Servisný prenájom pracovného oblečenia

Servisný prenájom pracovného oblečenia

Predmetom zákazky je servisný prenájom pracovného oblečenia.
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2023 10:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Petržalka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Petržalka

Zadavatel IČ:
00603201

Zadavatel ulice:
Kutlíkova 17

Zadavatel PSČ:
851 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Michaela Matúšková

Zadavatel telefon:
+421 947 487 182


Slovník veřejné zakázky (CPV)

98311000-6
Zber bielizne

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pracovní přilby pro vyšší bezpečnost i pro práci ve výškách

Pracovní přilby pro vyšší bezpečnost i pro práci ve výškách

Pracovní přilby jsou důležitou součástí ochrany při práci v různých prostředích a podmínkách. Bezpečnostní helmy DELTA PLUS jsou jednou z nejlepších možností pro ochranu hlavy před úrazy, zraněními a poškozením. Helmy, pracovní přilby a další pracovní oděvy a obuv prodává BERGER SAFETY s.r.o. na prodejně v Ostravě a na svém eshopu. Helmy DELTA PLUS jsou vyrobeny z kvalitního materiálu ABS, který je odolný proti vodě, oleji a chemikáliím. Mají reflexní pásek, který zvyšuje viditelnost uživatele ve tmě nebo v noci. Jsou dostupné v různých barvách a velikostech, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. V nabídce máme například pracovní přilbu DELTA PLUS ve tvaru baseballové čepice bez kšiltu pro lepší vertikální výhled. Vyznačuje se nízkou váhou a má v sobě potní pásek. Systém Rotor umožňuje nastavit velikost pro obvod hlavy od 53 až 63 cm. V balení je podbradní pásek s uchycením ve třech bodech. Perfektně poslouží při práci ve výškách. Helma je izolovaná do napětí 1000 V AC nebo 1500 V DC. V námi nabízeném sortimentu najdete také další pracovní přilbu ve tvaru baseballové čepice, který zlepšuje vertikální vidění. Má ventilaci z ABS, díky systému rotor je vhodná pro obvod hlavyod 53 až 64 cm. Pro větší pohodlí lze nastavit dvě pozice popruhu. Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která nabízí pracovní přilby a bezpečnostní helmy DELTA PLUS, doporučujeme Vám navštívit naši firmu BERGER SAFETY. Specializujeme se na komplexní dodávky ochranných pracovních pomůcek (OPP) - pracovní oděvy, obuv, rukavice.


Profi ochranné vybavení pro zvýšení bezpečnosti při práci

Profi ochranné vybavení pro zvýšení bezpečnosti při práci

Pracovní oděv musí zajišťovat dostatek pohodlí, funkčnost a dostačující kvalitu pro daný pracovní výkon. Naše společnost zaručuje pracovní oděvy na které se můžete spolehnout, protože víme, že se každý při práci musí cítit pohodlně a příjemně. Aby jste se při daném úkolu mohli soustředit na Vaše povinnosti, zvýšili jsme funkčnost oblečení a nynější oděvy disponují individuálně nastavitelnými větracími otvory, které Vám zajistí optimální klima při jakékoliv tělesné zátěži. Na rizikové části namáhaných míst (lokty, kolena) jsme použili speciální tkaniny, která zabraňuje rychlému přetržení nebo opotřebení materiálu. Nedílnou součástí pracovního vybavení je pracovní obuv, která zajišťuje stabilní postoj a ochranu. Správně zvolená obuv představuje jistotu v nohách, pohodlí a dobrou ochranu při práci. Další ochranné pomůcky se postarají o Vaší ochranu hlavy, sluchu, zraku a obličeje. U žádné práce by se rozhodně neměla podceňovat bezpečnost a vždy je nutné chránit své tělo před vnějšími vlivy. Ať už se jedná o hluk motoru, třísky, železné špony nebo jakékoliv úlomky, střípky a prach, ochranné pomůcky jako jsou brýle, přilby, sluchátka nebo chrániče Vám mohou zachránit zdraví nebo život. Profi ochranné pracovní oděvy, obuv, helmy a další ochranné pomůcky na stavbu, do lesa nebo na zahradu od prověřených dodavatelů a spolehlivé firmy Chlebiš s.r.o..


Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Jsme průmyslová prádelna pro komplexní ošetření oděvů a mimo jiné poskytujeme poradenskou činnost při nákupu či pronájmu pracovních oděvů. Naše prádelna využívá moderní prací stroj PASSAT UT, bezfosfátové tekuté prací prostředky a profesionální žehlící linky. Díky těmto technologiím bude Vaše prádlo vždy perfektně ošetřeno a Vy se můžete spolehnout na komplexní kvalitu všech našich služeb. U Vašeho prádla průběžně kontrolujeme opotřebení a podrobná kontrola proběhne při vstupu i výstupu předání. Jsme profesionální firma s vysokou flexibilitou a dodávku čistého prádla Vám zajistíme do 24 hodin. Dále poskytujeme přepravní kontejnery, svoz zakázek zdarma a v neposlední řadě vstřícný přístup a snahu vždy se nějak rozumně domluvit.


Potisk kvalitního textilu – buďte jedineční a originální v oblečení s potiskem dle vlastního návrhu

Potisk kvalitního textilu – buďte jedineční a originální v oblečení s potiskem dle vlastního návrhu

Potřebujete pro své zaměstnance zajistit pracovní oblečení s logem firmy? Hledáte v okolí Kyjova nebo Hodonína firmu, která se zabývá potiskem triček, mikin, kalhot a dalšího volnočasového oblečení? Potisk textilu různými motivy nebo logem firmy zajistí v okolí Kyjova a Hodonína společnost A studio group, spol. s r.o. Dodáváme textil s potiskem pro sportovní a zájmové kluby, ale také pracovní oděvy nebo volnočasové a sportovní oblečení. Na míru také vyrobíme textil jako propagační nebo dárkový předmět. Motiv potisku si může zákazník dodat sám, nebo je také možné návrh potisku zcela na nás. Potiskneme dámské, pánské i dětské oděvy, jako jsou trička, košile, kalhoty, mikiny, čepice, nákrčníky, bundy nebo dokonce i obuv. Zákazníci si mohou vybrat vhodný textil v našem katalogu, který je dostupný online.


Zakupte na eshopu reflexní, nehořlavé pracovní oděvy značek PORTWEST a Fristads

Zakupte na eshopu reflexní, nehořlavé pracovní oděvy značek PORTWEST a Fristads

Chcete ochránit Vaše zaměstnance kvalitními pracovními oděvy, ať už reflexními či nehořlavými? Náš eshop BergerSafety má v sortimentu široký výběr pracovních oděvů renomovaných značek PORTWEST nebo Fristads. Ochranné oděvy těchto značek zajišťují viditelnost a bezpečnost pracovníků v různých odvětvích, jako je stavebnictví, doprava, průmysl nebo zemědělství. Splňují evropské normy pro odolnost proti plamenům, statické elektřině, teplu a obloukovému výboji. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je bavlna, modakryl, uhlíkové vlákno nebo GORE-TEX®. Tyto oděvy nabízejí pohodlí, trvanlivost a funkčnost. Na eshopu BERGER SAFETY s.r.o. můžete vybírat z různých modelů, barev a velikostí pracovních oděvů. Můžete si objednat nehořlavé oděvy švédské značky FRISTADS s vysokou úrovní ochrany proti plamenům, teplu a obloukovému výboji. Mají reflexní pruhy, trojité švy, mosazné zipy a některé modely i odnímatelnou kapuci. Jsou vhodné pro svářeče, elektrikáře, hasiče nebo pracovníky v chemickém průmyslu. Pracovní oděvy irské společnosti PORTWEST jsou typické pro jejich využití v různých pracovních podmínkách. Nabízejí nehořlavé, reflexní, antistatické, voděodolné, prodyšné nebo chladicí oděvy. Mají moderní design, praktické kapsy, poutka pro vysílačky nebo nastavitelné manžety. Jsou vhodné pro stavební dělníky, řidiče, zahradníky nebo kuchaře. V sortimentu obou značek najdete výběr pracovních kalhot, včetně laclových, pracovní vesty, bundy, obleky či trička. Navštivte náš eshop a určitě si vyberete.


Pracovní oděvy, bundy, vesty, kombinézy, kalhoty - výroba, dodávka, prodej

Pracovní oděvy, bundy, vesty, kombinézy, kalhoty - výroba, dodávka, prodej

Potřebujete kvalitní pracovní oděv, který Vám zároveň poskytne pohodlí? Podívejte se na e-shop firmy Hydrospor s.r.o. nebo navštivte kamennou prodejnu a určitě si z našeho širokého sortimentu vyberete to, co potřebujete. Zabýváme se výrobou, dodávkou a prodejem pracovních oděvů a pomůcek: - bundy - vesty - kalhoty - kombinézy - kraťasy - mikiny - trička a polokošile - zástěry - zimní a nepromokavé oděvy - bílé oděvy - výstražné a speciální oděvy - rukavice. U nás naleznete za příznivou cenu odolné a maximálně funkční pracovní oděvy, které Vám zajistí bezpečnost při práci. Kvalita je u nás prioritou!