Technológia prekládky poľnohospodárskych produktov

Technológia prekládky poľnohospodárskych produktov

Predmetom zákazky s názvom "Technológia prekládky poľnohospodárskych produktov" je:
1. Dielo, skladajúce sa z nasledovných častí:
1.1 Časť výstavba prekládky poľnohospodárskych produktov,
1.2 Časť dodávka a montáž prekladacej technológie na prekládku sypkých obilnín a uskladnenie sypkých obilnín,
1.3 Časť dodávka strategických náhradných dielov a
2. Servisná zmluva.

Bližšie informácie sú uvedené v Kapitole B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 08:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
BB - TRADE, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BB - TRADE, s.r.o.

Zadavatel IČ:
31725376

Zadavatel ulice:
Areál prekladisko Haniska

Zadavatel PSČ:
040 66

Zadavatel obec:
Košice

Kontaktní osoba:
Patrícia Svrčková, PROCESS MANAGEMENT, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+421 949 885 855

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bb-trade.sk/sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42418000-9
Zdvižné, manipulačné, nakladacie a vykladacie mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Šroubovací a navařovací body, háky a oka od špičkových výrobců – prodej, E-shop

Šroubovací a navařovací body, háky a oka od špičkových výrobců – prodej, E-shop

Potřebujete šroubovací nebo navařovací body? Podívejte se na E-shop společnosti Pavlínek s.r.o., zabývající se vázacími a manipulačními prostředky. Vázací body máme pevné, otočné, šroubovací a navařovací třídy 8 i 10 od špičkových výrobců CODIPRO, RUD, JDT, Waltermann, PEWAG, YOKE a řady dalších. Vybírat můžete z tohoto sortimentu: - Šroubovací body – vázacích bodů k našroubování máme velké množství – vázací body otočné k našroubování – AP 0, AP 90, INOX STAR, LBG RS, otočný závěsný šroub tř. 10, vysokopevnostní šrouby a matice, vázací body pevné k našroubování – RBG 8 VRBG, RBG 3, háky k našroubování – VABH-B, VCGH-G a další. - Navařovací body – široký výběr – háky k navaření VABH-V a VCGH-S, háky na bagr, háky pro navaření typ TBA, navařovací oko na hranu, navařovací oko otočné, oka k navaření – typ APA, typ SAG a typ VRBS, vázací bodk navaření nerez LBS-RS, VLBS a další. - Body DIN 582 (šrouby s okem) a DIN 580 (matice s okem) – materiál C15E – provedení holé nebo pozinkované, různé typy závitů (metrický, UNC atd.). Šrouby a matice mohou být i v provedení nerezovém, vysokopevnostní, ale oblíbené jsou i z materiálu C15, které by ale neměly být používány pro bezpečnostně technické účely.


Modulární pásy a příslušenství – plastové moduly poháněné ozubenými koly

Modulární pásy a příslušenství – plastové moduly poháněné ozubenými koly

Chcete pořídit pro Vaší společnost pásy či jinou dopravní techniku fungující v různých směrech z plastových modulů poháněnými ozubenými koly? V tom případě se obraťte na společnost Transportní technika Tůma s.r.o. Společnost Transportní technika Tůma s.r.o. dodává modulární pásy pro otevřenou nebo uzavřenou plochu, s možností aplikace jako rovinné, spirální nebo rádiusové a postará se také o širokou škálu příslušenství jako jsou bočnice, unašeče, přechodové hřebeny a mnoho dalšího. Pořiďte si modulární pásy a kontaktujte nás ještě dnes!


