Jmenovky textilní II
Dle podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci SpMO 33330/2021-551200.
Osobné ochranné pracovné prostriedky
Predmetom zákazky je dodanie nového tovaru - osobné ochranné pracovné prostriedky ako sú pracovné tričká, výstražné vesty, svetre, nohavice, polokošele, mikiny, rukavice, obuv, bundy, zateplené bundy, monterkové nohavice, zváračský odev, pilčícke sety, ochranné okuliare, respirátory, ochranné štíty, chrániče sluchu a iné (ďalej aj tovar), a ...
Dodávka třívrstvých zásahových oděvů pro hasiče
Dodávka 250 ks dvoudílných třívrstvých zásahových oděvů v letech 2021-2022
Rámcová dohoda na dodávku černých triček CS se znakem
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky: - tričko černé CELNÍ SPRÁVA se znakem pro muže, - tričko černé CELNÍ SPRÁVA se znakem pro ženy.
Rukavice pletené
Dle podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci SpMO 19966/2021-551200.
Dodávky služebních funkčních mikin pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky služebních funkčních mikin pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Rámcová dohoda na dodávku souprav funkčního oblečení pro příslušníky CS ČR
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky: - triko s dlouhým rukávem pánské, - kalhoty spodní dlouhá nohavice pánské, - triko s krátkým rukávem pánské, - triko s dlouhým rukávem dámské, - kalhoty spodní dlouhá nohavice dámské, - triko s krátkým rukávem dámské.
Šály 97 modré a šály bílé
Veškeré podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Zaměstnanecké oděvy
Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky zaměstnaneckých oděvů pro pracovníky Ústavu hematologie a krevní transfúze ve specifikaci o objemech uvedených v zadávací dokumentaci.
Ochranný oblek celotelový s návlekmi na obuv
Ochranný oblek celotelový s návlekmi na obuv. Podrobná technická špecifikácia a množstvo je uvedené v súťažných podkladoch
Dynamický nákupní systém na nákup ochranných obleků
Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na dodávky osobních ochranných obleků. V zavedeném DNS budou zadávány veřejné zakázky na základě výzvy pro podání nabídek podle § 141 ZZVZ dodavatelům zařazeným do DNS, přičemž tyto veřejné zakázky budou zadávány Centrálním zadavatelem pro Centrálního zadavatele, jakož ...
Dodávky nákrčníků pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky multifunkčních tubulárních šátků (nákrčníků) pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Rámcová dohoda na dodávku parek 15 PČR a bund 15 PČR na rok 2021 - 2023
Parka modrá 15 PČR - 2 000ks Parka žlutá 15 PCR - 1 600ks Bunda modrá 15 PČR - 2 000ks Bunda žlutá 15 PČR - 2 000ks
Poptávám pravidelné dodávání pracovních oděvů
Poptávám pravidelné dodávání pracovních oděvů pro naší společnost. Pravidelně každý rok potřebujeme pro naše zaměstnance ve výrobě balíček pracovních oděvů. Balíček se skládá z těchto položek (vždy se jedná o různé velikosti, dle objednávky): Montérky (kalhoty nebo s laclem), podle výběru zaměstnance Blůza Mikina 2 nebo 3 x - ...
GŘ OL - Dodávky vrchních bund stejnokroje
Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, na jejímž základě budou vybranému dodavateli zadávány veřejné zakázky na dodávky vrchních bund stejnokroje Vězeňské služby České republiky.
Nákup pracovních oděvů a obuvi
Předmětem veřejné zakázky je dodávka ochranných / pracovních oděvů a obuvi v členění na OOPP a uniformy pro zaměstnance zadavatele.
Služobná rovnošata cvičná vzor 2015
Predmetom zákazky je dodanie služobnej rovnošaty pre potreby Zboru väzenskej a justičnej stráže, rozdelenej na 3 samostatné časti: - časť 1. - Služobná rovnošata cvičná vzor 2015 - časť 2. - Služobná rovnošata vzor 2015 - časť 3. - Služobná rovnošata vzor 2020
Dodávky černých trik s krátkým rukávem pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky černých bavlněných trik s krátkým rukávem a s nápisem pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Dodávky zimních bund pro potřeby Městské policie hl. m.  Prahy na 4 roky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky zimních bund pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Osobné ochranné pracovné prostriedky
Predmetom zákazky je dodanie nového tovaru - osobné ochranné pracovné prostriedky ako sú pracovné tričká, výstražné vesty, svetre, nohavice, polokošele, mikiny, rukavice, obuv, bundy, zateplené bundy, monterkové nohavice, zváračský odev, pilčícke sety, ochranné okuliare, respirátory, ochranné štíty, chrániče sluchu a iné (ďalej aj tovar), a to ...
Dodávky ochranných pracovních oděvů, obuvi a pomůcek 3 - Část I.
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky pracovních oděvů, obuvi a pracovních pomůcek pro zaměstnance Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra zajišťujících činnosti v široké škále oborů s možností vyzkoušení požadovaného oblečení, obuvi či pracovních pomůcek a možnosti krejčovských úprav pro nestandardní velikosti.
Osobní ochranné pracovní prostředky pro Krajskou zdravotní a. s., 2021
Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky osobních ochranných pracovních prostředků pro Krajskou zdravotní, a.s.
Dodávky výstražných oděvů zimních 2021 - 2022
Účelem této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody k zajištění dodávek výstražných oděvů (kalhoty zimní, bunda zimní, plášť nepromokavý a kalhoty nepromokavé) zaměstnancům s nárokem na výstražné OOPP.
ZZS PAK - dodávky ochranných pracovních prostředků 2021-2024 II
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky osobních ochranných pracovních oděvů pro Zdravotnickou záchrannou službu Pardubického kraje.
Rámcová dohoda na dodávku zimních bund modrých a reflexních pro příslušníky CS ČR
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky: - bunda zimní modrá, - bunda zimní reflexní.