Učiteľský piknik 2023 – cateringové služby

Učiteľský piknik 2023 – cateringové služby

Predmetom zákazky sú cateringové služby určené pre zabezpečenie akcie pod názvom Učiteľský piknik 2023, ktorá je určená pre učiteľov stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK. Termín realizácie akcie je stanovený na 16.5.2023 v priestoroch Areálu zdravia na Zlatých pieskoch v Bratislave. Maximálny počet účastníkov je stanovený na 850 osôb.
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2023 10:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
36063606

Zadavatel ulice:
Sabinovská 16

Zadavatel PSČ:
820 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Gašpár

Zadavatel telefon:
+421 255 423 206

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://bratislavskykraj.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55320000-9
Služby spojené s podávaním jedál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní občerstvení na rauty, recepce, soukromé akce včetně obsluhy i stanů, posezení - rozvoz na Moravě

Kompletní občerstvení na rauty, recepce, soukromé akce včetně obsluhy i stanů, posezení - rozvoz na Moravě

Zajištění občerstvení na Moravě včetně profesinálního servisu zajišťuje firma Devítka plus s.r.o. - Quickdeli. Ať už plánujete společenskou akci pro stovky osob nebo raut s menším počtem hostů, my jsme připraveni přizpůsobit jídelníček podle Vámi požadovaného rozpočtu. Řešili jsme kompletně občerstvení na kulturní, společenské i sportovní akce. V případě větších akcí zajistíme vše na klíč včetně obsluhy i závěrečný úklid, samozřejmostí je zapůjčení potřebného zařízení na výdej jídla a dle požadavku i stany a posezení. Vyrábíme teplé i studené pokrmy, dodáme alko i nelko nápoje.


Cateringové služby pro soukromé akce - oslavy, svatební hostiny, rauty, bankety

Cateringové služby pro soukromé akce - oslavy, svatební hostiny, rauty, bankety

V Hotelu Rozkvět jsme připraveni na menší i velké akce. Zaměřujeme se na cateringové služby pro soukromé akce, svatební hostiny, různé oslavy, rauty nebo bankety. Působíme v okolí Veselí nad Moravou. Catering zajistíme v rámci regionu Hodonín, Kyjov, Uherské Hradiště. Rádi Vás přivítáme i v prostředí naší hotelové restaurace, kterou je možné si na svatbu či soukromou akci pronajmout celou, nebo jen jeden z menších salónků. Při plánování svatební hostiny přizpůsobíme i aranžmá dle Vašich představ. Celá restaurace je vhodná pro akce až do 90 hostů. Salonky mají kapacitu 20 a 30 osob. Rezervaci prostor je možné provést telefonicky i mailem.


Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Speciální menu podle Vašich představ i klasické studené a teplé pokrmy rautovou formou pro akce všeho druhu připravíme v restauraci Hotelu Rozkvět ve Veselí nad Moravou. Zajistíme komplexní cateringový servis na klíč v regionu Hodonína, Uherského Hradiště . Pokud plánujete soukromou oslavu, firemní akci, svěřte nám přípravu občerstvení, rádi Vám poradíme s volbou menu. Naši kuchaři pracují pouze s čerstvými surovinami, při přípravě dbáme na zachování všech chutí i vůní potravin. Naše hotelová restaurace je Vám k dispozici, pokud budete chtít soukromou akci uspořádat přímo v prostorách Hotelu Rozkvět. Jsme připraveni na menší akce pro zhruba 30 osob i velké oslavy a svatby, celá restaurace s jídelnou má kapacitu 902 míst.


Zajištění rautu pro firemní večírky, pečené maso na svatbu - občerstvení pro každou oslavu

Zajištění rautu pro firemní večírky, pečené maso na svatbu - občerstvení pro každou oslavu

Plánujete firemní večírek nebo potřebujete zajistit občerstvení na svatbu či jinou rodinnou oslavu? Společnost Poctivé uzenářství s.r.o. se sídlem v Prosiměřicích dodává v okolí Znojma bohaté rauty se salámovými a sýrovými mísami, pečené maso, řízečky a dalšího tradiční uzené výrobky. Zajištění rautu, pohoštění, kvalitní občerstvení: - pro každou oslavu, svatbu, firemní večírek, školení, meetingy, rodinné setkání, společenské akce - dodáváme kvalitní pečené maso, obložené sýrové a salámové mísy, pečené kýty, klobásy, řízky a další lahodné občerstvení. Při výrobě uzenin používáme pouze kvalitní maso z českých chovů, bez přídavku chemikálií, sojové mouky nebo separátů. Připravíme vám raut pro každou příležitost.


Pronájem salónku pro pořádání oslav a akci s cateringem

Pronájem salónku pro pořádání oslav a akci s cateringem

Chcete uspořádat školení, firemní akci či rodinnou oslavu? Vše zajistíte v Restauraci Vesna, která je součástí Střední školy hotelnictví a služeb a VOŠ v Opavě. Kromě pořádání akcí Vám zajistíme také catering, občerstvení a rauty. K dispozici máte salonek s kapacitou 60 osob, který lze využít například pro svatební hostinu, banket či konferenci. Restaurace Vesna je blízko centra Opavy a kromě široké nabídky studených a teplých jídel Vám poskytneme bezplatné wifi, parkování a venkovní posezení v teplých dnech. Ať už chcete uspořádat rodinou oslavu, banket či svatební hostinu, stačí náš kontaktovat. Těšíme se na Vás.


Svatby a svatební hostiny v hotelu včetně cateringu i ubytování pro svatební hosty a novomanžele

Svatby a svatební hostiny v hotelu včetně cateringu i ubytování pro svatební hosty a novomanžele

Plánujete svatbu? Uvažujte o pořádání svatební hostiny v hotelu v Litomyšli? Hledáte vhodné prostory pro Váš svatební den včetně ubytování pro svatební hosty? Oslavte Váš velký den v Hotelu Zlatá Hvězda v Litomyšli, kde Vám zkušený personál pomůže s přípravou vašeho svatebního dne. Doporučíme Vám několik oddacích míst v okolí Litomyšle. Pomůžeme Vám sestavit i kompletní svatební catering - svatební hostinu, dort, cukroví, koláčky, rautové občerstvení i grilování. Novomanželům poskytujeme ubytování v apartmánu za zvýhodněnou cenu a ubytujeme i ostatní svatební hosty. Novomanželům také umožníme přístup na vyhlídkovou terasu, kde si můžete nechat pořídit svatební fotky s kulisami historického centra Litomyšle.