Oprava zabezpečovacieho systému, kamerového systému a štruktúrovanej kabeláže vo VŠC DUKLA v Trenčíne

Oprava zabezpečovacieho systému, kamerového systému a štruktúrovanej kabeláže vo VŠC DUKLA v Trenčíne

Predmetom zákazky je oprava elektronického zabezpečovacieho systému, kamerového systému a štruktúrovanej kabeláže v objektoch VŠC DUKLA v Trenčíne. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2023 10:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Vojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica

Zadavatel IČ:
00800520

Zadavatel ulice:
Hutná 1497/3

Zadavatel PSČ:
974 04

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimíra Weissová

Zadavatel telefon:
+421 484 130 457

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.dukla.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50610000-4
Služby na opravu a údržbu bezpečnostných zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamerové systémy zajistí dohled pro Vaši budovu a majetek - BROTEL s.r.o.

Kamerové systémy zajistí dohled pro Vaši budovu a majetek - BROTEL s.r.o.

Ochrana budovy a majetku je stěžejní pro každou organizaci či firmu. Pokud hledáte chytré řešení, které zaručí, že Vaše budovy i majetek v nich bude v bezpečí, pak je nejlepším řešením instalace kamerových systémů. Spolehlivé kamerové systémy pro Vás zajistí společnost BROTEL s.r.o. z Prahy. Společnost se zaměřuje na prodej a servis telekomunikační techniky a informačních technologie a mimo jiné zajišťuje i instalaci účinných kamerových systému, které zajišťují dohled na budovy i venkovní prostory. Kamerové systémy lze aplikovat tak, aby do nich měli přístup jen vybrané osoby. Lze je ovládat i dálkové pomocí mobilních zařízení. Kamerové systémy nabízí: - hlídání průchodu místa - hlídání předmětů - detekci pohybu - počítaní lidí Mějte svůj majetek a své budovy i venkovní prostory pod kontrolou díky kamerovým systémům společnosti BROTEL s.r.o. z Prahy.


Prodej a realizace zabezpečovacích systémů pro váš dům, objekt, společnost a jiné prostory

Prodej a realizace zabezpečovacích systémů pro váš dům, objekt, společnost a jiné prostory

Bojíte se o svou domácnost, objekt nebo firmu? Hledáte profesionální zabezpečovací služby? My jsme odborníky v našem oboru a pomůžeme vás se zabezpečením jakéhokoliv objektu. Vy nám sdělíte své požadavky, potřeby a charakter objektu a my vám navrhneme to nejlepší zabezpečení. Vždy pracujeme společně s klientem, tak aby byl výsledek nejefektivnější. Zabezpečujeme interiéry i exteriéry. Instalujeme veškeré systémy, od kamer až po alarmy. V nabídce máme požární signalizaci, hlásiče požárů, zálohovací systémy. Navíc instalujeme docházkové systém pro firmy, ozvučení obchodních domů a průmyslových objektů. Datové rozvody v kancelářích a firmách. Všem zákazníkům poskytujeme k těmto službám také servis a možnost pravidelných revizních prohlídek. Od návrhu, přes montáž až po záruční služby. Společnost sídlí v Praze a jsme na adrese Květnového vítězství 85/2.


Pořiďte si zabezpečovací systém EZS a ochraňte váš majetek a zajistěte bezpečí osob

Pořiďte si zabezpečovací systém EZS a ochraňte váš majetek a zajistěte bezpečí osob

Bezpečnost a ochrana majetku a osob jsou v dnešní době nezbytné. Vždyť představa o tom, že by někdo neoprávněně vstoupil do našeho domova či podniku je děsivá. A právě zde nastupuje zabezpečovací systém EZS (Elektronický Zabezpečovací Systém), který je klíčem k ochraně našeho majetku a bezpečí, který vám zajistí firma ALARM KFS s.r.o.. EZS je komplexní systém elektronického zabezpečení, který monitoruje prostředí a prostor a v případě neoprávněného vstupu nebo jiného bezpečnostního incidentu okamžitě reaguje. Jeho základními prvky jsou senzory, kamerový systém, alarmy a řídící jednotka, která celý systém koordinuje. Senzory jsou umístěny na strategických místech, jako jsou dveře, okna nebo další potenciální vstupní body, a monitorují pohyb, otvírání či zavírání. Kamerový systém pak poskytuje vizuální záznamy, které mohou být důležité pro identifikaci pachatelů. Spolehlivé a inovativní řešení EZS společnosti ALARM KFS, jsou navrženo tak, aby splňovalo potřeby a očekávání našich zákazníků.


Přístupový a docházkový systém Praha - kontrola vstupů

Přístupový a docházkový systém Praha - kontrola vstupů

Provozuje firmu s rozlehlými prostory a velkým počtem zaměstnanců? Potřebujete zajistit kontrolu vstupu do objektů? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost AKI PRO spol s.r.o., která se nachází v Praze. Naší specializací je montáž přístupových a docházkových systémů, které zaznamenávají docházku zaměstnanců, evidují příchozí osoby a umožňují přístup do budovy či určité části objektu. Zajišťujeme dva typy zařízení, a to jednoduché či rozsáhlé s více vchody a možností propojení dalších zabezpečovadel. Evidence je prováděna pomocí různých čteček, karet, bezkontaktních čipů či biometrických snímačů.


Rychlá detekce požáru prvotřídním protipožárním systémem - spolehlivá ochrana majetku

Rychlá detekce požáru prvotřídním protipožárním systémem - spolehlivá ochrana majetku

Požární systémy jsou nezbytné pro bezpečnost a ochranu majetku a životů. Moderní technologie nabízí řešení, která detekují a reagují na požár rychle a efektivně, tím minimalizují škody a zajišťují bezpečný únik osob. Zainvestované náklady do kvalitního požárního systému se vám mnohonásobně vrátí v podobě pocitu bezpečí a klidu. Moderní požární systémy zahrnují širokou škálu zařízení, včetně detektorů kouře, hasicích přístrojů, hydrantových systémů, samočinných hasicích systémů a dalších. Tyto systémy jsou nezbytné pro ochranu průmyslových provozů, obchodních prostor, veřejných objektů a domovů. Požární, zabezpečovací, rozhlasové a kamerové systémy najdete u firmy HB ALARM spol. s r.o.


Bezpečnostní signalizace pro průmysl - světelná signalizace, osvětlení pro stroje

Bezpečnostní signalizace pro průmysl - světelná signalizace, osvětlení pro stroje

Sháníte ke koupi ty správné bezpečnostní signalizace do vaší firmy, do výroby a podobně? Potřebujete zakoupit světelnou signalizaci a osvětlení pro zabezpečení strojů, zařízení a pro zobrazení aktuálního stavu stroje? Společnost Teprostroj s.r.o., se sídlem ve městě Břeclav se zabývá výrobou a prodejem bezpečnostní signalizace a osvětlení pro průmysl. Do nabízené sekce signalizací patří signální věžě, signální světla, rotační majáky, zvuková signalizace, hybridní signalizační zařízení, signalizace a osvětlení pro Atex, signální síťové prvky a vizualizační informační tabule. Bezpečnostní komponenty pro stroje: - bezpečnostní spínací rohože - bezpečnostní spínací lišty - bezpečnostní nárazníky - magnetické spínače - bezpečnostní světelné závory - bezpečnostní oplocení strojů a pracovišť - ochranné kryty strojů - bezpečnostní prvky - určené pro ovládání strojů Předejděte případným nehodám a úrazům s naší výkonnou a kvalitní světelnou signalizací a ochraňte tak Vaše zaměstnance i cenné stroje.