Traktor kolesový

Traktor kolesový

Predmetom zákazky je dodanie technického vybavenia nevyhnutného pre zabezpečenie hlavného cieľa projektu s
názvom Zvýšenie kapacity triedeného zberu komunálnych odpadov v obci Bžany, ktorý bude realizovaný v rámci Výzvy
č. 72 na predkladanie žiadostí o poskytnutie nenávratného finančného príspevku, vyhlásenej Ministerstvom životného
prostredia Slovenskej republiky ako riadiacim orgánom pre Operačný program Kvalita životného prostredia, zameranej
na triedený zber komunálnych odpadov, Prioritná os 1. Udržateľné využívanie prírodných zdrojov prostredníctvom
rozvoja environmentálnej infraštruktúry, Investičná priorita 1.1 Investovanie do sektora odpadového hospodárstva s
cieľom splniť požiadavky environmentálneho acquis Únie a pokryť potreby, ktoré členské štáty špecifikovali v súvislosti s investíciami nad rámec uvedených požiadaviek, Špecifický cieľ 1.1.1 Zvýšenie miery zhodnocovania odpadov so
zameraním na ich prípravu na opätovné použitie a recykláciu a podpora predchádzania vzniku odpadov,
spolufinancovanej z Kohézneho fondu a s kódom: OPKZP-PO1-SC111-2021-72.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2023 09:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Bžany

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.05.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Bžany

Zadavatel IČ:
00330370

Zadavatel ulice:
Bžany 52

Zadavatel PSČ:
090 33

Zadavatel obec:
Bžany

Kontaktní osoba:
Ing. Ladislav Glitta

Zadavatel telefon:
+421 905 786 264

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bzany.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16700000-2
Traktory/ťahače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Technologie pro vinice – vinohradnické, zemědělské a komunální stroje a příslušenství

Technologie pro vinice – vinohradnické, zemědělské a komunální stroje a příslušenství

Specialisty na prodej zemědělské, vinařské či komunální techniky najdete u firmy SYNPRO s.r.o. se sídlem ve Velkých Bílovicích, v okrese Břeclav. Pro pohodlný nákup můžete využít i náš eshop. Zaměřujeme se na stroje, které usnadní práci ve vinicích, v sadech i na polích. Pomůžeme Vám projít celým procesem výsadby, obdělávaní, sklizení až po výrobu vína. Zakoupit u nás můžete: - traktory a malotraktory do vinic a sadů - nakladače – i kloubové - kontejnerové nosiče - stroje: na sklizeň hroznů, pro zelené práce ve vinohradu, pro sečení trávy a chemickou ochranu, pro zpracování půdy - ruční nářadí Pellenec - příslušenství U nás najdete i opěrné konstrukce pro vinice, veškerý sortiment od vinohradnických drátů, sloupků, řetízků, objímek až po opěrné tyče k sazenicím, zavrtávací kotvy, napínací lanka, spojky, fixační spony k opěrné tyči a natloukací tyče ke kotvě. Neváhejte se na nás obrátit nevíte-li si rady. My Vám rádi poradíme s výběrem vhodného stroje přímo Vám na míru a pomůžeme i s financováním.


Na prodej teleskopický nakladač Manitou MLT 735-120 LSU PS ELITE 2017,  MLT 741-120 LSU 2009

Na prodej teleskopický nakladač Manitou MLT 735-120 LSU PS ELITE 2017, MLT 741-120 LSU 2009

Pokud hledáte ke koupi výkonný teleskopický nakladač s příslušenstvím, kontaktujte společnost AGRIOLA z Polešovic u Uherského Hradiště, Na prodej je aktuálně teleskopický nakladač Manitou MLT 735-120 LSU PS. Počet MTH: cca 4200. Cena na dotaz. Jde o výkonný univerzální stroj z roku 2017 - motor o výkonu 122 koňských sil (90 kW), 3 režimy řízení, vybaven pohonem všech 4 kol pro snadné zvládnutí všech typů terénu, zatímco jeho kompaktní rozměry umožňují práci v rozličných typech budov. Počet MTH: cca 4200. Dosah 7m, nosnost 3t. Na skladě máme po celkovém servisu také tento starší stroj - teleskopický nakladač Manitou MLT 741-120 LSU. Rok výroby: 2009, cca 15000 Mth. Klimatizace, powerShift. Je v dobrém stavu, vyměněny filtry a oleje Cena na dotaz. Možnost přihlášení na SPZ Pro více info volejte na číslo 725447667 nebo 728311667.


