Grafické návrhy a zpracování katalogů, kalendářů, letáků, zpravodajů

KLEINWÄCHTER holding s.r.o.

Grafické návrhy a zpracování katalogů, kalendářů, letáků, zpravodajů

Profesionální služby v oblasti grafiky, vytvoření grafického návrhu a jeho zpracování nabízí tiskárna Kleinwächter holding s.r.o. z Frýdku-Místku. Navrhneme různé varianty kreativního grafického řešení a kvalitně vytiskneme zpravodaje, reklamní letáky, brožury, katalogy, kalendáře, pozvánky, dárkové poukazy.

Nákup a dodanie priemyselného posypového materiálu – voľne loženej posypovej soli

Nákup a dodanie priemyselného posypového materiálu – voľne loženej posypovej soli

Predmetom zákaziek zadávaných v DNS je nákup a dodávka voľne loženej posypovej soli.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.05.2023 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
53871103

Zadavatel ulice:
Čučoriedková 6

Zadavatel PSČ:
827 12

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Dušan ELZNIC

Zadavatel telefon:
+421 243 415 936

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.scbsk.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34927100-2
Soľ na posyp ciest

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chemikálie, elektronika nebo softwary od Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Chemikálie, elektronika nebo softwary od Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Japonská společnost Toyota Tsusho Europe SA má zastoupení rovněž i v České Republice. Společnost se zabývá mnoha výrobními faktory, mezi něž patří i dodávka komponentů pro chemický průmysl a elektroniku. V oblasti chemického průmyslu se orientuje na dodávku chemikálií pro automobilový průmysl, nebo farmacii nebo plastikářský průmysl. Patří mezi ně například dodávka: - jód - uhličitan lithný - sférický oxid křemičitý V oblasti elektroniky pro Evropský trh pak dodává elektronické komponenty a softwary pro automobilový průmysl, ale také pro průmyslové stroje. Nechybí rovněž menší spotřební zboží. Rádi byste se o činnosti a dodávce veškerého zboží dozvěděli více? Pak se neváhejte podívat na webové stránky společnosti Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch.


Mazací a průmyslové čistící prostředky značky Cyclo - prodej, eshop

Mazací a průmyslové čistící prostředky značky Cyclo - prodej, eshop

Naše mazací prostředky využijete na mazání ložisek, pantů, zámků, kladek, řetězů, navijáků, dopravníků atd., navíc snižují opotřebení materiálu, odpuzují vlhkost a chrání proti korozi. Dále v nabídce firmy ADAMEC – ADRO s.r.o. naleznete také průmyslové vysoce účinné odmašťovací a čistící prostředky firmy Cyclo Industries, která nabízí špičkové produkty z USA. V sekci čistících prostředku nabízíme: - Čistič brzd, odmašťovač s aroma - je ideálním pomocníkem pro odmašťování součástí před lepením a lakováním. - Profesionální čistič brzd, odmašťovač - velmi účinně a rychle odmašťuje a čistí. - Čistič elektrokontaktů - zlepšuje elektrickou vodivost, rychle odstraňuje prach, špínu, nečistoty, písek, piliny, vlhkost a mikroskopické nečistoty z těžko dostupných míst. Velice oblíbenými jsou mazací prostředky: - Rychlý uvolňovač zarezlých spojů - rychle pronikal do zrezlých spojů, ruší korozi a usnadní tak rozebrání spoje. - Mazací prostředek pro mazání a konzervaci řetězů, lan v namáhaných strojích a zařízeních. - Bílý mazací tuk - vazelína ve spreji s příměsí lithia, která proniká do mazaných součástí a poté změní viskozitu na stálou mazací směs.


Suroviny pro výrobu krmných směsí, suroviny pro bioplynové stanice, glyceriny, mastné kyseliny, oleochemický průmysl

Suroviny pro výrobu krmných směsí, suroviny pro bioplynové stanice, glyceriny, mastné kyseliny, oleochemický průmysl

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti dodávek surovin pro vaše krmné směsi, bioplynové stanice nebo oleochemický průmysl? PETSATUR s.r.o. je vaše řešení. S naší širokou nabídkou rostlinných a živočišných surovin, včetně kvalitních glycerinů a mastných kyselin, jsme připraveni uspokojit i ty nejnáročnější požadavky. Naše produkty jsou synonymem kvality a spolehlivosti. Ať už potřebujete rostlinné proteiny, krmnou rýži, rostlinné oleje, nebo živočišné proteiny jako škvarkovou, vepřovou či drůbeží moučku, PETSATUR s.r.o. vám to může dodat. Díky dlouholeté spolupráci s ověřenými dodavateli garantujeme nejen vynikající kvalitu, ale i stálou dostupnost produktů. Jako váš silný partner se zavazujeme k tomu, abychom byli pro vás spolehlivým mostem k nejlepším surovinám na trhu. S naší působností po celé České republice a ve státech Evropské Unie, jsme tu pro vás, abychom usnadnili import a export toho nejlepšího, co může vaše podnikání potřebovat. PETSATUR s.r.o. - Vaše cesta k excelenci v surovinách.


