Pracovné odevy pre záchranárov
Predmetom zákazky je dodávka pracovných odevov pre záchranárov, ako je bunda zimná, bunda softshellová, nohavice letné, nohavice zimné, vložka termo do nohavíc, puzdro na menovku, vesta letná, vrátane balného, dopravy na miesto plnenia a súvisiacich služieb (vykládka, nakládka a pod.) počas trvania rámcovej dohody (48 mesiacov) v predpokladanom ...
Pracovné odevy, špeciálne pracovné odevy a doplnky
Tunika zdravotnícka pánska, Nohavice zdravotnícke pánske,Tunika zdravotnícka dámska,Nohavice zdravotnícke dámske,Nohavice zdravotnícke dámske, Nohavice zdravotnícke pánske
Servisný prenájom pracovného oblečenia
Predmetom zákazky je servisný prenájom pracovného oblečenia.
Oděv pro kuchaře
Uzavření rámcové dohody dle podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, vedené pod SpMO 5925/2023-551200.
Rámcová dohoda na dodávky pracovních stejnokrojů PS I pro HZS ČR - část 1. pro generály, příslušníky
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky pracovních stejnokrojů PS I pro příslušníky HZS ČR RD na dodávky PS I pro HZS ČR - 1. část pro generály, příslušníky a příslušnice - základní součástky v průběhu 3 let od nabytí účinnosti rámcové dohody.
Rámcová dohoda na dodávky pracovních stejnokrojů PS I pro HZS ČR - část 2.
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky pracovních stejnokrojů PS I pro příslušníky a příslušnice HZS ČR - letní součástky na dobu 3 let od nabytí účinnosti rámcové dohody.
Stejnokroj 2008 večerní
Nákup Stejnokrojů 2008 večerních dle specifikace uvedené v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách SpMO 8534/2023-551200.
Rukavice modulární 2022
Nákup rukavic modulárních 2022 dle Zadávací dokumentace SpMo 6596/2023-551200 a jejich příloh.
Rukavice kožené
Nákup rukavic kožených dle specifikace uvedené v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách SpMO 11372/2023-551200.
Rámcová dohoda na dodávky prádla ohnivzdorného
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky prádla ohnivzdorného, a to konkrétně: 2 000 ks prádlo ohnivzdorné - spodky 2 000 ks prádlo ohnivzdorné - triko
Tričká a polokošele s logom LESY SR
Predmetom zákazky je dodanie tovaru - Pleteniny z pletacej priadze ( tričká, polokošele, pulóvre, vesty svetre, šály, rukavice, čiapky, termorolák) určené pre zamestnancov organizačných zložiek LESY SR, š.p.. Dodanie tovaru sa požaduje vrátane všetkých nákladov spojených s dodaním (dopravou), vrátane balenia a vyloženia na určené miesto dodania. ...
pracovná lezecká obuv
Predmetom tejto zákazky je šnurovacia obuv pre potreby príslušníkov Hasičského a záchranného zboru zaradených v lezeckých skupinách. Šnurovacia obuv je určená na vykonávanie záchranných prác a iných činností vo výškach a nad voľnými hĺbkami v Hasičskom a záchrannom zbore.
Inovované stejnokroje indoor - pilotní provoz
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka inovované stejnokrojové kolekce indoor.
Doplnění výstroje pro Městskou policii Plzeň 2023-2024
Předmětem této veřejné zakázky je nákup jednotlivých částí výstroje pro strážníky Městské policie Plzeň v období 2023 - 2024, které nebyly vysoutěženy v předcházejícím zadávacím řízení. Z tohoto důvodu není číslování jednotlivých částí kontinuální. Celkem se jedná o 11 částí.
Pracovné odevy– časť 1
V zmysle súťažných dokladov, súčasťou ceny je doprava tovaru na miesto určenie verejným obstarávateľom - Psychiatrická nemocnica Veľké Zálužie, Rínok 334/48 , 951 35 Veľké Zálužie
Jednorázové oblečení pro zdravotnický a nezdravotnický personál
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky jednorázového oblečení pro zdravotnický a nezdravotnický personál - set halena a kalhoty pro Ústřední vojenskou nemocnici - Vojenskou fakultní nemocnici Praha v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami po dobu 48 měsíců ode dne podpisu kupní smlouvy.
Rámcová dohoda na dodávky parek 15 PČR a bund 15 PČR
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky parek 15 PČR a bund 15 PČR, a to konkrétně: - Parka modrá 15 PČR 5 000 ks - Parka žlutá 15 PČR 3 000 ks - Bunda modrá 15 PČR 5 000 ks - Bunda žlutá 15 PČR 3 000 ks
Rámcová dohoda na dodávky pláštěnek reflexních PČR
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky 3 000 ks pláštěnek reflexních PČR.
Rámcová dohoda - Rukavice služební
Vymezená část A - 25.000 párů rukavic celoročních Vymezená část B - 12.000 párů rukavic zimních
Dodávky akčních oděvů pro ČD, a.s.
Zajištění dodávek výstrojních součástí ze sortimentu tzv. akčních oděvů, které jsou určeny zejm. pro zaměstnance vykonávající profesi strojvedoucí, a to v souladu se zadávacími podmínkami.
Pracovné a ochranné odevy
Predmetom zákazky je dodanie tovaru s názvom: Osobné ochranné pracovné prostriedky v nasledovnom členení: Časť 1: Pracovné a ochranné odevy Časť 2: Pracovná a bezpečnostná obuv Časť 3: Ostatné pomôcky Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí samostatnú časť súťažných podkladov B.2 Opis predmetu zákazky.
Rámcová dohoda - Čepice lodička
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky pokrývek hlavy stejnokroje PČR čepic lodiček v předpokládaném množství 7.000 ks.
Zásahový oděv I. pro hasiče
výsledkem výběrového řízení bude podpis rámcové smlouvy na pořízení zásahových oděvů I. pro hasiče v období let 2023-2024.
Rámcová dohoda - Kalhoty 15 PČR letní
Dodávka 16 000 kusů kalhot 15 PČR letní muži, ženy.