Vestavěné skříně na míru od Kuchyně Chábera - Liberec s 15% slevou

Kuchyně Chábera

Vestavěné skříně na míru od Kuchyně Chábera - Liberec s 15% slevou

Kuchyně Chábera v Liberci se specializuje na návrh a realizaci vestavěných skříní na míru. S jejich odborným přístupem a důrazem na detail získáte nejen funkční, ale i esteticky vyladěné úložné prostory. Vestavěné skříně jsou vyráběny ze stejných materiálů jako kuchyně, takže lze sladit dekor. V článku se dozvíte, jaké výhody vám vestavěné skříně od této firmy mohou přinést a proč byste měli zvolit právě je.

Vypracovanie projektovej dokumentácie na územné konanie na novú prístavbu Základnej školy

Vypracovanie projektovej dokumentácie na územné konanie na novú prístavbu Základnej školy

Novostavba sa plánuje v areáli Základnej školy v Šamorín na Kláštornej ulici, na mieste kde súčasnosti stojí budova z barakov. Pred zahájením územného konania je potrebný projekt na povolenie búracích prác. Z hľadiska technickej infraštruktúry umožňuje situovanie stavby optimálne napojenie a inžinierske siete. Novo vybudované priestory riešia 14 miestností na výučbu na dvoch podlažiach so sociálnymi zariadeniami.
Prvé nadzemné podlažie: 5 učební + 2 miestnosti na bifurkáciu tried na delených hodinách
Druhé nadzemné podlažie: 5 učební + 2 miestnosti na bifurkáciu tried na delených hodinách.
Samozrejmosťou sú umývadlá vo všetkých miestnostiach. Na každom podlaží je potrebné vybudovať sociálne zariadenie pre chlapcov ako aj pre dievčatá + WC pre pedagógov. Je potrebné rátať s počtom žiakov nasledovne 5 učební na poschodí v každej po 25 detí, čo predstavuje 125 detí na jednom podlaží. Na každom podlaží je potrebné vybudovať zborovňu.
Ďalšie požadované priestory:
Na odkladanie obuvi a šatstva má slúžiť šatňa na prvom nadzemnom podlaží, vybavená šatníkovými skrinkami. Pre výučbu telesnej výchovy naplánovať 1 telocvičňu na prvom nadzemnom podlaží so sociálnymi zázemím zvlášť pre dievčatá a zvlášť pre chlapcov (toalety, sprchy, šatne). Je potrebná miestnosť aj pre náraďovňu. Vchod do telocvične je potrebné vybudovať aj z dvora, nakoľko sa športové priestory budeme prenajímať verejnosti. Vchod do budovy je potrebné riešiť z boku z dvora základnej školy.
Ďalej sa požaduje:
1 knižnica s čitárňou
1 kabinet na učebné pomôcky pre ŠKD
1 učebňa informatiky
Na každom podlaží miestnosť pre upratovačky s výlevkou
Technické zázemie:
Vykurovanie: zdrojom vykurovania bude nízkouhlíková teplovodná kotolňa na spaľovanie zemného plynu pôvodná existujúca
Prípojka vodovodu: vnútorný vodovod sa napojí na areálový vodovod. V objekte inštalovať zavodnené požiarne hydranty s výzbrojou.
Vnútorná kanalizácia sa napojí na existujúcu v areály základnej školy.
Elektrina bude napojená na súčasné vedenie, elektrická prípojka na mieste.
V rámci projektovej dokumentácie je potrebné naplánovať a naprojektovať solárne panely/ kolektory na ohrev teplej vody.
Projektová dokumentácia bude určená na územné konanie následne získanie stavebného povolenia. Projektová dokumentácia musí obsahovať všetky profesie. Projektová dokumentácia bude odovzdaná elektronicky ako aj v papierovej podobe.
Projektová dokumentácia na stavebné povolenie musí obsahovať aj podrobný položkovitý rozpoč
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2023 10:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Šamorín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Šamorín

Zadavatel IČ:
00305723

Zadavatel ulice:
Hlavná 37

Zadavatel PSČ:
931 01

Zadavatel obec:
Šamorín

Kontaktní osoba:
Ing. Lea Fašangová

Zadavatel telefon:
+421 315 900 422

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71320000-7
Inžinierske projektovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Projekty vytápění, kanalizace, přípojky inženýrských sítí - realizace

Projekty vytápění, kanalizace, přípojky inženýrských sítí - realizace

Potřebujete vytvořit projekt v oblasti vytápění, kanalizace nebo přípojek inženýrských sítí? Pak jste na správném místě, naše společnost dlouhodobě provádí projekční práce, prostřednictvím našich odborně proškolených pracovníků. Specializujeme se na: - vyřízení stavebního řízení, - vytápění, - kanalizaci, - kotelny, výměníkové stanice - dokumentaci pro stavební řízení, - rozvody vody a plynu, - přípojky inženýrských sítí, aj. Naše další specializace se soustředí na energetiku v oblasti: - vypracování průkazů energetické náročnosti (PENB), - energetických štítků, auditů a posudků, - kotlíkových dotací, - nové zelené úsporám. Neváhejte, kontaktujte nás již dnes a přesvědčte se i vy o našich kvalitních službách, díky kterým se k nám zákazníci rádi vracejí!