Prodej, montáž, servis dojícího zařízení - dojící roboty Fullwod, Farmtec

Prodej, montáž, servis dojícího zařízení - dojící roboty Fullwod, Farmtec

Pro chovatele skotu je nezbytné mít k dispozici moderní technologii pro získávání mléka. Na Moravěza zajišťuje firma Seprom Kroměříž prodej, montáž i servis dojícího zařízení, dodá i zařízení na chlazení mléka a stájové technologie. Jsme výhradním zastoupením firmy Farmtec a.s., Fullwod, dodáváme i systémy firem ALFA LAVAL, MANUS, Packo. Poskytneme Vám spolehlivé řešení za přijatelnou cenu. Postaráme se o záruční i pozáruční servis 24 hodin denně. Veškerá zařízení montovaná firmou Seprom- Milan Topič prošla státní zkušebnou a jsou schváleny k provozu v České republice.


Montáž, servis, rekonstrukce stájových technologií pro skot, drůbež, vepřový dobytek - krmné automaty, napáječky

Montáž, servis, rekonstrukce stájových technologií pro skot, drůbež, vepřový dobytek - krmné automaty, napáječky

Pro chovatele skotu, vepřového dobytka i drůbeže na Moravě zajistí dodávku návrhů pro nové stájové technologie i rekonstrukce stávajících firma Seprom - Milan Topič z Kyselovic u Kroměříže. Jsme výhradním zástupcem Farmtec a. s. pro střední Moravu. Stájové technologie: - pro hovězí dobytek - vše pro napájení a krmení ... žlaby, krmné automaty, automatické napáječky, držáky lizů, dávkovače, zásobníky, dopravníky, dále stájové klima, osvětlení, technologie pro vážení, v ustájení lehací boxy, hrazení, zábrany, sloupky, drbadla, kartáče - technologie pro prasata - zásobníky krmiv, automatické krmné boxy, napáječky, tekuté či suché krmení, stájové klima, osvětlení, koryta, rošty, hrazení, klece, výhřevné desky - technologie pro drůbež - pro rozmnožování chovu, chov nosnic, odchov kuřic, výkrm kuřat.


Prodej, servis, půjčovna a bazar zemědělské techniky a komunálních strojů, okres Kutná Hora

Prodej, servis, půjčovna a bazar zemědělské techniky a komunálních strojů, okres Kutná Hora

Představujeme společnost VOBOSYSTÉM s.r.o., která svoji činnost zaměřuje na prodej a servis zemědělské a komunální techniky. V nabídce naleznete i použitou (bazarovou) techniku. Pokud stroje potřebujete pouze zapůjčit, ani to u nás není žádný problém. V naší nabídce zemědělských strojů naleznete traktory, stroje pro sklizeň pícniny nebo zpracování půdy, secí stroje, přepravníky zvířat, krmné a míchací vozy a mnoho dalších. V oblasti komunální techniky nabízíme traktory, traktorové sekačky, příkopové stroje, mulčovací stroje i zahradní techniku. Poskytujeme odborný, kvalitní a rychlý servis všech prodávaných strojů.


Výroba peletovacích linek, zemědělských strojů a zařízení

Výroba peletovacích linek, zemědělských strojů a zařízení

Je pro Vás kvalita peletovacích linek, jiných zemědělských strojů a zařízení na prvním místě? Pak se obraťte na společnost HAIVA Tasovice, kde Vám rádi a ochotně v této oblasti pomůžeme. Zaměřujeme se především na výrobu a údržbu technologií na zpracování obilovin, opravy a servis zemědělských strojů a zařízení ke skladování zemědělských výpěstků a také kusovými dodávkami strojů. Realizujeme kompletní zemědělské stroje na klíč, jako jsou: - obilní dopravní cesty - čistící a třídící stroje na obilí - aspirační systémy - výrobny krmných směsí, premixové linky - posklizňové linky, sušárny obilovin - obilní sila, zásobníky sypkých hmot - lepení dopravních pásů tepelnou vulkanizací - technologie zpracování obilovin Pro více informací navštivte náš web.