Široký sortiment technických sprejů, aerosolového maziva značky MPT TECH na eshopu

Široký sortiment technických sprejů, aerosolového maziva značky MPT TECH na eshopu

Eshop Polympt má v nabídce široký sortiment technických sprejů, aerosolových maziv a olejů značky MPT TECH. Zakupte multifunkční olej 5 v 1, který je biologicky odbouratelný, slouží jako mazadlo, chrání před vlhkostí, čistí a ošetřuje. Rozpouští rez, mastnotu, dehet, zbytky pryže, barev a lepicích látek. Dále si můžete vybrat zinkový opravný sprej, který zabezpečuje ochranu proti korozi čerstvě obroušených nebo řezaných materiálů. Objednejte si také čistič brzd, který je určen k odstranění oleje, maziv, nečistot, brzdové kapaliny a prachu z brzdových destiček, třmenů a dalších součástí brzdového systému. Na eshopu dále zakoupíte například vazelinu, silikonový olej, těsnící tmel, sprej na klínové řemeny, vrtací a řezací olej. Firma Polympt má v nabídce kvalitní technické spreje a maziva, která jsou užitečná pro údržbu, opravy a ochranu různých zařízení a povrchů. Navštivte eshop Polympt.


Odrezovač s taninem vhodný pro odstranění rzi z kovových povrchů i ochrana proti opětovné korozi

Odrezovač s taninem vhodný pro odstranění rzi z kovových povrchů i ochrana proti opětovné korozi

Hledáte efektivní a cenově dostupný způsob, jak se zbavit koroze na železném povrchu? Pak by vás mohl zaujmout Odrezovač s taninem, který můžete zakoupit v eshopu firmy BARVY COLORMAT Zlín. Jedná se o speciální reakční kapalinu, která prostupuje kozozí do hloubky, až do mikropórů. Chemickou reakcí se z koroze stává pasivovaná vrstva, která brání opětovné korozi. Není již nutné mechanické odstranění koroze, ani nátěry. Stačí pouze nanést Odrezovač s taninem na předem očištěný a odmaštěný povrch a nechat jej zaschnout. Pro lepší výsledek se doporučuje aplikovat ve dvou vrstvách. Odrezovač s taninem je vhodný pro ošetření i silně zkorodovaných povrchů se silnou vrstvou koroze, jako jsou například železné konstrukce hal, mostů, strojů, střech, vrat, motorových vozidel, zemědělské techniky, uměleckého kovářství a mnoho dalšího. Na povrch lze poté použít jakýkoli vrchní nátěr podle vaší volby. Odrezovač s taninem má několik výhod oproti běžným odrezovačům na bázi anorganických kyselin: Je bezpečný pro životní prostředí, nedochází ke změně funkčnosti povrchů - nezpůsobuje rozpouštění kovu a ztrátu pevnosti, ani ke vzniku vodíkové křehkosti. Zabraňuje opětovnému vzniku koroze v místech, kde je kov obnažen. Odrezovač s taninem je dostupný ve dvou velikostech balení: 450 ml a 5 l. Vydatnost 500 ml při 15°C je v závislosti na vsakování 10 až 24 m na jednu aplikaci. Pokud chcete vyzkoušet tento revoluční produkt, objednávejte přes web nejlepsibarvy.cz. U objednávek nad 3000,- Kč máte dopravu zdarma.


Exkluzivní dovozce a distributor latexů - PVultex, Vytex, Reverex v České republice a na Slovensku

Exkluzivní dovozce a distributor latexů - PVultex, Vytex, Reverex v České republice a na Slovensku

Jako exkluzivní dovozce a distributor se společnost Corrie Mac Coll zaměřuje na prodej kvalitního přírodního kaučuku a latexu v České republice a na Slovensku. Naše portfolio zahrnuje široký výběr produktů, včetně předvulkanizovaných latexů PVultex (dříve Revultex) od výrobce Muang Mai Guthrie a latexů Vytex s ultra nízkým obsahem proteinů od výrobce Vystar. Corrie Mac Coll, dceřiná společnost předního světového výrobce Halcyon Agri group, dodává všechny typy přírodního kaučuku a latexu. Díky našim moderním plantážím v Kamerunu a široké síti dodavatelů z jihovýchodní Asie, Afriky a Střední Ameriky jsme schopni zajistit vysoce jakostní produkty, jako jsou TSR 10/20, TSR 3L, TSR CV, a to nejen pro průmyslové giganty jako Barum Continental, Trelleborg, Hexpol, Gumotex, ale i pro výrobce latexů jako Indorama a Vyrolat. Dodávky na český a slovenský trh jsou realizovány buď jako celokontejnerové přímo z zemí původu, nebo dílčí z našich skladů v Hamburku a Antverpách, což nám umožňuje flexibilně reagovat na potřeby našich zákazníků a zajistit rychlé dodání. Díky členství v předních světových asociacích a na hlavních burzách, jako je TOCOM, MRE a SICOM, je Corrie Mac Coll schopna nabídnout svým zákazníkům nejen produkty nejvyšší kvality, ale také možnost uzavírání dlouhodobých kontraktů za výhodných podmínek. Pro více informací o našich produktech a službách navštivte naše kanceláře v Zaandamu, Hamburku nebo Eschbornu, kde náš tým odborníků rád odpoví na všechny vaše dotazy a pomůže najít optimální řešení pro vaše specifické potřeby.