Návrhy a projektování staveb, inženýring, tvorba rozpočtů, realizace projektů a staveb

Návrhy a projektování staveb, inženýring, tvorba rozpočtů, realizace projektů a staveb

Hledáte spolehlivého partnera pro Vaše stavební projekty? Vilove construction s.r.o. je zde pro Vás! Jako přední poskytovatel komplexních stavebních služeb se specializujeme na návrhy a projektování staveb, inženýring a řízení subdodavatelů, tvorbu rozpočtů a realizaci projektů a staveb. Naše práce je ztělesněním preciznosti a inovace, což dokazuje naše schopnost standardně uvádět stavby do provozu včas a bez penalizací. Naši zaměstnanci jsou naší hrdostí – díky nulové fluktuaci a vynikající personální politice našeho managementu můžete očekávat nejvyšší kvalitu práce a zodpovědný přístup na všech úrovních. Jsme více než jen stavební firma; jsme tým, který staví na důvěře a spolehlivosti. Vilove construction s.r.o. nabízí služby rozdělené do specializovaných středisek, včetně Střediska pozemních staveb, Střediska pro zateplovací systémy, Střediska investic, developmentu a realit a Střediska projektování staveb. Každé středisko je pečlivě zaměřeno na specifickou oblast, aby zajistilo plnou návaznost a provázanost prací a stoprocentní spolupráci. Naše strategie? Být špičkovým dodavatelem staveb, který je synonymem pro spolehlivost a kvalitu. S Vilove construction s.r.o. získáte nejenom partnera, který dbá na maximální spokojenost zákazníka, ale také na ochranu životního prostředí. Vyberte si Vilove construction s.r.o. – vyberte si kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.


Komplexní služby v oblasti vodního hospodářství

Komplexní služby v oblasti vodního hospodářství

Společnost PK Švestka s.r.o. se specializuje na komplexní služby v oblasti vodního hospodářství, od koncepčních studií až po realizaci staveb. Naše práce zahrnuje studie proveditelnosti, projekční dokumentaci až po stavební dozor a řízení staveb. Díky svému multidisciplinárnímu přístupu zajistíme, že každý projekt je nejen technicky dokonalý, ale také esteticky příjemný a ekologicky šetrný. S ohledem na udržitelný rozvoj a ochranu životního prostředí klademe důraz na využívání dešťové vody a systémy pro její hospodaření. Přispíváme tak k ochraně přírodních zdrojů a zvyšujeme kvalitu života v regionech, kde působíme. Nejsme jen projektantem vodních staveb, ale stáváme se také partnerem pro udržitelný rozvoj a ochráncem přírodních zdrojů. Naše práce má pozitivní dopad nejen na krajinný ráz, ale i na životní prostředí a komunity, které v těchto oblastech žijí.


Projektování a realizace staveb - zpracování projektu pro skladovací a výrobní firmy

Projektování a realizace staveb - zpracování projektu pro skladovací a výrobní firmy

Potřebujete profesionální a kvalitní zpracování projektu pro Vaši skladovací nebo výrobní firmu? V tom případě se obraťte na společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. působící nejen pro oblasti Olomouce, Ostravy a Prahy. ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. poskytuje komplexní služby od návrhu, přes projektovou dokumentaci, až po realizaci stavby. Využívá moderní BIM software ARCHLine.XP2, který umožňuje vytvářet detailní a přesné 3D modely budov, včetně vizualizace, animace a výpočtů, a pomáhá optimalizovat prostory, zvýšit efektivitu práce a snížit náklady na provoz. Nechte si projekt zpracovat odborníky v oboru a kontaktujte nás co nejdříve!


Diagnostika stavebních konstrukcí Praha – garance profesionální práce

Diagnostika stavebních konstrukcí Praha – garance profesionální práce

Služby diagnostiky staveb a odborného posudku budov i jiných objektů nabízejí odborníci z firmy NV Engineering s.r.o. z Prahy s mnoha léty praxe v oboru. Naše služby jsou zaměřené především na pasportizace (vytvoření základní výkresové a tabulkové dokumentace objektů, zpracování půdorysů, číslování místností atd.), repasportizace objektů, stavebně historický průzkum stavebních konstrukcí, stavebně- technický průzkum stavebních konstrukcí, zaměření stávajícího stavu objektů a další služby. Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo pokud máte k nabízené službě diagnostiky stavebních konstrukcí dotazy, neváhejte prosím kontaktovat odborníky ze společnosti NV Engineering s.r.o.


Kompletní návrh interiérů vám zajistí Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci

Kompletní návrh interiérů vám zajistí Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci

V naší projekční kanceláři nabízíme komplexní služby ve stavebnictví včetně tvorby a realizace interiérových řešení a poskytujeme svým zákazníkům kompletní servis od architektonického návrhu až po nákup zařízení a doporučení realizační firmy či kompletní dodávku interiéru na klíč. Pro celou Moravu, pro jednotlivce i firmy nabízíme tyto služby: - návrh interiérů, restyling, homestaging, redesign. Nabízíme rozšířené služby včetně případného návrhu změn dispozice, kompletní projekt rekonstrukcí v oblasti bydlení, administrativy a občanské vybavenosti. Máme dlouholeté zkušenosti na stavebním trhu. Ty jsou zárukou kvality a komplexnosti námi nabízených služeb. Vyzkoušejte námi nabízené služby a sami budete moci naše kvality posoudit.