Paletové vážící vozíky pro obchodní i neobchodní vážení, vozíky s displejem

Paletové vážící vozíky pro obchodní i neobchodní vážení, vozíky s displejem

Sháníte paletový vážící vozík? Neváhejte a kontaktujte nás, firmu LESAK s.r.o., která se zabývá prodejem a servisem paletových vážících vozíků v Brně již dlouhodobě. Paletové vážící vozíky jsou vhodné pro obchodní i neobchodní vážení. Prodáváme paletové vozíky do 1,5t a 2t. Vozíky: -vozík vážicí paletový do 1,5t s možnosti ověření -vozík vážicí paletový do 2t -vozík vážicí paletový do 1,5t s velkým displejem -vozík vážicí paletový do 2t s velkým displejem. Takové vážící vozíky jsou určeny pro kontrolní vážení ve skladech. Vozíky mají robustní prověřenou konstrukci, která Vám zaručí kvalitní a bezproblémové vážení. Pogumovaná pojezdová kola vozíku mají tichý a lehký pojezd. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba na zakázku - klece, přepravky, kovové palety

Výroba na zakázku - klece, přepravky, kovové palety

Zakázkovou výrobu přepravních košů, klecí, kontejnerů pro převoz a uložení autodílů, součástek či nářadí provádí ostravská firma CZECH AUTOMOTIVE SERVICES a.s. Dle požadavků a výkresové dokumentace zákazníka vyrobíme také kovové palety či vozíky. Veškerá manipulační technika slouží k vnitrozávodní přepravě materiálů. Individuální přístup ke každé zakázce je samozřejmostí. Kontaktujte nás.


Technické kontroly a revize plynu pro VZV - profesionální kontrola a revize VZV

Technické kontroly a revize plynu pro VZV - profesionální kontrola a revize VZV

Sháníte firmu, která Vám provede technickou kontrolu vysokozdvižného vozíku a rovněž revizi plynu a pohonu? Pak se určitě obraťte na brněnskou firmu Moravia Manipul s.r.o., která je profesionálem v těchto službách. Moravia Manipul s.r.o. provádí kontroly na základě osvědčení a certifikace ČSN EN ISO/IEC 17024 a podle novely ČSN 26 8805, které svědčí o profesionálně odvedených službách. K technické kontrole využívá firma moderní techniky jako: - kalibrovaná měřidla - decelometr VZM 100 - tenzometrický snímač Firma rovněž provádí revize plynu LPG a pohonu LPG pro všechny vysokozdvižné vozíky. Pokud navíc s firmou uzavřete smlouvu, můžete se těšit nejen na příznivé ceny, ale také na pravidelné roční kontroly Vašich VZV. V případě zájmu si můžete nechat vypracovat návrh smlouvy. Firma Moravia Manipul se sídlem v Brně je profesionálem v prodeji, pronájmu a v technických kontrolách VZV. Pro více informací se neváhejte obrátit na webové stránky firmy či je kontaktuje přes email.


Opravy a servis vysokozdvižných VZV vozíků - více než 20 let zkušeností

Opravy a servis vysokozdvižných VZV vozíků - více než 20 let zkušeností

Pokud hledáte firmu, která se zaměřuje na opravu a záruční i pozáruční servis vysokozdvižných vozíků, pak se obraťte na VZV DESTA SERVIS, která vám opraví VZV značek Desta, Hyster, Toyota, Caterpillar, Mitsubishi, Daewoo, Czesab, Jungheinrich, Linde, Fiat, Tailift, Clark, Balkancar, BT, Glywice. Dále také pro tyto vysokozdvižné vozíky nakupujeme a prodáváme originální náhradní díly - disponujeme dobře vybaveným skladem přímo na dílně v Těšeticích u Olomouce. Pokud sháníte díly, které ve skladě nemáme, pak jsme schopni je sehnat ve velmi krátkém čase a za solidní ceny. Opravy a záruční i pozáruční servis vysokozdvižných vozíků zajistíme v regionech - Olomouc, Přerov, Prostějov, Vyškov, Uničov, Litovel, Rýmařov, Mohelnice, Konice, Jevíčko a další. Menší opravy dokážeme zajistit přímo u zákazníka. Dále také dodáváme staré, repasované, nové či paletovací vozíky.