Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

DILES Company s.r.o.

Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

Plynová potrubí a veškeré příslušenství pro instalaci plynovodů včetně plynoměrových skříní nabízí specializovaný prodejce DILES Company s.r.o. U nás pořídíte i sortiment výrobků pro hospodaření s dešťovou vodou – drenážní potrubí a tvarovky, nádrže, žlaby, odtokové systémy, regulační a filtrační šachty a mnoho dalšího.

Sťahovacie služby

Sťahovacie služby

Predmetom zákazky je poskytovanie sťahovacích služieb v objektoch a medzi jednotlivými objektmi, v ktorých sídlia organizačné útvary finančnej správy.
Predmetom zákazky je najmä:
-sťahovanie spisovej agendy, dokumentácie a archívnych materiálov,
-sťahovanie nábytku, ostatného zariadenia kancelárií, kuchyniek, skladov, archívov a ďalších objektov verejného obstarávateľa,
-sťahovanie výpočtovej techniky (PC, príslušenstvo k PC, stolové kopírovanie stroje, tlačiareň a pod.),
-sťahovanie bremien,
-ostatné služby, manipulačné práce, najnutnejšia demontáž, montáž a rozmiestnenie nábytku
v určenom priestore,
-baliaci materiál,
-doprava.
Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v prílohe 8 súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2023 07:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.06.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
42499500

Zadavatel ulice:
Lazovná 63

Zadavatel PSČ:
974 01

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
JUDr. Mgr. Miriam Slobodníková, PhD.

Zadavatel telefon:
+421 249 234 340


Zadavatel web:
https://www.financnasprava.sk/sk/titulna-stranka

Slovník veřejné zakázky (CPV)

63110000-3
Manipulácia s nákladom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Transport, stěhování strojů, dílenské techniky po celé ČR

Transport, stěhování strojů, dílenské techniky po celé ČR

Pokud potřebujete pomoc při stěhování strojů, dílenské techniky, nespoléhejte na vlastní síly a oslovte firmu MODEKO - Radek Kocián. Na transport strojů se specializujeme, jsme tedy vybaveni těžkotonážními transportními podvozky. Postaráme se také o odbornou demontáž starších strojů a jejich přípravu pro transport. Působíme po celé ČR, nejen v lokalitě Kroměříž, Zlínský kraj. Stěhování strojů, dílenské techniky: - odkotvení staršího stroje, jeho přesun a naložení na návěs - vyložení a přesun nového stroje či jiného těžkého nákladu z návěsu na plánované místo, včetně ukotvení - přesun strojů a zařízení do námořních kontejnerů, resp. jejich vystěhování.


Stěhování, montáž, demontáž těžkých strojů, obráběcích center

Stěhování, montáž, demontáž těžkých strojů, obráběcích center

Firmy, které podnikají v oboru strojírenství potřebují čas od času vyřešit problém se stěhováním těžkých strojů. V rámci celé ČR se můžete obrátit na firmu MODEKO Hulín, která vyřeší stěhování, montáž i demontáž obráběcích center a jiných strojů. Pro stěhování jsme vybaveni speciálními transportními podvozky. Provádíme i odpojení starého stroje od elektrické sítě, případně připojení nového stroje k síti. Jsme schopni kompletně přestěhovat celý výrobní provoz. V případě potřeby zajistíme autojeřáb jakékoliv nosnosti, montážní plošinu, nákladní vozidla či jinou techniku. Veškeré naše práce jsou pojištěny u pojišťovny. Sídlo firmy: Hulín - Zlínský kraj.


Stěhování a převoz strojů, montáže konstrukčních celků – zvedání břemen autojeřáby až do hmotnosti 100 tun

Stěhování a převoz strojů, montáže konstrukčních celků – zvedání břemen autojeřáby až do hmotnosti 100 tun

Máte v plánu přesun strojů nebo jiného těžkého nákladu a hledáte odborníky na zvedání břemen? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. působící v Olomouci, Přerově a Prostějově. Hlavní činností společnosti REKOS Olomouc spol. s.r.o. je zvedání břemen s nosností 8 – 100 tun, ke které využívá různé druhy autojeřábů. Autojeřáby jsou určeny pro montáže konstrukčních celků, přesun strojů, montáže krovů a další činnosti související s přemístěním těžkých nákladů. Kromě zvedání břemen se společnost zaměřuje i na dopravu návěsy a valníky, zemní práce a na servisní a mechanické práce.


