Poptávám náhradní díl k vyžínači Grizzly ERT 55

Poptávám náhradní díl k vyžínači Grizzly ERT 55

Dobrý den, sháním cívku do strunového vyžínače Grizzly ERT 55 Pro, nevíte zda se dá ještě někde pořídit. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
04.05.2023 08:54

Platnost poptávky:
04.06.2023 07:25

Kontaktní osoba:
Pavel Bureš

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 332 318

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní díly na sekačky, pily, travní traktory-servis zahradní techniky

Náhradní díly na sekačky, pily, travní traktory-servis zahradní techniky

Na prodejně Zahradní technika-Robert Bílka zakoupíte běžné náhradní díly na námi prodávanou zahradní techniku. Většinu dílů na zahradní sekačky, pily, travní traktory, motory BRIGGS&STRATTON objednáme na požádání. Prodejna Modrá u Uherského Hradiště funguje pro potřeby zákazníků z regionu Zlínský kraj. Pro správné objednání nahradních dílů je nutná správná identifikace stroje nebo motoru a popis objednávaného dílu, případně jeho fotografie. Identifikační údaje o stroji naleznete v záručním listu nebo na výrobním štítku stroje. Na prodej máme strunové hlavy, struny a nože ke křovinořezům, příslušenství OREGON, lišty a řetězy ke všem značkám řetězových pil, zapalovací svíčky BRISK, CHAMPION. Prodáváme i ochranné pomůcky - ochrané štíty, helmy, rukavice, návleky, oblečení DOLMAR, McCULLOCH, OREGON. Provádíme: - broušení a vyvažování nožů všech typů rotačních sekaček, traktorů a křovinořezů - broušení řetězů, výroba řetězů na míru dle vzoru, opravy řetězů.


Náhradní díly pro elektrospotřebiče Hradec Králové, náhradní díly na sporáky Mora, varné desky

Náhradní díly pro elektrospotřebiče Hradec Králové, náhradní díly na sporáky Mora, varné desky

KTS - AME s.r.o. Nadeta Kosice, Hradec Králové Přestal vám fungovat sporák nebo varná deska či bojler? Přemýšlíte nad opravou vašeho spotřebiče? Sháníte nový či starší náhradní díl? Poptejte se u nás KTS - AME s.r.o. Nadeta Kosice, Hradec Králové. Náš sortiment náhradních dílů na domácí elektrospotřebiče se specializuje na sporáky Mora, Gorenje, Gas, Bravo či Amica. Na tyto sporáky, horkovzdušné trouby či sklokeramické desky vedeme mnoho náhradních dílů. Jedná se o topná tělesa sporáků, plotny, topná hnízda, přepínače, těsnění nebo skla dvířek sporáků. Stranou pak nezůstávají termostaty, topné pojistky nebo drobné díly jako panty a madla dveří nebo knoflíky. Pokud Vás naše náhradní díly pro domácí elektrospotřebiče zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kosice 73, Hradec Králové.


Snadno ovladatelné žací, zahradní traktory Seco Indrustries pro celoroční použití

Snadno ovladatelné žací, zahradní traktory Seco Indrustries pro celoroční použití

Pro celoroční použití na zahradě jsou ideálním pomocníkem zahradní traktory Seco Industries. Firma Robert Bílka je prodejce firmy Seco Industries pro region Zlín, Uherské Hradiště, dodává snadno ovladatelné zahradní traktory vhodné pro celoroční použití. Vyberte si model, který bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům, rádi Vám poradíme na naší prodejně v obci Modrá. Challege AJ 92-20 - žací traktor pro náročné uživatele, nejrobustnější traktor na trhu s největším sběrným košem, vhodný i pro sečení odrostlé a vlhké trávy. Starjet UJ 102-247(P2) - vhodný pro domácí použití i údržbu sportovních areálů, nejprodávanější traktor v ČR, široké možnosti použití - sečení, mulčování, úklid listí i sněhu, rozmetání hnojiva, soli apod. Starjet Exclusive UJ 102-23(P6) - doporučujeme pro každodenní použití pro obce a města v komunálních službách, nejlevnější traktor tohoto typu na trhu, široké možnosti použití. Traktory s profesionálním pohonem 4x4 s uzávěrkou diferenciálu: -Starjet Exclusive 4x4 PRO -Crossjet 4x4 - možnost připojení pasivního příslušenství -Goliath 4x4 - lze připojit pasivní i aktivní příslušenství.


