Pranie

Pranie

Predmetom zákazky je poskytnutie služby, ktorej bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch a jej prílohách.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 10:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
JASANIMA - Domov sociálnych služieb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
JASANIMA - Domov sociálnych služieb

Zadavatel IČ:
00697184

Zadavatel ulice:
Špitálska 7

Zadavatel PSČ:
048 01

Zadavatel obec:
Rožňava

Kontaktní osoba:
PhDr. Beáta Šlosárová

Zadavatel telefon:
+421 587 881 663

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98310000-9
Pranie a chemické čistenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění kůží, kožešin a veluru – profesionální ošetření veškerých kožených výrobků

Čištění kůží, kožešin a veluru – profesionální ošetření veškerých kožených výrobků

Kůže a kožešiny patří mezi materiál o který se musíte preventivně pečovat. Je to jeden z nejstarších a nejpoužívanějších materiálů už od počátku. Přesto, že je to materiál na omak velmi příjemný a některý typ také velmi hřejivý, tak velmi rychle dochází k hloubkovému znečištění nebo poškození i při běžném používání. Ať už máte doma kožené oblečení, bytové doplňky nebo jiné kožené výrobky, které potřebují péči, obraťte se na naší Prádelnu a čistírnu Schreier s. r. o v Opavě, kde Vám náš profesionální tým odborníku tím nejvhodnějším způsobem očistí a ošetří Váš kožený kousek. Spolehnout se můžete na to, že uděláme vše proto, abychom dosáhli opět odpovídajícího vzhledu kůže a kožešiny, kterou k nám donesete. Pokud máte oděv poškozen, na základě Vašeho požadavku jsme schopni provést malé opravy. Profesionálně Vám vyčistíme: -kabelky a brašny -moto oblečení -semiše -velury -hladkou barvenou kůži -kožichy -králíka, lišku, norka -kožešinové předložky atd.


Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Jsme průmyslová prádelna pro komplexní ošetření oděvů a mimo jiné poskytujeme poradenskou činnost při nákupu či pronájmu pracovních oděvů. Naše prádelna využívá moderní prací stroj PASSAT UT, bezfosfátové tekuté prací prostředky a profesionální žehlící linky. Díky těmto technologiím bude Vaše prádlo vždy perfektně ošetřeno a Vy se můžete spolehnout na komplexní kvalitu všech našich služeb. U Vašeho prádla průběžně kontrolujeme opotřebení a podrobná kontrola proběhne při vstupu i výstupu předání. Jsme profesionální firma s vysokou flexibilitou a dodávku čistého prádla Vám zajistíme do 24 hodin. Dále poskytujeme přepravní kontejnery, svoz zakázek zdarma a v neposlední řadě vstřícný přístup a snahu vždy se nějak rozumně domluvit.


Samoobslužná prádelna - praní i sušení bez objednání i čekání, pro firmy poskytneme náhradní plnění

Samoobslužná prádelna - praní i sušení bez objednání i čekání, pro firmy poskytneme náhradní plnění

Kvalitní průmyslové pračky umožňují praní i sušení prádla za mnohem kratší dobu, než pračka v domácnosti a ve vysoké kvalitě. Pokud často jezdíte do Zlína, můžete využít samoobslužnou prádelnu firmy PERSTYLE s.r.o., bez objednání přijdete a není nutné ani čekání, můžete nám nechat své prádlo a přijít si ve smluvený čas. Spokojené zákazníky máme z regionu Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž, Holešov i vzdálenějších lokalit. Výhodou samoobslužné prádelny je úspora peněz, vyšší kvalita, lepší hygiena, jednoduchá obsluha. Pro firmy poskytneme náhradní plnění. Naše prádelna je sice samoobslužná, ale pohybuje se poblíž i obsluha, která vám poradí. K dispozici máme 9 strojů - tři pračky na 10 kg prádla, 2 pračky na 18 kg prádla, 2 sušičky na 14kg a dvě na 21kg prádla. Platbu můžete provádět mincemi v hodně 5, 10, 20, 50 Kč nebo žetony, které dostanete výěnou bankovek. Čekání si u nás můžete zpříjemnit - k dispozici je zdarma připojení k internetu, také si můžete udělat kvalitní kávu z automatu. Máme dostatek míst k parkovaní.


Praní a žehlení prádla pro firmy, domácnosti, seniory - dovoz i odvoz prádla zajišťuje prádelna

Praní a žehlení prádla pro firmy, domácnosti, seniory - dovoz i odvoz prádla zajišťuje prádelna

Praní a žehlení prádla může být komplikací jak pro seniory, plně zaměstnané ženy i firmy, které zajišťují praní oblečení pro své zaměstnance. Na Zlínsku Vám starosti ušetří Prádelna, mandlovna Janča Otrokovice, kterou provozuje Jana Ondrová. Také Vám ušetříme čas nutný pro dovoz a odvoz prádla, dopravu v lokalitě Zlínský kraj řešíme my. Pro firmy jsme schopni poskytnout náhradní plnění, naše prádelna Janča funguje jako chráněná dílna. Praní, žehlení prádla: - pro fyzické osoby - firmy, podnikatele - pro soukromé osoby - rodiny, důchodce - pro zdravotnická zařízení - pro penziony, hotely a jiná ubytovací zařízení.


Prádelna a čistírna - praní, čištění oděvů, obleků, společenských a plesových šatů

Prádelna a čistírna - praní, čištění oděvů, obleků, společenských a plesových šatů

Svěřte Vaše šaty a obleky do rukou odborníku, kteří se postarají o jejich důkladné vyčištění! Obraťte se na firmu Prádelna a čistírna Schreier s. r. o. z Opavy, která se zaměřuje na praní a čištění oděvů. Vyčistíme jakékoli skvrny z Vaších společenských, večerních či plesových šatů a obleků. Vaše oděvy pereme v moderních pračkách, takže můžete očekávat jen ten nejlepší výsledek. Máme dlouholeté zkušenosti a používáme jen ověřené a moderní postupy: - preferujeme ruční skládání - osobní přístup a vysoká pečlivost je naši samozřejmostí - provádíme také malé opravy na přání zákazníka. Staňte se jedním z našich spokojených zákazníku - přesvědčte se sami a zkuste naše služby. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Kvalitní praní prádla pro hotely, penziony a rekreační střediska – profesionální prádelna a čistírna

Kvalitní praní prádla pro hotely, penziony a rekreační střediska – profesionální prádelna a čistírna

Hledáte profesionální prádelnu ložního povlečení, ubrusů, ručníků a dalších textilů pro svůj hotel či penzion a nevíte na koho se obrátit? V tom případě vyzkoušejte čistírnu Prádelna Šopík s.r.o. působící v Bruntálu a Jeseníku. Prádelna Šopík s.r.o. poskytuje komplexní služby čištění a praní hotelového prádla a prádla v rekreačních střediscích a penzionech. Součástí služeb je pravidelný odvoz, dovoz a výměna špinavého prádla. Spolehněte se na profesionální prádelnu a kontaktujte nás!