Stěhování, přesun a převoz strojů a strojních zařízení včetně montáže a demontáže

Stěhování, přesun a převoz strojů a strojních zařízení včetně montáže a demontáže

Budete stěhovat stroje z výrobní linky? Nebo by jste potřebovali přesunout strojní zařízení i z těžko dostupných míst, kde není možné použít stěhovací techniku? Zaměstnanci ze společnosti METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. jsou odborníci na stěhování strojů malých i velkých rozměrů. Díky dlouholetým zkušenostem si poradí se stěhováním jakéhokoliv zařízení o maximální hmotnosti 50 000 kg. Služby spojené se stěhováním provádíme v celé České republice i v Evropě. Mimo stěhování zajišťujeme i přesun strojů po halách a průmyslových komplexech. Naší odborně proškolení pracovníci provádí stěhování pomocí přepravních vozíků a to i v těžko dostupných místech, kde nelze použít stěhovací techniku. Další služby spojené se stěhováním: - demontáž, montáž a usazení do van - elektroinstalace – odpojení a zpětné připojení - kalibrace, rozměření a kotvení strojů - úprava délek rozvodů po přestěhování, úprava příslušenství - vyčerpání kapalin a olejů - stěhování továren


Transport, stěhování výrobních technologií, linek, obráběcích center, strojů

Transport, stěhování výrobních technologií, linek, obráběcích center, strojů

Pro stěhování výrobních technologií, linek nebo velkých obráběcích strojů a center je nutné oslovit odbornou firmu, která je vybavena těžkotonážními transportními podvozky. Firma MODEKO - Radek Kocián vlastní potřebnou techniku pro transport strojů a výrobních linek. Působí po celé ČR. Stěhování výrobních technologií probíhá komplexně, s maximální pečlivostí - včetně odpojení od inženýrských sítí, demontáže, přípravy pro transport, až po vyložení stroje. Stěhování výrobních linek, obráběcích strojů: - odpojení staršího stroje, demontáž a naložení na návěs - vyložení a transport nové výrobní linky, stroje na plánované místo, včetně zapojení. Sídlo firmy: Hulín - Zlínský kraj.


Autodoprava Otto Pospíšil - Váš spolehlivý partner pro autodopravu, stěhování a pronájem dodávek v okolí Plzně

Autodoprava Otto Pospíšil - Váš spolehlivý partner pro autodopravu, stěhování a pronájem dodávek v okolí Plzně

Vítejte v Autodopravě Otto Pospíšil, profesionálním poskytovateli služeb v oblasti autodopravy, stěhování a pronájmu dodávek v Bdeněvsi, okres Plzeň. S naší společností můžete spolehnout na kvalitní a spolehlivé služby, které uspokojí vaše potřeby. Naše nabídka služeb zahrnuje: . Rozvoz zásilek pro firmy: Jsme spolehlivým partnerem pro rozvoz zásilek pro vaši firmu. Spolupracujeme se Zásilkovnou, což nám umožňuje efektivně a spolehlivě distribuovat zásilky. . Zásilková služba: Nabízíme komplexní zásilkovou službu pro firmy i jednotlivé zákazníky. Můžete se spolehnout na rychlé a bezpečné doručení vašich zásilek. . Stěhování: Poskytujeme profesionální stěhovací služby pro vaše potřeby. S našimi zkušenými a pečlivými pracovníky zajistíme hladký a bezpečný přesun vašeho majetku. . Pronájem dodávek: V naší nabídce máme pronájem dodávek jak krátkodobě, tak dlouhodobě. Poskytujeme spolehlivá a prostorná vozidla pro vaše potřeby. . Přeprava osob (minibus): Zajišťujeme také přepravu osob v našem minibusu. Bezpečně a pohodlně vás dopravíme na vaše cílové místo. . Klasická autodoprava: Jsme k dispozici pro vnitrostátní autodopravu různých typů nákladu. Spolehněte se na naši odbornost a zkušenosti v oblasti autodopravy. Když potřebujete spolehlivou a profesionální autodopravu, stěhování nebo pronájem dodávek v Bdeněvsi a okolí Plzně, kontaktujte Autodopravu Otto Pospíšil.