Prázdninová akce – zahradní vozík Shark Garden 680 zdarma k čtyřkolce Segway Snarler AT6

Prázdninová akce – zahradní vozík Shark Garden 680 zdarma k čtyřkolce Segway Snarler AT6

Plánujete si pořídit kvalitní čtyřkolku Segway a líbilo by se Vám mít k tomu dárek zdarma? V tom případě se obraťte na společnost Pavel Palme - Centrum čtyřkolek a zahradní techniky, která dodává tyto čtyřkolky po celé České republice a současně Vám zdarma přidá zahradní vozík v rámci prázdninové akce. Prázdninová akce se týká čtyřkolky Segway Snarler AT6, která má skvělý vzhled, silný motor a výborné schopnosti v terénu. Při koupi čtyřkolky je zdarma dodán zahradní vozík Shark Garden 680, který má vysokou nosnost a robustní konstrukci.


Náhradní díly pro komunální techniku, zemědělské stroje a traktory – velký výběr připraven k okamžitému dodání

Náhradní díly pro komunální techniku, zemědělské stroje a traktory – velký výběr připraven k okamžitému dodání

Potřebujete si koupit náhradní díly pro traktory a komunální techniku? V tom případě navštivte prodejnu v Drnholci u Znojma od společnosti Macháček, s.r.o., která má velký výběr dílů na malotraktory Kubota, Wisconsin, Šálek, traktory Zetor a na zemědělské, vinohradnické a sadařské stroje. Společnost Macháček, s.r.o. má přes 50 000 položek. Jedná se například o gufery, ložiska, oleje, maziva, pneumatiky, filtry, tlakové hadice nebo brzdové kapaliny. Pro atypické díly, které se již nevyrábějí, je poskytovaná službu na zakázku – zajistíme nebo přizpůsobíme díly přímo ve vlastní dílně. Mějte potřebné díly k dispozici bez zbytečného čekání a kontaktujte nás co nejdříve!


Stavebnicová bubnová sekačka DAKR Panter do náročného terénu, na vysokou trávu

Stavebnicová bubnová sekačka DAKR Panter do náročného terénu, na vysokou trávu

Pro sekání přerostlé trávy, do náročného i kopcovitého terénu jsou ideální bubnové sekačky Panter - DAKR. Na prodejně Agro-centrum Uherský Brod si můžete vybrat z několika modelů. Stavebnicová bubnová sekačka Panter je multifunkční - může se pomocí řady adaptérů snadno přestavět na mulčovač, rotavátor a drtič větví, obraceč a shrabovač, radlici a frézu na sníh, zametací kartáč i doplnit o vozík. Obsluha může připojit sedačku a při práci sedět. Skvělá příležitost pořídit kvalitní zahradní techniku - pro všechny z regionu Zlín, Uherské Hradiště. Sekačka Panter FD-2 + RZS 70: - do náročného terénu - pojezd vpřed 2,1/3,0/4,4 km/h - motor 4takt Briggs&Stratton I/C, 850 Series OHV - šířka záběru 69 cm - max. výkon 3036 m2/h Sekačka Panter FD-2H + RZS 70: - do náročného, kopcovitého terénu - s hydrostatickou nápravou - je možné plynule volit rychlost vpřed i vzad - pojezd vpřed/vzad - plynulý 0-6/0-3 km/h - motor 4takt Briggs&Stratton I/C, 950 Series OHV - šířka záběru 69 cm - max. výkon 3036 m2/h. Sekačka Panter FD-3 500 cm3 + RZS 121: - pro sečení velkých pozemků - louky, pastviny - pojezd vpřed/vzad - plynulý 0-10/0-5 km/h - motor 4takt Briggs&Stratton I/C, Powerbuilt OHV - šířka záběru 121 cm - max. výkon 9680 m2/h.