Formátování a povrchová úprava nerezových materiálů v servisním centru

ITALINOX, s.r.o.

Formátování a povrchová úprava nerezových materiálů v servisním centru

Formátování nerezových materiálů a svitky na míru podle potřeb zákazníka je další službou společnosti ITALINOX, s.r.o., která díky nové technologii – dělicí, převíjecí, brousicí a kartáčovací lince v servisním centru napomáhá minimalizovat nerezový odpad či snižovat náklady na skladování.

Učiteľský piknik 2023 – cateringové služby

Učiteľský piknik 2023 – cateringové služby

Predmetom zákazky sú cateringové služby určené pre zabezpečenie akcie pod názvom Učiteľský piknik 2023, ktorá je určená pre učiteľov stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK. Termín realizácie akcie je stanovený na 16.5.2023 v priestoroch Areálu zdravia na Zlatých pieskoch v Bratislave. Maximálny počet účastníkov je stanovený na 850 osôb.
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2023 10:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
36063606

Zadavatel ulice:
Sabinovská 16

Zadavatel PSČ:
820 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Gašpár

Zadavatel telefon:
+421 255 423 206

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://bratislavskykraj.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55320000-9
Služby spojené s podávaním jedál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Catering včetně obsluhy - zajistíme občerstvení, rauty na Vaši firemní akci, rodinnou oslavu, svatbu

Catering včetně obsluhy - zajistíme občerstvení, rauty na Vaši firemní akci, rodinnou oslavu, svatbu

Pokud hledáte kvalitní catering pro vaši firemní akci, rodinnou oslavu, svatbu nebo jinou příležitost a chcete si užít chutné jídlo a mít zajištěnu profesionální obsluhu a pohodlný servis, pak je pro vás ideální volbou objednat si catering od KD PUB Uherský Brod! KD PUB je restaurace a pivnice, která se zaměřuje na tradiční českou kuchyni, jsme spolehlivým partnerem pro cateringové služby v okolí Uheského Hradiště, Zlínském kraji. Co zajistíme ? Profesionální obsluhu i občerstvení pro jakoukoliv akci včetně dodání nádobí, příborů, sklenic, ubrusů, dekorací. Připravíme vše na míru podle vašich přání a požadavků. Můžete si vybrat z našeho bohatého jídelního lístku nebo nám navrhnout vlastní menu. Dodáme i kompletní menu (předkrm, polévka, hlavní jídlo a dezert) i pivo čepované přímo na místě. Připravíme chutné rauty, občerstvení, obložené mísy, grilované speciality, gulášové kotlíky, dezerty. Dopravíme vám jídlo až na místo akce. V případě zájmu Vám rezervujeme prostory naší restaurace pro vaši akci. Pohostíme pohodlně i 80 lidí. Proč si vybrat nás? Dbáme na kvalitu a čerstvost našich surovin. Využíváme lokální dodavatele a podporujeme regionální produkty. Máme s cateringem dlouholeté zkušenosti a spokojené zákazníky.


Chutné jídlo a rauty - catering pro firmy, školení, semináře, večírky, konference a teambuildingy

Chutné jídlo a rauty - catering pro firmy, školení, semináře, večírky, konference a teambuildingy

Plánujete firemní večírek, školení či seminář? Chcete svým zaměstnancům dopřát výborné jídlo a pití? V tom případě se obraťte na společnost AMIGO, která zajišťuje catering ve městech Dačice, Jemnice, Třebíč, Jihlava, Znojmo a Telč. Společnost AMIGO poskytuje cateringové služby na různé firemní akce, večírky, oslavy i pracovní setkání, zajišťuje přípravu jídla, servírování a následný úklid. Využívány jsou čerstvé a kvalitní suroviny a specialitou jsou grilované speciality. Pochutnejte si na dobrém jídle a pití a objednejte catering u nás!


Bohatý výběr chlebíčků, baget a obložených housek – výborná chuť z kvalitních surovin

Bohatý výběr chlebíčků, baget a obložených housek – výborná chuť z kvalitních surovin

Hledáte kvalitní cateringovou společnost, která využívá kvalitní suroviny pro výrobu chlebíčků a baget? Chcete si objednat větší množství na Vaši oslavu nebo máte v plánu změnit dodavatele ve svém občerstvení? V tom případě se obraťte na Šárku Sendlerovou a její catering. Catering & jídelna Raduň od Šárky Sendlerové dodává na Opavsku širokou škálu různých druhů baget, obložených housek a chlebíčků, mimo to se postará o sýrové, salámové a zeleninové místy na oslavy, večírky a jiné akce. Vyzkoušejte naše chlebíčky a bagety co nejdříve a kontaktujte nás!


Zajištění cateringu pro soukromé akce – komplexní služby pro svatby a rodinné oslavy

Zajištění cateringu pro soukromé akce – komplexní služby pro svatby a rodinné oslavy

Plánujete svatbu nebo rodinnou oslavu a chcete, aby vše probehlo hladce a bez zbytečných starostí? Nevíte na jakého spolehlivého dodavatele cateringových služeb se obrátit tak, aby splnil veškeré Vaše požadavky a představy? V tom případě kontaktujte společnost AMIGO. Společnost AMIGO se zaměřuje na profesionální catering na klíč. Komplexní služby jsou poskytnuty pro svatební hostiny, rauty, oslavy narozenin, výročí, promoce, rodinné setkání nebo jiné akce. Kromě klasického vnitřního cateringu může být zajištěn také venkovní včetně grilování a přípravy čerstvých pokrmů přímo na místě. Užijte si oslavu nebo svatbu bez starostí a kontaktujte nás ještě dnes!


Catering pro každou párty – výborné jídlo a rauty pro oslavy, večírky a další soukromé akce

Catering pro každou párty – výborné jídlo a rauty pro oslavy, večírky a další soukromé akce

Plánujete párty, oslavu, večírek, soukromou akci, narozeniny či svatbu a chcete mít jídlo a nápoje přesně dle Vašich představ? V tom případě se obraťte na cateringové služby společnosti AMIGO. Společnost AMIGO vaří a dodává různé styly jídla, jako je česká a mezinárodní kuchyně, vegetariánské a veganské možnosti, sladkosti a bohatý sortiment nápojů. V případě potřeby splní veškeré požadavky na alergie, intolerance a dietní omezení. Vychutnejte si na párty výborné jídlo a pití a objednejte si naše cateringové služby co nejdříve!


Svatba ve stodole nebo na louce – nezapomenutelné prostředí Pálavy

Svatba ve stodole nebo na louce – nezapomenutelné prostředí Pálavy

Chcete si splnit svůj sen o svatbě ve stodole nebo na louce a prožít jeden z nejdůležitějších dnů v životě v nezapomenutelném prostředí plném romantiky a pohody? V tom případě oceníte služby týkající se realizace svateb od společnosti Penzion Mlýn Sedlec. Penzion Mlýn Sedlec je historický mlýn v malebné krajině Českého ráje a poskytuje komplexní služby týkající se realizace svateb, včetně ubytování, cateringu, dekorací, hudby, fotografií a dalších služeb. Pro samotnou svatební hostinu je k dispozici stylová restaurace s krbem, nebo venkovní pergola s grilem. Mějte svůj den přesně podle Vašich představ a nechte si uspořádat svatbu u nás!