Technológia prekládky poľnohospodárskych produktov

Technológia prekládky poľnohospodárskych produktov

Predmetom zákazky s názvom "Technológia prekládky poľnohospodárskych produktov" je:
1. Dielo, skladajúce sa z nasledovných častí:
1.1 Časť výstavba prekládky poľnohospodárskych produktov,
1.2 Časť dodávka a montáž prekladacej technológie na prekládku sypkých obilnín a uskladnenie sypkých obilnín,
1.3 Časť dodávka strategických náhradných dielov a
2. Servisná zmluva.

Bližšie informácie sú uvedené v Kapitole B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
04.05.2023 08:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
BB - TRADE, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BB - TRADE, s.r.o.

Zadavatel IČ:
31725376

Zadavatel ulice:
Areál prekladisko Haniska

Zadavatel PSČ:
040 66

Zadavatel obec:
Košice

Kontaktní osoba:
Patrícia Svrčková, PROCESS MANAGEMENT, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+421 949 885 855

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bb-trade.sk/sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42418000-9
Zdvižné, manipulačné, nakladacie a vykladacie mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy a servis manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků – komplexní služby od profesionálů v oboru

Opravy a servis manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků – komplexní služby od profesionálů v oboru

Potřebujete najít spolehlivého partnera pro opravy a servis Vaší manipulační techniky? V tom případě se obraťte na autorizovaného prodejce DAMATECH, spol. s. r.o. se servisním zastoupením značek DESTA, BALKANCAR, CAPSTAN a HYUNDAI. Společnost DAMATECH, spol. s. r.o. provádí opravy a servis manipulační techniky všech značek a typů. Kromě klasických opravy jsou také oprávnění k provádění technických kontrol a prodávají náhradní díly, baterie a pneumatiky. Mějte svou manipulační techniku v perfektním stavu a objednejte si u nás servis co nejdříve!


Rotační podavače lehké a střední řady pro dopravu sypkých, nelepivých a nehořlavých práškových materiálů

Rotační podavače lehké a střední řady pro dopravu sypkých, nelepivých a nehořlavých práškových materiálů

Sháníte rotační podavače? Hledáte specializovanou firmu, která vyrábí rotační podavače lehké a středí řady? O výrobu a dodávku rotační podavačů se postará firma EKOMETAL - E spol. s r.o. z Vysokého Mýta. Prodáváme rotační podavače pro dopravu sypkých, nelepivých a nehořlavých práškových materiálů z filtrů, zásobníků a výsypek odlučovačů. Podavače jsou vyráběny z materiálů, jako je ocel tř.11 a také v kombinaci otěruvzdorných materiálů HARDOX. Podavače jsou poháněny elektromotorem s převodovkou a můžou být používány v pracovním prostřední s maximální teplotou +40°C. Rotační podavače jsou dostupné ve velikosti 200, 250 a 315.


Kvalitní přívěsný dvouosý vozík značky Hochlader, dodáme levně po celé České republice

Kvalitní přívěsný dvouosý vozík značky Hochlader, dodáme levně po celé České republice

Hledáte spolehlivý a kvalitní přívěs pro přepravu různého nákladu? Pak by Vás mohl zajímat tento Hochlader dvouosý přívěs s rozměry 270x130 cm dodávaný Kvalitními přívěsy z Ludgeřovic nedaleko Ostravy a Opavy. Dovezeme levně po ČR dvouosý přívěs české výroby značky Hochlader, který má masivní svařovaný rám, silné, profilované plechy. Nápravy jsou německé značky KNOTT 2x 750 kg, nosnost přívěsu je 1500 kg. Bočnice i čela jsou sklopné. STK je nutná co 6let. V sortimentu máme náhradní díly, všechny jsou skladem. Jako dárek získáte kolečko a zámek proti krádeži zdarma. Kontaktujte naši firmu Kvalitní přívěsy a určitě si vyberete.


Těsnící límce pro nákladové rampy, vyrovnávací můstky a nákladové plošiny – vše pro jednoduchou nakládku a vykládku

Těsnící límce pro nákladové rampy, vyrovnávací můstky a nákladové plošiny – vše pro jednoduchou nakládku a vykládku

Hledáte kvalitního prodejce techniky, která Vám zjednoduší a zrychlí proces nakládky a vykládky zboží? V tom případě se obraťte na společnost TECHNOPARK CZ s. r. o. Vyrovnávací můstky jsou dodávány s výsuvným nebo klopným čelem, obě varianty zaručují nosnost 6 tun, zesílenou konstrukci, různé typy provedení sklopného čela a havarijní vypínací tlačítko na každé jednotce. Těsnící límce chrání budovu před poškozením při parkování nákladního vozidla a jsou vhodné pro všechny typy nástaveb kamionů. Nákladové plošiny slouží k úspoře prostoru ve skladu, jsou vhodné i ke starším budovám a díky boční montáži se šikmým úhlem nemusí nákladní vozidlo parkovat k budově kolmo.


Paletizační a depaletizační technika a technologie, paletizační manipulátory

Paletizační a depaletizační technika a technologie, paletizační manipulátory

Hledáte firmu či společnost, která má zaměřenou svou činnost na paletizační a depaletizační techniku či technologii? pak se obraťte na společnost TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích. Nabízíme Vám výrobu a prodej manipulační techniky, paletizačních manipulátorů, dopravníků, linky pro betonové výrobky a linky pro potravinářský průmysl. Paletizační technika a technologie je důležitým pomocníkem k řešení potřeb do provozů s produkcí a do provozů s balícími linkami. Paletizační techniku rozdělujeme: -paletizace -de-paletizace -poloautomatická paletizace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky.


Potřebujete plnit pytle rychle, přesně a bez prachu?

Potřebujete plnit pytle rychle, přesně a bez prachu?

Firma Vels vážící elektronické systémy s.r.o. vám zajistí snadnou instalaci a rychlé uvedení do provozu, díky modulární konstrukci pro bezproblémovou integraci do vaší výrobní linky. Jejich pytlovací váhy vám zajistí precizní a bezprašné plnění pro maximální efektivitu, jednoduchou obsluhu zvládnutelnou i jednou osobou a možnost úprav dle vašich individuálních požadavků. Samozřejmostí je také schválení pro obchodní vážení, které splňuje i ty nejnáročnější standardy. A to není vše! K dispozici mají i širokou škálu volitelného vybavení, jako jsou dávkovací zařízení pro plynulý přívod materiálu, pneumatické upínání pytlů pro maximální pohodlí, průmyslový počítač pro řízení váhy a navazujících zařízení, nerezové provedení pro maximální odolnost, tisk vážních lístků pro snadnou evidenci a komunikace s nadřízeným počítačem pro integraci do komplexních systémů. Získejte ještě dnes jejich cenovou nabídku a objednejte si pytlovací váhu, která zefektivní vaši výrobu a ušetří vám čas i peníze. Vels vážící elektronické systémy s.r.o. - váš partner pro spolehlivé a efektivní plnění pytlů.