Poptáváme obědový automat

Poptáváme obědový automat

Poptávám obědový automat do naší společnosti, Jsme logistická společnost, máme 60 zaměstnanců, část pracuje v třísměnném provozu. Máme zájem o automat s "hotovkami" k ohřevu i bagetami. Prosím o zaslání vaší nabídky v případě, že byste měli zájem spolupracovat. Děkuji, Ivana Cívková
Poptávka byla vložena dne:
03.05.2023 11:32

Platnost poptávky:
03.06.2023 11:29

Kontaktní osoba:
HAVI Logistics s.r.o.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 725 924 174

Okres:
Kladno

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivý automatizovaný tok zboží pro optimální zaskladnění

Spolehlivý automatizovaný tok zboží pro optimální zaskladnění

Pro plánování toku produktů nejen za účelem optimálního zaskladňování jistě oceníte řešení firmy Reca spol s.r.o. z Brna formou systému RECA iSTORAGE. Poskytujeme plně automatizovaný tok zboží, přičemž skladování různého pomocného materiálu je možný ve třech variantách: - výdejní boxy - zásuvkové a spirálové automaty Nespornou výhodou tohoto systému je zabezpečené skladování, dostupnost zboží celých 24 hodin, přehlednost nákladů, přizpůsobivost definice sortimentu, libovolné přidělování přístupových práv a možnost řízeného vstupu. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, jsme zde pro vás.


Novinka - Automat na zelí - čerstvé kysané zelí za bezkonkurenční cenu

Novinka - Automat na zelí - čerstvé kysané zelí za bezkonkurenční cenu

V automatu na zelí si můžete zakoupit naše půlkilové balení zdravého kysané zelí za bezkonkurenční cenu 15Kč. Prodejní automat jsme umístili vedle našeho mlékomatu před velkokapacitním kravínem v Nižních Lhotách. Zákazníci si jej oblíbili, prodává se denně až 40kusů. Vyzkoušejte ho také a navštivte nás.


Pronájem a prodej automatů na kávu a horké nápoje, svačiny, jídlo a vodu pro školy, úřady i kanceláře

Pronájem a prodej automatů na kávu a horké nápoje, svačiny, jídlo a vodu pro školy, úřady i kanceláře

Chcete zajistit rychlé a chutné občerstvení Vašim zaměstnancům? Nebo byste rádi umístili občerstvení do veřejných prostor, úřadu či do školy? Představujeme rodinnou firmu s dlouholetou tradicí Kafe Partner, která zaměřuje svoji činnost na zajišťování komplexního občerstvení nejen firmám, ale i do škol, úřadů, veřejných prostor a dalších zařízení. Prodáváme a pronajímáme širokou škálu automatů. Vybírat lze z: - automaty na kávu - nápojové automaty - potravinové automaty - kancelářské kávovary - automaty na nanuky - automaty na vodu - sodobary. Spolupracujeme s regionálními dodavateli, proto jsme schopni Vám zajistit velmi širokou škálu automatů. Neváhejte nás kontaktovat, s výběrem do konkrétního provozu Vám rádi poradíme.


Nápojový automat  na kávu a teplé nápoje - X2 E/7 - COFFEE TO GO, prodej, servis

Nápojový automat na kávu a teplé nápoje - X2 E/7 - COFFEE TO GO, prodej, servis

Chtěli byste doporučit kvalitní nápojový automat na kávu a teplé nápoje? Oslovte nás. Společnost DELIKOMAT s.r.o. z Brna provozuje nápojový automat NÁPOJOVÝ AUTOMAT X2 E/7 - COFFEE TO GO na kávu a teplé nápoje, který kombinuje instantní a zrnkovou kávu. V tomto automatu je filtr na vodu zn.BRITA. Díky němu dojde k filtraci vody a zachovají se minerální látky, které jsou důležité pro lidský organismus. Automat vydává kávu s sebou, tzv. COFFEE TO GO do velkého uzavíratelného kelímku o objemu 0,3 l. Můžete si pochutnat například na černé nebo bílé kávě, dále pak latte, cappuccinu, moccaccinu, čokoládě a další. Automat má 7 zásobníků na suroviny a kapacitou 500ks malých kelímků a 300ks velkých kelímků pro nápoj s sebou - COFFEE TO GO. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


prodej a pronájem svačinových automatů – Damian LUCE X SNACK

prodej a pronájem svačinových automatů – Damian LUCE X SNACK

Chcete-li do firmy potravinový automat a nevíte, který si vybrat, pak neváhejte a oslovte nás - společnost DELIKOMAT s.r.o z Brna. Jsme provozovateli potravinových automatů Damian Luce X SNACK 3 v 1 - rozšiřuje možnosti týkající se množství a pestrosti výběru produktů. Automat na potraviny pojme celkem 447 kusů zboží. V automatu Damian Luce X SNACK 3 v 1, najdete slané pochutiny, bagety, sendviče, sušenky, cukrovinky, balené nápoje, nápoje v plechovce a jiné. Pravidelně střídáme naše dodavatele a tak nehrozí, aby se Vám nabízený sortiment omrzel. Bagety jsou dodávány od firmy Hamé, Crocodille a Frencl. Svačinový automat Damian Luce X SNACK 3 v 1 je vhodný do škol, nemocnic, firem a jiných provozoven, kde chybí kantýna či bufet. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Automat na kávu a teplé nápoje X2 E/7 COFFEE TO GO pronájem

Automat na kávu a teplé nápoje X2 E/7 COFFEE TO GO pronájem

Hledáte automat do Vaší firmy i s kompletním servisem o něj? Firma DELIKOMAT s.r.o. z Brna se vám postará o instalaci a kompletní servis s údržbou všech svých pronajatých automatů v rámci celé České republiky. Moderní nápojový automat na kávu a teplé nápoje X2 E/7 COFFEE TO GO kombinuje instantní a zrnkovou kávu. Automat je uzpůsoben také na vydávání kávy s sebou, tzv. COFFEE TO GO do velkého uzavíratelného kelímku o objemu 0,3 l. V nabídce nápojů naleznete také tradiční produkty jako například černou nebo bílou kávu, latte, cappuccino, moccaccino, čokoládu, Latte macchiato, Hot Lemon nebo Cappuccino s příchutí Irish cream. Automat je vybaven celkem 7 zásobníky na suroviny a kapacitou 500ks malých kelímků a 300ks velkých kelímků pro nápoj s sebou - COFFEE TO GO. Součástí tohoto automatu je speciální filtr na vodu značky BRITA, jehož pomocí dochází k filtraci vody přes bypass a tím zůstávají zachovány minerální látky důležité pro lidský organismus.