komunitnú činnosť pre dôchodcov s kapacitou 15 osôb + 4 zamestnanci (SO-01), zariadenie interiéru a rekonštrukciu nádvoria a oplotenie (SO-02). Objekt sa nachádza v centre obce Kráľ, v blízkosti obecnému úradu, na parcele č.219. Pozemok má mierny sklon smerom na ulicu, je sprístupnený z miestnej komunikácie cez jestvujúce brány. Na parcele sa okrem riešeného objektu nachádzajú hospodárske budovy, ktoré projekt nerieši.
V obci je vybudovaný verejný vodovod a vzdušná distribučná sieť NN. Objekt je napojený na inžinierske siete :
jestvujúcou vodovodnou prípojkou s jestvujúcou vodomernou šachtou
jestvujúcou prípojkou a hlavným vzdušným nemeraným prívodom NN do RE + jestvujúcim meraným prívodom NN v zemi resp. na stene do RP
novou kanalizačnou prípojkou do navrhovanej vodotesnej žumpy.
Riešený objekt je prízemný, obdĺžnikového pôdorysného tvaru, zakrytý sedlovou strechou, orientovaný čelnou-uličnou fasádou na juhozápadnú stranu. V minulosti slúžil ako spoločenský dom s obecným úradom. Objekt sa dlhšiu dobu nevyužíval, v rokoch 2019-2020 bol z časti rekonštruovaný uskutočnila sa výmena strešnej konštrukcie, výmena výplní otvorov a zateplenie fasády s konečnou povrchovou úpravou.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 10:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Kráľ

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Kráľ

Zadavatel IČ:
00318876

Zadavatel ulice:
Kráľ 223

Zadavatel PSČ:
980 45

Zadavatel obec:
Kráľ

Kontaktní osoba:
Ing. Tomáš Klibáni

Zadavatel telefon:
+421 908 911 329

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45210000-2
Stavebné práce na stavbe budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Foukaná tepelná izolace Pardubice, zateplování půdních vestaveb, zateplování budov, střešních plášťů

Foukaná tepelná izolace Pardubice, zateplování půdních vestaveb, zateplování budov, střešních plášťů

Představujeme Vám firmu HC STAV s.r.o. Libišany, která provádí kvalitní foukané izolace značek Orsil, Česká celulóza, Knauf a Rockwool. Jsme registrování v rámci programu Nová zelená úsporám. Stavební činnost: - rekonstrukce budov, opravy a údržby staveb - zateplování půdní vestavby - zateplování staveb - foukaná tepelná izolace Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Libišany 154, Pardubice.


Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

REIN BAU s.r.o. je renomovaná firma se sídlem v Praze, která se zaměřuje na dvě hlavní divize: Rein Bau stavební činnosti a Rein Bau 3D služby. Stavební divize se specializuje na kompletní rekonstrukce bytů, zemní a výkopové práce, včetně zahradnických služeb. Naše týmy zajišťují kvalitní práci s využitím moderní techniky, jako jsou rypadla, nakladače a dozery. Druhá divize, Rein Bau 3D služby, se zabývá profesionálním hubením a prevencí výskytu hlodavců, hmyzu a dalších škůdců. Nabízíme široké spektrum speciálních ochranných služeb, včetně deratizace, dezinsekce, dezinfekce a dezodorizace. Zajišťujeme také úklidové služby, odvoz a likvidaci odpadů, ochranu proti ptactvu a monitorování činnosti. S naším profesionálním týmem a individuálním přístupem se postaráme o vaše potřeby. Kontaktujte nás pro možnosti řešení vašeho problému


Kompletní stavební práce a realizace staveb na klič od STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Kompletní stavební práce a realizace staveb na klič od STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Hledáte stavební společnost, které záleží na dobře odvedené práci, ale přitom Vás finančně nezatíží jelikož dbá na dobrý poměr výkonu a ceny? Pak se podívejte na nabídku společnosti STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o., která sídlí v městě Úvaly v okrese Praha. Společnost realizuje stavební práce v rozsahu: - stavby na klíč - realizace domů dle vypracovaného projektu firmy či vlastního projektu - rekonstrukce domů a bytů, občanských a průmyslových objektů - sádrokartonové konstrukce - rychlé, efektivní a moderní konstrukce pro novostavby nebo rekonstrukce - zateplení fasád domů - realizace zámkových podlah, pokládka dlažby či výstavba pergoly nebo terasy To a mnohé další služby pro Vás zajistí stavební firma STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o., která ke každé zakázce přistupuje s profesionální přístupem.


Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Plánujete výstavbu domu? Každá stavba začíná od základů a prvně od hloubení základů. S touto prací Vám pomůže naše společnost REIN BAU, s.r.o. Naše stavební odvětví se již řadu let zaměřuje na zemní a výkopové práce jako hloubení rýh pro inženýrské sítě a domovní přípojky, výkopy základů i bazénů, terénní úpravy, svahování či srovnávání terénu. Máte starší bydlení a chtěli byste jej zmodernizovat? I v tomto případě nás kdykoliv kontaktujte. Zrekonstruujeme Vám bydlení dle Vašich požadavků. Zajišťujeme celkovou či částečnou rekonstrukci. Realizujeme nové topení, rozvody vody a elektroinstalace, omítky, výmalbu, obklady koupelen, položení podlah a jiné stavební práce. V případě zájmu se obracejte na profesionály, a to společnost REIN BAU, s.r.o. Sídlíme v Praze 14 na ulici Poděbradská.


Výstavba rodinných domů na klíč a rekonstrukce starších budov – komplexní stavební práce

Výstavba rodinných domů na klíč a rekonstrukce starších budov – komplexní stavební práce

Chcete si nechat postavit vysněný domov pro sebe a svou rodinu nebo realizovat rekonstrukci? Hledáte společnost, která realizuje výstavbu na klíč? V tom případě se obraťte na společnost DITALEX s.r.o. Společnost DITALEX s.r.o. provádí výstavbu různých typů a velikostí domů, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a provádí rekonstrukce a renovace starších budov s historickým kouzlem a cílem zachovat původní charakter budovy. Získejte domov, který bude odpovídat Vašemu stylu a kontaktujte nás ještě dnes!


Provádíme zateplení budov v Praze a okolí a pomůžeme vám s vyřízením státních dotací

Provádíme zateplení budov v Praze a okolí a pomůžeme vám s vyřízením státních dotací

Potřebujete novou fasádu a řešíte její financování? Společnost Jumar s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti zateplení s využitím státních dotací, které jsou v současné době schválené, případně jsme schopni vám poskytnout fasádu „na splátky“. Pomůžeme vám vyřídit dotace na zateplení, od programu "Nová zelená úsporám" až po speciální podpory pro památkově chráněné objekty, zateplení fasád, střech, podlah a dalších částí budovy, které přispívají k lepší energetické efektivitě. Naše služby zahrnují celý proces od počátečního projektu, přes vyčíslení nákladů, až po realizaci a financování. Zajistíme vše potřebné pro úspěšné získání dotace a následnou realizaci zateplení, vypracujeme projekt zateplení na míru vašim potřebám.