Pneumatiky pre nákladné motorové vozidlá, mechanizmy a prívesy

Pneumatiky pre nákladné motorové vozidlá, mechanizmy a prívesy

Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na nákup tovaru, ktorým sú pneumatiky pre nákladné motorové vozidlá, mechanizmy a prívesy.

Bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.

Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2023 09:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.05.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.

Zadavatel IČ:
36836567

Zadavatel ulice:
Majerská cesta 94

Zadavatel PSČ:
974 96

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Fekiačová

Zadavatel telefon:
+421 948 984 740

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/10066

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34350000-5
Pneumatiky na ľahkú záťaž a pneumatiky na vysokú záťaž

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Správný výběr typu pneumatik pro danou značku a model vozidla

Správný výběr typu pneumatik pro danou značku a model vozidla

U výběru správného typu pneumatik nehraje roli pouze dodržování předepsaného rozměru, ale je potřebné vybrat plášť určený přímo pro daný model vozidla. Výrobci daných značek vozidla totiž spolupracují s určitými výrobci pneumatik a vyrábí pneumatiky šité na míru přímo pro Váš vůz. Při nákupu pneumatik je potřeba dodržovat: - přesné typové označení, specifikaci - rychlostní index - hmotnostní index Díky použití správného typu pneumatik bude zachována správná funkčnost bezpečnostních systémů, jako je například ABS.


Výroba disků, pneumatik a kompletních kol pro travní sekačky, jednoosé přívěsné vozíky a žací adaptéry

Výroba disků, pneumatik a kompletních kol pro travní sekačky, jednoosé přívěsné vozíky a žací adaptéry

Hledáte výrobce pneumatik pro travní sekačky nebo žací adaptéry? Potřebujete nové disky nebo kompletní kola pro jednoosý přívěs? Vše potřebné nakoupíte u společnosti ADR SYSTEM, která pod výrobním logem C.L.M ADR GROUP vyrábí disky, pneumatiky a kompletní kola v rozměrech od 2,5X4“ až po 20X10X10 “. Tato kola nachází uplatnění jako kola pro travní sekačky, žací adaptéry nebo jednoosé přívěsy. Nosnost kol se pohybuje od 135 kg až do 700 kg. Profil kola a disku se odvíjí od typu stroje. V případě zájmu o bližší informace ohledně výroby disků, pneu a kol nás neváhejte kontaktovat.


Pneuservis – přezutí, opravy, sezónní uskladnění a prodej pneumatik

Pneuservis – přezutí, opravy, sezónní uskladnění a prodej pneumatik

Potřebujete uskladnit pneumatiky? Potřebujete provést opravu defektu na pneumatice? Nebo chcete přezout letní pneu za zimní? V tomto případě navštivte pneuservis Opravny Telč. s.r.o. v Telči. Náš pneuservis poskytuje široké spektrum služeb, od uložení přes výměnu a opravu pneumatik až po prodej nových pneu ověřených značek. Autoservis Opravny Telč s.r.o. provádí: - prodej kompletního sortimentu pneumatik pro osobní, nákladní vozy, stavební, průmyslové i zemědělské stroje - prodej letních i zimních pneu ověřených značek - Continental, Barum, Hankook a Semperit - odbornou výměna kol (pneu, disků, duší, ventilů) včetně vyvážení, huštění plynem - standardní opravy poškozených pneumatik a duší - sezónní uskladnění pneu


Profesionální pneuservis – defekty a přezutí pneumatik nákladních, osobních aut a zemědělských strojů

Profesionální pneuservis – defekty a přezutí pneumatik nákladních, osobních aut a zemědělských strojů

Potřebujete kvalitní servis, na který se můžete spolehnout? Obraťte se na pneuservis naší společnosti. Pomůžeme Vám s přezutím, provedeme opravu pneumatik osoních, nákladních aut i zemědělských strojů. Běžným postupem jsou pneumatiky u nákladních aut neopravitelné, my používáme metodu termopres, kdy poškozený plašť opravíme metodou vulkanizace. Dokážeme si poradit i s rozsáhlejšími defekty. Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.


Přezutí a opravy pneumatik na počkání - pneuservis pro nákladní i osobní vozidla

Přezutí a opravy pneumatik na počkání - pneuservis pro nákladní i osobní vozidla

Sháníte v Ostravě kvalitní pneuservis, kde Vám přezují pneumatiky? Neztrácejte čas, pneumatiky Vašeho vozidla si nemusíte přezouvat sami – v našem pneuservisu na osobní, dodávková i nákladní vozidla Vám rychle a odborně provedeme přezutí a výměny kol, vyvažování, demontáž a montáž pneumatik za pár minut. Na počkání provedeme i opravy běžného defektu v běhounu vaší gumy. Oprava jiných defektů pro nás také není problém. Firma CN SERVIS, spol. s r.o. nabízí kompletní pneuservisní i autoservisní služby za nejlepší ceny v Ostravě. Pokud potřebujete nové letní pneumatiky, máme v prodeji sortiment Barum, Continental, Michelin pro osobní, dodávkové a nákladní automobily. Sice na počkání, ale nečekejte na poslední chvíli, kontaktujte nás s předstihem a domluvte si termín přezutí pneu – naše provozovna, servis je na adrese: Ostrava-Přívoz, Kosmova 1126/17.


Použité pneumatiky, ocelové a hliníkové disky či kompletní kola

Použité pneumatiky, ocelové a hliníkové disky či kompletní kola

Ztratili jste plechový nebo hliníkový disk u vašeho vozidla a potřebujete rychle náhradní? Chcete pro starší auto pořídit použité pneumatiky za velice příznivé ceny? Použité pneumatiky, disky nebo dokonce kompletní kola pořídíte ve společnosti IB- MET. Naši zákazníci u nás najdou použité pneumatiky ve velmi dobrém stavu všech rozměrů. Zakoupíte u nás i použité ocelové nebo hliníkové disky (i originály) za velice příznivé ceny. Zboží u nás můžete zakoupit přímo nebo si ho můžete předem objednat přes e-mail nebo telefonicky a následně si připravené zboží vyzvednout.