Poptávám náhradní díl k vyžínači Grizzly ERT 55

Poptávám náhradní díl k vyžínači Grizzly ERT 55

Dobrý den, sháním cívku do strunového vyžínače Grizzly ERT 55 Pro, nevíte zda se dá ještě někde pořídit. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
04.05.2023 08:54

Platnost poptávky:
04.06.2023 07:25

Kontaktní osoba:
Pavel Bureš

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 332 318

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Travní traktory SECO s různým vybavením - seřízení a odzkoušení zdarma, servis

Travní traktory SECO s různým vybavením - seřízení a odzkoušení zdarma, servis

Jsme firma GARDENTECH z Brna a dodáváme travní traktory SECO české výroby. K těmto traktorům si vyberete vybavení podle vlastních požadavků a náhradní díly pořídíte vždy za výhodné ceny. Tyto traktory hojně využívají soukromí majitelé zahradních pozemků, městské a obecní komunální služby, a také sportovní kluby. Mezi nejžádanější traktory patří stroje Starjet pro pravidelné sečení a mulčování zatravněných ploch. Svou pozornost si získaly také malotraktory Goliath s pohonem 4x4, mechanickou uzávěrkou diferenciálu a pneumatikami se šípovým dezénem. Vynikající zvýšenou průchodností, a proto hravě zvládnou extrémně svažitý terén až do sklonu 35° či zanedbané plochy (zarostlé příkopy silnic, břehy rybníků se zvýšeným výskytem náletového dřeva a šípkových keřů). K tomuto modelu Vám poskytneme příslušenství pro celoroční použití. Provádíme odzkoušení a seřízení těchto traktorů zdarma včetně předprodejního servisu. Neváhejte a pořiďte si Váš vysněný traktor SECO právě u nás. Vybraný stroj Vám předvedeme a seznámíme Vás také s jeho obsluhu.


Sekačky a traktory Stiga a zahradní a komunální technika kvalitní značky Stihl

Sekačky a traktory Stiga a zahradní a komunální technika kvalitní značky Stihl

Chcete si pořídit kvalitní techniku a sekačku na Vaši zahradu? Jsou Vašimi oblíbenými značkami Stihl a Stiga? V tom případě se obraťte na prodejce Wald & Garten s.r.o. - Šindelka z Olomouce. Společnost Wald & Garten s.r.o. - Šindelka prodává akumulátorové přístroje, benzinové motorové pily, vyžínače a křovinořezy, zahradní nůžky, rozbrušovací stroje, motorové foukače a čistící stroje značky Stihl. V neposlední řadě je možné zakoupit robotické a travní sekačky a sekací traktory značky Stiga. Vybavte se technikou s námi a vyberte si ještě dnes!


Hydraulický lanový naviják pro lesní a zemědělské traktory – síla, dlouhá životnost a stálost výkonu

Hydraulický lanový naviják pro lesní a zemědělské traktory – síla, dlouhá životnost a stálost výkonu

Hledáte naviják, který je vhodný pro každodenní využívání bez nebezpečí přehřátí a s dlouhou životností? V tom případě se vyberte hydraulický naviják od společnosti Autonavijáky - SEAL - navijáky s.r.o. Hydraulické navijáky jsou vhodné pro denní práce a těžbu za lesní a zemědělské traktory. Vybírat je možné z několika typů, jejichž společným rysem bývá robustní konstrukce, kvalitní hydromotor a stálý výkon. Vyberte si lesní a zemědělské navijáky a kontaktujte nás!


Snadno ovladatelné žací, zahradní traktory Seco pro celoroční použití

Snadno ovladatelné žací, zahradní traktory Seco pro celoroční použití

Pro celoroční použití na zahradě jsou ideálním pomocníkem zahradní traktory Seco. Firma Robert Bílka je prodejce firmy Seco Industries pro region Zlín, Uherské Hradiště, dodává snadno ovladatelné zahradní traktory vhodné pro celoroční použití. Vyberte si model, který bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům, rádi Vám poradíme na naší prodejně v obci Modrá. Challege AJ 92-20 - žací traktor pro náročné uživatele, nejrobustnější traktor na trhu s největším sběrným košem, vhodný i pro sečení odrostlé a vlhké trávy. Starjet UJ 102-247(P2) - vhodný pro domácí použití i údržbu sportovních areálů, nejprodávanější traktor v ČR, široké možnosti použití - sečení, mulčování, úklid listí i sněhu, rozmetání hnojiva, soli apod. Starjet Exclusive UJ 102-23(P6) - doporučujeme pro každodenní použití pro obce a města v komunálních službách, nejlevnější traktor tohoto typu na trhu, široké možnosti použití. Traktory s profesionálním pohonem 4x4 s uzávěrkou diferenciálu: -Starjet Exclusive 4x4 PRO -Crossjet 4x4 - možnost připojení pasivního příslušenství -Goliath 4x4 - lze připojit pasivní i aktivní příslušenství.


Robotické sekačky Husqvarna Automower posekají zahradu za Vás

Robotické sekačky Husqvarna Automower posekají zahradu za Vás

Letošním trendem se stávají robotické sekačky na trávu, které se stanou vašim nenahraditelným zahradním pomocníkem - vyberte si tu správnou! Ve společnosti K R E S spol. s r.o. vám rádi pomohou s výběrem robotické sekačky Husqvarna Automower. Navštívit nás můžete na prodejně v Krnově na Cvilínské ulici. Proč se robotické sekačky stávají tak oblíbené? Jsou tiché a nezaskočí ji členitý pozemek, svažitý terén ani nepříznivé počasí a navíc ji můžete ovládat jednoduše prostřednictvím mobilního telefonu za pomocí jednoduché aplikace. Jsou vhodné na všechny typy zahrad - malé, větší, členité i svažité. Robotické sekačky Husqvarna Automower můžete vybírat z několika typů dle vašich potřeb a velikosti zahrady. Pokud máte zájem si robotickou sekačku vyzkoušet, pak nás neváhejte kontaktovat.


Automatické štípačky dřeva od certifikovaného českého výrobce

Automatické štípačky dřeva od certifikovaného českého výrobce

Firma Františka Slámy se specializuje na výrobu automatických štípaček již několik let. Používá na výrobu kvalitní certifikované materiály. Bližší specifikace plně automatické štípačky na dřevo: Pohonem štípačky je elektromotor s 11kW -3 hydraulické čerpadla. Prořez kmenu je 48cm a délka štípacího polena 25-60cm. Štípačka je vybavena podávacím stolem a odváděcím dopravníkem. Cyklus štípání je 7/4 sekund. Dále štípačka je vybavena přepínacím ventilem umožnující štípat 2 rychlostmi. Štípačky od výrobce s jistou zárukou na veškerý sortiment. Česká firma - český výrobek. Bližší informace naleznete na webových stránkách.